Geriausia dviračio sėdynė – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Tikrindami klientų atsiliepimus apie įvairias automobilių kėdutes pastebėjome, kad modelis HAMAX SIESTA pelnė daugiausiai teigiamų atsiliepimų. Palyginus šią informaciją su tuo, kad šis modelis yra perkamiausia automobilinė kėdutė, ji atsiduria geriausios 2021 m. Kėdutės vietoje. Ar ji nusipelnė tokios nuomonės? Šis modelis gali būti montuojamas ant dviračio su bagažinės bagažine ar be jos. Jame yra reguliuojami saugos diržai, pritvirtinti prie sėdynėje sėdinčio vaiko, taip pat dirželiai kojoms pritvirtinti. Tiek atramų, tiek diržų ilgio reguliavimo sistema leidžia jas pritaikyti kiekvienam vaikui, sveriančiam ne daugiau kaip 22 kg. Sėdynę labai lengva surinkti ir išardyti prie dviračio, tačiau norint, kad vagys nebūtų lengvas kąsnis, ji turi raktų spyną, neleidžiančią nuimti sėdynės be jos. Kai jūsų vaikas nusprendžia snausti vairuodamas, 20% gulėjimo sistema leis jiems užimti patogią miego padėtį. Puikiai profiliuota kėdutė palaiko teisingą vaiko laikyseną. Antrasis klientų pastebėtas sėdynės modelis yra HAMAX KISS. Tai taip pat turi daug saugumo ir yra verta jūsų dėmesio.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią dviračio kėdutę pirkti?

Pirkinių vadovas

Dėl plintančios nutukimo bangos turėtume būti aktyvesni nei bet kada anksčiau. Norėdami gyventi ilgai ir mėgautis nepriekaištinga sveikata, mes ir mūsų vaikai turėtų kuo daugiau laiko praleisti aktyviai lauke. Todėl nuo mažens turėtume skiepyti savo vaikams meilę sportui. Kelionės dviračiais yra puiki proga ne tik puikiai praleisti laiką su savo mažyliu, bet ir parodyti vaikui, kad aktyviai leisti laisvalaikį yra vienas malonumas. Tačiau norint pradėti pirmą treniruotę, visų pirma, turėtumėte įsigyti tinkamą dviračio sėdynę, kad mūsų mažyliui būtų patogu važiuoti ir, dar svarbiau, būtų saugu.

Deja, atsakymas į klausimą kurią dviračio sėdynę pasirinkti, gali būti problemiška, nes šiuo metu parduotuvėse yra daug įvairių modelių. Jie skiriasi kaina, išvaizda ir konstrukcijos elementais. Jei jums skauda galvą dėl daugybės produktų, mes padėsime jums rasti tinkamą įrangą.

Kokia yra geriausia dviračio sėdynė?

Pirmiausia reikia pasirinkti įrangą atsižvelgiant į vaiko amžių ir svorį. Taip pat atminkite, kad vaikas, kuris pats negali atremti galvos, neturėtų būti vežamas ant kėdės. Jei jūsų vaikui yra 9 mėnesiai, galite pasirinkti sau tinkamą produktą iš trijų kategorijų automobilių kėdžių:

A15 – sumontuotas už dviratininko sėdynės, tinkamas vaikams iki 15 kilogramų. Tarp šio tipo modelių galime rasti sėdynes, montuojamas prie bagažinės ar prie rėmo.

A22 – šios grupės sėdynės taip pat yra sumontuotos už dviratininko sėdynės, tačiau yra skirtos vaikams iki 22 kg.

C15 – tokio tipo sėdynės įrengiamos tarp dviratininko sėdynės ir vairo. Nepriklausomai nuo to, ar važiuojame vadinamuoju Tokią sėdynę galėsime montuoti dviračiu arba dviračiu su rėmu. Tačiau šis modelis skirtas vaikams iki 15 kg.

