Geros mechaninės vonios svarstyklės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Jūs būtinai atėjote į šį puslapį, nes ieškote mechaninių vonios svarstyklių. Esame įsitikinę, kad norite įsigyti efektyvų modelį, kuris jums tarnaus ilgą laiką. Tokie produktai buvo įtraukti į mūsų sąrašą. Ieškodami gerų vonios svarstyklių, visų pirma atsižvelgėme į tai, ar duotas produktas atitinka vartotojų lūkesčius. Modelis buvo pirmasis reitinge TERRAILLON T61. Ši mechaninė vonios svarstyklė pagaminta iš geros kokybės plastiko, atsparaus net smulkiems įbrėžimams. Produktas išlaiko savo estetinę išvaizdą net po kelių mėnesių reguliaraus naudojimo. Modelis užima palyginti mažai vietos, todėl jis taip pat rekomenduojamas mažiems vonios kambariams. Vonios svarstyklių naudojimą palengvina aiški skalė. „Soehnle Professional 6163“ yra produktas, kuris buvo užimtas antroje vietoje. Mechaninė vonios svarstyklių konstrukcija yra tvirta, todėl atsistojus ji nesvyruoja į šonus. Naudojimo saugumą garantuoja neslystanti platforma. Skaityti rezultatą skalėje nėra sunku.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią mechaninę vonios svarstyklę turėtumėte pasirinkti?

Reguliari svorio kontrolė yra labai svarbi, jei norime gyventi sveikai. Tačiau tam reikia tikslios įrangos, kurios matavimas bus tikslus. Atsižvelgiant į tai, kad vonios svarstyklės yra labai populiarus produktas, gali atrodyti, kad jų įsigijimas yra labai paprastas. Niekas negali būti blogiau. Norint pasirinkti geros kokybės produktą, reikia atkreipti dėmesį į daugelį elementų. Štai kodėl nusprendėme parengti šį vadovą, kuriame pateiksime svarbiausias savybes, kurias turėtų turėti geros kokybės modelis. Be to, šio straipsnio pabaigoje mes įtraukėme nedidelį reitingą, kuriame mes apibūdinome tris geriausias mechanines vonios svarstykles.

Mechaniniuose modeliuose yra analoginis mechanizmas, t. Y. Toks, kuriame judantis rodyklė rodo jūsų svorį graduotu laikrodžiu.

Nusprendę įsigyti tokį gaminį, pirmiausia turėtumėte patikrinti mašinos matavimo diapazoną. Tai yra didžiausias užvirinto žmogaus svoris, kurį prietaisas gali išmatuoti. Vidutiniuose modeliuose ši vertė yra 120 kg, o kartais ir 150 kg. Tačiau jei įranga perkama labai nutukusiam asmeniui, turėtumėte įsitikinti, kad jus dominantis modelis galės išmatuoti jo svorį. Kai kurios specializuotos įmonės turi produktus, kurių tolerancija yra iki 200 kg ar net 300 kg.

Kitas dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį, yra matavimo tikslumas. Tai yra svarbiausia savybė. Natūralu, kad jei jūsų svoris viršys arba nesieks 100 g, tai nebus problema. Deja, kai kurie senesni instrumentai gali būti neteisingi iki 5 kg, o tai yra didelis skirtumas. Mechaninių modelių paklaidos skalė gali būti nuo 500 g iki 1 kg.

Kitas labai svarbus kiekvienos skalės elementas yra jo rodymas. Nesvarbu, koks esate žmogus, jaunas ar senas, turėtumėte investuoti į įskaitomą įrangą su dideliu ciferblatu. Tokiu būdu galėsite perskaityti matavimus. Kai kurie labai modernūs prietaisai turi specialų imtuvą, kurį galite nustatyti akių lygyje. Radijo bangomis ekrane rodomas kilogramų skaičius siunčiamas į imtuvą, o tai palengvina rezultato nuskaitymą.

