Geras „Profi“ dulkių siurblys

Siurbliai Profi 42 ir Profi 40.1 vartotojų teigimu, yra du geriausi šiandien rinkoje esantys centriniai modeliai. Jie buvo atrinkti išanalizavus rinkoje galimas galimybes. Mes taip pat išanalizavome vartotojų įvertinimus, kad įsitikintume, jog įranga iš tikrųjų atlieka savo darbą. Pirmasis iš paminėtų centrinių dulkių siurblių, t. Y. „Profi 42“, yra ekonomiškas prietaisas, turintis „Eco“ funkciją, leidžiantis žymiai sumažinti sąskaitas už elektrą. Tai gana talpi ir efektyvi. Daugelis žmonių mano, kad valymas yra daug greitesnis, ypač palyginti su klasikiniais prietaisais. Be to, jis turi filtrus, kurie sulaiko žiedadulkes, įskaitant alergenus. „Profi 40.1“ yra ne mažiau geras pasiūlymas. Tai yra efektyvi įranga, turinti tvirtą užpildą, kuris turi įtakos darbo greičiui. Produktui taikoma ilgalaikė garantija. Abu šiuos modelius lengva įdiegti ir jie yra patikimi. Jei norite geriau pažinti jų ypatybes, pamatyti tikslius parametrus ir kainą, kviečiame jus į likusį mūsų straipsnį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį PROFI centrinį dulkių siurblį reikėtų rinktis?

Centrinis dulkių siurblys vis dažniau naudojamas mūsų namuose ir apartamentuose. Tiesa, geriausia jį įsirengti tada, kai butas dar nebaigtas statyti, tačiau kai norime tai padaryti baigtame bute, tai galima ir padaryti. Šį kartą mes susitvarkysime geriausi PROFI centriniai dulkių siurbliai.

„Profi“ įmonė yra gerai žinoma pramoninių dulkių siurblių gamintoja. Bendrovė buvo įkurta 1997 m. Atsiėjus dalį „Zelmer“ ir pradžioje glaudžiai bendradarbiavo su motinine bendrove. Tačiau nuo 2002 m. Ji pradėjo gaminti pramoninius dulkių siurblius ir šiuo metu gamina daugiau nei dešimt modelių. Tai yra sauso ir šlapio valymo, centrinių dulkių siurblių, skalbimo mašinų ir kilimų valymo prietaisų modeliai.

Šiame vadove pabandysime patarti, kaip rasti geriausias PROFI centrinis dulkių siurblys 2021 m tarp bendrovės pasiūlymo. Bet tai, kad vienas iš modelių pasirodo esąs geriausias, taip pat lemia vartotojo poreikius, ant kokio paviršiaus turi veikti dulkių siurblys, kokia turėtų būti jo vardinė galia, kiek turėtų būti sumontuoti įsiurbimo lizdai ir t. Dideli centriniai dulkių siurbliai gali išvalyti iki 1650 m2, o mažiausi jie gerai dirba 150 m2 plote.

Svarbiausias dulkių siurblio dalykas yra centrinis blokas. Jį sudaro variklis arba keli, kai prietaisas skirtas ypač dideliems plotams. Toliau turime variklius varančias turbinas, separatorių, kuris, kaip rodo pavadinimas, skirtas šiukšlėms atskirti nuo oro, ir dulkių konteineris. Centriniai mazgai gali būti kompaktiški, tada turėti palyginti mažą dydį arba padalytą versiją, tada jie yra didelių gabaritų mašinos su dideliu varikliu ir šiukšlių kamera.

Kai dulkių siurblyje yra cikloninis separatorius, maišelių poreikis labai sumažėja. Kai kuriems dulkių siurbliams jų visai nereikia, kiti turi savaime išsivalančius maišelius, kad būtų galima atskirti mažiausias dulkių daleles, o kai kuriuose paprasčiausiai įrengta filtravimo sistema. Tačiau kai dulkių siurblys veikia tradiciniu būdu, maišeliai yra būtini. Tie patys kaip ir įprastuose buitiniuose dulkių siurbliuose, jie gali būti pagaminti iš popieriaus arba audinio – daugkartinio naudojimo.

