Gera pelė žaidėjui iki 100 PLN

Ar ieškote žaidėjams skirtos pelės, kuri užtikrintų komfortą daugelį žaidimo valandų? Patekote į reikiamą vietą, mūsų svetainėje rasite įdomių pasiūlymų. Tarp jų yra modelis A4 Tech Bloody V7M. Daugelis žmonių pasirinko pateiktą pelę, nes ji yra nebrangi ir labai patogi. Žaidėjai mano, kad ši įranga turi gerai profiliuotą formą, užtikrinančią gerą rankos prigludimą, todėl daug valandų dirbti su pele yra vienas malonumas. Pažymėtinas ir šio modelio jautrumas. Būtent ji daro didžiausią įtaką mūsų efektyvumui, nes kuo lėčiau jis reaguoja, tuo prasčiau mes žaidžiame. Negalima pamiršti ir patrauklaus, modernaus dizaino. Kitas, ne mažiau įdomus pasiūlymas yra pelė žaidėjams „Roccat Lua ROC-11-310“. Tai brangesnis produktas, tačiau neabejotinai verta į tai atkreipti dėmesį. Produktas tinka tiek dešiniesiems, tiek kairiarankiams. Kaip ir pirmasis pasiūlymas, jis yra meilus. Pažymėtinas ir pelės dizainas, nes jis pritraukia visų žaidėjų žvilgsnius.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią pelę turėčiau pasirinkti žaidėjui iki 100 PLN?

Kompiuteriniai žaidimai tapo mūsų kasdienybe. Todėl kiekvienas kompiuterinių pelių gamintojas turi bent vieną žaidėjams skirtą produktą. Dėl šios priežasties pasirenkate tinkamą geros vertės žaidimų pelė šiuo metu nėra lengva.

Pagrindinis klausimas, kurį turime sau užduoti prieš rinkdamiesi pelę, yra tai, kam mes jį ketiname naudoti. Jei perkame pelę žaidimams valdyti, tai reikia padaryti sekant žaidimą, kuriam naudosime įrangą. Pavyzdžiui, tokiems žaidimams kaip „World of Warcraft“ reikalinga pelė su daugybe programuojamų mygtukų. Tokių mygtukų dėka galite tvarkyti daug daugiau komandų ar makrokomandų. Rinkoje yra modelių, kuriuose yra keli programuojami mygtukai. Ir tokie žaidimai kaip „Audros herojai“, kuriems nereikia daugybės mygtukų, tačiau reikalingos didelės DPI vertės, t. Y. Pelės skiriamoji geba, išreikšta dpi (taškai colyje – taškai colyje). Tiesą sakant, tokiems žaidėjams rekomenduojamos pelės prasideda nuo 1600 DPI ir baigiasi 5600 DPI.

Kitas klausimas bus pelės pasirinkimas tarp lazerio ir optinio modelio. Lazerio jutiklis veikia ant bet kokio paviršiaus. Tačiau žaidėjui tai gali turėti ir didelių trūkumų. Kai paimate pelę, kad ją priartintumėte, nes ji yra krašte, lazeris vis tiek nuskaito judesį, o tai gali turėti įtakos kovos rezultatams ekrane.

Optinės pelės, kurių senieji modeliai buvo šiek tiek apleisti, dabar yra už. Šiuolaikiniai modeliai yra paremti 3G infraraudonųjų spindulių jutikliais. Šiuo metu pelė nepakelia judesio, kai ją pakeli, tačiau ji gali veikti ir ant kelių paviršių.

Kiekvienas žaidėjas šiek tiek skirtingai laiko pelę rankoje. Iš esmės galima išskirti du būdus. Viena yra laikyti ranka visa ranka. Šiuo atveju gerai pasirinkti didesnius ir sunkesnius atvejus. Laikant pelę tik pirštų galiukais, naudingesni bus nedideli, kompaktiški įrenginiai.

Be to, žaidėjų pelės turėtų būti iš geros kokybės medžiagų, iš kurių yra pagamintos. Galų gale, jie turi ištverti ilgas darbo valandas ir daug piktnaudžiauti.

