Geri „Microlife“ nekontaktiniai termometrai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kad jums būtų lengviau įsigyti geros kokybės bekontaktį termometrą, parengėme reitingą. „Microlife“ produktai buvo įtraukti į sąrašą, nes jie yra labai populiarūs tarp vartotojų ir yra laikomi funkcionaliais. Paaiškėjo, kad tai geriausias bekontaktis termometras „Microlife NC 150“. Tai modelis, pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Korpusas atsparus mechaniniams pažeidimams. Net po daugelio mėnesių naudojimo ekrane nėra jokių neišvaizdžių įbrėžimų. Įranga po tam tikro neveikimo laiko automatiškai išsijungia, o tai taupo akumuliatorių. Vartotojai taip pat turi teigiamą nuomonę apie į komplektą įtrauktą dėklą – jis yra dailaus dizaino ir svarbiausia apsaugo prietaisą viduje. Nekontaktinis termometras buvo antroje reitingo vietoje „Microlife NC 100“. Jis turi geros formos rankeną, kuri užtikrina saugų sukibimą. Ekrane rodomi matavimo rezultatai yra įskaitomi. Termometru galima matuoti ne tik kūno temperatūrą, bet ir skystį ar orą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Microlife“ bekontaktį termometrą reikėtų rinktis?

Pagrindinis kiekvienos namų pirmosios pagalbos rinkinio elementas yra termometras. Jo dėka mes galime ne tik išmatuoti savo kūdikio temperatūrą, bet ir įsitikinti, kad jo maistas nėra per šiltas. Šiuo metu populiariausi yra bekontakčiai modeliai. Jų populiarumą lemia tai, kad jais gali naudotis daugelis žmonių. Deja, nusipirkti kokybišką modelį nėra lengviausia. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, iš kurio sužinosite, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant tokio tipo įrenginį. Be to, straipsnio pabaigoje rasite nedidelę apžvalgą, kurioje išvardijome tris geriausius bekontaktinius „Microlife“ termometrus.

„Microlife“ prekės ženklas yra visame pasaulyje žinomas medicinos įrangos gamintojas. Platus vartotojų pasitikėjimas kyla dėl to, kad visi produktai prieš pateikiant į rinką yra kelis kartus išbandomi. Dėl to vartotojai gali būti tikri, kad pasirinkti instrumentai yra visiškai saugūs. Be to, tokios mašinos kaip slėgio matuokliai ir termometrai yra žinomi dėl didelio matavimo tikslumo.

Priežastis, kodėl daugelis tėvų nusprendžia įsigyti nekontaktinį modelį, yra ta, kad jums nereikia dezinfekuoti patarimų prieš ir po naudojimo. Tai neabejotinai palengvina jo naudojimą. Šio tipo prietaisai matavimui naudoja žmogaus kūno šiluminę spinduliuotę. Tačiau norėdami, kad modelis jus suinteresuotų atlikti jo užduotį, įsitikinkite, kad jis yra tikslus. Jei norite įsigyti geriausią „Microlife“ bekontaktį termometrą 2021 m., Turėtumėte sužinoti, kokia yra produkto paklaidos riba. Rekomenduojamuose produktuose ši vertė gali skirtis ne daugiau kaip keliomis dešimtosiomis laipsnių Celsijaus.

Daugelis tėvų naudoja termometrus ne tik stebėdami vaikų kūno temperatūrą, bet ir tikrindami maisto būklę. Tačiau atminkite, kad ne visi rinkoje esantys modeliai gali būti naudojami tokiai veiklai. Todėl prieš pirkdami perskaitykite nuorodas ant pakuotės.

Rinkdamiesi jus dominantį modelį, turėtumėte pagalvoti, ar jums labiau patinka tradiciniai, ar elektroniniai modeliai. Didžioji dauguma vartotojų nusprendžia įsigyti antrojo tipo įrenginius, nes jais naudotis yra daug lengviau. Be to, daugelyje šiuolaikinių modelių yra dideli ekranai, kurie vyresnio amžiaus žmonėms palengvina rezultato skaitymą.

