Geriausias šildymo kilimėlis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Klientai, ieškantys gero šildymo kilimėlio, kviečiami apsilankyti mūsų svetainėje. Išsamiai išanalizavę vartotojų, kurie jau pirko šiame rinkos segmente, nuomones, 2021 m. Galėjome pasirinkti du geriausius tokio tipo produktus. Pirmasis yra DEVImat 150T 140F0447 ir mes susitelksime į tai. Tai grindų modelis, kuriame sumontuotas lipnus sluoksnis, palengvinantis montavimą. Šis sprendimas leidžia jį įdiegti patiems. Jame yra pakankamai vieneto galios, kad jis būtų naudojamas kaip pagrindinis namo šildymo šaltinis. Be to, jis tinka montuoti po įvairių tipų grindimis, įskaitant akmenį. Mes žinome, kad šis kilimėlis gali patikti ne visiems. Jei jūsų tai neįtikina arba negalite rasti, raginame patikrinti antrą geriausią produktą VMI A6. Tai automobilio šildymo kilimėlis, kuris ne tik užtikrins optimalų šildymo lygį, bet ir teigiamai paveiks važiavimo komfortą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį šildymo kilimėlį pirkti?

Pirkinių vadovas

Šildymo kilimėlis yra tiesiog tinklas, paruoštas plastiko pagrindu. Dažniausiai tai yra pagrindinis grindinio šildymo elementas ir leidžia išlaikyti optimalią temperatūrą praktiškai kiekviename kambaryje. Be to, jis gali pasirodyti daug efektyvesnis nei standartinis radiatorius. Mes žinome, kad pasirinkti tinkamą produktą gali būti labai sunku. Štai kodėl mes sukūrėme šį vadovą. Mes patariame, kokį šildymo kilimėlį pasirinkti, kad atitiktų jūsų lūkesčius ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį apsipirkdami.

Šildymo kilimėlio privalumai

Šildymo kilimėlis naudojamas kaip pagrindinis arba papildomas namų šildymo šaltinis. Kai kurie teigia, kad tai tik nereikalingos išlaidos. Tačiau verta suvokti, kad toks sprendimas turi keletą reikšmingų pranašumų. Pirmasis yra tai, kad mes galime patys įsirengti kilimėlį, nes tai nėra sudėtinga. Dėl to mes galime daug sutaupyti samdydami profesionalus. Be to, parduotuvėse taip pat galite rasti lipnių gaminių, kuriuos dar lengviau įdiegti.

Šildymo kilimėlius galima sėkmingai įrengti ne tik naujai pastatytame name, bet ir jau esamame. Jie yra šiek tiek brangesni nei įprasti šildymo kabeliai, tačiau sutaupymo rasime ne tik nesant poreikio samdyti specialistą, bet ir po ilgesnio naudojimo. Kadangi kilimėlis nėra dedamas po skalbimo mašina, vonia ar baldais, mes taip pat galime sumažinti energijos sąnaudas.

Be to, jie yra ne per didelio storio produktas. Tai reiškia, kad juos galima dėti tiek ant senų grindų (klijuojamame skiedinio sluoksnyje po nauja grindų danga), tiek ant gatavo lygintuvo. Gautas grindinis šildymas leidžia patalpoje tolygiai paskirstyti temperatūrą, o šiluminis komfortas yra didesnis nei naudojant įprastus radiatorius.

Šildymo kilimėlių tipai

Rinkoje yra du pagrindiniai šildymo kilimėlių tipai: elektriniai ir vandens. Pirmieji yra aprūpinti šildymo kabeliais. Jie atiduoda šilumą, kai pro juos praeina elektros srovė. Paprastai tokio tipo kilimėlius galime įsirengti net patys, nes gamintojai juos iškart paruošia montavimui. Jums tiesiog reikia jį išskleisti ant grindų tam tikrame kambaryje, priklijuoti juosta ir tada kloti skiedinį ir plyteles. Tačiau gali būti keblu, kad patyręs elektrikas turėtų prijungti tokį kilimėlį prie tinklo. Dėl to išlaikysime tinkamą saugumo lygį.

