Geriausia nėštumo pagalvė – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kai esate nėščia ir jums skubiai reikia geros nėštumo pagalvės, galime rekomenduoti modelį, kurį išbandė daugelis vartotojų. Šis modelis yra ne tik perkamiausias, bet ir surenka daugiausiai teigiamų nuomonių. Todėl raginame įsigyti produktą SUPER pagalvė nėščioms moterims SUPER MOMS C tipo. Tai didelis modelis, kuriame patogiai sutvarkote visą kūną ir taip galite užimti patogią miegojimo padėtį, rekomenduojamą nėščioms moterims. Šis produktas palaiko tiek galvą, tiek nugarą, o apatinę dalį padėjęs tarp kelių, apsaugo nuo nugaros skausmų. Ši pagalvė taip pat sėkmingai naudojama po gimdymo, norint užimti patogią padėtį maitinant kūdikį. Šis modelis yra užpildytas sertifikuotais ir antialerginiais silikoniniais pluoštais ir turi nuimamą 100% medvilnės pagalvės užvalkalą. Užpildžius silikono pluoštu, pagalvė puikiai atitinka jos pačios kūno poreikius, o suteikdama jai puikią atramą nėščiajai padeda atsipalaiduoti pavargusiai ir skaudančiai nugarai, palaikyti patinusias kojas ar augantį pilvą. Jei kyla sunkumų įsigyjant nurodytą modelį, žiūrėkite pagalvės parametrus Motinystės mėlynos šakelės. Tai beveik taip pat gerai, kaip anksčiau aprašyta.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią nėštumo pagalvę pirkti?

Pirkinių vadovas

Nėštumas dažnai yra sunki moterų būklė. Jie yra labiau pavargę ir jiems sunku rasti patogią vietą poilsiui lovoje naktį dėl jų kūne vykstančių dinamiškų pokyčių. Norėdami palengvinti šį laikotarpį, galite įsigyti nėštumo pagalvę, kuri gali palaikyti skrandį naktį, arba nuraminti stuburą, palengvinti pėdų, kelių, pečių ar kaklo skausmus. Norėdami sužinoti, kurią nėštumo pagalvę pasirinkti, perskaitykite mūsų vadovą, kuriame bandysime atsakyti į svarbiausius klausimus ir pasakyti, į kokias nėštumo pagalvės savybes reikėtų atsižvelgti ją perkant.

Kokia yra geriausia nėštumo pagalvės forma

Priklausomai nuo to, kurią kūno dalį norėtume paremti pagalve, jos yra skirtingos formos. Dažniausiai parenkamos vadinamosios pagalvės smeigtukas. Tai „J“, „L“, „C“ ir „U“ formos modeliai. Tokios formos reiškia, kad nėščia moteris gali papildomai palaikyti nugarą, galvą, šlaunis ir vis dar augantį pilvą. Po gimdymo šios pagalvės taip pat gali būti maitinimo priemonės arba padėti išmokyti kūdikį atsisėsti.

„I“ formos pagalvė, dažniausiai plastikinė, naudojama kaip atrama pilvui, tarp šlaunų ar galvos. Skaičiaus „9“ formos palaiko miegą kairėje pusėje, ši padėtis palengvina visus vidaus organus. Aukščio stovai rekomenduojami esant kojų skausmams ir patinimams, todėl moteris miega šiek tiek aukščiau nei likusi kūno dalis. Tuo tarpu anatominės pagalvės, vadinamosios „Pleištai“ palengvina klubo sąnarius, stuburą arba yra naudojami tarp kelių.

Kiekviena iš ponių turi pasirinkti pagalvės formą pagal savo poreikius, kad ji atitiktų jos reikalavimus ir atleistų nuo negalavimų, taip pat kad naktys miegotų ir suteiktų gerą poilsį būsimai motinai.