„Microlife“ nekontaktiniai termometrai. Reitingas

„Microlife NC 150“

Vartotojai, norintys įsigyti aukščiausios klasės termometrą, dažniausiai renkasi „Microlife NC 150“ modelį.Pateikto produkto privalumas yra jo bekontaktis ryšys, kurio dėka nereikia dezinfekuoti daikto prieš kiekvieną naudojimą, bijodami, kad kitas namų ūkio narys naudojo anksčiau. Veikimo metu ši įranga matuoja žmogaus kūno skleidžiamą šiluminę spinduliuotę.

Didžiausias termometro privalumas yra didelis tikslumas. Šis modelis gali būti naudojamas bet kokiomis išorinėmis sąlygomis, nes jos neturi įtakos matavimo rezultatams. Be to, kiekvieną kartą paleidęs įrenginys patikrina, ar nėra klaidų.

Verta pridurti, kad termometru galima išmatuoti vartotojo temperatūrą bet kurioje kūno vietoje. Be to, naudodamiesi šiuo modeliu galite patikrinti medžiagų, tokių kaip pienas butelyje ar vanduo vonioje, šilumą.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą priemonę yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino didelį ekraną su apšvietimu, kuris leidžia lengvai perskaityti matavimą. Be to, šioje įrangoje yra įmontuota atmintis, galinti išsaugoti iki paskutinių 30 rezultatų su data ir laiku.

„Microlife NC 150“ yra elektroninis bekontaktis termometras, maitinamas 2 AAA baterijomis. Produktas sveria 55 g. Modeliui taikoma 5 metų garantija.

Privalumai

Foninis apšvietimas:

„SilentGlow“ technologija nusipelno dėmesio. Jo dėka ekranas šviečia raudonai, kai matavimo rezultatas viršija 37,5 laipsnių C. Tai ypač naudinga, kai matuojame vaiko temperatūrą naktį.

Automatinis išjungimas:

Puikus privalumas yra tai, kad įranga po tam tikro neveikimo laikotarpio (1 minutės) automatiškai išsijungia. Tai užtikrina, kad akumuliatorius neišeikvotų per greitai.

Būstas:

Korpusas pagamintas iš geros kokybės medžiagų ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Tai gerai apsaugo viduje esantį mechanizmą ir garantuoja ilgą naudojimo laiką.

Integruota atmintis:

Įrenginyje yra įmontuota atmintis, kurioje saugomi paskutinių 30 matavimų rezultatai. Dėl to mes galime lengvai kontroliuoti savo sveikatą.

Byla:

Rinkinyje yra praktiškas dėklas, palengvinantis įrangos saugojimą.

Trūkumai

Neprasideda:

Keli atsiliepimai sako, kad kartais įrenginys nebus paleistas. Tada būtina trumpam išimti baterijas ir vėl jas įdėti.

„Microlife NC 100“

Nusprendę pirkti termometrą, būtinai turėtume atkreipti dėmesį į tai, ar mus dominantis modelis yra saugus. Svarbi gerų prietaisų savybė yra ta, kad juose nėra gyvsidabrio, kuris, sugedęs, gali kelti pavojų gyvybei. Kadangi „Microlife NC 100“ įrenginyje šio elemento nėra, jo naudojimas yra visiškai saugus vaikų sveikatai. Be to, tai labai higieniškas bekontaktis termometras vaikams už gerą kainą.

