Danielio Wellingtono laikrodis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Svajojate apie stilingą garsaus gamintojo laikrodį? Taigi pažvelk į mūsų parengtą reitingą. Jame aprašomi populiariausi Danielio Wellingtono laikrodžiai, skirti ne tik moterims, bet ir vyrams. Moterų modelis yra pirmoje vietoje Daniel Wellington Classic Petite Melrose DW00100163 su analoginiu ciferblatu ir kvarco judesiu su baterijomis. Laikrodis turi nerūdijančio plieno dėklą ir elegantišką dirželį, kurį galima pritaikyti prie riešo apimties. Produktas nepablogės, jei netyčia jį aplaistysite vandeniu, pvz., Plaudami rankas. Papildomas modelio privalumas yra mineralinis stiklas, atsparus mechaniniams pažeidimams. Antrąją vietą užima laikmatis vyrams – Daniel Wellington Classic Canterbury 0102DW DW00100002. Šis produktas taip pat turi kvarco judesį ir analoginį ciferblatą, apsaugotą mineraliniu kristalu. Tai laikrodis ant balto, mėlyno ir raudono nailono dirželio (prireikus jį galima greitai pakeisti). Kitus mūsų pasiūlymus galite rasti kitoje sąrašo dalyje, raginame juos patikrinti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Tai 3 bankomatų neperšlampamas laikmatis, o tai reiškia, kad jis nesulūš dėl vandens purslų lietaus metu, plaunant indus ar plaunant rankas. Produktas turi mineralinį stiklą, atsparų mechaniniams pažeidimams, todėl puikiai apsaugo ciferblatą.

Trūkumai

Laikrodis turi nailoninį dirželį, o kai kurie vartotojai sako, kad jį dėvėti nėra labai patogu. Yra nuomonių, kad juosta dirgina odą.

Santrauka

Produktas turi nerūdijančio plieno dėklą, kuris yra padengtas rožinio aukso PVD sluoksniu. Laikrodis turi analogišką baltą ciferblatą didelėmis rankomis, todėl laiką lengviau skaityti. Laikmatis nėra per sunkus, todėl jį galite dėvėti kiekvieną dieną.

Kurį Danielio Wellingtono laikrodį pirkti?

Pirkinių vadovas

Žmonės, kurie ieško elegantiško ir praktiško rankinio laikrodžio, turėtų perskaityti šį vadovą. Mes įtraukėme daug naudingų patarimų, kaip rasti geriausią laikrodį sau ar mylimam žmogui. Mes sutelkėme dėmesį į Danielio Wellingtono modelius, nes jie atrodo patrauklūs ir atsparūs pažeidimams. Patikrinkite, kuo išsiskiria geras laikrodis.

Ar verta pirkti Danielio Wellingtono laikrodį?

„Daniel Wellington“ prekės ženklas specializuojasi rankinių laikrodžių gamyboje. Tarp jų produktų galime rasti produktų, skirtų tiek moterims, tiek vyrams. Minėtos bendrovės siūlomi laikrodžiai džiugina smulkiausių detalių tobulinimu, unikaliu dizainu ir praktiškumu. „Daniel Wellington“ laikrodį galima sėkmingai dėvėti kasdien, nes jis yra lengvas ir turi plokščią dėklą, todėl neturėtų sugauti jūsų drabužių ar trukdyti kasdienei veiklai.

Tarp apdovanoto gamintojo laikrodžių galime rasti moterų, vyrų, taip pat ir uniseksualių gaminių. Taip pat yra specialių porų laikrodžių komplektų, kurie daugiausia skiriasi dėklo dydžiu. Vienas iš svarbiausių „Daniel Wellington“ modelių privalumų yra tai, kad jie yra universalūs ir gali būti dėvimi tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Tai laikrodžiai, kuriuos galima pritaikyti bet kokiam suknelės stiliui, jie puikiai atrodo su papuošalais ir yra vieni.

Judėjimas – kurį Danielio Wellingtono laikrodį pasirinkti?