Esminis elementas PROFI centrinis dulkių siurblys už gerą kainą yra jo variklio galia. Čia mes galime pasirinkti nuo 1 300 iki 2 400 W. Žinoma, kuo didesnė galia, tuo didesnė siurbimo galia. Siurbimo galia yra išreikšta oro vatų vienetais ir gali svyruoti nuo 400 iki 900. Oro srautas taip pat yra svarbus ir nurodomas litrais per sekundę arba kubiniais metrais per valandą. Ši vertė gali svyruoti nuo 250 iki 390 m3 / h.

PROFI centrinis dulkių siurblys – reitingas

Profi 42

„PROFI 42“ modelyje sumontuotas moderniausias „AMETEK By-Pass ECO“ variklis, kurio vardinė galia yra 1200 W. Jis taip pat turi trijų pakopų turbiną. „AMETEK By-Pass“, kuris daro įtaką mašinos tarnavimo laikui, taip pat leidžia pasiekti aukštą neigiamą slėgį, atsakingą už oro valymą centriniame įrenginyje. Šiuo atveju neigiamas slėgis yra 35 kPa.

Tai ciklono modelis su įmontuotu HEPA filtru. Tai ypač rekomenduojama dirbti vienos šeimos namuose, nes plotas, kuriame jis geriausiai veikia, neturėtų viršyti 250 m2. Dulkių siurblio matmenys yra 98 cm aukščio ir 28 cm skersmens, o svoris – 11 kg.

Gamintojas rekomenduoja neviršyti 10 namuose įrengtų įsiurbimo lizdų ir neviršyti 50 metrų pagrindinio kabelio. Kiti dulkių siurblio parametrai, tokie kaip įsiurbimo galia yra 640 W, o oro srautas – 64 litrai per sekundę.

Be to, šiame modelyje yra 20 litrų talpos metalinis bakas. Gavome vienbučių namų vartotojų nuomonę, kad šis modelis veikia sklandžiai, yra gana tylus ir turi gausų priedų rinkinį.

„Profi 42“ dulkių siurblys yra labai modernus ir efektyvus centrinis modelis, skirtas patalpoms iki 250 m2. Prietaiso matmenys yra: aukštis – 106 cm, o skersmuo – 28 cm.

Privalumai

Ekonomiškas:

Įrenginyje yra darbo režimas, vadinamas „Eco“, kuris eksploatuojant sunaudoja mažiau elektros energijos. Tai teigiamai veikia vartotojų sąskaitas.

Talpa:

Įranga turi didelę talpyklą, kurios talpa yra iki 20 litrų, taigi po kiekvieno valymo nereikia jos ištuštinti. Tai puikus patogumas, leisiantis sutaupyti laiko.

Efektyvumas:

Produkte sumontuotas modernus 1200 W variklis, kuris garantuoja greitą ir efektyvų darbą. Todėl mašina gali ilgai veikti, nebijant nesėkmės. Be to, dulkių siurblio įsiurbimo galia siekia net 649 Air W, o tai reiškia efektyvų valymą. Veikimo metu mašina neskleidžia per didelių garsų (triukšmas išlieka 61 dB), todėl netrukdys kitiems namų ūkio nariams.

Kaina:

Pateiktas modelis yra geras „Profi“ centrinis dulkių siurblys iki 1600 zlotų. Įrenginio įsigijimo išlaidų ir jo galimybių bei efektyvumo santykis yra labai patrauklus.

Filtras:

Prietaisas turi efektyvų ir labai saugų HEPA filtrą, kuris yra atsakingas už ne tik dulkių ir šiukšlių, bet ir mikroorganizmų bei bakterijų neutralizavimą. Todėl alergiškas žmonėms būstas yra saugesnis.

Profi 40.1

PROFI 40.1 yra centrinis dulkių siurblys, kuriame naudojama AMETEK By-Pass trečiojo etapo turbina. Tai yra atskiras variklio aušinimas, turintis įtakos jo tarnavimo laikui. Šis modelis yra skirtas vienos šeimos namams, kurių plotas yra iki 350 m2.