Mechaninės vonios svarstyklės. Reitingas

TERRAILLON T61

Elegantiška ir tiksli TERRAILLON T61 svarstyklė yra aukštos klasės mechaninė vonios svarstyklė, kuri turėtų būti kiekvienuose namuose. Šis modelis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kurio dėka jis atlaiko net dideles apkrovas. Be to, tvirta ir patvari medžiaga efektyviai apsaugo vidinį mechanizmą. Taigi, nedideli pataikymai ar įbrėžimai nesukels gedimo.

Ši geriausia mechaninė vonios svarstyklė 2021 m. Yra labai tiksli. Gauto rezultato paklaidos riba yra 1000 g. Verta pridurti, kad toje pačioje skalėje vertė pasikeičia 1 kg. Be to, maksimali apkrova asmeniui, sveriančiam save, yra 120 kg.

Pateikto produkto matmenys yra: 26,2 cm x 25,4 cm x 5,7 cm. Dėl tokių kompaktiškų matmenų svarstyklių saugojimas neturėtų kelti problemų.

Vartotojų nuomonė apie šį produktą yra labai glostanti. Daugelis žmonių, nusprendusių jį įsigyti, įvertino elegantišką dizainą ir gana aukštą matavimo tikslumą. Be to, prietaisas pagamintas iš labai patvarios medžiagos, todėl tarnaus jums daugelį metų.

Mechaninė TERRAILLON T61 vonios svarstyklės pagamintos iš plastiko. Maksimali modelio apkrova yra 120 kg.

Privalumai

Aiškus gradavimas:

Vienas svarbiausių pateiktos įrangos privalumų yra aiškus mastelis. Rezultatą patikrinti taip pat lengva, kaip ir naudojant elektroninius modelius.

Plastmasinis:

Vonios svarstyklėms gaminti buvo naudojamas geros kokybės plastikas. Jis nėra jautrus mechaniniams pažeidimams. Modelio paviršiuje nepasireiškia spalva ar įbrėžimai.

Jokių papildomų veiklos išlaidų:

Dėl to, kad „TERRAILLON T61“ yra mechaninis svarstyklės, nepatiriame jokių papildomų išlaidų, susijusių su jo veikimu (nereikia keisti baterijos).

Netrūksta:

Žmonės, išbandę mechanines „TERRAILLON T61“ vonios svarstykles, patvirtina, kad šis modelis veikia nepriekaištingai.

Paprastas dizainas:

Pirkdami gaminius, mes atkreipiame dėmesį ne tik į jų ilgaamžiškumą, bet ir į jų dizainą. Mūsų rekomenduojamas modelis yra populiarus tarp vartotojų, nes yra paprastos išvaizdos, todėl tinka bet kuriame vonios kambaryje.

Trūkumai

Neslystanti danga:

Nedaugelis vartotojų teigia, kad anti-slydimo danga nėra veiksminga. Būkite atsargūs sverdami.

„Eldom CBR2016-09A“

Elegantiškas ir labai tikslus „Eldom CBR2016-09A“ modelis yra rekomenduojama mechaninė vonios svarstyklė, kurios reikėtų rasti kiekvienuose namuose. Didelis šios įrangos pranašumas yra tikslus ir patvarus vykdymas. Įrenginio gamybai buvo naudojamas aukščiausios kokybės plastikas. Negana to, platforma buvo išklota specialia neslystančia gumos medžiaga, kuri padidina naudojimo saugumą.

Mašina pagaminta iš patvarių medžiagų, todėl gali atlaikyti daug didesnę apkrovą. Didžiausias pasverto asmens svoris gali būti 130 kg. Matavimo tikslumas yra 1000 g žmonėms, sveriantiems mažiau nei 65 kg, ir 2000 g žmonėms, sveriantiems mažiau nei 65 kg.

Modelio matmenys: plotis – 29 cm, aukštis – 27 cm, gylis – 47 cm. Dėl tokių mažų matmenų galite lengvai rasti vietą savo svarstyklėms laikyti savo vonios kambaryje.

