geri stikliniai vandens buteliai vaikams

Ieškote stiklinio vandens butelio vaikams? Jei taip, kviečiame perskaityti mūsų parengtą reitingą. Tai apima dažniausiai tėvų rekomenduojamus priedus. VAKO yra stiklinis butelis, kurio talpa yra 260 ml su dvigubomis sienelėmis, apsaugančiomis nuo per greito temperatūros nuostolių. Jis pagamintas iš borosilikatinio stiklo, kuris yra patvaresnis. Svarbu tai, kad tai yra lengvai valoma medžiaga, todėl išlaikyti idealų higienos lygį ir tokiu būdu saugumą nėra didelis iššūkis. Produktas taip pat skatina jį nusipirkti paprastu ir maloniu dizainu. Vis dėlto žinome, kad ne visi iškart įsitikins, jog įsigys šį aksesuarą, todėl paruošėme ir kitų įdomių pasiūlymų. Taip pat raginame susipažinti su išsamiu stiklinio vandens butelio vaikams aprašymu Aladdin Enjoy 0,55L. Ji turi žalią spalvą, kuri patinka mergaitėms ir berniukams. Buteliuką galima plauti indaplovėje, todėl jį lengva laikyti švarų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį vaikišką stiklinį butelį pirkti?

Vandens butelis yra puiki alternatyva neišpylusiam puodeliui. Dėl patogių šiaudų ir formos, primenančios suaugusiųjų naudojamus indus, vaikams lengva jais naudotis. Atsižvelgdami į vaiko amžių, galime rinktis gaminius iš stiklo arba estetiško plastiko. Nepaisant to, kokį vaikišką vandens buteliuką pasirinksite, atsižvelkite į keletą savybių, kurias įtraukėme į pirkimo vadovą.

Rinkdamiesi vandens buteliuką kūdikiui, atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios gaminamas vandens butelis. Galite pasirinkti stiklą, plastiką, aliuminį ir plieną. Kiekviena iš šių medžiagų turi neabejotinų pranašumų. Vienas iš jų yra, pavyzdžiui, temperatūros palaikymas arba atsparumas smūgiams. Stiklas yra seniausia medžiaga, naudojama vandens butelių buteliams gaminti. Tai taip pat saugiausia medžiaga kūdikiams, nes joje nėra kenksmingų medžiagų. Stiklas nekeičia patiekiamų gėrimų skonio, todėl verta rinktis stiklinius butelius. Nebijokite jų trapumo – stiklo butelius gamintojai paprastai aprūpina silikoniniais gaubtais, kurie ne tik apsaugo gaminį nuo lūžimo, bet ir atrodo labai patraukliai. Stiklo gaminių privalumai taip pat yra tai, kad juos galima nuplikyti ir plauti indaplovėse esant labai aukštai temperatūrai.

Geriausi stikliniai vandens buteliai vaikams yra taip paprastai uždaromi, kad mažas vaikas gali lengvai su juo susidoroti. Populiariausias yra sportinis dangtelis. Plastikinę dalį galite pakelti burna ir išgerti be jokių problemų. Šio tipo uždarymo dangtelis paprastai yra didesnis, kad apsaugotų nuo dulkių ir kitų teršalų. Stikliniai vandens buteliai paprastai yra padengti silikonine danga. Tai neabejotinai padidina jų patvarumą. Geriausias 2021 m. Stiklinis vandens butelis vaikams yra su papildomais elementais, kurie žymiai pagerina gėrimą, pvz., Papildomos rankenos, kurias mielai naudos maži vaikai, arba vandens filtras, leidžiantis vaikams gerti tiesiai iš čiaupo. Vandens butelis taip pat turėtų būti lengvai valomas. Idealiu atveju kuo daugiau jo komponentų turėtų būti plaunami indaplovėse. Tada sutaupysime daug laiko, nes nereikės valyti kiekvieno elemento atskirai.