Kita vertus, vandens kilimėlis yra pagamintas iš vamzdžių, o vanduo jais teka. Taip pat yra prietaisų, kurie šildo šį vandenį ir paskirsto jį visame įrenginyje. Jis yra šiek tiek brangesnis nei elektrinis kilimėlis, tačiau leidžia nemažai sutaupyti. Po kurio laiko jo pirkimas gali būti grąžintas mums, nes mums nereikės didinti elektros energijos sąnaudų, kad šildytume namą.

Galia

Šildymo kilimėlio galia yra nepaprastai svarbi, nes šio parametro vertė reiškia visos mūsų namuose naudojamos grindų šildymo sistemos efektyvumą ir efektyvumą. Rinkoje esančių gaminių galia siekia 70 W / m2 iki 300W / m2. Tie, kurių vertė 150W / m2 gali būti sėkmingai naudojamas kaip pagrindinis šildymas (pvz., svetainėje) ir po storesnėmis plytelėmis. Jei kilimėlis eis po terakotos arba natūralaus akmens pagamintu paviršiumi, jį reikia pasirinkti su didesne galia, pvz., 200 W / m2.

Tie, kurių galia 300W / m2 yra skirti naudoti lauke, pvz., automobilių stovėjimo aikštelėje. Jų būdingas bruožas yra sustiprinta konstrukcija, kurios dėka jie yra atsparūs oro sąlygoms.

Kambarys

Priklausomai nuo to, kur norime pastatyti įsigytą šildymo kilimėlį, jo galia ir dydžiai bus skirtingi. Vonios kambariui, kaip papildomą šildymą, dedamą po plytelėmis, rekomenduojama naudoti 160 W / m2. Jie taip pat idealiai tinka kitoms patalpoms, kaip pagrindiniam šildymo šaltiniui.

Kilimėliai 100W / m2 įrodys, kad palaiko šildymą, t.y. šiltų grindų efektas. Jie taip pat gali būti dedami po plytelėmis kaip pagrindinis energiją taupančio namo šildymo šaltinis. 70W / m kilimėlis2 idealiai tinka naudoti kambariuose su plokštėmis ar parketu.

Spręsdami, koks yra geriausias šildymo kilimėlis, turime prisiminti, kad šilumos poreikis kiekvienam namo kambariui yra skirtingas. Taip pat turėtume pagalvoti, kaip sutvarkysime įsigytą produktą. Tai ypač pasakytina apie vonios kambarį, nes tokio kilimėlio nereikia dėti, pavyzdžiui, tiesiai po skalbimo mašina ir vonia. Tai neleis mums be reikalo eikvoti energijos.

Kiti šildymo kilimėliai

Verta paminėti, kad rinkoje yra ir kitų įdomių produktų, ne tik kambariams namuose ar biure. Automobilių kilimėliai yra ypač populiarūs, ypač žiemą. Jie greitai sušildys mūsų sušalusias kojas. Renkantis tokią įrangą įsitikinkite, kad dydis tinka automobilio interjerui. Be to, naminių gyvūnėlių savininkai gali įsigyti terariumo, narvų ar kitų vietų, kuriose gyvena jų augintiniai, šildymo kilimėlius.

Grindų apdailos būdas

Eidami apsipirkti turime žinoti, kaip grindys buvo baigtos kiekviename kambaryje, kuriame bus sumontuotas šildymo kilimėlis. Dėl to daug lengviau ir greičiau rasti tinkamus produktus. Tarp parduotuvėse esančių tipų galime išskirti plokščių, terakotos, natūralaus akmens ir plytelių kilimėlius.

Kontrolė

Kalbant apie valdymą, šildymo kilimėlius galima suskirstyti į tris skirtingus tipus. Pirmasis yra produktai su termostatu be programuotojo. Jų atveju temperatūra ir pats prietaiso veikimas vyksta visiškai be mūsų dalyvavimo.