Nėštumo pagalvės kokybė

Pirmas dalykas, įsigydami nėštumo pagalvę, kurios forma gali būti daugybė, patikrinkite, ar ji turi tinkamą, nuimamą užvalkalą iš natūralių pluoštų, pvz., Medvilnės. Neįmanoma nusipirkti tokios keistos formos pagalvės užvalkalo, tačiau jūs turite sugebėti nuimti ir nuplauti pagalvės užvalkalą. Kitas dalykas yra pagalvių užpildymo tipas. Šiuo metu rinkoje yra keturios tokių pagalvių užpildų rūšys: polistirenas, silikonas, poliesteris ir putplastis.

Polistirolo putplasčio įdaras – dažniausiai tai yra pigiausias įdaras, todėl pagalvė bus žemesnėje kainų kategorijoje. Tarp tokių pagalvių galite pasirinkti skirtingus kietumo laipsnius. Tačiau polistireniniai rutuliai linkę judėti ir naktį gali paaiškėti (ypač po tam tikro pagalvės naudojimo), kad vienoje vietoje yra polistirolo perteklius, kitur – daugiau. Pirkdami tokią pagalvę, taip pat turėtumėte žinoti, kad judėdamas polistirenas sukelia būdingą bruzdėjimą, kuris kai kurias mamas gali erzinti.

Silikoninis užpildas gali būti granulių arba pluoštų, turinčių oro kanalus, pavidalo. Pluoštai su kanalais suteikia labai gerą elastingumą ir praleidžia orą. Tai labai gerų parametrų medžiaga, užtikrinanti ilgaamžiškumą, pakankamą elastingumą, taigi ir patogumą.

Poliesterio užpildas naudojamas granulių arba pluoštų pavidalu. Gerai prisitaiko prie kūno formos. Be to, užpildymas šia medžiaga suteikia pagalvės elastingumą ir pakankamą lankstumą bei reikiamą kietumą.

Taigi, kaip matote, geriausias įdaras yra silikonas arba poliesteris. Šios skaidulos greitai nenusidėvi, todėl pagalvė tarnaus ilgai (net iki kelių nėštumų). Abi medžiagos taip pat yra hipoalergiškos, todėl yra draugiškos visiems alergiškiems žmonėms. Taip pat gerai, kad nėštumo pagalvės skirtingos kietumo dalys yra skirtingos. Pagalvė turėtų būti šiek tiek kietesnė ten, kur ji palaiko kojas ar klubus, ir minkšta kitose vietose.

2 pagalvių korpusas

Nėštumo pagalvės naudojimo pranašumai

Gali atrodyti, kad nėštumo pagalvės naudojimas labiau vargina moterį nei pagalba. Kadangi dėl nėštumo pagalvės sunku pakeisti moters padėtį miegant. Tačiau moksliškai įrodyta, kad sveikiausia nėščiųjų miego padėtis yra kairėje pusėje. Moteris nedaro spaudimo jokiems gyvybiškai svarbiems organams, o jos kūdikis gauna reikiamą kiekį kraujo ir deguonies. Miegojimas dešinėje kūdikio, kuriam gresia nėštumas, pusėje gali būti netgi pavojingas kūdikiui, nes jis gali gauti per mažai kraujo. Be to, visi motinystės pagalvės geromis kainomis yra skirti palengvinti nėštumo negalavimus.

Priklausomai nuo formos, kietumo ir paskirties, pagalvės palengvina motinos nugarą, sumažindamos jų skausmą, sumažindamos ar net pašalindamos kaklo ir pečių skausmus. Dažnai nėštumo metu kojose būna patinimas ir skausmas. Naudojant tinkamą pagalvę galima išvengti skausmo ir sumažinti patinimą. Galiausiai, kai nėščioji išgyvena nėštumą be jokių ypatingų negalavimų, pagalvė tiesiog leidžia kūną patogiai pastatyti lovoje, kad mažiau moterų turėtų problemų miegoti nėštumo metu. Pagalvė taip pat palaiko vis dar augantį pilvą.

Jau maždaug 16-ąją nėštumo savaitę verta įsigyti pagalvę, šiuo laikotarpiu dauguma moterų pradeda jausti diskomfortą dėl besikeičiančių kūno matmenų.