Žemiau pateikiame keletą žaidimų pelių modelių, galbūt jūs pasirinksite vieną iš jų kaip geriausia pelė žaidėjui iki 100 PLN 2021 m.

Pelės žaidėjui iki 100 PLN – reitingas

A4 Tech Bloody V7M

Reikalaujančius žaidėjus tikrai domins pelė „A4 Tech Bloody V7M“. Jis tinka dešiniarankiams. Pelė turi tikslų optinį jutiklį, kurio skiriamoji geba yra nuo 100 iki 3200 DPI, o mėginiai imami iki 1000 kartų per sekundę.

Tai leidžia nedelsiant tiksliai nustatyti pelės judesius. Pelės tarnavimo laikas yra 10 milijonų paspaudimų, o 1,8 m ilgio kabelis yra patvarus dėl sutvirtinančios pynės. Trys papildomi mygtukai leidžia perjungti kairįjį mygtuką.

Iš viso pelėje yra aštuoni mygtukai, kurie, be kitų dalykų, leidžia valdyti makrokomandas. Vartotojas turi metalinius slankiklius, kurie yra 10 kartų patvaresni ir 20% greitesni nei kituose modeliuose. Vartotojas taip pat turi galimybę atrakinti papildomas funkcijas per svetainę www.bloody.tw.

Be to, grotuvas čia turi pabrėžti keletą spalvų. Vartotojai vertina šią pelę kaip patogų rankoje modelį, turintį kelis darbo režimus ir tylų volelį.

„A4 Tech Bloody V7M“ modelis yra moderni žaidėjams skirta pelė, kurioje yra 8 mygtukai, palengvinantys atskirų parinkčių pasirinkimą. Tai laidinis įrenginys su gana ilgu, 2 metrų ilgio kabeliu.

Privalumai

Figūra:

Pelė buvo specialiai sukurta taip, kad atitiktų žmogaus rankos formą. Tai daro prietaisą patogų rankoje, o tai leidžia lengviau pasirinkti atskirus mygtukus žaidžiant. Atskiri elementai yra ant korpuso, todėl pelės naudojimas yra malonus.

Jautrumas:

Pateiktam modeliui būdingas labai didelis jautrumas (jis svyruoja nuo 100 dpi iki 3200 dpi), o tai reiškia, kad jį lengva naudoti. Atskiri mygtukai lengvai reaguoja iškart. Modelio apačia suteikia labai gerą skaidrią, o tai taip pat turi įtakos žaidimo patogumui.

Tylus veikimas:

Tiek mygtukams, tiek ritiniui ant pelės būdingas tylus veikimas. Dėl to žaisdami netrukdysime kitiems namų ūkio nariams.

Dizainas:

Pelė išsiskiria moderniu dizainu, be to, ji yra apšviesta, o tai dar labiau sustiprina gaminio estetines savybes.

Kaina:

Pateiktas modelis yra labai gera pelė žaidėjui iki 60 PLN. Pasak daugelio specialistų, kainos ir kokybės santykis bei funkcionalumas yra labai palankūs.

Trūkumai

Linija:

Pele yra ilgas kabelis (2 m), kuris kartais gali trukdyti. Dėl šios priežasties verta nusipirkti specialų „Velcro“, kad jį pritvirtintumėte.

„Roccat Lua ROC-11-310“

„Roccat Lua ROC-11-310“ pelė gali pasigirti septyniais optinio jutiklio nustatymais. Nuo 200 DPI iki 2000 DPI. Tai klasikinio dizaino pelė su trimis mygtukais ir maloniu liesti korpusu, kuri suteikia patogumo naudoti net ir po daugelio žaidimų valandų. Vartotojo žinioje yra apšvietimas, kurį galima reguliuoti pagal jo pageidavimus.

C.Pelės spalva su paryškintu logotipu suteikia jai individualumo. Šoninės neslidžios rankenos neleidžia pelei netyčia išslysti iš rankos. Ši laidinė pelė turi 1,8 m laidą ir yra prijungta prie kompiuterio per USB prievadą.

