Belaidė klaviatūra. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kokią belaidę „Logitech“ klaviatūrą pasirinkti?

Iki šiol naudota kompiuterio klaviatūra turi jūsų judesius ribojantį laidą? Ar nepatogu ir nėra labai judu? Jei taip, tikrai susidomėsite mūsų belaidžio įrenginio pasirinkimo vadovu. Tokia įranga laikoma praktiškesne, jei ją gerai pasirenkame. Mūsų straipsnyje norime jums pasakyti, kokios geriausios „Logitech“ belaidės klaviatūros funkcijos. Ne veltui daugiausiai dėmesio skirsime „Logitech“ modeliams. Tai gerai žinomas klaviatūrų, pelių, garsiakalbių ir kitų kompiuterių priedų gamintojas, pasižymintis geru apdirbimu ir kokybei tinkama kaina.

Visų pirma turėtumėte apsvarstyti, kokia yra klaviatūros paskirtis – ji naudojama biuro darbams ar žaidimams, o gal mes norime ją naudoti televizoriui valdyti. Likimas iš esmės paveiks mūsų pasirinkimą. Žaidėjams ir žmonėms, kurie visą dieną praleidžia prie kompiuterio, reikalinga patogi, gerai suprojektuota klaviatūra, o norint jas naudoti retkarčiais, mums reikia tik mažiausio modelio su nedaug funkcijų. Žaidėjų atveju naudojami įvairūs papildomi klavišai, t.y. nuorodą, palengvinti žaidimą.

Kalbant apie belaidžius įrenginius, svarbu jų veikimo diapazonas. Kartais jis yra tik 2 m, kitu atveju – 10 m. Kuo didesnis šis parametras, tuo mobilesnė bus įranga, pavyzdžiui, galėsime ja naudotis sėdėdami ant sofos atstumu nuo kompiuterio ar televizoriaus. Šiuo metu dauguma modelių turi „Bluetooth“ ryšį ir be problemų veikia dideliu atstumu nuo siųstuvo. Daugelis žmonių sako, kad geriausia „Logitech“ belaidė klaviatūra 2021 m. Kaip įsitikinti, kad siekiame tokio produkto? Didelė dalis žaidėjų ir kasdien prie kompiuterio dirbančių žmonių mano, kad „Logitech“ modeliuose nėra problemų dėl ryšio problemų.

Baterijos veikimo laikas yra gana svarbus – mes dažniausiai prijungiame klaviatūras prie elektros ir įkrauname jas kaip mobiliuosius telefonus, tačiau yra ir baterijų versijų. Darbas su pilna baterija turėtų būti kuo ilgesnis, be to, verta rinktis modelį, kuris perspėja mus apie mažą energijos lygį.

Paskutinis aspektas yra įrangos veikimas, tiksliau raktai. Galime rinktis modelius, kurių nuosmukis nedidelis ar didelis. Žaidėjai labiau mėgsta aukštus klavišus, nes, kaip sakoma, jie yra geriau grojami, jie yra sklandesni, tačiau tuo pat metu jie gali būti garsūs, todėl žmonės, kurie keletą valandų dirba su kompiuteriu, nori žemų klavišų.

Belaidės „Logitech“ klaviatūros – reitingas

„Logitech K400 Plus“

„Logitech K400 Plus“ modelis yra moderni belaidė klaviatūra su USB sąsaja. Ši įranga veiks biure, nes ją kurdamas gamintojas ypatingą dėmesį skyrė patogumui. Be to, žaidėjai taip pat bus patenkinti įrenginiu.

Klaviatūroje naudojama naujausia technologija, kuri sumažina atsako vėlavimą. Dėl to darbo metu nepajusite, kaip prietaisas užšąla. Didelis privalumas yra 3,5 colių jutiklinis skydelis, kuris bus naudingas, kai mūsų pelė nustos veikti.

Šis modelis turi patogius ir tylius raktus, užtikrinančius patogų darbą. Modelis naudoja „plug and play“ technologiją, todėl iškart po pirkimo galite prijungti jį prie savo kompiuterio, kad įdiegtumėte tvarkykles, ir po kurio laiko prietaisas yra paruoštas veikti. Klaviatūros valdymas yra labai paprastas ir, dar svarbiau, patogus. Vartotojai gyrė įrangą dėl greito reagavimo laiko ir didelio darbinio nuotolio – 10 m.

