Geri indukciniai garų puodai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Garinimas yra sveikas, todėl verta apsvarstyti galimybę įsigyti specialų puodą, kuris mums tai padarys. Apžvalgai mūsų svetainėje pasirinkome indukcinėms viryklėms tinkamus indus. Perskaitę daugybę apžvalgų, padarėme išvadą, kad geriausias produktas yra Klausbergas KB7146. Šis indukcinis garlaivis turi 3 įdėklus, todėl jame galite paruošti ir daržoves, ir mėsą. Laivo talpa yra gana didelė. Medžiaga yra patvari. Didelis pranašumas vartotojams yra tas, kad puodą galima plauti indaplovėje, todėl jo švarumas nėra daug laiko reikalaujantis. Keptuvės dugnas greitai įkaista, o šiluma pasiskirsto tolygiai. Papildomas privalumas yra klasikinis gaminio dizainas. Norėdami gauti daugiau pasirinkimo, žr. Kitus pasiūlymus. Indukcinis garų puodas užėmė antrąją vietą reitinge „Kinghoff KH-3322“. Jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir turi kietas rankenas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį indukcinį garlaivį turėtumėte pasirinkti?

Daugelis mitybos specialistų mano, kad norint sulieknėti, reikia padidinti vartojamų garuose patiekalų kiekį. Šiam kepimo būdui nereikia naudoti riebalų, todėl patiekalai yra daug lengvesni ir mažiau kaloringi. Norint paruošti tokio tipo patiekalą, būtina nusipirkti tinkamo tipo puodą. Jei šiuo metu ketinate įsigyti tokią įrangą, rekomenduojame mūsų vadovą. Ten rasite informacijos, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint pasirinkti geriausią įmanomą modelį. Be to, mūsų straipsnio pabaigoje mes įtraukėme nedidelę apžvalgą, kurioje yra trys geriausi indukciniai garo viryklės.

Svarbiausia, į ką reikia atkreipti dėmesį, yra jus dominančio modelio medžiaga. Dažniausiai rinkoje galima rasti emaliuotų ar keraminių puodų. Pirmasis tipas susideda iš ne per storų modelių, kuriems būdingas didelis patvarumas ir tolygus šilumos paskirstymas. Be to, jie atsparūs kritimams ir mėlynėms, todėl nereikia jaudintis dėl greito jų sunaikinimo. Keraminiai puodai yra sunkūs, tačiau ilgai palaiko temperatūrą. Deja, jų trūkumas yra tas, kad net nedidelis kritimas gali sukelti įtrūkimus ar visišką sunaikinimą.

Pirkdami indus, skirtus indukcinei viryklei, turite įsitikinti, kad apačioje yra feromagnetinės medžiagos. Nes jis reaguoja į lėkštės lauką, dėl ko galima gaminti maistą. Jei jus dominantis modelis neturi šios medžiagos apačioje, ji nebus tinkama naudoti indukcinėje viryklėje.

Atminkite, kad puodo talpa ir koštuvo dydis taip pat yra svarbūs. Tai padės paruošti didesnius patiekalus. Jus dominančio modelio matmenis turėtų padiktuoti jūsų poreikiai. Jei gyvenate vienas, rekomenduojame įsigyti nedidelį prietaisą, jei vakarienę ruošiate keturių asmenų šeimai, patariame investuoti į didesnę įrangą.

Nusprendę pirkti garinę viryklę, turėtumėte sužinoti, kaip atrodo jos dangtis. Norint efektyviai naudoti, dangtis turi turėti specialią angą, kad pašalintų susidariusį garą. Be to, labai svarbu, kad geros kokybės gaminyje būtų patogios rankenos, pagamintos iš medžiagos, atsparios aukštai temperatūrai. Dėl to jums nereikės jaudintis dėl nudegimų.

Indukciniai garų puodai. Reitingas

Klausbergas KB7146

„Klausberg KB7146“ yra indukcinė garinė viryklė, kurią galima naudoti bet kokio tipo viryklėse (dujinėse, elektrinėse, keraminėse ir halogeninėse). Indas taip pat plaunamas indų plovimo mašinose, todėl jums nereikia gaišti laiko jo priežiūrai.

Rinkinyje yra pagrindinis puodas, kurio talpa 5 l. Be to, rasime 3 garo įdėklus, ant kurių galėsite įdėti daržoves, mėsą ir žuvį, taip pat stiklinį dangtį su patogia rankena. Keptuvė turi akuterminį dugną su aliuminio plokšte, kuri užtikrina tolygų ir greitą šildymą. Puodo sienelės storis yra apie 1 mm. Produktas pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris pasižymi dideliu patvarumu.

Nuomonės apie „Klausberg KB7146“ modelį yra teigiamos, todėl jis yra labai populiarus tarp pirkėjų. Indą lengva išlaikyti švarų, estetišką ir palyginti lengvą. Čia galite paruošti skanius ir sveikus patiekalus visai šeimai.

Indukcinio garlaivio „Klausberg KB7146“ skersmuo yra 26 cm. Rinkinyje yra 3 garo užtaisai ir stiklinis dangtelis.

Privalumai

Sienų dizainas:

Gamintojas užtikrina, kad sienos būtų pagamintos taip, kad jos kaistų lėčiau nei dugnas, o tai garantuoja tinkamą drėgmės oro cirkuliaciją indo viduje. Vadinasi, galima gaminti žemesnėje nei virimo temperatūroje ir išsaugoti visas maisto medžiagas.

Apačia:

Puodo privalumas yra tas, kad dugnas tolygiai įkaista ir šiluma tinkamai kaupiama. Dugnas turi specialią aliuminio plokštę, ji yra pakankamai didelė ir atspari iškraipymams.