Taip pat svarbu butelio talpa. Nesirinkite per didelio, nes mažasis be reikalo turės nešti didelį indą. Ikimokyklinio amžiaus vaikams pakanka maždaug 400 ml – 450 ml tūrio. Tada kūdikis visai dienai turės gėrimą, kurį jis mieliau valgys. Taip pat turėtume prisiminti apie spalvingiausią vandens butelio apvalkalą – tada vaikas norės juo naudotis.

Stikliniai vandens buteliai vaikams – reitingas

VAKO 260 ml stiklinis butelis

VAKO yra stiklinis butelis, kurio negalėjo trūkti mūsų sąraše. Tai aksesuaras, kuris bus naudingas pasivaikščiojimų metu ir leis jūsų vaikui išsiugdyti įprotį gerti vandenį. Produktas pagamintas iš patvaraus borosilikatinio stiklo, kuris nėra atsparus įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams. Kai kurios dalys pagamintos iš plastiko.

Vandens butelio talpa yra 260 ml. Jis turi dvigubas sienas, kad skystis viduje galėtų išlaikyti reikiamą temperatūrą ilgiau. Butelis taip pat yra sandariai uždaromas, todėl jį galite saugiai nešiotis kuprinėje ar rankinėje. Net pakrypus į šoną, jo turinys neišsilies.

Priežastis, kodėl VAKO vandens butelis yra labai populiarus, pirmiausia yra jo kokybė ir naudojimo saugumas. Pirkėjams taip pat svarbi graži gaminio išvaizda ir praktiška rankena, leidžianti patogiai nešiotis buteliuką.

VAKO yra stiklinis butelis, kurio talpa yra 260 ml. Jis buvo pagamintas iš borosilikatinio stiklo. Modelis turi baltos ir rausvos spalvos elementus.

Privalumai

Borosilikatinis stiklas:

Butelis pagamintas iš borosilikatinio stiklo, kuris laikomas patvariu. Jis yra labai atsparus įbrėžimams ir, be to, yra lygus, todėl lengvai valomas.

Dvigubos sienos:

Butelis turi dvigubas sienas, kurios užtikrina gerą izoliaciją ir taip ilgiau palaiko norimą temperatūrą. Butelis puikiai tinka pasivaikščiojimams, o tai užtikrina pirkiniu patenkinti tėvai.

Griežtas uždarymas:

Aksesuaras yra sandariai uždarytas, todėl net ir nukritus jį nešant, galime būti tikri, kad viduje esantis skystis neišsilies.

Rankena:

Vandens butelyje yra praktiška rankena, leidžianti jį patogiai nešiotis.

Dizainas:

Produktas yra paprasto dizaino, kuris patinka daugeliui tėvų. Butelis noriai renkamas tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Trūkumai

Plastikiniai komponentai:

Ant priedo yra plastikinių elementų, ant kurių ilgesnį naudojimą atsiranda spalvos pasikeitimas.

„Aladdin Enjoy“ stiklinis butelis 0,55L

„Aladdin Enjoy“ yra stiklinis butelis vaikams, palyginti didelis, kurio talpa yra 550 ml. Tikslūs matmenys yra: 7,8 cm x 7,5 cm x 22,3 cm. Butelis pagamintas iš patvaraus, atsparaus trūkiams stiklo. Jo gamyboje taip pat buvo naudojamas PP plastikas ir silikonas.

Vandens butelis turi silikoninę juostą ir rankeną, užtikrinančią ne tik tvirtą laikymą, bet ir patogų skysčio pripildyto butelio nešiojimą. Aksesuaras yra sandariai uždarytas, todėl jį galite laikyti krepšyje ar kuprinėje ir nesijaudinkite dėl turinio išsiliejimo. Svarbus produkto privalumas yra galimybė jį plauti indaplovėje, nebijant žalos.

Visos vandens buteliui gaminti naudojamos medžiagos yra saugios vaikų sveikatai. Produkte nėra kenksmingų BPA, todėl jo naudojimas neturi neigiamos įtakos jūsų sveikatai. Tėvų teigimu, butelis yra patogus ir patvarus, o jo švarumas laikui neužima daug laiko.

