Geriausi automobilių dulkių siurbliai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Automobilių dulkių siurblys – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Ar norite sužinoti, į kokius automobilių dulkių siurblius verta atkreipti dėmesį renkantis įrangą sau? Jūs esate tinkamoje vietoje. Šiame puslapyje rasite šių produktų rūšių reitingą ir pirkimo vadovą. Rekomenduojamų prietaisų sąraše yra akumuliatorinis automobilio dulkių siurblys „Omna JS609“. Tai lengva ir patogu. Jis tiekiamas su keliais keičiamais antgaliais ir plaunamu HEPA filtru. Rinkinyje taip pat yra praktinis dėklas. Įmontuotas LED žibintuvėlis palengvina kruopštų valymą. Sąraše taip pat yra automobilio dulkių siurblys „Black & Decker ADV1200“ su ilgu tarpu ir šepečio antgaliu. Prietaisas prijungtas prie cigarečių degiklio lizdo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

5 geriausi automobilių dulkių siurbliai. Nuomonės 2021 m

Žemiau rasite mūsų parengtą automobilių dulkių siurblių reitingą. Jis buvo sukurtas atlikus kruopščią rinkos analizę. Jį kurdami pirmiausia atsižvelgėme į vartotojų nuomones. Mes bandėme pasirinkti prietaisus skirtingomis kainomis.

1. „Omna JS609“ belaidis automobilio dulkių siurblys

„Omna JS609“ yra geras ir pigus automobilių dulkių siurblys, atitinkantis daugelio automobilių savininkų lūkesčius. Prietaisas turi įmontuotą 12,6 V bateriją, kurios talpa yra 2200 mAh. Produkto matmenys yra: 37,5 cm x 12,5 cm x 15,5 cm, o jo svoris yra 0,85 kg. Akumuliatorinis automobilio dulkių siurblys turi 120 W galią.

Įranga yra komplekte su daugybe praktinių priedų. Pirkdami šį modelį gausite keitimo patarimų, laikymo krepšį, daugkartinį HEPA filtrą ir daug daugiau. Automobilių dulkių siurblį 230 V lengva valyti. Dulkių talpyklą lengva nuimti ir nuplauti vandeniu.

Teigiami atsiliepimai apie šį įrenginį patvirtina, kad jis veikia taip, kaip tikisi pirkėjai. Vartotojai vertina patrauklų įrangos kainos ir kokybės santykį bei lengvą jos svorį.

„Omna JS609“ yra 120 W belaidis automobilių dulkių siurblys. Siurbimo galia yra 4200 Pa.

Privalumai

HEPA filtras:

Įranga yra komplekte su HEPA filtru, kuris garantuoja gerą oro kokybę ir yra skirtas daugkartiniam naudojimui.

Didelė įsiurbimo anga:

Automobilio dulkių siurblys turi didelę įsiurbimo angą, o tai reiškia didesnį darbo efektyvumą.

Lengvas svoris:

Prietaisas sveria mažiau nei 1 kg, yra patogus ir patogus naudoti.

Papildomi priedai:

Produktą galima įsigyti kartu su daugeliu praktinių priedų, tarp kurių yra ir kitų skirtingų dydžių keičiami antgaliai, lanksti žarna (37 cm), taip pat 230 V maitinimo šaltinis.

Įmontuotas žibintuvėlis:

Dulkių siurblyje yra įmontuotas žibintuvėlis, leidžiantis lengvai išvalyti visus automobilio kampelius.

Trūkumai

Baterijos veikimas:

Atskirų vartotojų teigimu, baterijos veikimas galėtų būti pagerintas.

2. „Black & Decker ADV1200“ automobilio dulkių siurblys

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į automobilio dulkių siurblį „Black & Decker ADV1200“, kuris palengvina automobilio valymą. Jis veikia prijungus prie 12 V automobilio cigarečių žiebtuvėlių lizdo. Kabelis yra 5 m ilgio, o tai garantuoja aukštą darbo patogumą.

Su šiuo dulkių siurbliu net ir sunkiai pasiekiamų vietų valymas nebus iššūkis. Įrenginyje yra ilgas antgalis su plačiu įėjimu, taip pat šepetėlio tvirtinimas ir lankstus vamzdelis. Siurbimo galia yra 12,5 W. Dulkių talpykloje telpa 610 ml.

