Geri „Tig Ac / Dc“ suvirintojai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausias AC / DC TIG suvirintojas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Mes paruošėme jums TIG AC / DC suvirintojų sąrašą, norėdami padėti jums įsigyti efektyvų prietaisą. Rinkdamiesi įrangą reitingui, visų pirma atsižvelgėme į vartotojų nuomones apie jas, taip pat į dabartinius vartotojų poreikius, apdirbimo kokybę ir gaminių kainą. Mūsų išvados rodo, kad tai puikus AC / DC TIG suvirintojas Suvirintojas „Fantasy JET TIG AC / DC 200 IGBT“. Tai modelis su praktišku LCD ekranu, kuriame rodoma informacija apie parametrus ir pasirinktą programą. Svarbu tai, kad vartotojas gali išsaugoti 9 atskirus darbo režimus. Taigi jam nereikia gaišti laiko kiekvieną kartą įrengiant suvirinimo aparatą. Prietaiso privalumas yra tas, kad jis turi kompaktišką struktūrą, mažus matmenis ir mažą svorį. Tvirtai pagaminta rankena leidžia lengvai nešiotis. Antroji reitingo vieta priklauso TIG AC / DC suvirinimo aparatui „Sherman Digitig 200 AC DC Multipro“. Tai prietaisas, kurio darbo ciklas yra 60%. Įranga turi bekontaktį aukšto dažnio lanko inicijavimą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Įranga yra su jonizatoriumi, leidžiančiu bekontakčiai uždegti suvirinimo lanką. Be to, įrenginys turi galimybę išsaugoti visas 9 vartotojo programas. Be to, valdymo pultą naudoti yra labai paprasta.

Trūkumai

Prietaiso korpusas pagamintas iš gana trapios medžiagos. Todėl geriau neapsaugoti įrenginių nuo mechaninių pažeidimų, nes minėtas elementas gali jo neatlaikyti ir nesulūžti.

Santrauka

Tai yra pramoninis inverterinis įtaisas, pritaikytas suvirinti anglies, rūgštims atsparų ir nerūdijančio plieno, vario, žalvario, titano, magnio ir kitų aliuminio lydinių plieną. Suvirintojas sveria 25 kg. Tikslūs prietaiso matmenys yra šie: 56 cm x 23,5 cm x 44 cm.