Laikmatyje naudojamas mechanizmo tipas turi įtakos ne tik produkto kainai, bet ir jo funkcionalumui bei veikimo laikui. Šiuo metu populiariausiuose modeliuose yra kvarcinis arba elektroninis mechanizmas, kurio viduje yra kvarcas, tai yra mineralas, stabilizuojantis elektros energijos srautą iš akumuliatoriaus. Šios rūšies laikrodžiai laikomi beveik patikimais ir ypač tiksliomis, nes jų laiko nuokrypiai svyruoja nuo 0,3 s / 24 h iki 0,6 s / 24 h.

Taip pat yra kitų tipų laikrodžių judesių, tokių kaip: mechaninis, automatinis ir automatinis kvarcas. Pirmasis laikomas klasikiniu sprendimu. Laikrodis su mechaniniu mechanizmu turi evakuaciją ir balanso valdiklį (jis veikia panašiai kaip švytuoklė laikrodžio stende). Tokio tipo gaminiams reikia reguliaraus vyniojimo, tai daroma rankenėlės pagalba voko pusėje (vadinamoji karūna). Jei tai pamiršime, laikrodis neveiks tinkamai.

Automatinis mechanizmas yra šiek tiek panašus į mechaninį, su kitokia struktūra. Laikrodžio viduje yra rotorius, t. Y. Speciali spyruoklė, automatiškai suvyniojanti mechanizmą judinant ranką. Laikydami laikmatį su automatiniu mechanizmu vidutiniškai 10 valandų, mes galime jį suvynioti 24 valandas patikimai veikdami. „Automatic-quartz“ modeliuose yra rotorius, juos vienu metu maitina generatorius iš akumuliatoriaus (jį dažnai valdo rankos judesiai). Šio tipo sprendimas reiškia, kad nereikia keisti maitinimo šaltinio (kaip kvarciniame laikrodyje), o laikas yra tiksliai matuojamas.

Vokas

Dėklas daro didžiulį skirtumą, kurio Danielio Wellingtono laikrodis yra geriausias. Svarbiausia patikrinti jo pagaminimo medžiagą, kuri lemia jo ilgaamžiškumą. Tai turėtų būti atsparus rūdijimui nerūdijančio plieno. Korpusai taip pat pagaminti iš aukso, titano, platinos ir plastikų, tačiau paskutinė paminėta medžiaga gali būti nepatvari.

Rinkdamiesi laikmatį, turėtume atkreipti dėmesį ir į korpuso formą. Paprastai jis yra apvalus ir plokščias, todėl laikrodis atrodo patrauklus ir patogus nešioti. Tačiau yra ir modelių su kvadratiniu, stačiakampiu ar ovaliu korpusu. Kurį produktą perkame, priklauso nuo mūsų skonio.

Skydas

Laikrodžio veidas gali būti analoginis arba skaitmeninis. Kadangi tai yra tai, ko mes norime patikrinti laiką, jis neturėtų būti per mažas. Analoginiai laikmačiai laikomi elegantiškesniais, nes skaitmeninis ciferblatas daugiausia naudojamas sportiniams modeliams, kuriuos sunku suderinti su verslo ar vakariniais drabužiais.

Stiklas

Stiklas yra elementas, apsaugantis ciferblatą nuo pažeidimų, todėl jis turėtų būti kietas ir atsparus įtrūkimams, įbrėžimams ir panašiai. Daugelis žmonių mano, kad geriausias „Daniel Wellington“ laikrodis turi mineralinį kristalą, kuris pasiekia Mohso stiprumą 5. Tai daug sunkiau nei plastikas.

Diržas ar apyrankė?

Žmonės, turintys labai plonus riešus, dažniausiai nusprendžia pirkti laikrodį su diržu, nes jo apimtį galima laisvai reguliuoti. Tai taip pat praktiškas sprendimas, nes, jei reikia, diržą paprastai galima pakeisti kitu (Danielio Wellingtono laikrodžiuose dažnai būna du keičiami dirželiai). Apyrankė dažnai apsunkina laikrodį, todėl jos ilgio reguliuoti negalima.