Visų pirma saugumas

Nepriklausomai nuo to, kurį modelį pasirinksite, nepamirškite pasirinkti modelio, kuriame yra atitinkami sertifikatai. Pagrindinis sertifikatas, be kurio gaminys neturėtų būti parduodamas, yra EN 14344. Šis sertifikatas garantuoja, kad svorio centras yra tinkamai išdėstytas. Taigi, paguldę vaiką į kėdutę, visa konstrukcija neapvirs.

EN 14344 taip pat garantuoja, kad sėdynėje yra trijų taškų saugos diržai. Įdomu tai, kad EN 14344 sertifikatas nesuteikiamas iš pintų sėdynių ir toms, kurios tvirtinamos prie dviračio vairo. Pintų kėdžių konstrukcija yra labai trapi ir tinkamai neapsaugo vaiko. Kita vertus, sėdynių, pritvirtintų prie dviejų ratų vairo, svorio centras padaro jas nestabilias. Ne tik mažyliui, bet ir visai transporto priemonei.

ETRA pažymėjimas

Be to, dviračių sėdynėms taip pat gali būti suteiktas ETRA sertifikatas. Šis sertifikatas ne tik garantuoja, kad produktas yra saugus mūsų vaikui. Tai taip pat užtikrina, kad sėdynėje nėra pavojingų, toksiškų medžiagų, nėra aštrių briaunų ir atspari smūgiams bei aukštai temperatūrai. ETRA taip pat garantuoja, kad gaminys pagamintas taip, kad vaiko kojos būtų toli nuo dviračio stipinų. Taigi neturime jaudintis, kad važiuojant mažylio pėda nebus pastebėta tarp grotų.

ETRA sertifikatas taip pat reglamentuoja dviračio sėdynės tvirtinimo būdą. Kalbama ne tiek apie patį surinkimą, kiek apie tai, kad jis yra saugus ir užtikrinant, kad važiuojant sėdynė neatsiimtų ir neatsipalaiduotų. Taigi nenustebkite, jei jūsų sertifikuotam produktui reikia įrankių, kad jį pritvirtintumėte. Taip yra saugumo sumetimais. ETRA gaminiams taip pat gali reikėti surinkti ar išmontuoti du atskirus saugos įtaisus arba juos užrakinti, pvz., Vienu metu paspausti du mygtukus.

Papildoma įranga

Kaip ir bet kuris produktas, taip pat dviračių sėdynės geromis kainomis yra su įvairia papildoma įranga. Tarp jų dažniausiai pasitaiko: galimybė nuimti pamušalą, norint jį nuplauti, reguliuojamas kojų atramų aukštis ir atlošo nuolydis. Paskutinė funkcija yra ypač naudinga, jei mūsų vaikas mėgsta nusnausti vairuodamas. Taip pat dažnai galime rasti automobilių kėdutes su reguliuojamu galvos atlošu. Galimybė sureguliuoti šį elementą reiškia, kad įranga mums tarnaus ilgiau, nes ji augs kartu su mūsų vaiku.

Rečiau, bet taip pat susiduriama: sulankstoma atlošas, neįkainojamas laikant sėdynę. Jei turime mažai vietos sėdynei laikyti, turėtume ieškoti modelio su šia funkcija. Sulenkus prietaisą iki mažo dydžio, jį taip pat lengviau transportuoti. Kitas patogumas yra atlošas sėdynės priekyje, kuris gali būti naudojamas kaip jūsų vaiko stalas. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip pagalvė, kai mažylis užmiega vairuodamas. Kai kuriose dviračių sėdynėse yra antibakterinė danga arba amortizacija, ypač naudinga, kai dažnai keliaujame nelygiais miško takais.

Kokią automobilio kėdutę pasirinkti?

Kiekvienas modelis, montuojamas ant dviračio priekio ar galo, turi savų privalumų ir trūkumų. Turite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį. Nors norint naudotis kėdute kai kurių papildomų elementų nereikia, neturėtumėte nuspręsti pirkti įrangos be jokių saugos sertifikatų. Nes net ir „nekalta“ dviračio avarija gali turėti pasekmių. Taigi turite būti tikri, kad jūsų kūdikis tinkamai pritvirtintas.

