Čiužinys lovelei. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Parduotuvėse galite rasti daugybę čiužinių lovelei. Dėl turimų produktų skaičiaus sunku nuspręsti pirkti konkretų modelį. Siekdami, kad vartotojams būtų lengviau priimti sprendimus, parengėme čiužinių reitingą. Tai apima produktus, kuriuos labai vertina interneto vartotojai. Pasak vartotojų, tai pasirodė geriausias vaikiškas čiužinys Hevea Krzyś. Pateiktą modelį naudoti yra saugu, tai patvirtina jo gauti sertifikatai. Be to, produktas vadinamas medicinos prietaisu. Pirkdami modelį gauname tvirtą dangtelį su užtrauktuku. Vartotojai savo nuomonėje patvirtina, kad šį elementą lengva prižiūrėti ir per greitai nesusitepa. Čiužinys reitinge užėmė antrą vietą „Vitmat Coco Baby“. Tai dvipusis modelis, užtikrinantis, kad galėsime juo naudotis ilgai. Produktas turi antialerginių savybių. Jei pateikti modeliai nėra tokie, kokių ieškote, raginame perskaityti kitų čiužinių, kurie yra įtraukti į mūsų sąrašą, aprašymus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį čiužinį įsigyti už lovelę?

Pirkinių vadovas

Geras miegas yra higieniško gyvenimo būdo pagrindas. Dėl šios priežasties daugelis suaugusiųjų stengiasi investuoti į specialios formos pagalves ir kuo patogesnius čiužinius. Tai neturėtų skirtis ir mūsų vaikiškų lovelių atveju. Tikriausiai manote, kad raktas norint gerai išsimiegoti mažyliams yra tinkamos lovos miegas. Deja, dažniausiai čiužiniai, kurie yra komplekte, nėra pačios geriausios kokybės. Dėl šios priežasties jį reikia įsigyti atskirai. Norėdami nusipirkti gerą įrangą, turite žinoti, ko ieškoti. Dėl šios priežasties mes parengėme šią pamoką, kurioje mes paaiškinsime kokį čiužinį pasirinkti lovelei.

Užpildymas

Sprendžiant dėl ​​tobulo modelio savo mažyliui, turite atsižvelgti į įdaro tipą. Jei čiužinys per daug deformuojasi, jūsų vaikas ne tik negalės ramiai miegoti, bet ir gali sukelti nugaros problemų. Vienas iš populiariausių įdarų yra putų poliuretanas. Didžiausias jo pranašumas yra žema kaina. Deja, šis modelis yra labai jautrus deformacijoms dėl vaiko svorio. Jis gali būti tinkamas kaip pirmasis kūdikio čiužinys, tačiau po tam tikro naudojimo jo viduje susidaro gumulai ir duobutės.

Antrasis modelis, kurį galite sutikti rinkoje, yra produktai su termoelastiniu putplasčio užpildu. Čiužinio viduje esanti medžiaga reaguoja į vaiko kūno temperatūrą ir atitinkamai prisitaiko prie kūno formos. Nors ši įranga yra šiek tiek geresnės kokybės, ji vis dar yra linkusi deformuotis. Jo žema kaina yra didelis privalumas.

Kitas modelis yra kokoso čiužinys. Jo vidus užpildytas natūraliu kokoso pluoštu. Šio tipo produktų privalumas yra jo antibakterinės ir antialerginės savybės. Be to, jis greitai prisitaiko prie vartotojo figūros formos, tačiau ne deformuojasi. Be to, visišką komfortą miegant užtikrina tai, kad jis turi specialius kanalus, leidžiančius orą. Įdomi šio modelio variacija yra kokoso putplasčio čiužinys. Tarp dviejų kokoso kilimėlio sluoksnių padėtas poliuretano putplastis, dėl kurio jis tampa minkštesnis.

Paskutinis modelis, vertas tėvų dėmesio, yra produktas su latekso įdaru. Kaip ir ankstesnis tipas, šis taip pat tinka prie vaiko kūno formos. Savo ruožtu vertikalūs kanalai užtikrina, kad oras praeis per čiužinį.

Priimdami sprendimą turite atsiminti, kad geras čiužinys yra glaudžiai susijęs su jūsų vaiko sveikata. Greitai deformuojantys modeliai gali pabloginti mažylio stuburo defektą. Todėl verta investuoti į šiek tiek brangesnį produktą, kuris bus saugesnis jūsų vaikui.

Matmenys

Labai svarbu pasirenkant vaikui lovelės čiužinį yra jo matmenys. Rinkoje yra du modeliai: 120 cm x 60 cm ir 140 cm x 70 cm. Norėdami pasirinkti tinkamą produktą, išmatuokite vaiko ūgį. Geras čiužinys turėtų būti bent 20 cm ilgesnis nei mūsų mažylis. Dėl to miegant bus užtikrintas pakankamas komfortas. Tačiau jei mūsų vaikas jau šiek tiek paaugo ir pirmasis iš pateiktų matmenų jam per mažas, pats laikas apsvarstyti galimybę įsigyti labiau suaugusiųjų modelį.

Storis

Renkantis tinkamą vaiko modelį, atkreipkite dėmesį į jo storį. Tai nepaprastai svarbu, kai mes norime suteikti kūdikiui pakankamą komfortą poilsio metu. Be to, jauniausių ir šiek tiek vyresnių vaikų modeliai skiriasi. Ekspertai siūlo, kad maži vaikai miegotų ant maždaug 20 cm storio čiužinių. Dėl to jis nesugrius, o tai išlaikys visą kūdikio kūną. Kiek vyresniems vaikams yra kitaip – jų čiužiniai turėtų būti apie 10 cm storio.