„Logitech Combo MK520“

Daugelis žmonių rekomenduoja investuoti į „Logitech Combo MK520“ – klasikinę belaidę klaviatūrą, naudojančią „Bluetooth“ technologiją. Be to, pirkdami gausite su klaviatūra suderinamą pelę.

Kiekvienas raktas yra šiek tiek suapvalintas, o pats modelis turi gerai profiliuotą riešo atramą. Tai leidžia vartotojui patogiai naudotis įrenginiu. Pelės forma buvo specialiai pritaikyta rankai. Tai leidžia patogiai naršyti įrangą, nepaisant žemės. Visi rinkinio elementai turi efektyvią bateriją, leidžiančią veikti daug valandų. Tiek klaviatūroje, tiek pelėje yra lemputės, leidžiančios jums sužinoti apie akumuliatoriaus būseną.

Vartotojams ypač patiko rinkinys papildomų klaviatūros mygtukų, leidžiančių lengvai pasiekti daugialypę terpę. Dėl to, neatsikeldami nuo sofos žiūrėdami filmą, galite jį pristabdyti, atsukti atgal arba pakeisti garsumą.

„Logitech K360“

Pristatome „Logitech K360“ modelį – elegantišką ir labai stilingą belaidę klaviatūrą. Šio gaminio matmenys yra gana maži, todėl jis neužima vertingos vietos ant stalo. Tuo pačiu metu paspausti tinkamus mygtukus neturėtų būti sunku.

Klaviatūroje yra 6 daugialypės terpės mygtukai, naudojami garsumui keisti ir vaizdo įrašams slinkti. Be to, modelyje yra 12 klavišų, skirtų programavimui. Prietaisas naudoja „plug and play“ technologiją. Klaviatūra turi mažas, bet tvirtas kojas, kurios naudojamos reguliuoti aukštį. Veikimo metu vartotojas nepatirs vėlavimo, trikdžių ir ryšio praradimo.

Pateiktas modelis yra „Logitech“ belaidė klaviatūra už gerą kainą. Ši įranga yra labai vertinama vartotojų, daugiausia dėl savo tylaus veikimo, mažų pirkimo išlaidų ir modernaus dizaino. Modelis gali būti naudojamas biuro darbams, filmų žiūrėjimui ir žaidimams.

Šiame puslapyje rasite populiariausių „Razer“ siūlomų klaviatūrų reitingą. Tarp jų yra modelių, tinkamų ne tik žaidėjams, bet ir biuro darbuotojams. Pirmąją vietą užima laidinė įranga „Razer BlackWidow Chroma“kuris turi daugiaspalvį apšvietimą (galite jį pakeisti patys). Klaviatūroje yra patvarūs mechaniniai jungikliai, atlaikantys iki 80 milijonų paspaudimų. Modelis gali būti prijungtas prie kompiuterio ne tik su „Windows“, bet ir su „Mac OS X“. Įranga atrodo elegantiška, atspari pažeidimams, taip pat išsiskiria kompaktiškais matmenimis ir lengvumu. Dėl šios priežasties galite pasiimti klaviatūrą su savimi, pvz., Į internetinį žaidimų turnyrą su draugais. Ieškantiems modelio su „Anti-ghosting“ technologija, rekomenduojame įrangą „Razer Ornata Chroma“. Tai leidžia vienu metu paspausti iki 10 klavišų be rizikos, kad bus trukdoma ar pavėluotai perduodamas signalas į kompiuterį. Norėdami padidinti patogumą, klaviatūroje yra riešo atrama. Šis modelis taip pat yra laidinis.

Kokią „Razer“ klaviatūrą pirkti?

Pirkinių vadovas

Be klaviatūros naudoti stacionarų kompiuterį (pvz., Nešiojamąjį kompiuterį) būtų be galo sunku. Todėl tokios įrangos pirkimas yra neišvengiamas. Kuris modelis yra patogus naudoti ir tvirtas? Tai sužinosite perskaitę vadovą. Čia rasite daug patarimų, kurią „Razer“ klaviatūrą pasirinkti.