Pateiktas produktas turi daug palankių atsiliepimų. Daugelis vartotojų įvertino žemą mašinos kainą ir patvarią konstrukciją. Be to, dėl patvarių medžiagų naudojimo šį produktą gali naudoti ir žmonės, turintys antsvorį.

„Eldom CBR2016-09A“ yra labai gera mechaninė vonios skalė iki 30 PLN. Maksimali modelio apkrova yra 130 kg.

Privalumai

Tvirta konstrukcija:

Vonios svarstyklės turi tvirtą struktūrą, kuri užtikrina, kad ji nebus pažeista, kai ant jos atsistos, pavyzdžiui, nutukęs žmogus. Teisingai įsitaisę ant modelio galime būti tikri, kad jis nesvyruos į šoną.

Naudojimo sauga:

Produktas turi neslidžią dangą, apsaugančią nuo netyčinio kritimo ant grindų, dėl kurio gali būti skaudžiai sužalota.

Kompaktiški matmenys:

Mechaninės svarstyklės vonios kambaryje užima nedaug vietos. Mes galime jį pastatyti ant grindų arba įdėti į spintelę.

Lengva valyti:

Modelis pagamintas iš lygių medžiagų, kurias lengva prižiūrėti. Kad svarstyklės būtų švarios, paprasčiausiai kartkartėmis nuvalykite ją šiek tiek drėgna šluoste.

Trūkumai

Matavimo tikslumas:

Jei mes sveriame daugiau nei 65 kg, turime žinoti, kad matavimo, atlikto naudojant pateiktą modelį, tikslumas nėra įvertinamas geriausiai. Klaida gali būti iki 2 kg.

„Soehnle Professional 6163“

Vonios svarstyklės „Soehnle Professional 6163“ yra profesionalus prietaisas, rekomenduojamas visiems žmonėms, kuriems rūpi reguliari svorio kontrolė. Didžiausias šio prietaiso privalumas yra didelis, analoginis, stiklo skalės indikatorius. Didelio dydžio dėka net pagyvenusiems žmonėms nebus jokių problemų perskaityti jų rezultatą.

Pateiktas gaminys buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Tai garantuoja tvirtą struktūrą ir aukštą patikimumą. Taigi nereikia jaudintis, kad stipresnis smūgis koja ar lengvas smūgis sugadins įrangos viduje esantį mechanizmą. Be to, platforma buvo padengta neslystančiomis pagalvėlėmis, o tai dar labiau padidina naudojimo saugumą. Dėl patvarios ir tvirtos konstrukcijos svarstyklės gali išlaikyti 160 kg svorį. Dėl šios priežasties modelis bus tinkamas antsvorio turintiems žmonėms. Matavimo tikslumas yra 1 kg.

Vartotojų nuomonė apie šį produktą yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino elegantišką, klasikinį prietaiso išvaizdą ir aukštą jo matavimo tikslumą. Be to, apie aukštą skalės funkcionalumą liudija tai, kad jis kartais naudojamas fitneso klubuose, vaistinėse ar reabilitacijos klinikose.

Mechaninės „Soehnle Professional 6163“ vonios svarstyklės matmenys: 32 cm x 43 cm x 7 cm. Didžiausia jo apkrova yra 150 kg.

Privalumai

Likimas:

Produktas skirtas ne tik namams. Vonios svarstykles taip pat noriai naudoja kineziterapeutai, gydytojai ir fitneso klubų savininkai.

Didelis ir įskaitomas gradavimas:

Modelis aprūpintas dideliu mastu, dėl kurio rezultatų skaitymas nekelia problemų net žmonėms, kurių regėjimas silpnas.

Didžiausia apkrova:

Verta paminėti, kad didžiausia produkto apkrova yra 150 kg. Tai reiškia, kad svarstyklėmis gali naudotis ir žmonės, turintys raumeningą figūrą, arba tie, kurie turi antsvorio problemų.

Trūkumai

Plastikinė konstrukcija:

„Soehnle Professional 6163“ modelis yra plastikinės konstrukcijos. Pirkėjai tiki …