„Aladdin Enjoy“ yra 550 ml talpos vandens butelis vaikams. Produktas pagamintas iš stiklo, silikono ir PP plastiko.

Privalumai

Plauti indaplovėje:

Tai, kad jį galima plauti indaplovėje, skatina įsigyti šį priedą. Jums nereikia to daryti rankiniu būdu, o tai paprastai užtrunka šiek tiek laiko.

Naudojimo sauga:

Tėvams svarbu, kad vandens butelyje nebūtų sveikatai kenksmingo bisfenolio A. Tai reiškia, kad jo naudojimas yra visiškai saugus vaiko sveikatai.

Kandiklis:

Aksesuaras turi patogų, geros formos kandiklį. Jis tvirtas ir lengvai uždaromas.

Patvarus stiklas:

Butelis pagamintas iš patvaraus, atsparaus trūkiams stiklo. Jis turi lygų paviršių ir nėra per sunkus.

Trūkumai

Veržlės atsukimas:

Kai kurie tėvai pripažįsta, kad kartais reikia daug laiko atsukti veržlę. Norėdami tai padaryti efektyviai, turite turėti visiškai sausas rankas.

Stiklinis butelis su koštuvu 400 ml

Stiklinis butelis su koštuvu yra geras pasirinkimas ne tik vyresniems vaikams, bet ir suaugusiems. Jame galite nešiotis ne tik vandens, bet ir iš lapų išsivirti arbatos ar žolelių. Į koštuvą galima įdėti nedidelius vaisių gabalėlius, kurie suteikia vandeniui aiškų ir natūraliai saldų skonį.

Stiklinio butelio talpa yra 400 ml, o tikslūs jo matmenys yra tokie: aukštis – 22,5 cm, pagrindo plotis – 7 cm ir užpildo plotis – 3 cm. Produktas pagamintas iš borosilikatinio stiklo, kuris yra patvarus ir lengvai prižiūrimas. Veržlė yra raudonos spalvos. Jis yra sandarus ir taip veiksmingai apsaugo nuo skysčio išsiliejimo.

Skaitydami atsiliepimus apie produktą, galite padaryti išvadą, kad jis yra tvirtas ir praktiškas. Vartotojai mielai naudojasi šiuo priedu. Jie tiki, kad stiklinį butelį patogu nešiotis, o tai, be kita ko, įtakoja neopreno gaubtas yra komplekte.

Stiklinio butelio su filtru talpa yra 400 ml. Jo tikslūs matmenys yra: aukštis – 22,5 cm, įleidimo angos plotis – 3 cm ir pagrindo plotis – 7 cm.

Privalumai

Filtras:

Pateiktame butelyje yra praktiškas koštuvas, todėl jame galite paruošti birią arbatą ar žoleles, taip pat įdėti vaisių, kurie tikrai suteiks skonio įprastam mineraliniam vandeniui.

Neopreno dangtelis:

Neopreno dangtelis: Rinkinyje yra praktiškas užvalkalas iš patvaraus neopreno. Tai ne tik gerai atrodo, bet ir suteikia papildomą šiluminę apsaugą ir neleidžia gėrimui taip greitai prarasti pradinės temperatūros.

Likimas:

Mūsų rekomenduojamas butelis tinka ne tik šaltiems, bet ir karštiems gėrimams. Tai galima laikyti universaliu produktu.

Trūkumai

Užrašas:

Užrašas ant butelio gana greitai išnyksta. Ypač tai reikėtų nepamiršti valant. Per stipriai jo trinti nerekomenduojama.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Camelbak Eddy Glass“

Kai norite nusipirkti stiklinį vandens buteliuką vaikams už gerą kainą, galime rekomenduoti „Camelbak Eddy Glass“. Jis turi praktišką nešiojimo rankeną, kurios dėka ji nepaslys …