Geros „Amica“ elektrinės viryklės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kokią elektrinę viryklę „Amica“ pasirinkti?

Nei viena virtuvė neapsieina be prietaiso, leidžiančio laisvai gaminti maistą. Šiandien vis daugiau žmonių keičia dujinius prietaisus modernesniais elektriniais modeliais. Tačiau tokio gaminio pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas sprendimas, todėl rekomenduojame šį vadovą. Kiekvienas, planuojantis įsigyti elektrinę viryklę, čia gali rasti ne tik keletą vertingų patarimų, bet ir 3 mūsų pasirinktų „Amica“ prekės ženklo pasiūlymų sąrašą.

„Amica“ yra labai populiari mūsų šalyje, nes tai yra lenkiškas prekės ženklas. Jis gali pasigirti klientų pasitikėjimu ir didele patirtimi. Bendrovės pasiūlyme daugiausia yra įvairių virtuvės prietaisų, tokių kaip orkaitės, indaplovės ir viryklės. Ypač verta atidžiau pažvelgti į paskutinius įrenginius, nes juose naudojamos šiuolaikinės technologijos ir sprendimai, kurie gamins maistą visiems malonu.

Rinkoje esančias elektrines virykles galima suskirstyti į tradicinius modelius su ketaus šildytuvais ir modernesnius su keramine arba indukcine virykle. Tradiciniai produktai paprastai bus pigiausi, patogūs naudoti ir lengvai valomi. Kita vertus, keraminės ir indukcinės kaitlentės leidžia taupyti elektrą ir brangų laiką, nes virimas ant jų užima daug mažiau laiko. Čia daug kas priklausys ne tik nuo mūsų pageidavimų, bet ir nuo biudžeto, kurį turime.

Renkantis viryklę, svarbu virimo zonų skaičius. Paprastai elektriniuose modeliuose yra 4 skirtingo skersmens šildymo zonos, nors vis dažniau pasirodo prietaisai su dvigubomis ar net trigubomis zonomis. Jie skirti palengvinti maisto ruošimą labai dideliuose induose. Šiuolaikiškesniuose prietaisuose kartais įrengiami laukai, vadinami „HiLight“, t. Jų pranašumas yra tas, kad jie akimirksniu įkaista ir tolygiai išskiria šilumą visame lauko paviršiuje. Jei norime greitai gaminti maistą, tai gali būti puikus pasirinkimas mums.

Geriausia 2021 m. „Amica“ elektrinė viryklė turėtų pasižymėti mažomis elektros energijos sąnaudomis, todėl visada turėtumėte atkreipti dėmesį į įrangos energinę klasę. Rekomenduojama rinktis iš A klasei priskiriamų produktų (gerai, jei šalia raidės yra vienas ar keli pliusai, rodantys labai mažas energijos sąnaudas). Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į darbo metu skleidžiamo triukšmo lygį, kurio optimalus lygis svyruoja nuo 40 dB iki maždaug 50 dB. Šis parametras nulems ne tik mūsų komfortą, bet ir kitus namų ūkio narius.

Elektrinės viryklės „Amica“ – reitingas

„Amica“ 58CE1.30HMQ

„Amica 58CE1.30HMQ“ viryklė yra elegantiškas modelis su keramine virykle. A energijos klasė reiškia, kad naudodamiesi minėta įranga galite sumažinti elektros energijos suvartojimą namuose ir tuo pačiu rūpintis natūralia aplinka. Produkte yra 69 l talpos orkaitė, turinti 4 kepimo funkcijas.

Ši viryklė turi 4 skirtingo skersmens virimo zonas, įskaitant dvi „HiLight“. Vieno iš jų skersmuo yra 14,5 cm, o kito – 18 cm. Virimo zonos sušyla vos per kelias sekundes, o tai reiškia, kad virimas užima daug mažiau laiko. Dėl estetinio dizaino prietaisą galima lengvai pritaikyti virtuvėje ir kitoje įrangoje.

Kaip sako vartotojai, verta rekomenduoti elektrinę viryklę. Maisto gaminimas ant keraminės kaitlentės yra ypač patogus. Be to, tiek ją, tiek orkaitę lengva valyti, o tai skatina dažniau naudoti įrangą. Laikmatis, kuris informuoja jus, kai patiekalas yra paruoštas, taip pat gali būti privalumas.

Amica 58IES3.319HTAKDPQ

Pristatome elektrinę viryklę „Amica 58IES3.319HTAKDPQ“ su indukcine virykle. Jo dėka virimas gali tapti malonesnis ir saugesnis, nes virimo zonos neįkaista. Tokiu būdu galite išvengti skausmingų rankų nudegimų. Įrenginyje papildomai buvo sumontuota labai didelės talpos orkaitė, kurioje tikrai tilps dideli indai.

Anot vartotojų, geriausiose „Amica“ elektrinėse viryklėse turėtų būti naudojamos ne tik technologijos, kurios palengvina maisto ruošimą, bet ir neturėtų neigiamos įtakos natūralios aplinkos būklei. Tai yra 58IES3.319HTAKDPQ modelis. Tai priklauso A + energijos klasės prietaisams, kurių dėka mūsų sąskaitos už elektrą tikrai sumažės.

Remiantis vartotojų nuomone, didžiausias viryklės privalumas neabejotinai yra jo funkcionalumas. Gaminys buvo aprūpintas, be kita ko : laikmatis, greito įkaitimo ir atitirpinimo funkcija. Visos šios parinktys teigiamai veikia prietaiso naudojimo patogumą.