Antrasis tipas yra termostato kilimėliai su programuotoju. Rinkdamiesi tokį gaminį galime suplanuoti, kada jis veiks, ir šildyti kambarį. Šis sprendimas taip pat leidžia mums nustatyti temperatūrą.

Paskutinis tipas yra produktai su termostatu su savarankiško mokymosi programuotoju. Tai pažangesnis technologinis sprendimas. Šio tipo kilimėliai gali pritaikyti savo veikimą pagal mūsų lūkesčius. Tai leidžia daug efektyviau reguliuoti visą sistemą. Daugelis žmonių mano, kad tai geriausias šildymo kilimėlis.

Mat tarpai

Einant apsipirkti, verta suvokti, kad vienas didelis šildomasis kilimėlis ne visada bus geriausias sprendimas. Kartais jo neprireiks visam patalpos paviršiui, ypač vonios kambaryje su skalbimo mašina ir kitais prietaisais. Tokiu atveju turėtume rinktis mažesnius kilimėlius, kurių dėka tinkamai suplanuosime, kur grindys turi būti šiltos, o kur ne. Parduotuvėse siūlomi įvairaus pločio (nuo 50 cm iki 100 cm) ir ilgio (nuo 1 m iki 20 m) gaminiai. Dėl to galime lengvai rasti kilimėlį, kuris puikiai atitiks patalpos, kurioje norime ją pastatyti, paviršių.

Kalbant apie kilimėlio dydį, taip pat verta paminėti jo storį. Standartiškai jie yra 3 mm. Tai reiškia, kad mūsų grindys labai nepadidės, jei norime naudoti grindinį šildymą.

Šildymo kilimėliai geromis kainomis

Priklausomai nuo galios, dydžio ar paties gamintojo, šildymo kilimėliai skirsis pagal kainą. Pigiausi produktai kainuoja apie 70–100 PLN ir tai bus gana mažo dydžio ir galios modeliai. Kilimėliai, kainuojantys maždaug 400–600 PLN, yra daug didesni, juose dažnai yra, be kita ko, su programuojamu temperatūros reguliatoriumi.

Savo ruožtu brangiausių šios rūšies produktų kaina gali viršyti 2 000 zlotų. Jie turi didelį dydį ir daug įvairių funkcijų, tokių kaip energijos suvartojimo valdymas arba jutiklinis ekranas, kad būtų lengva valdyti.

Geriausi šildymo kilimėliai 2021 m

Šildymo kilimėlis skirtas grindų šildymui įvairiose namo patalpose, įskaitant virtuvę ar vonios kambarį. Jis gali būti naudojamas ne tik naujai pastatytame bute, bet ir esamame bei įrengtas renovuojant senus aukštus. Jei šiuo metu ieškote tokio tipo gaminių, patikrinkite mūsų parengtą šildymo kilimėlių reitingą. Jo dėka sužinosite, į kuriuos rinkoje esančius modelius reikia atkreipti dėmesį.

Mūsų rekomendacijos

DEVImat 150T 140F0447

DEVImat 150T 140F0447 yra grindų šildymo kilimėlis su vienpusiu maitinimo šaltiniu. Per visą kilimėlio plotį yra lipnus sluoksnis, kuriuo gaminį galima pritvirtinti prie pagrindo. Jo vieneto galia yra 150W / m2todėl netgi gali būti naudojamas kaip pagrindinis kambario šildymo šaltinis.

Šis kilimėlio modelis bus naudojamas akmens grindų šildymui. Anot jo gamintojo, jis puikiai tiks ir šildant grindis, todėl bus atsakingas už vadinamąjį šiltų grindų efektas. Jo matmenys yra: ilgis – 4 m, plotis – 0,48 m, storis – 3,5 mm. Gaminyje yra dviejų gyslų kabelis su ekranu, o šildymo paviršius šiuo atveju yra 2 m2.

SU…