„Razer“ klaviatūrų privalumai

Šiame straipsnyje mes sutelkėme dėmesį į „Razer“ prekės ženklo siūlomus produktus. Tai Amerikos kompanija, pripažinta viena populiariausių kompiuterinių pelių ir klaviatūrų gamintojų. Įranga, kurią galima rasti „Razer“ pasiūlyme, išsiskiria ne tik detalių tobulinimu, bet ir naujausių technologijų naudojimu. Tarp minėto prekės ženklo klaviatūrų galime rasti tinkamų naudoti namuose ir biure, taip pat grotuvams. Jie yra patvarūs, elegantiški ir taip pat turi kompaktiškus matmenis. Negana to, „Razer“ įranga dažnai suderinama ne tik su kompiuteriais, kuriuose veikia „Windows“, bet ir „Mac OS X“.

Laidinis ar bevielis?

Pagal numatytuosius nustatymus klaviatūros skirstomos į laidines ir belaides. Pirmiesiems reikia prisijungti prie kompiuterio per USB kabelį, o jų pranašumas yra visų pirma greitas atsakas paspaudus klavišus. Dėl šios priežasties žaidėjai dažnai nusprendžia pirkti laidinę įrangą. Šios klaviatūros taip pat turi trūkumų. Vienas iš jų yra diapazoną ribojantis kabelis. Jei laidas pasirodys per trumpas, mums gali kilti problemų padedant įrangą pasirinktoje stalo vietoje arba imant ją ant kelių. Belaidžius modelius maitina AA arba AAA baterijos, kurias reikia reguliariai keisti, kad klaviatūra veiktų patikimai. Tai gali būti keblu, jei praleidžiame kelias valandas per dieną prie kompiuterio (tokioje situacijoje baterijos gali greitai išsikrauti). Belaidžiuose įrenginiuose gali būti „Bluetooth“ modulis, „Wi-Fi“ ryšys arba jie gali bendrauti su kompiuteriu infraraudonųjų spindulių ryšiu. Kartais gali atsitikti taip, kad signalas į prietaisą nėra siunčiamas pakankamai greitai, o tai gali būti susiję, pavyzdžiui, su uždelstu atsakymu žaidimo metu. „Razer“ pasiūloje dominuoja laidinės klaviatūros.

Klavišų paspaudimo technologija

Atsižvelgdami į klavišų paspaudimo technologiją, galime atskirti mechaninius, membraninius ir membraninius-mechaninius įtaisus. Žmonėms, kuriems svarbiausia klaviatūros patvarumas, rekomenduojame įsigyti mechaninį modelį. Tai trunka iki 80 milijonų ar daugiau klavišų paspaudimų. Kadangi klavišai yra spyruokliniai, nereikia jų per stipriai spausti. Nepaisant to, klaviatūros naudojimą dažnai lydi didelis triukšmas. Membraninėse klaviatūrose po mygtukais yra guminė membrana. Paspaudus bet kurį klavišą, į kompiuterį siunčiamas signalas praeina per elektros grandinę. Tai pigios ir tylios klaviatūros, tačiau jos nėra tokios patvarios, o mygtukai grįžta į pradinę padėtį lėčiau.

Membraniniuose-mechaniniuose modeliuose yra ne tik minkštas, guminis elementas, bet ir mechaninis jungiklis. Tai reiškia, kad paspaudus klavišus nėra daug triukšmo, o mygtukai greitai grįžta į pradinę padėtį. „Razer“ prekės ženklas taip pat siūlo optomechanines klaviatūras. Jie siunčia signalą į kompiuterį, naudodami šviesos spindulį. Šie įrenginiai taip pat gali būti triukšmingi, tačiau jie reaguoja pakankamai greitai, kad atitiktų daugumos žaidėjų lūkesčius.

Apšvietimas

Šiuolaikinėse klaviatūrose yra apšviesti klavišai. Tai ne tik atrodo efektyviai, bet …