Geriausia infraraudonųjų spindulių lempa

Mes norime jums pristatyti geriausias infraraudonųjų spindulių lempas. Mūsų apžvalgoje rasite 5 įdomius pasiūlymus. Juos pasirinkome atlikę išsamią rinkos pasiūlos analizę. Mūsų pasirinkti prietaisai laikomi patikimais ir lengvai naudojamais. Modelis buvo pirmoje vietoje „Beurer IL 50“. Tai infraraudonųjų spindulių lempa su labai patvaria lempute, todėl galite būti tikri, kad tai investicija į ateinančius metus. Įrangos veikimo efektyvumą patvirtina daugybė vartotojų vertinimų. Produktas pagamintas iš geros kokybės plastiko ir keramikos stiklo. Įranga yra labai efektyvi, turi pakreipimo reguliavimą, ją lengva valdyti. Labai svarbus elementas yra efektyvus UV filtras, apsaugantis mus nuo kenksmingos spinduliuotės. Jei dėl kokių nors priežasčių pateikto modelio negalima, rekomenduojame jį atkreipti jūsų dėmesį „Beurer IL 21“. Prietaisas turi visas būtinas saugumo funkcijas ir jį lengva naudoti. Jis taip pat turi pakreipimo reguliavimą, todėl galite lengvai pritaikyti lempos nustatymą pagal savo poreikius.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią infraraudonųjų spindulių lempą pirkti?

Pirkinių vadovas

Infraraudonosios lempos yra puikus būdas atpalaiduoti kūną. Šiuo metu jie naudojami daugelyje vietų, pavyzdžiui, kirpyklose, gydytojų kabinetuose ir namuose. Mes visi žinome infraraudonųjų spindulių lempų pranašumus, bet ar sugebame pasirinkti tinkamą produktą? Norėdami išsklaidyti abejones, mes paruošėme jums vadovą kurią infraraudonųjų spindulių lempą pasirinkti. Iš jo sužinosite apie gerą produktą, kurio naudojimas iš tikrųjų gali teigiamai paveikti mūsų sveikatą.

Pastatas

Infraraudonųjų spindulių lempa dažnai atrodo kaip tradicinė kolega. Jis išsiskiria tik stiklo spalva. Tam labai dažnai naudojamas aukštas stendas, kad jo spinduliai padengtų kuo daugiau vietos. Infraraudonosios lempos taip pat montuojamos ant spaustuko ar trikojo, kad būtų lengva valdyti. Tuo pačiu metu verta patikrinti, ar prietaiso reguliavimas nebus per daug problemiškas.

Labai svarbu, kad trikojį būtų galima reguliuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Paprastai viename įrenginyje galime rasti iki trijų žibintų. Tai pagerina lempos veikimą, todėl prietaisas tampa labiau atsipalaidavęs ant kūno. Taip pat yra lempų, pritaikytų naudoti namuose. Jie yra mažo dydžio ir paprastai nereikalauja trikojo.

Ekranas

Įrenginyje turėtų būti aiškus ekranas. Ypač kalbant apie tas lempas, kurios pritaikytos naudoti namuose. Paprastai jų vartotojai bus pagyvenę žmonės, todėl ekranas turėtų būti didelis ir aiškus, kad iš jo būtų galima lengvai perskaityti visą informaciją.

Galia

Kuo didesnė galia, tuo efektyviau ir efektyviau veikia produktas. Nerekomenduojama pirkti infraraudonųjų spindulių lempos, kurios galia mažesnė nei 150 kW. Efektyviausi yra prietaisai, kurių galia yra nuo 200 W iki 300 W.

Energijos sąnaudos

Taip pat atkreipkime dėmesį į mūsų prietaiso energijos suvartojimą. Infraraudonųjų spindulių lempų ypatybė yra ta, kad veikdami jos sunaudoja gana daug elektros energijos. Paprastai tai yra apie 56 VA. Atminkite, kad energijos suvartojimas yra susijęs su įrenginio galingumu. Kuo intensyvesnę šviesą ji skleidžia, tuo daugiau energijos ji paims.