Lengvas valymas:

„Klausberg KB7146“ modelį galima plauti indaplovėje. Puikiai palaikyti puodą yra lengviau.

Universalumas:

Indą galima naudoti visų tipų viryklėse, todėl jis yra labai universalus.

Estetinis dizainas:

Komplektuodami virtuvės įrangą, mes atkreipiame dėmesį į jos dizainą. Vartotojai noriai perka indukcinį garlaivį „Klausberg KB7146“, nes jis pagamintas elegantiškai.

Trūkumai

Rankenos:

Kai kurie žmonės nurodo, kad laivo rankena yra maža ir didelė.

„Kinghoff KH-3322“

„Kinghoff KH-3322“ modelis yra labai talpus indukcinis garlaivis už gerą kainą. Šis prietaisas padės jums paruošti sveiką, naudingą, dietinį patiekalą su visais vitaminais.

Šis gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, o dugnas yra akuterminis. Todėl šiluma pasiskirsto labai greitai. Negana to, puodas ilgą laiką palaiko temperatūrą, todėl, jei prietaisas bus sandariai uždarytas, indas vis tiek bus šiltas net 2 valandas po paruošimo.

Dėl naudojamų medžiagų šis modelis yra atsparus mažiems lūžiams ir smūgiams, todėl tarnaus jums daugelį metų. Prietaisas turi stiklinį dangtį, leidžiantį stebėti savo patiekalą. Puodo rankenos yra sukniedytos, todėl verdant jos neįkaista. Taigi, nuimdami puodą nuo viryklės, neturite jaudintis, kad nudegsite.

Dėl storo, dvigubo dugno gaminį galima naudoti visų tipų viryklėse. Vartotojų atsiliepimai apie šią garinę viryklę yra labai teigiami. Daugelis žmonių įvertino gana didelę modelio talpą, kuri yra 3,1 l.

„Kinghoff KH-3322“ yra labai gera indukcinė garinė viryklė iki 100 PLN. Modelio talpa yra 3,1 litro.

Privalumai

Nerūdijantis plienas:

Puodo gamybai buvo naudojamas geros kokybės nerūdijantis plienas, kuris nepablogėja veikiant net labai aukštai temperatūrai. Indas yra patvarus ir ilgą laiką atrodo kaip naujas.

Galima naudoti skirtingose ​​viryklėse:

„Kinghoff KH-3322“ yra universalus pasirinkimas. Puodas tinka visų tipų viryklėms, todėl jį galite nusipirkti nepriklausomai nuo to, kokią įrangą turite savo virtuvėje.

„Cool-touch“ rankenos:

Keptuvėje yra nešildančios rankenos, kurios yra pakankamai didelės.

Lengva priežiūra:

Vartotojams patinka tai, kad puodą galima plauti indaplovėje. Net jei nusprendėme nusiprausti rankomis, nesijaudinkite, kad tai užtruks daug laiko.

Trūkumai

Sandarumas:

Atskiruose komentaruose galite perskaityti, kad indo sandarumas nėra pats geriausias, todėl kietesnių daržovių virimo laikas yra ilgas.

Ambicijos Loremis 2

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į indukcinį garlaivį „Ambition Loremis 2“, kuris džiaugiasi geromis vartotojų nuomonėmis. Produktas pagamintas iš geros kokybės medžiagų, kurios garantuoja ilgą gyvenimą. Indas nėra jautrus korozijai. Sienos yra tokios storos, kad dėl aukštos temperatūros jos nesideformuoja.

Puodo su dangčiu aukštis yra 17 cm, o be jo – 11,5 cm. Įdėklo matmenys yra šie: 26 cm x 20 cm x 7,5 cm. Naudojamas tūris yra 3 litrai. Modelis turi 3 sluoksnių dugną iš plieno ir aliuminio, kuris greitai įkaista ir palaiko aukštą temperatūrą net po virimo. Puodą lengva laikyti švarų.

Keptuvės viduje yra matavimo puodelis, kuris, pasak vartotojų, yra naudingas aksesuaras. Jo dėka galite lengvai išmatuoti reikiamą vandens kiekį. Rankenos yra pakankamai didelės, kad jas būtų galima tvirtai laikyti.

„Ambition Loremis 2“ indukcinis garlaivis su dviem įdėklais. Naudojamas tūris yra 3 litrai.

Privalumai

3 sluoksnių dugnas:

Keptuvė turi 3 sluoksnių dugną, kuris įkaista tolygiai ir greitai. Jis nėra jautrus mechaniniams pažeidimams.

Atsparumas įbrėžimams:

Vartotojo atliktas indukcinių garų puodų bandymas įrodė, kad mūsų rekomenduojamas produktas „Ambition Loremis 2“ yra patvarus. Ant indo paviršiaus nėra įbrėžimų ar rūdžių žymių.

Skalė:

Ant puodo vidinėje sienelėje yra svarstyklės, kurios dėka galite lengvai išmatuoti reikiamą vandens kiekį.

Trūkumai

Dangčio tinkamumas:

Dauguma nuomonių apie produktą yra teigiamos, tačiau yra komentarų, leidžiančių manyti, kad rinkinyje esantis dangtis idealiai netinka prie stiklo apykaklių.

Florina Divapore

Dėl to, kad indukcinis garlaivis „Florina Divapore“ sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, nusprendėme jį įtraukti į savo reitingą. Tai produktas, pagamintas labai atsargiai. Jo gamybai naudojamos medžiagos (įskaitant nerūdijantį plieną INOX) išsiskiria savo patvarumu.

Pagrindo matmenys: 9,5 cm x 18 cm, o jo talpa 2,5 litro. Rinkinį sudaro …