Pateikta įranga naudojama matuoti prie šventyklos ir ausies. Pirmosios vietos atveju veikla neviršija 3 sekundžių, o antrosios atveju – 1 sekundė. Be to, prietaisu galima patikrinti medžiagų, tokių kaip pienas butelyje, vanduo vonioje ar aplinka, šilumą. Verta pridurti, kad pateiktame gaminyje yra specialus garsinis ir vaizdinis aliarmas. Taigi, kai vaiko kūno temperatūra viršija 37,5 laipsnius šilumos, išgirsite aliarmą ir ekranas taps raudonas.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą įrangą yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino aukštą matavimo tikslumą, siekiant +/- 0,2 laipsnių C. Be to, įrenginyje yra įmontuota atmintis, kurioje galima išsaugoti iki 12 paskutinių rezultatų.

„Microlife NC 100“ bekontaktis elektroninis termometras maitinamas 2 AAA baterijomis. Produktas sveria 81 g. Modelis yra su praktišku dėklu.

Privalumai

Ekranas:

Įrenginyje yra gana didelis ekranas. Pateikti matavimo rezultatai yra įskaitomi, o tai užtikrina pirkimu patenkinti vartotojai.

Funkcionalumas:

Pateikta įranga tinka ne tik kūno temperatūrai matuoti. Su jo pagalba taip pat galime patikrinti oro, vonios vandens ar pieno butelyje temperatūrą. Taigi termometrą galime naudoti įvairiose situacijose.

Kliniškai išbandyta:

„Microlife NC 100“ modelis buvo kliniškai išbandytas. Atlikti bandymai patvirtino, kad prietaisas garantuoja tikslius matavimus, o jo gamybai naudojamos medžiagos nėra kenksmingos sveikatai.

Sandėliavimas:

Dėl kompaktiškų matmenų įrenginio laikymas nėra problema. Papildomas pranašumas yra prie rinkinio pritvirtintas atvejis.

Pastatas:

Modelis turi gerai profiliuotą rankeną, kuri užtikrina komfortą matuojant.

Trūkumai

Paslauga:

Kad gautas rezultatas būtų patikimas, temperatūra turi būti matuojama pagal rekomendacijas, pateiktas naudojimo instrukcijoje. Kai kuriems žmonėms iš pradžių sunku išmatuoti.

„Microlife IFR 100“

„Microlife IFR 100“ modelis yra labai modernus bekontaktis termometras vaikams. Pakanka nunešti kelis centimetrus į šventyklą ir po 5 sekundžių prietaisas nuskaitys jūsų temperatūrą.

Pateikto produkto privalumas yra didelis rodomų rezultatų tikslumas. Dėl to jūs galite lengvai įvertinti vaiko sveikatos būklę. Verta pridurti, kad iškart po įjungimo prietaisas atlieka savikontrolę, kad nustatytų klaidas. Naujausių technologijų dėka kiekvieną klaidą sistema ištaisys, kad įrankis veiktų be jokių prieštaravimų. Be to, šis modelis taip pat gali būti naudojamas matuojant pieno šilumą butelyje, vandens vonioje ir net kambario oro temperatūrą.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą įrangą yra labai glostanti. Daugelis vartotojų įvertino didelį įrenginio ekraną. Jo dėka net pagyvenusiems žmonėms nebus jokių problemų perskaityti gautą rezultatą.

„IFR 100“ yra geras bekontaktis „Microlife“ termometras iki 100 PLN. Modelis maitinamas 1 CR2032 V3 baterija, kuri yra komplekte. Produktas sveria 55 g.

Privalumai

Matavimo laikas:

Interneto vartotojai teigiamai vertina temperatūros matavimo greitį. Matavimas ausyje trunka tik sekundę, o ant kaktos – maždaug 3 sekundes.

Baterijos taupymas:

Gamintojas pasirūpino, kad akumuliatorius neišeikvotų per greitai. Atlikus matavimą, prietaisas automatiškai išsijungia praėjus tam tikram laikui. Taigi nereikia stebėtis, ar išjungėme termometrą.

Svoris:

Modelis sveria tik keliasdešimt gramų, todėl jo laikymas rankoje nevargina.

Trūkumai

Apimtis:

Matavimo metu prietaisas sukuria …