Kietumas – koks geriausias lovytės čiužinys?

Kai norime pritaikyti čiužinį prie savo vaiko lovelės, turime daug dėmesio skirti jo kietumui. Priešingai nei manoma, labai kieti modeliai nėra patys geriausi jauniausiems. Daugelio tyrimų dėka mes žinome, kad kieti čiužiniai negali suteikti vaikams gero miego. Tokie produktai siūlomi labiau suaugusiesiems. Netinka ir labai minkšti modeliai. Taip yra todėl, kad jie negalės tinkamai išlaikyti mažylio svorio. Tai savo ruožtu gali sukelti laikysenos defektų. Todėl jauniausiems vaikams, tiek specialistų, tiek kitų tėvų rekomenduojamas modelis yra vidutinio kietumo čiužinys. Tai užtikrins komfortą miegant ir, labai svarbu, palaikys vaiko svorį ir užtikrins teisingą stuburo padėtį.

Čiužinio kietumo laipsnis turėtų būti glaudžiai susijęs su vaiko svoriu. Jei ieškote kūdikių reikmenų, galite apsvarstyti kempinių modelius. Žinoma, jei jų įdaras yra tinkamos kokybės. Esant tokiai situacijai, jie galės suteikti tinkamą paramą lengviems vaikams. Taip yra dėl to, kad kūdikiams jų svoris nesukelia nuolatinės čiužinių deformacijos, todėl kempinės modeliai jiems yra saugūs. Tokie produktai vyresniems vartotojams nerekomenduojami, nes jie gali sustiprinti stuburo defektą.

Saugumas

Pirkdami čiužinį vaikui, atkreipkite dėmesį į jo savybes ir įvairius patvirtinimus, kurių dėka būsime tikri, kad įsigytas modelis yra visiškai saugus. Deja, daugelis modelių dabar vadinami antialerginiais, tačiau jie neatitinka visų reikalavimų. Todėl gerai investuoti į patikrintus produktus, tarp kurių yra, pavyzdžiui, latekso, kokoso ar grikių modeliai. Jų užpildymas nėra palankus erkių, grybų ir įvairių mikroorganizmų vystymuisi.

Jie draugiški kūdikio odai ir nedirgina miegant. Taip yra todėl, kad jie yra pagaminti iš medžiagos, kuri neįkaista dėl mūsų kūno temperatūros. Be to, speciali kanalų sistema palengvina orą pro juos. Šio sprendimo poveikis yra vaiko prakaitavimo sumažėjimas miegant.

Vaikiškos lovytės čiužiniai geromis kainomis

Čiužinio kaina yra glaudžiai susijusi su medžiaga, kuria jis yra užpildytas. Iš putų poliuretano pagaminti modeliai yra pigiausi rinkoje, jų kaina prasideda nuo 40 PLN. Tačiau verta paminėti, kad jie greitai susidėvi, todėl juos reikia dažnai keisti. Termoelastinių putų gaminiai yra geresnės kokybės. Jų kaina prasideda iki 300 PLN. Dažniausiai pasirenkami kokoso pluošto čiužiniai, rekomenduojami alergiškiems žmonėms. Šie gaminiai nesideformuoja ir yra laidūs orui. Jų kaina prasideda nuo 80 PLN. Kitas labai populiarus tėvų pasirinkimas yra latekso modeliai, t. Y. Pagaminti iš guminio pieno. Jie taip pat užtikrina tinkamą oro srautą. Jų kaina prasideda nuo 200 PLN.

Renkantis čiužinį verta investuoti į geriausią įmanomą modelį. Jei perkate pigiausią, jis gali greitai susidėvėti. Tokiose situacijose būsite priversti pirkti naują. Taigi tai bus tik akivaizdus taupymas. Taip pat atminkite, kad jūsų vaiko sveikata ir komfortas yra pavojai, todėl neturėtumėte taupyti.

Geriausi lovelės čiužiniai 2021 m

Daugelis vaikiškų lovelių yra su čiužiniais. Tačiau turime prisiminti, kad jie ne visada tinka jauniausiems. Kita vertus, juos galima naudoti tik tol, kol vaikui sukaks 1 metai. Todėl mes pasiruošėme lovelių čiužinių reitingaskuris apima geriausius modelius, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„Hevea Medica“

1-hevea-medicaPirmasis mūsų pasiūlymas yra „Hevea Medica“ čiužinys. Didelis produkto privalumas yra dvi tinkamos naudoti pusės – kietoji pusė su kokosu kūdikiams iki 9-12 mėnesių ir vidutinio kietumo pusė su lateksu vyresniems nei 9-12 mėnesių kūdikiams. Kodėl tai geriausia čiužinys lovelei?

Visų pirma, dėl naudojamos vertikalios ventiliacijos kanalų sistemos, kurios dėka vaikas yra puikiai palaikomas stuburui. Čiužinio šerdis yra 5 cm vienodo, perforuoto latekso putplasčio blokelis su 2 cm kokoso sluoksniu. Tokia kompozicija reiškia, kad tėvai neturi jaudintis dėl bakterijų ar erkių.

Latekso elastingumas turi ortopedinių savybių, todėl tai yra sveikas produktas mažiausiems. Čiužinio aukštis yra apie 9 cm. Negalite pamiršti apie dangtelį, t. Y. Modernų megztą audinį, skirtą palaikyti kūdikio odos priežiūrą.

Jis yra ne tik minkštas, bet ir atsparus tempimui, kuris dažnai atsiranda reguliariai naudojant produktą. Be to, didelis medvilnės kiekis užtikrina oro srautą ir garų pralaidumą. Produktas turi daug teigiamų atsiliepimų ne tik todėl, kad …