Geras kelias į Nicos vartus – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Jei norite nusipirkti gerą vartų pavarą, patikrinkite, kokius modelius siūlo „Nice“ prekės ženklas. Mes žinome, kad didelis produktų pasirinkimas dažnai reiškia, kad mums sunku priimti konkretų sprendimą dėl investavimo į tam tikrą įrangą. Dėl šios priežasties nusprendėme parengti reitingą, kuriame pateikiame dažniausiai pasirinktų modelių aprašymus. Jie išsiskiria ilgaamžiškumu, lengvu valdymu ir funkcionalumu. Gražus „Rox 600 Era Flor“ yra vartų pavara, kuri buvo pirma sąraše. Produktas pagamintas iš geros kokybės medžiagų – bronzos ir plieno, kurie turi didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams ir išorės veiksniams. Modelis veikia efektyviai tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūroje. Vartotojai nurodo, kad įrangą lengva naudoti. Vartų pavara reitinge buvo užimta antra Gražus „Wingo 3524“. Tai lengva surinkti, todėl tai galite padaryti patys, be specialistų pagalbos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį gražų diską pasirinkti?

Važiavimas yra labai patogus sprendimas, kurio dėka galime atidaryti vartus nepalikdami automobilio. Tai taip pat suteikia didesnį saugumą, nes neįmanoma, kad kažkas iš išorės patektų į mūsų turtą. Tačiau norint, kad vartai veiktų ilgai ir be gedimų, verta patikrinti, kurį sprendimą geriausia taikyti. Rinkoje yra daugybė kompanijų, gaminančių įvairių tipų diskus. Jei kyla klausimas, kokį tipą pasirinkti, būtinai perskaitykite šį straipsnį. Čia rasite atsakymą į klausimą, kas apibūdina geriausią 2021-ųjų Nicos vartų važiavimą.

Nica yra viena iš rinkos lyderių namų ir pramonės automatikos segmente. Prekės ženklo pasiūlyme yra stumdomų vartų, varstomų vartų, garažo vartų ir roletų pavaros, segmentiniai garažo vartai, parkavimo sistemos ir pėsčiųjų eismo valdymo sistemos. Visiems gaminiams būdingas tvirtas apdirbimas ir šiuolaikinių technologijų naudojimas. Įsigiję šios įmonės įrangą galime būti tikri, kad ji tarnaus mums daugelį metų.

Renkantis naują įrenginį būtina jį suderinti su mūsų vartų tipu. Jei esame sparno modelio savininkai, turėtume pasirinkti pavarą iki vartų matmenų. Šiuo tikslu reikia kruopščiai išmatuoti varčios ilgį, aukštį ir įterpimo gylį. Neteisingai parinkus parametrus, prietaiso veikimas bus nestabilus. Taip pat svarbus durų naudojimo intensyvumas, nes jas galima suskirstyti į namų darbus (iki 50 atidarymo ir uždarymo ciklų) ir intensyvų darbą (per 50 ciklų). Atliekant sunkų darbą, rekomenduojama naudoti didesnės variklio galios pavaras.

Stumdomų vartų savininkai pirmiausia turėtų atsižvelgti į vartų svorį, kuriam reikia pasirinkti prietaiso galią. Kuo jis sunkesnis, tuo galingesnio variklio reikia. Taip pat verta atkreipti dėmesį į vartų techninę būklę. Mechanizmas turėtų veikti nepriekaištingai, t. Y. Jis turi efektyviai atsidaryti ir užsidaryti visame diapazone, be trūkumų ir problemų su paleidimu.

Jei planuojate įsigyti garažo vartų operatorių, atsižvelkite į jo aukštį ir plotą. Kuo didesnis garažo vartų plotas, tuo didesnė pavaros traukimo ir stūmimo jėga bei važiavimo greitis. Be to, geriausi Nicos vartų operatoriai turi įmontuotą energiją taupantį LED apšvietimą, todėl jį lengva naudoti.

Gražūs vartų varikliai – reitingas

Gražus „Rox 600 Era Flor“

Savo sąraše norėtume jums pristatyti „Nice Rox 600 Era Flor“ modelį. Tai yra stumdomų vartų, sveriančių iki 600 kg, pavara, kurią lengva montuoti, estetinio dizaino ir patikima.

Įrenginyje yra mechaninė sistema, leidžianti rankiniu būdu atidaryti ir uždaryti vartus. Tai ypač naudinga nutrūkus elektros tiekimui ar durų veikimo sutrikimams. Darbas ir pertraukos laikas bei jėga šiame modelyje yra reguliuojami.

Šis modelis yra neužsiblokuojantis. Tai reiškia, kad vartai mechaniškai užsifiksuoja sustabdžius variklį. Dėl to nereikia uždaryti vartų spyna. Tuo pačiu tai padidina saugumą, nes jo negalima atidaryti rankiniu būdu.

Įrenginys taip pat turi sklandų atleidimą uždarant ir minkštą paleidimą. Jo dėka jis keičia greitį, kad būtų išvengta stipraus trūkčiojimo atidarant ar uždarant vartus.

Žmonės, nusprendę įsigyti įrenginį, sako, kad tai „Nice gate drive“ už gerą kainą. Jie teigia, kad jo dėka vartai eina sklandžiai ir netriukšmauja.

„Rox 600 Era Flor“ yra labai geras važiavimas Nicos vartais iki 1200 PLN. Rinkinyje yra fotoelementų rinkinys ir radijas. Maksimali modelio apkrova yra 600 kg.

Privalumai

Vykdymas:

Modelis pagamintas iš bronzos ir plieno, kurie yra labai patvarios medžiagos. Todėl nėra baimės, kad mechanizmas greitai suges dėl įvairių išorinių veiksnių.