Prietaisas tinka dešiniarankiams. Gumuotas paviršius apsaugo nuo nepageidaujamų judesių, kai pelė prilimpa prie žemės. Grotuvas taip pat turi galimybę tvarkyti makrokomandas naudojant šį paslaugų modelį.

Žaidėjai, išbandę šį modelį, sako, kad pelė turi labai gerą jutiklį tai gražaus dizaino, gero apdirbimo ir prieinamos kainos pelė.

Žaidimų pelė „Roccat Lua ROC-11-310“ yra optinis prietaisas, kuriame yra 3 mygtukai ir ritinėlis. Įrangą reikia prijungti prie kompiuterio kabeliu.

Privalumai

Diapazonas:

Įranga turi 1,8 m ilgio laidą, kuris užtikrina patogų pelės naudojimą bet kokioje aplinkoje.

Figūra:

Pateiktas modelis buvo profiliuotas, kad atitiktų rankos formą. Negana to, pelė pritaikyta tiek dešinių, tiek kairiarankių žmonėms. Be to, šonuose nėra jokių „Sweat“ rankenų, kad būtų užtikrintas geras pelės sukibimas.

Jautrumas:

Kiekvienas mygtukas yra labai jautrus, o slinkimas yra labai tikslus. Tai reiškia, kad žaidimo metu tikrai pasirinksite tinkamą variantą. Tam nereikia naudoti daug jėgų, kad pasirinktumėte mygtuką.

Vykdymas:

Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, kuris yra labai atsparus intensyviam naudojimui. Dėl to pelė įrodys save žaisdama arkadinius ar RPG žaidimus, kuriuose intensyvus ir greitas spaudimas yra raktas į pergalę.

Trūkumai

Kaina:

Pirkimo išlaidos neabejotinai viršija 150 PLN sumą.

„MSI Interceptor DS B1“

Ergonomiškos formos „MSI Interceptor DS B1“ pelė su optiniu jutikliu puikiai telpa rankoje ir suteikia riešo komfortą. Pelės šonai padengti neslidžia medžiaga, todėl ji tvirtai laikosi rankoje.

Mes turime optinį jutiklį su 1600 DPI skiriamąja geba, taip pat judesio aptikimą esant 37IPS ir maksimalų 15G pagreitį. Vartotojams, kurie teikia pirmenybę sunkesniems įrenginiams, rinkinyje yra aštuoni 2 gramų svoriai, kurie leis pelės svorį pritaikyti pagal vartotojo pageidavimus.

Pelė pritaikyta dešiniarankiui vartotojui ir turi 6 mygtukus. Su kompiuteriu jis bendrauja 1,8 m ilgio kabeliu ir USB jungtimi. Be to, čia mes turime pelės apšvietimą, kuris itin gerai derinamas su juoda spalva.

Pasak vartotojų, šiame modelyje naudojamos medžiagos yra tokios pačios kaip ir kokybės geriausių pelių žaidėjui iki 100 PLN. Žaidėjai pateikia atsiliepimą, kad tai geras produktas už priimtiną kainą.

Speciali „MSI Interceptor DS B1“ žaidimų pelė yra modernus optinis prietaisas, kurio korpusas yra 6 mygtukai. Tai laidinis gaminys, kurio darbinis diapazonas yra 1,8 m. Prietaiso matmenys: plotis – 7,1 cm, ilgis – 12,3 cm ir aukštis – 3,9 cm.

Privalumai

Svorio reguliavimas:

Pelės viduje yra aštuoni 2 gramų svoriai. Kiekvienas žaidėjas gali savarankiškai pasirinkti arba atimti šiuos elementus, kad suprojektuotų optimalaus svorio įrangą. Dėl to mums bus lengviau perkelti modelį. Tačiau reikia žinoti, kad bendras dėklo ir krovinio svoris neviršys 108 g.

Dizainas:

Produktas turi šiuolaikišką išvaizdą. Juodas korpusas dekoruotas raudonais elementais, kurie yra apšviesti žaidimo metu.

Kaina:

Modelio įsigijimo kaina neviršija 100 PLN, o tai yra labai patraukli kaina. Vartotojai pabrėžia, kad jo vertė kokybei yra labai …