Dirželis ir apyrankė daro didelę įtaką laikrodžio estetikai, todėl visada turėtumėte patikrinti jų medžiagą. Pirmuoju atveju tai gali būti oda (ekologiška ar natūrali) arba nailonas (būtent Danielis Wellingtono laikrodžius taip išpopuliarino nailonas, elastinės juostos). Taip pat yra nerūdijančio plieno juostų modelių, pagamintų sujungiant daugybę mažų grandžių. Apyrankės dažniausiai taip pat gaminamos iš plieno, nors, kaip ir vokai, jos taip pat gali būti pagamintos iš aukso, platinos, titano ar sidabro.

Neperšlampamas

Norėdami įsitikinti, kad laikrodis nepablogėja dėl sąlyčio su vandeniu, patikrinkite jo atsparumo vandeniui klasę. Jei laikrodis pažymėtas 3 bankomatu, tai reiškia, kad gaminys yra atsparus vandens purslams, pvz., Plaunant rankas, plaunant indus ar veikiant lietui. Naudodami 5 bankomatų klasės laikmatį galite išsimaudyti be baimės, o 10 bankomatų klasėje – maudytis ar net nerti į nedidelį gylį.

Danielis Wellingtonas žiūri geromis kainomis

Jei norite nusipirkti „Wellington“ laikrodį, turite būti pasirengę išleisti kelis šimtus zlotų. Vidutiniškai tokie laikrodžiai kainuoja nuo 200 PLN iki 400 PLN. Tai taikoma tiek moterims, tiek vyrams skirtiems modeliams. Atminkite, kad šios rūšies gaminių kainą įtakoja daugybė veiksnių, visų pirma: dizainas, mechanizmo tipas, stiklo tipas, dirželio ar apyrankės medžiaga ir kt.

Geriausi Danielio Wellingtono laikrodžiai 2021 m

Žemiau pateikiame „Daniel Wellington“ laikrodžių reitingą, kuriame aprašėme dėmesio vertus laikrodžius. Tarp jų yra tiek moterų, tiek vyrų pasiūlymų, todėl esame tikri, kad kiekvienas ras sau tinkamą produktą. Mes raginame jus perskaityti.

Mūsų rekomendacijos

Danielis Wellingtonas DW00100163

Daniel Wellington Classic Petite Melrose DW00100163 laikrodis sukurtas moterims. Tai modelis su baltu analoginiu ciferblatu auksinėmis rankomis. Produktas aprūpintas kvarco judesiu, kuris užtikrina tikslų laiką. Laikrodis turi nerūdijančio plieno dėklą (jo matmenys: 3,8 cm x 3,2 cm x 0,6 cm).

Tai laikrodis su dirželiu, todėl jį galima lengvai pritaikyti prie riešo. Produktas dekoruotas rožinio aukso spalva, atrodo gražiai ir tinka bet kokiam stiliui. Mineralinis stiklas yra atsakingas už ciferblato apsaugą, kuris nėra jautrus įbrėžimams ir įtrūkimams. Tai 3 bankomatų vandeniui atsparus laikmatis.

Daniel Wellington laikrodžių apžvalgas skelbiantys vartotojai sako, kad pateiktas modelis puikiai tinka kaip dovana mylimam žmogui, seseriai ar draugui. Daugumai moterų laikrodis patinka, nes jis puikiai atrodo ir nėra pažeidžiamas. Produktas taip pat nėra per sunkus.

Danielis Wellingtonas DW00100002

„Daniel Wellington Classic Canterbury 0102DW DW00100002“ yra modelis vyrams. Laikrodis turi apvalų analogišką baltą ciferblatą auksinėmis rankomis. Produktas aprūpintas kvarco judesiu ir išsiskiria 3 bankomatų atsparumo vandeniui klase (ji tikrai nebus sulaužyta dėl netyčinių purslų).

Medžiaga …