Gamintojo rekomenduojamas įsiurbimo lizdų skaičius yra 12, o kabelių magistralė neturi viršyti 60 metrų. Valymo rinkinyje yra 9 metrų įsiurbimo žarna, šepetėlio antgalis, mažas antgalis, įtrūkimo antgalis, apvalus antgalis, teleskopinis vamzdis ir tvirtinimo prie sienos sistema. Dulkių siurblio variklio vardinė galia yra 1450 W. ir sukuria 40 kPa vakuumą.

Tačiau šio prietaiso įsiurbimo galia yra 680 W, o oro srautas – 68 litrai per sekundę. Čia taip pat turime sumontuotą savaiminio išsivalymo filtrą ir tvirtą metalinį, smūgiams atsparų baką, kurio talpa 20 ar 30 litrų.

Išoriniai matmenys yra 106 cm aukščio ir 28 cm skersmens ir sveria 11,05 kg. Vartotojai savo komentaruose ypač pabrėžia, kad šis centrinis dulkių siurblys yra gerai aprūpintas papildomais priedais.

Efektyvus ir modernus „Profi 40.1“ dulkių siurblys yra centrinis modelis, montuojamas kambario sienoje. Mašinos galia yra 1560 W, o matmenys yra: aukštis – 106 cm, o skersmuo – 28 cm.

Privalumai

Švilpukas:

Dulkių siurblio veikimo metu oras transportuojamas 68 l / s greičiu, todėl siurbimas trunka mažai laiko.

Bendras:

Įrenginyje sumontuotas „AMETEK By-Pass“ 3 pakopų turbininis variklis. Šis elementas buvo pagamintas labai gerai, todėl jis nėra jautrus mechaniniams pažeidimams. Todėl gerai prižiūrima įranga gali nepriekaištingai veikti iki 3 metų.

Efektyvumas:

Didelio dulkių siurblio galingumo (1560 W) dėka įrangos darbas yra efektyvus. Tai reiškia, kad per labai trumpą laiką galėsite atsikratyti bet kokio purvo bute. Savo ruožtu siurbimo galia yra 680 W.

Triukšmas:

Veikimo metu mašinos skleidžiamas garsas neviršija 61 dB. Vadinasi, valymo metu prietaisas netrukdo kitiems namų ūkio nariams.

Trūkumai

Kaina:

Pateiktos įrangos įsigijimo kaina viršija 2100 PLN, o tai daugeliui žmonių yra labai didelės išlaidos. Daugelis vartotojų mano, kad valymo efektyvumas ir efektyvumas nėra proporcingi kainai.

Profi 44.1

Centrinio dulkių siurblio „Profi 44.1“ modelis skirtas naudoti vienos šeimos namuose, kurių plotas yra iki 250 metrų. Variklio galia čia yra 1560 W, mes turime „AMETEK By-Pass“ trijų pakopų turbiną, taip pat atskirą variklio apvijų aušinimą. Šis sprendimas turi įtakos ilgesniam variklio veikimui be gedimų.

Šiame dulkių siurblyje gali būti sumontuota iki 12 įsiurbimo lizdų namuose ir iki 60 metrų ilgio įsiurbimo žarnų, esančių sienose. Dulkių siurblys sukuria 40 kPa vakuumą, oro srautas čia yra 68 litrai per sekundę, o įsiurbimo galia yra 680 W. Centrinis blokas yra su elektros lizdu, o viduje sumontuotas savaiminio išsivalymo filtras.

Metalinio bako, atsparaus mechaniniams pažeidimams, talpa yra 20 litrų. Ir visą prietaisą galima pritvirtinti prie sienos dešinėje ir kairėje. Šio modelio gamintojas pateikia papildomų priedų rinkinį. Išoriniai matmenys yra 111 cm aukščio ir 32 cm skersmens. Svoris yra 11 kg.

Įdomu tai, kad gamintojas šiam modeliui suteikia 11 metų garantiją. Ir būtent tai įtikino daugelį namų savininkų įsigyti šį modelį.

„Profi 44.1“ prietaisas yra modernus centrinis dulkių siurblys, skirtas vienos šeimos namams ir didelio ploto butams. Įrangos matmenys: aukštis – 111 cm, skersmuo – 32 cm.

Privalumai

Efektyvumas:

Dulkių siurblys turi labai didelę galią (1560 W), o tai reiškia greitą ir efektyvų darbą. Veiksmingai pašalinamos nešvarumai. Vadinasi, vos po kelių minučių …