Geros daržovių makaronų mašinos – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią daržovių makaronų mašiną pasirinkti?

Daržovių makaronai yra labai įdomi ir sveika alternatyva žmonėms, norintiems laikytis dietos ir tuo pačiu nenorintiems atsisakyti mėgstamų patiekalų. Priešingai nei atrodo, šios rūšies makaronus lengva paruošti, tačiau mums jiems reikia specialios mašinos. Šiandien mes sukūrėme trumpą vadovą, kuriame yra keletas naudingų patarimų, kaip rasti jums tinkamiausią įrenginį. Mes taip pat pridėjome reitingą, kuriame pateikiami 3 modeliai, kuriuos verta perskaityti.

Rinkoje yra daugybė įrankių, kuriais galite greitai paruošti makaronus iš daržovių. Tarp jų randame profesionalesnius galąstuvus, skustukus ir specialiai sukurtas mašinas. Jie taip pat pasirodys kaip geriausias pasirinkimas, kai reikės paruošti patiekalą su dideliu kiekiu daržovių. Rankomis nulupti ir sutarkuoti net kelis cukinijos ar morkos gabalėlius gali prireikti daug laiko ir varginti. Dėl šios priežasties verta įsigyti specialų prietaisą.

Geriausia daržovių makaronų gaminimo mašina 2021 m. Pirmiausia turėtų būti daugiafunkcinė ir leisti mums paruošti skirtingo storio makaronus. Ašmenų skaičius ir jų išvaizda pirmiausia paveiks daugiafunkciškumą. Geriausia ieškoti modelių, kuriuose yra tiek plačios spiralės ašmenys (cukinijų ar pipirų makaronams gaminti), tiek siauresni ašmenys (su jo pagalba makaronus galima gaminti iš morkų ir kitų daržovių). Juostelės ašmenys taip pat gali būti puikus priedas, kuris bus naudingas, pavyzdžiui, bulvėms pjaustyti į bulvytes.

Tikrinant peilių tipus, verta įsitikinti, kad jie pagaminti iš geros kokybės medžiagos. Gerai, jei tai yra nerūdijantis plienas. Ši medžiaga yra ypač patvari ir atspari pažeidimams, be to, net dažnai ją naudojant, ji nepatiria korozijos, o tai turi įtakos estetinei išvaizdai ir naudojimo saugumui.

Daržovių makaronų mašina turėtų būti patogi naudoti. Paprastai pjaustymas atliekamas specialia rankena, kuri yra susukta, kad peiliai galėtų supjaustyti daržoves plonomis juostelėmis. Rankena turi gerai gulėti rankoje ir leisti jai lengvai pasisukti, todėl jums nereikės naudoti per daug jėgos kirpimui.

Daržovių makaronų gamybos mašinos

Lurch Lu-00010307

Mašinoje „Lurch Lu-00010307“ yra 3 keičiami peiliukai, todėl galite paruošti makaronus iš atitinkamo storio daržovių. Tai padarys vakarienę visada skanią ir tuo pačiu mažiau kaloringą. Gaminio matmenys: 23 cm x 27 cm x 13 cm. Iš to išplaukia, kad aprašytas prietaisas yra kompaktiškas ir tikrai neužims per daug vietos virtuvės prekystalyje.

„Lurch“ gaminio korpusas pagamintas iš plastiko, kuris atrodo itin estetiškas. Todėl įranga taip pat gali būti įdomi virtuvės puošmena. Kita vertus, ašmenys yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl juos galima naudoti ilgą laiką, nebijant jų sugadinti. Mašinos valdymas yra labai paprastas. Norėdami gaminti daržovių makaronus, tiesiog pasirinkite tinkamą ašmenį, pritvirtinkite jį, įdėkite daržovę ir pradėkite pasukti rankeną.

Kaip sako vartotojai, didžiausias aprašyto modelio privalumas neabejotinai yra jo praktiškumas. Su jo pagalba galite lengvai paruošti tiek daržovių spagečius, tiek dekoratyvines spirales. Be to, prietaisas yra stabilus ir pjovimo metu nejuda, nes jame buvo sumontuoti specialūs siurbimo indeliai.

Veggie Cut S105623

„Veggie Cut S105623“ vadinama įranga yra daugiafunkcinė mašina, leidžianti paruošti ne tik daržovių makaronus, bet ir salotas ar naminius, sveikus traškučius. Šiuo atveju pjaustymas yra labai saugus, todėl gerai apsaugotų peilių dėka galite veiksmingai išvengti rankų sužalojimų.

Pateiktame įrenginyje yra specialus įsiurbimo puodelis, kuris užtikrina stabilumą ir neleidžia mašinai slysti per virtuvės skaitiklį. Šiuo atveju skiriamasis bruožas gali būti tas, kad „Veggie“ modelį be baimės galima plauti indaplovėje. Tai palengvina jo švarą ir skatina dažnai naudoti.

Vartotojai ne kartą pabrėžia, kad geriausios daržovių makaronų mašinos yra ne tik funkcionalios, bet ir praktiškos. Aukščiau aprašytas produktas atitinka abu šiuos reikalavimus. Esant 3 ašmenims, galima pasirinkti daržovių pjaustymo storį, be to, šiuos elementus galima saugiai laikyti jo pagrindo laikymo skyriuje, todėl jie nepasimestų.

Brava 1000090471

„Brava 1000090471“ modelis žymiai sutrumpins sveikų ir daug vitaminų turinčių patiekalų paruošimo laiką ir tuo pačiu pakeis jūsų mitybą į labiau subalansuotą. Rinkinyje yra 3 keičiami peiliukai: platesnė spiralė cukinijų tagliatellei, plonesnė spiralė spagečiams ir juostelė bulvėms ar morkoms pjaustyti.

Gaminio korpuse yra specialus skyrius nenaudojamiems peiliams. Tai leidžia juos saugiai laikyti ir išvengti netyčinių sužalojimų, taip pat vaikų. „Brava“ prekės ženklo gaminį po naudojimo galima plauti rankomis arba indaplovėje, todėl išlaikyti švarą nėra taip sunku.

Vartotojai aprašytą prietaisą įvertino daugiausia dėl jo naudojimo ir laikymo paprastumo. Jų teigimu, tai yra geros kainos daržovių makaronų gaminimo aparatas, vienas iš didžiausių pranašumų yra kompaktiškas dydis. Jei reikia, įrangą galima paslėpti spintelėje arba stalčiuje.