Geri „Omron“ bekontaktiai termometrai

„Omron“ bekontaktis termometras rinktis?

Temperatūros matavimas įprastu gyvsidabrio termometru nebuvo nei malonus, nei higieniškas. Laimei, medicinos įrangos gamintojai rado sprendimą, leidžiantį steriliai išmatuoti daugelio žmonių temperatūrą. Be to, procesas yra trumpesnis ir malonesnis. Tai ypač svarbu, kai turime vaikų, kurie ligos metu yra sudirginti ir priversti ją matuoti įprasta įranga. Štai kodėl nekontaktiniai modeliai yra tokie populiarūs. Kaip rodo pavadinimas, matuojant temperatūrą, termometras neliečia mūsų kūno. Be to, matavimas atliekamas daug greičiau nei tradicinis prietaisas. Kad jums būtų lengviau pasirinkti produktą, mes parengėme vadovą, kuriame bus nurodyta, kaip pasirinkti Geriausias bekontaktis „Omron“ termometras 2021 m.

„Omron“ yra japonų prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1933 m. Jis gamina įvairią įrangą, įskaitant medicinos įrangą. Naujausios technologijos, įdomūs sprendimai ir tvirtas darbas leidžia „Omron“ termometrus labai vertinti tiek vartotojams, tiek gydytojams specialistams.

Renkantis tokio tipo gaminį, atkreipkite dėmesį į atstumą, nuo kurio modelis matuoja temperatūrą, ir kiek laiko tai užtrunka. Kai kuriuos iš jų reikia priartinti prie kūno, o kiti gali matuoti iš kelių centimetrų atstumo. Svarbi ir matavimo vieta. Dažniausiai tai yra kakta, tačiau kai kurie prietaisai turi siauresnį poveikį ir geriausiai nuskaito temperatūrą, kai, pavyzdžiui, dedami ant šventyklos ar ausies.

Verta atkreipti dėmesį į įrenginio atmintį. Kai kurie prietaisai fiksuoja tik 5 matavimus, kiti – keliolika ar net kelias dešimtis su data ir laiku. Įdomus variantas yra garso signalas, informuojantis apie matavimo pabaigą ir padidėjusią temperatūrą. Tai yra įdomus variantas, jei pasirenkame modelį, kuriame jį galima išjungti. Šis pavojaus garsas gali pažadinti miegantį kūdikį.

Patogus, didelis ekranas yra pagrindas, kurį dažnai pamirštame. Tai svarbu pagyvenusiems žmonėms, ypač silpnaregiams. Didelis ekranas, pageidautina apšvietimas, palengvins mums temperatūros rodymą.

Žemiau pateikiame jame esantį sąrašą geriausi „Omron“ termometrai, labai vertinamas vartotojų.

„Omron“ bekontaktiai termometrai – reitingas

„Omron Gentle Temp 720“

Labai geras produktas yra termometras „Omron Gentle Temp 720“. Tai praktiškas prietaisas, turintis daug patrauklių funkcijų. Šis modelis matuoja kūno temperatūrą vos per 1 sekundę. Tai greičiausias instrumentas, kurį galime rasti rinkoje. Puikiai tinka šeimoms su mažais vaikais. Mes visi gerai žinome, kad net ir suaugusiesiems temperatūros matavimas klasikiniu gyvsidabrio termometru buvo nemalonus, o dar labiau – vaikams. Čia mes neturime priversti vaiko laikyti termometrą pažastyje ar burnoje. Rezultatas labai greitai parodo, todėl greitai reaguosime, duodami vaikui karščiavimą mažinančių vaistų.

Šiame termometre yra įmontuota 25 matavimo rezultatų atmintis, todėl galime kontroliuoti temperatūros pokyčius, pasitarti su gydytoju ir pasirinkti tinkamas karščiavimą mažinančių vaistų dozes. Tai labai naudinga ilgos ligos atveju.

Šis modelis turi didelį LCD ekraną, kuris leidžia mums laisvai skaityti testo rezultatus. Prietaisas rodo temperatūrą Celsijaus arba Farenheito laipsniais. Dėl to, kad jis yra patogios formos, jis yra patogus naudoti ir gerai tinka rankoje.

Taip pat verta pabrėžti, kad prietaisas matuoja ne tik kūno, bet ir aplinkos temperatūrą. Vartotojai labai įvertino jo patogumą naudoti ir tai, kad jis turi didelį, lengvai skaitomą ekraną. Savo vertinimu jie taip pat pabrėžia, kad šis modelis yra labai tikslus ir kad jis yra patogus rankoje. Jie taip pat pažymi, kad neabejotinas jo pranašumas yra galimybė išmatuoti aplinkos temperatūrą. Savo reitinguose jie pabrėžia, kad tai yra patikima „Omron touch“ termometras už gerą kainą.

„Omron GT720 MC-720E“

Nekontaktinis termometras „Omron GT720 MC-720E“ yra įdomus prietaisas, matuojantis kūno temperatūrą vos per vieną sekundę. Toks greitas matavimas leidžia mums greitai reaguoti ir nedelsiant skirti vaiką karščiavimą mažinančius vaistus. Be to, neturime varginti kūdikio, kad išlaikytume termometrą.

Pateiktame įrenginyje yra didelis, lengvai skaitomas skystųjų kristalų ekranas, rodantis temperatūrą Celsijaus arba Farenheito laipsniais. Tai lengva naudoti ir skaidri net vyresnio amžiaus žmonėms. Prietaisas yra labai patogus, turi tinkamą struktūrą ir gerai telpa rankoje.

Svarbu tai, kad pateikta įranga naudojama ne tik kūno temperatūrai, bet ir skysčių paviršiui ar aplinkai matuoti. Taigi galime patikrinti kambario temperatūrą arba įsitikinti, kad kūdikio voniai paruoštas vanduo nėra per karštas. Šį labai praktišką sprendimą įvertino daugelis vartotojų. Temperatūros matavimo diapazonas ant kaktos yra nuo 34 iki 42,2 laipsnių, skysčių paviršius nuo – 22 iki 80 laipsnių, o patalpose – nuo 10 iki 40 laipsnių.

Prietaisas atlieka tikslų matavimą ne didesniu kaip 3 cm atstumu nuo kaktos. Produktas atitinka EB direktyvos 93/42 / ir Europos standarto EN ISO 80601-2-56: 2012 reikalavimus. Jam taikoma 5 metų gamintojo garantija.

Produktas buvo plačiai įvertintas vartotojų ir gydytojų. Jis yra labai tvirtas, lengvai naudojamas ir, svarbiausia, tikslus instrumentas. Vartotojai labai vertina jo funkcionalumą. Didelis ir labai gerai įskaitomas ekranas, rodantis matavimo rezultatus ir patį laiką, per kurį termometras matuoja temperatūrą.