Dviračių navigacija. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei mėgstate ilgai važinėti dviračiais ir norite būti pasiruošę bet kokioms aplinkybėms, dviračių navigacija tikrai pravers. Atsižvelgiant į tai, kad rinkoje yra vis daugiau tokių įrenginių, gali kilti problemų dėl pasirinkimo. Mūsų navigacijos reitingas, kuriame aparatinė įranga užima pirmąją vietą, padės jums įsigyti „Garmin Edge 820“ paketas. Šiame modelyje yra 2,3 colių jutiklinis ekranas, kurį be problemų galima naudoti per lietų ar su pirštinėmis. Prietaisas turi incidentų aptikimo funkciją, todėl įvykus avarijai jis siunčia mūsų dabartinę padėtį žemėlapyje konkrečiu pagalbos numeriu. Navigacija veikia patikimai tiek atviroje vietovėje, tiek miške ar kalnuose. Antroji vieta priklauso gaminiui „Garmin Edge Touring“. Modelis yra su dviračio laikikliu. Atsižvelgiant į tai, kad prietaiso korpusas yra nepralaidus vandeniui, nėra pavojaus, kad navigacija sugedus lietui. Ar norite sužinoti kitą, funkcinę įrangą? Jas rasite vėliau reitinge.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią dviračių navigaciją pirkti?

Pirkinių vadovas

Šiais laikais pastebime labai didelį susidomėjimą įvairiomis sporto rūšimis. Žmonės pradėjo vis aktyviau leisti laisvalaikį, todėl noriai pereina nuo automobilių prie dviračių. Šis faktas galioja ne tik kasdieniam darbui ar mokyklai, bet ir ilgesnėms kelionėms. Dėl šios priežasties gamintojai, norėdami patenkinti vartotojų lūkesčius, praplečia programėlių asortimentą, kad dviratininkams būtų kuo lengviau atsipalaiduoti. Vienas iš tokių įrenginių yra navigacija.

Mažas prietaisas, pritvirtintas prie vairo, yra puikus kompasas nežinomais maršrutais. Nemažai įrangoje įdiegtų patogumų leidžia mums važiuoti patogiai, nebijant pasiklysti. Tačiau dėl plataus pasirinkimo kyla klausimas: kokią navigaciją pasirinkti, kad ji daugelį metų mums gerai pasitarnautų. Šiame vadove išryškinsime pagrindines savybes, kurias turėtų turėti geros kokybės įranga.

Konstrukcijos – kokią dviračių navigaciją pirkti?

Dviračių navigacija skiriasi daugeliu aspektų. Dėl to, kad programėlė priskiriama elektroniniams prietaisams, gamintojai ją aprūpina daugybe galimybių, kurios daugiausia lemia, ar ji bus patraukli vartotojui, ar ne. Nepaisant to, daugelis vartotojų rekomenduoja pirmiausia atkreipti dėmesį ne į techninius parametrus, bet į navigacijos dydį ir bendrą struktūrą. Tai svarbu, nes kelionių dviračiais metu turėsime keliauti įvairiais maršrutais tiek saulėtu, tiek, deja, lietingu oru. Beveik neįmanoma pritvirtinti mažo prietaiso, pritvirtinto prie vairo. Žinoma, esant nepalankioms oro sąlygoms, vartotojai kartais paslepia GPS kišenėje ar kuprinėje. Deja, šis sprendimas yra beprasmis, todėl ieškokite įrenginio, kuriame bus įrengtas vandeniui atsparus korpusas. Toks priedas turi du pagrindinius privalumus: navigacija neišdegs ir neužtvindys pirmą kartą, kai liečiasi su vandeniu, ir ji bus naudinga visą laiką.

Geriausia dviračių navigacija yra ta, kuri, be sandarumo, taip pat pasižymi sustiprintu atsparumu visiems išorės veiksniams. Kelionės ekstremaliomis sąlygomis reikalauja daug mūsų apsaugos. Mes kalbame, pavyzdžiui, apie kyšančias šakas, krūmus ar akmenis, kurie dideliu greičiu gali mums pakenkti arba sugadinti mūsų įrangą. Dėl šios priežasties visos dviračiui perkamos programėlės turėtų būti tvirtos ir atsparios įbrėžimams ir įtrūkimams. Norėdami tai padaryti, paklauskite pardavėjo, ar GPS turi grūdinto stiklo ekraną ir korpusą, pagamintą iš plastiko ir aliuminio mišinio. Jei pasirinksite modelį, pagamintą iš silpnesnės medžiagos, priderinkite jį prie tinkamos folijos ir dangtelio, kuris apsaugos įrangą nuo pažeidimų.

Kita nuosavybė, į kurią turėtumėte atsižvelgti, yra GPS dydis. Ši, atrodytų, nereikšminga funkcija gali pasirodyti gana svarbi keliaujant. Taip yra todėl, kad vartotojai dažnai vadovaujasi minimalizmu ir ekonomiškumu. Dėl šios priežasties jie nusprendžia dėl labai mažų prietaisų, kurie ne visada pasirodo patogūs. Žinoma, kambario sąlygomis tokio tipo navigacija atrodo ideali, tačiau išėjus iš parduotuvės ir pritvirtinus programėlę prie vairo situacija smarkiai pasikeičia. Todėl prieš pirkdami sužinokite, kokio dydžio prietaisas jums bus idealus. Pabandykite jį palyginti su savo telefonu ar kita programėle, turinčia plokščią ir šiek tiek didesnį ekraną.

Tvirtinimas

Labai svarbus kiekvienos navigacijos parametras yra montavimas. Šiuo metu parduotuvėse daugiausia rasite modelius, kuriuose yra tokio tipo patogumai. Žinoma, jei ieškote mobilios įrangos be rankenų, ją taip pat rasite be problemų. Tačiau dauguma vartotojų rekomenduoja įsigyti GPS su tinkamu tvirtinimu.