Geriausios dviračių sėdynės 2021 m

Kadangi pavasario orai yra palankūs kelionėms dviračiais, nusprendėme parengti dviračių sėdynių reitingą vaikams. Perskaitykite mūsų sąrašą ir išsirinkite sau produktą.

Mūsų rekomendacijos

Hamax Siesta

1. „Hamax Siesta“ sėdynė„Hamax“ sėdynė „Siesta“ sėdynė yra pirmasis mūsų pasiūlymas. Sėdynės matmenys 48 x 39 x 71 cm, svoris – 4,26 kg. Kadangi „Hamax“ tvirtinimo sistema numato sėdynės tvirtinimą prie dviračio rėmo, ją galima montuoti ant dviračių be stovo.

Nepamirškite, kad dviračio rėmo skersmuo turi būti 28–40 mm. Vežamas vaikas turi būti ne jaunesnis kaip 9 mėnesių, o jo didžiausias svoris gali būti 22 kg. Įdomi šio modelio savybė yra pakreipimo sistema iki 20 laipsnių.

Ši sistema priverčia kūdikį svirti važiuojant, todėl bus malonu miegoti. Gamintojas sėdynėje įdėjo daugybę apsaugos priemonių: reguliuojamus saugos diržus, diržą ir dvigubą apsauginių sagčių sistemą, apsaugotą nuo atsitiktinio vaiko atidarymo, arba dangtelį, apsaugantį nuo kojų įkišimo į stipinus.

Kita vertus, mažylio komfortą garantuoja ergonomiška sėdėjimo padėtis, atlošo ventiliacija, kontūrinė vieta šalmui ar kojų atramų aukštis.

Tėvai, įsigiję šį gaminį, juo labai patenkinti ir mano, kad tai geriausia dviračio kėdutė. Savo nuomonėje jie sako, kad jis yra labai geros kokybės. Be to, ją lengva surinkti. Vartotojams patinka galimybė atlošti sėdynę.

„Hamax Siesta“ yra automobilinė kėdutė, sukurta vaikui nuo 9 mėnesių amžiaus, o maksimalus mažylio svoris neturi viršyti 22 kg.

Privalumai

Reguliuojamas atlošas:

Sėdynė turi galimybę reguliuoti atlošo kampą 20 ° diapazone. Tai leidžia kūdikį transportuoti miegant, nes jį galima pritaikyti patogioje padėtyje. Be to, atlošas pagamintas ergonomiškai.

Saugos diržai:

Modelyje yra 3 taškų saugos diržai, valdomi viena ranka, todėl galite lengvai pasiimti ir paleisti savo vaiką. Tuo pačiu metu užsegimas yra suprojektuotas taip, kad mažylis pats negalėtų atsegti. Reguliuojami diržai leidžia pritaikyti jų ilgį pagal vaiko matmenis.

Kūdikio kojos dangtis:

Specialus mažylio kojų užvalkalas neleidžia jo įkišti į stipinus, todėl sėdynė yra visiškai saugi mažyliui.

Paminkštinimas:

Viduje sėdynė išklota minkštu pamušalu, pagamintu iš gerai profiliuotos medžiagos. Tai daro kūdikį minkštą ir patogų viduje. Pamušalą galima nuimti ir nuplauti.

Pažymėjimas:

Šis modelis turi būtinus sertifikatus, patvirtinančius mažylio saugumą sėdynėje, taip pat medžiagų, naudojamų gaminant gaminį, saugumą. Ši sėdynė turi TÜV / GS EN14344 sertifikatą.

Trūkumai

Spalva:

Daugeliui tėvų nepatinka kėdės spalva, kuri, kaip vaiko produktas, galėtų būti pagaminta mažiau „apsaugine“ spalva.

Hamax Kiss

3. „Hamax Kiss“ sėdynėKitas „Hamax“ pasiūlymas yra „Hamax Kiss“. Šios sėdynės matmenys – 48 x 38,5 x 70 cm, o svoris – 4 kg. Jis skirtas vyresniems nei 9 mėnesių vaikams. Mes galime vežti mažylį automobilio kėdutėje …