Potenciometras:

Pavaroje yra potenciometras, leidžiantis lengvai reguliuoti pavaros darbinę jėgą. Tai leidžia jums pritaikyti įrenginį pagal vartų tipą.

Rankinis režimas:

Geras sprendimas yra tas, kad vartotojas turi galimybę naudoti rankinį režimą. Tai labai naudinga nutrūkus elektros tiekimui ar mechanizmo gedimui.

Jėga:

Vartų pavara gali veikti esant temperatūrai nuo -20 laipsnių C iki +50 laipsnių C. Todėl montuojant lauke nebijoma, kad esant itin žemai ar itin aukštai temperatūrai mechanizmas nustos veikti.

Paslauga:

Komplekte yra 2 nuotolinio valdymo pulteliai, kad būtų lengviau valdyti modelį. Jie yra tvirtai sukonstruoti.

Trūkumai

Surinkimas:

Norėdami įdiegti mechanizmą, turite pasinaudoti specialistų pagalba. Patiems montuoti yra labai sunku ir daug laiko.

Gražus „Wingo 3524“

Mūsų reitinge negalėjo trūkti „Nice Wingo 3524“ modelio – tai varstomųjų vartų pavara, sukurta modeliams, kurių sparnų ilgis yra iki 3,5 m, o svoris – iki 400 kg.

Dėl patentuoto vidinių komponentų išdėstymo ir mažiau judančių dalių prietaisas yra labai tylus. Pavaroje yra kliūčių aptikimo sistema, dėl kurios vartai, susidūrę su galimu barjeru, priverčia keisti judėjimo kryptį. Jis taip pat atlieka vartų funkciją, t. Y. Dalinį vartų atidarymą. Dėl to mes neturime laukti, kol jis visiškai atsidarys, jei einame ar važiuojame dviračiu.

Variklis taip pat leidžia vartams mechaniškai užsiblokuoti užgesus varikliui ir automatiškai patikrina, ar fotoelementai veikia ir ar viskas veikia taip, kaip turėtų. Jo galia yra 50 W.

Verta atkreipti dėmesį į teigiamus vartotojų įvertinimus, kuriuos galima rasti internete. Disko naudotojai tvirtina, kad jis be problemų ir tylus.

Važiuokite dvigubų vartų „Nice Wingo 3524“ vartais, kurių vienas varčios ilgis iki 3 m, o svoris – iki 200 kg. Modelis parduodamas komplekte su tvirtinimo elementais.

Privalumai

Vartų funkcija:

Pavaros naudojimo patogumą padidina vartų funkcija, leidžianti iš dalies atidaryti vartus, pvz., Kai norite ką nors įsileisti į turtą neišeidami iš namų, o maži vartai yra užrakinti.

Funkcionalumas:

Jei reikia, prie pateikto įrenginio galime prijungti akumuliatorių. Tai padidina modelio funkcionalumą ir leidžia jį naudoti, net jei ilgą laiką neturite galimybės naudotis elektra.

Paprastas montavimas:

Remiantis internete paskelbtomis apžvalgomis, vartų pavarą yra gana lengva įdiegti, todėl visi turėtų mokėti ją tvarkyti.

Naudojimo sauga:

Valdymo skydelyje yra minkštos paleidimo parinktis, kuri žymiai sumažina riziką sugadinti visą mechanizmą dėl per didelės jėgos naudojimo.

Trūkumai

Spyna avariniam vartų atidarymui:

Vartotojai nurodo, kad vartų avarinio atidarymo spyna yra linkusi į koroziją. Ant jo paviršiaus greitai pasirodo rūdys.

Gražus „Wingo 2024“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be modelio „Nice Wingo 2024“. Tai dviejų lapų vartų rinkinys, kurį sudaro du pavaros, valdymo blokas, radijas ir du dviejų kanalų nuotolinio valdymo pultai.

„Nice Wingo 2024“ operatorius skirtas vidutinio dydžio vartams, kurių varčios ilgis yra iki 2 m, o svoris – iki 200 kg. Jame yra daugybė naudingų parinkčių, kurios padidina jo funkcionalumą. Tai apima kliūčių aptikimo sistemą, automatinį atrakinimo mechanizmą ir galimybę sklandžiai atlaisvinti uždarymo ir minkšto paleidimo metu.

Įrenginio galia yra 50 W. Didelis jo pranašumas yra savaiminio užsiblokavimo sistema, kuri mechaniškai užrakina vartus, kai variklis sustoja. Vartotojai savo nuomonėje pabrėžia, kad „Nice Wingo 2024“ yra tvirta įranga, prieinama už prieinamą kainą. Vartotojams taip pat patinka, kad diską galima lengvai išplėsti švyturiu ir viena ar dviem fotoelementų eilutėmis.

„Nice Wingo 2024“ yra dviejų varčių vartų, kurių ilgis yra iki 2 m, varymas (vienas lapas). Rinkinyje yra radijas ir du dviejų kanalų pulteliai.

Privalumai

Montavimo priedai:

Rinkinyje yra visi elementai, reikalingi surinkimui. Taigi nereikia pirkti papildomų priedų ir domėtis, ko mums reikės norint tinkamai sumontuoti įrangą.

Fototestas:

Prieš atidarant vartus, patikrinama, ar fotoelementai veikia. Jei taip, prietaisas paleidžia visą mechanizmą. Tai yra jūsų ir jūsų šeimos saugumo garantas.

Automatinis uždarymas:

„Nice Wingo 2024“ naudojimo patogumui įtakos turi tai, kad jūs neturite prisiminti uždaryti vartų. Tai atsitinka automatiškai.

Trūkumai

Patikimas našumas:

Asmenys pabrėžia, kad produkto patikimumas nėra geriausias. Tačiau tokios nuomonės nėra labai paplitusios.