Atstumas

Naudojant infraraudonųjų spindulių lempą, labai svarbu išlaikyti atstumą tarp prietaiso ir kūno. Galite naudoti itin naudingą lazdą, kuri ją valdo. Turime nepamiršti integruoti juostą su žibintu prieš naudojimą.

Radiacijos galios tankis

Infraraudonųjų spindulių lempos spinduliuotės galios tankis paprastai svyruoja nuo 40 mW / cm2 iki 30 mW / cm2. Kuo didesnis tankis, tuo efektyviau įranga paveiks mūsų kūną ir mes greičiau pamatysime lempos poveikį.

Papildomos funkcijos

Labai dažnai prie infraraudonųjų spindulių lempos pridedama lemputė su mėlyna šviesa. Naudodami tokio tipo šviesą kartu su raudona šviesa, mes labai padidiname jos efektyvumą. Papildomas patogumas bus „pauzės“ funkcija. Tai leis, jei reikia, nedelsiant nutraukti gydymą. Lempoje taip pat gali būti klaviatūra, kuri padės valdyti infraraudonųjų spindulių lempą.

Tačiau tai nėra elementas, be kurio negalime apsieiti. Reguliuodami šviesos ryškumą, radiatorių galime nustatyti iki mums tinkamo lygio. Automatinis išjungimas taip pat yra geras pasirinkimas. Mes neturime stebėti laiko, pakanka užprogramuoti savo įrenginį konkrečiam laikui. Taip pat turėtume nepamiršti apsisaugoti nuo perkaitimo.

Kabelis ar baterijos?

Pirkdami infraraudonųjų spindulių lempą, negalime pamiršti apie maitinimo šaltinį. Galimi akumuliatorių ir kabelių modeliai. Svarbu, kad tai būtų kuo ilgiau. Jei jis trumpas, įrenginys nebus labai mobilus. Gerai, kad kabelį galima suvynioti, kad galėtume lengvai gabenti savo įrangą. Tačiau jei jums labiau patinka maža, nešiojama lemputė, atkreipkite dėmesį į su baterijomis varomus modelius.

Su kilimėliu ar be jo – kuri infraraudonųjų spindulių lempa yra geriausia?

Pasirinkę lempą su kilimėliu, galime būti tikri, kad gydymo metu ji neslys ant grindų. Juolab kad daugelyje stendų yra įrengti ratai, kurie gali slysti ant slidžių plytelių.

Saugumas

Geroje įrangoje turėtų būti apsauga nuo perkaitimo. Jei procedūros metu užmiegame arba pamiršome išjungti įrangą, gali atsirasti gedimas. Be automatinio išjungimo sistemos, populiarus lempos sprendimas yra ir laikmatis, kurį galima nustatyti tinkamu laiku. Net jei ekspozicijos metu užmigsime, įranga savaime išsijungs.

Dizainas

Nepamirškite apie lempos išvaizdą. Kai lempą naudojate dažniau, nėra prasmės ją slėpti spintelėje ir kaskart išimti. Todėl verta įsigyti patraukliai atrodantį gaminį, kuris bus sėkmingai pastatytas ant spintelės.

Infraraudonųjų spindulių lempos geromis kainomis

Mes galime įsigyti mažų buitinių infraraudonųjų spindulių lempų už maždaug 2 500 zlotų. Klinikose naudojamos profesionalios įrangos kaina paprastai svyruoja nuo 5000 iki 12 000 PLN. Viskas priklauso nuo papildomų lempos funkcijų, ar ji turi laikmatį, reguliavimo ir apsaugos sistemą. Įprasta įranga be jokių patobulinimų, su maža galia ir be stovo yra už 100 PLN. Taip pat verta pabrėžti, kad produkto kaina priklauso nuo to, ar konkreti įmonė turi gydytojo rekomendaciją.