Vairuoti su originaliais pagamintais užsegimais yra daug patogiau ir saugiau. Visų pirma, jūsų pasirinktas maršrutas visada yra prieš jūsų akis, todėl jums nereikia nulipti nuo dviračio, kad galėtumėte pasiimti navigaciją iš kišenės ir sankryžoje pasirinkti tinkamą kelią. Be to, labai pavojinga naudoti prietaisą, kurį turite laikyti rankose ir judėti tuo pačiu metu. Tai netgi gali būti nubausta. Toks elgesys labai dažnai sukelia daugybę nelaimingų atsitikimų.

Todėl pabandykite gana kruopščiai patikrinti, kaip jūsų pasirinkto modelio laikiklis atrodo. Labai subtilūs spaustukai gali greitai sulūžti, todėl pabandykite šiek tiek pajudinti įrangą. Jei jaučiasi tvirtai ir nepastebite nerimą keliančių signalų, tokių kaip girgždėjimas ar drebėjimas, galite priimti pirkimo sprendimą.

Baterijos talpa

Prieš pirkdami dviračių navigacijos sistemą, pagalvokite, kiek paprastai užtruks viena kelionė. Jei esate įpratęs prie trumpų atstumų, silpnos baterijos problema jūsų per daug nevargins. Tačiau jei mėgstate kartkartėmis leistis į ilgesnį pasivažinėjimą (pavyzdžiui, 3 valandas), turėtumėte apsirūpinti geresnės kokybės įranga.

Gana sunku atskirti gerą bateriją nuo silpnos. Naujokai gali visas savo žinias pagrįsti tuo, kas parašyta instrukcijų vadove. Jame pateikiama informacija apie akumuliatoriaus talpą, išmatuotą amperomis. Žinoma, pati reikšmė mums daug nepasako, nes taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į kitus parametrus, tokius kaip ekrano dydis, rodomų spalvų skaičius ar jų intensyvumas. Nepaisant to, rekomenduojama, kad šios rūšies įrangoje nebūtų mažesnės nei 2000 Ah baterijos.

Be to, verta atkreipti dėmesį į tai, su kokia baterijų kategorija mes susiduriame. Ekspertai teigia, kad geriausia įranga aprūpinta ličio jonų baterija. Tai visų pirma žinoma dėl vienodo įkrovimo proceso ir stabilumo esant didelei oro amplitudei. Ne paslaptis, kad silpnos baterijos išsenka per kelias sekundes veikiamos, pvz., Greito aušinimo.

Techninės specifikacijos

Be visų minėtų savybių, labai svarbus yra ir prietaiso vidus. Patikrinkite, kaip buvo įdėta atminties kortelė. Jei ketinate dažnai naudoti navigaciją ne tik keliaudami dviračiu, bet ir važiuodami ar eidami, apsvarstykite galimybę pasirinkti įrenginį su nuimamu disku arba galimybę atnaujinti įrangą per USB kabelį. Didelius failus labai sunku atnaujinti internetu. Pradėti procesą su kompiuteriu užtrunka daug mažiau laiko. Todėl navigaciją rekomenduojama pasirinkti su nuimama atminties kortele.

Be to, verta susipažinti su programine įranga, kurioje įrengtas įrenginys. Net svarbu, kokia kalba joje įdiegta, ar norint atnaujinti reikia papildomų kodų.

Dviračių navigacija geromis kainomis

Dviračių navigacija skiriasi ne tik išorinėmis ir vidinėmis sąlygomis, bet ir kainomis. Pigiausius modelius galite įsigyti už mažiau nei 100 PLN. Tačiau tai yra pagrindiniai įrenginiai, kurie atlieka vieną pagrindinę užduotį – jie nustato maršrutą nuo taško A iki taško B. Jei norite šiek tiek labiau išvystytos įrangos, numatydami sunkumus kelyje, turite būti pasirengę 800 PLN išlaidoms.

Geriausios dviračių navigacijos 2021 m

Dviračių navigacija leis efektyviai nustatyti savo padėtį treniruočių metu. Svarbu pasirinkti produktą, kuris ne tik tiksliai suras jūsų padėtį, bet ir padės suplanuoti įdomų maršrutą. Mūsų reitingas dviračių navigacija yra įdomiausi rinkoje esantys modeliai.

Mūsų rekomendacijos

„Garmin Edge 820“ paketas

Mūsų reitingas uždaro modelį „Garmin Edge 820“ paketas. Tai labai gera dviračių navigacija. Jame sumontuotos GPS ir GLONASS sistemos, leidžiančios vienu metu naudoti 24 palydovus. Dėl to net tankiame miške jūsų vieta bus tiksliai apibrėžta. Naudinga prietaiso funkcija yra susisiekimas su skubios pagalbos telefono numeriu avarijos atveju vairuojant.

Mažas jo dydis leidžia patogiai valdyti treniruotes. Ekranas yra 2,3 colio ir, nepaisant lietimo operacijos, jį galima naudoti su pirštinėmis arba lietingu oru, nes vanduo neapsunkina parinkčių pasirinkimo. Ekrano ryškumas prisitaiko prie lauko sąlygų.

Dėl širdies ritmo, ritmo ir greičio jutiklio šis produktas puikiai tiks žmonėms, mėgstantiems valdyti savo kūną. Šioje įrangoje taip pat įdiegta našumo analizės sistema, todėl turime suprasti, kaip gerėja mūsų našumas.

Be to, įrenginyje įdiegta „GroupTrack“ funkcija, leidžianti sekti grupės, su kuria važiavote, dalyvius.

Rinkinyje yra speciali rankena, leidžianti lengvai …