Pateiktas 12 V automobilio dulkių siurblys yra populiarus tarp automobilių savininkų. Jie džiaugiasi, kad gamintojas kruopščiai apgalvojo, kaip pagamintas prietaisas. Pažymėtina įtraukti maitinimo laido laikiklis lopšyje.

„Black & Decker ADV1200“ yra geras automobilių dulkių siurblys su 610 ml talpos dulkių talpykla. Įranga prijungta prie 12 V cigarečių žiebtuvėlių lizdo.

Privalumai

Dvigubas filtravimas:

Prietaisas turi dvigubą filtravimo sistemą. Cikloninė funkcija veikia taip, kad nuo filtro būtų atskiriamos dulkės ir dalelės. Tai reiškia didesnę siurbimo galią.

Lankstus vamzdis:

Įranga yra komplekte su lanksčiu vamzdeliu, kuris idealiai tinka valyti sunkiai pasiekiamas vietas.

Dulkių konteineris:

Automobiliniame dulkių siurblyje yra 610 ml talpos kietų dulkių talpykla. Ant korpuso yra mygtukas, leidžiantis atlaisvinti konteinerio tvirtinimą, kuris leidžia jį efektyviai atjungti.

Maitinimo laidas:

Vartotojai vertina, kad maitinimo laidas yra ilgas ir tvirtas.

Trūkumai

Triukšmas:

Tam tikros žmonių grupės teigimu, prietaisas sukelia gana didelį triukšmą, kuris gali dirginti ilgesnį laiką.

3. „Bosch“ akumuliatorinis automobilinis dulkių siurblys 18V-1, 18V

Verta atkreipti dėmesį į automobilinį dulkių siurblį „Bosch Gas 18V-1 18V“ su 0,7 l talpos atliekų konteineriu. Maksimalus oro srautas įrenginyje yra 10 l / s, o prietaiso svoris be akumuliatoriaus. yra 1,3 kg. Produktą galima įsigyti kartu su: grindų antgaliu, plyšio antgaliu, įsiurbimo vamzdžiais ir lanksčia žarna.

Belaidis automobilio dulkių siurblys yra aukštos kokybės. Korpusas kartu su lanksčia „Dura Shield“ medžiaga apsaugo nuo pažeidimų ir sumažina vibraciją. Verta pridurti, kad įranga naudoja specialias sistemas, apsaugančias nuo perkrovos.

Kodėl vartotojai nusprendžia investuoti į šį modelį? Tai skatina teigiama jų nuomonė apie tai. Įranga vertinama dėl mažo svorio, paprasto naudojimo ir visų pirma dėl pakankamos siurbimo galios, tai patvirtina automobilių dulkių siurblių bandymai.

Automobilinis dulkių siurblys „Bosch Gas 18V-1, 18V“ turi 0,7 l dulkių talpyklą. Prietaisas sveria 1,3 kg be akumuliatoriaus.

Privalumai

Aukštos kokybės:

Šios įrangos, tiksliau korpuso, gamybai buvo naudojama patvari medžiaga, taip pat „Dura Shield“ medžiaga. Net jei dulkių siurblys nuslysta nuo rankos ant grindų, jam nieko neturėtų atsitikti.

ROTACINĖ ORO srauto sistema:

Įrangoje naudojama filtravimo sistema be maišų. Talpyklę lengva ištuštinti, ją galima nuplauti vandeniu.

Įtrūkimo antgalis:

Dulkių siurblys yra komplektuojamas su specialiu antgaliu, kuris leidžia efektyviai išsiurbti net labai ankštas vietas.

Trūkumai

Nėra akumuliatoriaus:

Rinkinyje nėra akumuliatoriaus, todėl jį turite įsigyti patys.

4. Belaidis automobilio dulkių siurblys „Baseus 65W“

Šiame sąraše turėjo būti belaidis automobilių dulkių siurblys „Baseus 65W“, kurį galima įsigyti komplekte su akumuliatoriumi. Korpuse yra USB-C įkrovimo prievadas. Akumuliatoriaus įtampa yra 11,1 V. Įrangos svoris yra tik 0,5 kg.

Automobilio dulkių siurblys yra kompaktiškas, todėl jo laikymas nėra problema net ir mažame automobilyje. Įrenginyje yra geros kokybės trigubas filtras, kurį galima išvalyti vandeniu. Dulkių ir dulkių talpyklą lengva ištuštinti.