Geriausios infraraudonųjų spindulių lempos 2021 m

Jei turite sinuso problemų ir dėl to nuolat sloguojate, infraraudonųjų spindulių lempos įsigijimas gali būti gera mintis. Be to, tai padeda pagerinti viso kūno sveikatą. Renkantis tinkamą produktą pirmiausia reikėtų vadovautis naudojimo saugumu ir aukšta apdirbimo kokybe. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, mes pasiruošėme infraraudonųjų spindulių lempų reitingaskuris apima įdomiausius rinkoje esančius modelius.

Mūsų rekomendacijos

„Beurer IL 50“

Mūsų sąrašo pradžioje buvo „Beurer IL 50“ modelis. Šis produktas idealiai tinka viso kūno funkcionavimui pagerinti. Ši lempa teigiamai veikia raumenis, taip pat palengvina peršalimo simptomus.

Šios įrangos korpuso spalva yra balta. Jo matmenys yra 27 cm x 19,5 cm x 19,5 cm. Šis modelis pagamintas iš aukštos kokybės keraminio stiklo. Dėl to tai yra labai patvarus ir saugus naudoti prietaisas.

Apšvitimo plotas yra 30 cm x 40 cm. Dėl patogaus apšvietimo pasvirimo kampo reguliavimo lempa gali būti pritaikyta jūsų poreikiams. Be to, jame yra specialus laikmatis, leidžiantis kontroliuoti ekspozicijos trukmę.

Lemputė turėtų tarnauti maždaug 2000 valandų. Specialus filtras daro šviesą be kenksmingos UV spinduliuotės. Didelis šio modelio privalumas yra apsauga nuo perkaitimo, leidžianti saugiai naudoti įrangą.

Taip geriausia infraraudonųjų spindulių lempa yra teigiamai vertinamas vartotojų. Jie mano, kad tai veikia labai efektyviai ir yra lengva naudoti.

„Beurer IL 50“ yra infraraudonųjų spindulių lempa, kurios matmenys: 27 cm x 19,5 cm x 19,5 cm. Įrenginyje yra lemputė, galinti veikti 2000 valandų. Pateikto modelio galia yra 300 W.

Privalumai

Veiksmas:

Vartotojai patvirtina pateiktos lempos efektyvumą. Jie dažnai pabrėžia, kad būtent įranga leidžia greitai kovoti su reumatiniais skausmais ir yra patikima peršalus.

Vykdymas:

Tvirtas plastikinis korpusas ir keraminis stiklas, dengiantis šerdį, garantuoja, kad produktas ilgai tarnaus mums. Jis yra labai atsparus mechaniniams pažeidimams.

Poveikio sritis:

Apšvitimo plotas yra: 30 cm x 40 cm. Tai gana daug tokiai mažai lempai. Be to, galimybė reguliuoti nuolydžio kampą leidžia daug lengviau pritaikyti prietaisą pagal mūsų poreikius.

Lemputė:

Kaip tikina gamintojas, lempa turi galingą lemputę, kuri gali veikti iki 2000 valandų. Tai tikrai geras rezultatas, kuris garantuoja, kad po pirkimo prietaisui dar ilgai nereikės investuoti.

Filtras:

Siekiant apsaugoti mus nuo žalingos UV spinduliuotės, įrenginyje buvo naudojamas filtras. Tai jis suteikia mums saugumą per ekspozicijas.

„Beurer IL 21“

Kitas mūsų reitingo produktas yra „Beurer IL 21.“. Ši įranga stiprina kūną, aprūpina odą deguonimi ir teigiamai veikia medžiagų apykaitą. Taip yra dėl infraraudonųjų spindulių, kuris yra saugus kūnui, ir tuo pačiu palaiko gydymą.

Šio modelio korpusas yra baltas. Šio prietaiso matmenys yra 16 cm x 14 cm x 21 cm. Tai nedidelis prietaisas, kurį patogu naudoti. Todėl tai veiks tiek namuose, tiek keliaujant. Lempos pakreipimą galima nustatyti į 4 skirtingas padėtis. Matmenys ir dizainas leidžia laikyti jį rankose ekspozicijos metu.

Prietaiso galia yra 150 W, taigi tai yra gana galinga įranga. Kadangi tarnavimo laikas …