Geriausios nėštumo pagalvės 2021 m

Nėštumo pagalvės mūsų šalyje tampa vis populiaresnės. Jų teikiamas komfortas yra neįkainojamas ilgais ir sunkiais nėštumo mėnesiais. Kokia nėštumo pagalvė yra geriausia? Jei norite gauti patarimų, kaip išsirinkti geriausią produktą, perskaitykite mūsų reitingą, kuriame nėščia pagalvė groja pirmuoju smuiku.

Mūsų rekomendacijos

„Supermani“ tipas C

„Supermani Type C“ yra visiška naujovė rinkoje, tačiau ji iškart laimėjo ištikimų gerbėjų grupę ir todėl užima pirmąją vietą mūsų nėštumo pagalvių reitinge. Tai geras produktas, kuris suteiks komfortą kiekvienai būsimai motinai. Jis buvo sukurtas moterims trečią nėštumo trimestrą. Dėl savo formos tai yra neįkainojama atrama moters nugarai.

Miegojimas ar poilsis ant jo sukels mažiau nugaros skausmų. Pagalvė pagaminta iš 100% medvilnės, todėl ji yra minkšta. Jo vidus užpildytas sertifikuotu antialerginiu silikono pluoštu, kuris turi visus reikiamus patvirtinimus.

Todėl produktas yra saugus. Be to, jį lengva išlaikyti švarų, tiesiog nuimkite užtrauktuką ir įdėkite jį į skalbimo mašiną. Šio modelio ilgis yra 115 cm. Ši viršutinė pagalvė sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Būsimos motinos gyrė jo patogumą, estetiką ir funkcionalumą.

Nėštumas moterims gali būti labai sunkus laikotarpis. Nepaisant išsekimo, jiems dažnai sunku tinkamai pailsėti. Visų pirma todėl, kad sunku rasti tinkamą stuburą palengvinančią ir komfortą užtikrinančią padėtį.Norint lengviau praleisti šią sunkią akimirką, verta įsigyti nėštumo pagalvę. Naktį jis gali palaikyti pilvą arba nuraminti stuburą, kojas, pečius ir kaklą. Geriausia nėštumo pagalvė 2021 m yra „Supermani“ prekės ženklo produktas, pelnęs daugelio vartotojų pripažinimą.

Privalumai

Saugumas:

Tiek medžiaga, iš kurios pagaminta pagalvė, tiek jos užpildas turi visus galimus alergijos patvirtinimus, dėl kurių jie yra saugūs būsimoms motinoms. Be to, išorinis audinys yra labai malonus liesti.

Švaros palaikymas:

Pagalvė turi užvalkalą su užtrauktuku, kurį galima nuimti ir plauti skalbimo mašinoje, todėl išlaikyti produktą švarų yra labai paprasta.

Patogumas:

Dėl savo formos ir minkšto užpildo pagalvė yra itin patogi.

Kaina:

Tai gera nėštumo pagalvė iki 100 PLN. Rinkoje sunku rasti vienodai gerą ir pigų pasiūlymą, kuris turėtų tokį vartotojų pripažinimą.

Pažvelk:

Pagalvė yra kelių spalvų ir raštų, todėl tai patrauklus bet kokio interjero papildymas.

Dydis:

Šis modelis yra 115 cm ilgio, todėl nėščioms moterims miegoti ant tokios pagalvės yra labai patogu.

Motinystės mėlynos šakelės

„Motherhood Blue Gałązki“ – nėštumo pagalvė, apdovanota „Auksinio pilvo 2009“ ženklu kategorijoje „Aksesuarai ir drabužiai nėščioms moterims“. Šis produktas tikriausiai įgijo pripažinimą dėl savo formos, leidžiančios patogiai pastoti nėščią kūną ilsintis. Modelis turi dviejų kamerų struktūrą, kuri daro įtaką kūno palaikymo kokybei miegant, …