„Baseus 65W“ modelis vertinamas dėl kompaktiškų matmenų ir paprasto valdymo. Vartotojai savo apžvalgose tikina, kad bako valymas neužima daug laiko. Lengva jį atjungti nuo pagrindo.

Belaidžio automobilio „Baseus 65W“ dulkių siurblio matmenys: 23,2 cm x 6,5 cm x 6,5 cm. Jo svoris yra 500 g.

Privalumai

Efektyvus filtras:

Įrenginyje yra efektyvus 3 dalių rankinis filtras. Jame yra danga, pagaminta iš rūdijimui atsparaus metalo. Filtras sulaiko net smulkiausias dulkes.

Užima mažai vietos:

Automobilinis dulkių siurblys yra mažo dydžio, todėl jis netgi turėtų tilpti į automobilio pirštinių dėžę.

Byla:

Komplekte yra praktiškas dangtis, leidžiantis saugiai laikyti savo įrangą. Dulkių siurblys yra apsaugotas nuo įbrėžimų.

Trūkumai

Mažai energijos:

Atskirose apžvalgose galite perskaityti, kad įrangai nepakanka energijos, o tai prailgina valymo laiką.

Nepatogu:

Prietaisas neturi specialiai profiliuotos rankenos, todėl kai kuriems žmonėms tai nėra labai patogu.

5. Karcher WD 1 Compact Battery 1.198-300.0 automobilinis dulkių siurblys

Atsižvelgdami į tai, kad nuomonė apie „Karcher“ automobilių dulkių siurblius yra labai gera, nusprendėme į savo reitingą įtraukti šio gamintojo įrangą. Mes kalbame apie „WD 1 Compact Battery 1.198-300.0“ modelį. Prietaisas yra lengvas ir darbo metu nesukelia daug triukšmo.

Šis galingas automobilio dulkių siurblys skirtas naudoti drėgnose ir sausosiose vietose. Jį galima sėkmingai naudoti ne tik valant automobilį, bet ir dirbtuves ar garažą. Rinkinyje yra efektyvus kasetės filtras. Modelio matmenys yra: 31,2 cm x 38,6 cm x 27,9 cm.

„Karcher WD 1 Compact Battery 1.198-300.0“ yra dulkių siurblys, skirtas reikliems žmonėms. Vartotojai, nusprendę jį įsigyti, patvirtina, kad prietaiso įsiurbimo galia ir našumas yra labai geri.

Automobilinio dulkių siurblio „Karcher WD 1 Compact Battery 1.198-300.0“ galia yra 230 W. Dulkių talpos talpa yra 7 litrai.

Privalumai

Kasetės filtras:

Prietaisą galima įsigyti rinkinyje su kasetės filtru, leidžiančiu veikti tiek sausu, tiek šlapiu būdu.

Patogumas:

Gamintojas gerai apgalvojo korpuso dizainą. Dulkių siurblys turi geros formos rankeną, todėl jį lengva nešiotis.

Trūkumai

Baterijos nėra:

Prietaisas parduodamas be baterijos. Jo įsigijimas yra papildomos išlaidos, kurios turi būti patirtos norint naudotis dulkių siurbliu.

Svoris:

Palyginti su kitais rinkoje populiariais modeliais, ši įranga sveria palyginti daug.

Pirkimo vadovas – kokį automobilio dulkių siurblį pirkti?

Daugelis vairuotojų jaučiasi nenoriai siurbiantys automobilio. Dažnai taip yra dėl to, kad jie tam naudoja silpnus įrenginius. Jei norite, kad automobilio valymas būtų nemalonus darbas, kurį darysite su didesniu malonumu, būtinai turite investuoti į geriausią įmanomą automobilio dulkių siurblį. Kaip išsirinkti tokią įrangą? Apie tai, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant, galite perskaityti šiame vadove.

Galios metodas – koks geriausias automobilio dulkių siurblys?

Rinkoje esantys prietaisai yra įvairių versijų. Galite nusipirkti iš tinklo maitinamus dulkių siurblius. Paprastai jie turi kelių metrų ilgio kabelį, kuris įkišamas į lizdą. Kuo ilgiau, tuo …