Šunų baseinai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Karštomis dienomis mes jaučiamės ne tik blogai. Mūsų augintiniai, ypač šunys, taip pat gali nusilpti. Norėdami padėti savo augintiniams išgyventi vasarą, turėtumėte nusipirkti specialų baseiną, pvz. Šunų baseinas vėsus. Šis modelis užima pirmąją vietą mūsų parengtame reitinge. Produktas yra labai populiarus tarp šunų mylėtojų, nes jį lengva suskaidyti (nereikia naudoti siurblio) ir užpildyti vandeniu. Ištuštinti baseiną taip pat neturėtų būti sunku, daugiausia dėl specialaus vožtuvo. Neslystantis dugnas neleidžia šuniui netyčia apvirsti, o stabilios sienos neleidžia vandeniui išsilieti. Produktas atsparus mechaniniams pažeidimams. Antroji vieta priklauso modeliui Karlie 31887kuris buvo pagamintas iš patvaraus plastiko. Stambūs šunys gali be problemų maudytis baseine. Be to, produktas taip pat gali būti naudojamas kaip smeigtukas, kuris mums palengvins šuniukų priežiūrą. Mūsų sąraše yra ir kitų, vienodai solidžių naminių gyvūnėlių baseinų, juos patikrinkite.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį šunų baseiną pirkti?

Pirkinių vadovas

Kaip naminių gyvūnėlių savininkai, mes kartais nežinome, kad šiluma gali būti pavojinga ne tik mums, bet ir mūsų augintiniams, ypač šunims. Verta užtikrinti savo augintiniams nuolatinę prieigą prie vandens. Taip pat galime nusipirkti baseiną, kuriame plauks mūsų augintiniai. Kaip rasti tinkamų matmenų patvarų gaminį? Atsakymas į šį klausimą pateiktas pirkimo vadove.

Kodėl verta pirkti šunų baseiną?

Šunys, skirtingai nei mes, neturi prakaito liaukų, todėl jiems sunkiau išgyventi karštas vasaros dienas. Jo nepalengvina plaukais padengta oda, kartais labai stora ir ilga. Keturkojams vienintelis būdas atvėsti yra greitai kvėpuoti, taip pat likti šešėlyje. Kaip šeimininkai, mes turėtume duoti šunims daug vandens ir išvežti juos pasivaikščioti tik anksti ryte ir vėlai vakare (vengiant labai karštų paviršių).

Kad šuo nepatirtų šilumos sužalojimų, taip pat galime lengvai jį apipurkšti vandeniu arba įsirengti baseiną sode (arba terasoje), kur jis galėtų išsimaudyti. Svarbiausia – nemesti augintinio, kuris daug laiko praleido saulėje, viduje. Staigus karšto augintinio kūno kontaktas su vandeniu gali sukelti terminį šoką, o neturėdami galimybės gaivinti šunis, mes galbūt negalėsime padėti augintiniui.

Matmenys

Geriausias šunų baseinas turi tinkamus matmenis. Veislėms, tokioms kaip maltiečių ar jorkšyro terjerai, pakaks 80 cm skersmens modelio, kurio sienos neviršys 20 cm. Gyvūnas galės pats įšokti į vandenį ir iš jo be mūsų pagalbos. Yra ir didesnių gaminių, kurių skersmuo yra nuo 120 cm iki 160 cm (jų atveju sienos aukštis yra 30 cm). Tai baseinai, skirti didesnių veislių šunims, tokiems kaip kokerspanieliai, auksaspalviai retriveriai ar labradoriai. Gyvūnas gali laisvai riedėti vandenyje ant nugaros ir greitai atvėsti, niekas nevaržys jo judėjimo laisvės.

Vykdymo medžiaga

Norėdami įsitikinti, kad baseine plaukiantis šuo per greitai nesunaikins gaminio, pasirinkite modelį, pagamintą iš tvirtų medžiagų, geriausia – atsparaus įbrėžimams plastiko. Tai užtikrins, kad gyvūnas netyčia neplėš baseino nagais. MDF plokštės dažniausiai naudojamos sienų gamybai, todėl jos yra standžios ir neapsiverčia net tada, kai vandenyje maudosi itin energingas šuo.

Apačia

Atsižvelgdami į tai, kad gyvūnas gali netyčia nukristi per greitą šuolį į baseiną, turime užtikrinti jam tinkamą saugos lygį. Todėl mūsų pasirinktas produktas turėtų būti neslidus. Tai sumažina riziką, kad keturkojis patirs skaudžių traumų, tokių kaip patempimas ar net letenos lūžis.

Lengvas drenažas

Nors daugeliui iš mūsų baseinas pripildomas vandens, jį ištuštinti gali būti labai sunku. Dėl šios priežasties daugumoje modelių yra įrengtas specialus vožtuvas, leidžiantis lengvai išleisti vandenį, nereikia lenkti sienų ar kelti gaminio į viršų. Tai reiškia, kad šunų baseino pasirinkimą turėtų įtakoti ne tik jo patikimumas, bet ir praktiškumas.

Greitas išmontavimas

Kai paklausiame naminių gyvūnėlių mylėtojų, koks yra geriausias šunų baseinas? Galime išgirsti, kad tai greitai suyrantis produktas. Gerai, jei tam nereikia siurblio. Laimei, paprastai pakanka pastatyti baseiną ant lygaus paviršiaus, ištiesinti sienas ir užpilti vandeniu, kad konstrukcija būtų stabili. Taigi tai neturėtų trukti ilgai.

Su dangčiu ar be jo?

Kai kurie šunų baseinai yra su dangteliu, todėl galime juos uždengti per naktį, kad išvengtume vandens užterštumo. Nepaisant to, tai nėra būtinas elementas. Negavę rinkinio dangtelio, galime apsaugoti gaminį brezentu arba atsparia plyšimui folija.

Baseinas kaip suktinė

Jei įsigysime funkcinį modelį, galėsime jį naudoti ne tik vasarą, bet ir kitais sezonais. Yra produktų, kuriuos galima išdėlioti namuose ir naudoti kaip šuniukų veislyną. Standžios sienos neleidžia mažiems šunims išeiti į lauką, todėl rūpintis jais tampa lengviau. Norėdami, kad gyvūnai būtų linksmesni, galime įdėti jų mėgstamų žaislų į vidų.

Šunų baseinai geromis kainomis

Už nedidelį 80 cm skersmens baseiną mokėsime mažiau nei 100 PLN. Savo ruožtu didesni nei 100 cm modeliai kainuoja nuo 200 iki 500 zlotų. Šie brangesni gaminiai pritaikyti naudoti kaip suktuką. Taip pat turime prisiminti, kad gerbiamų prekių ženklų baseinai yra pagaminti iš geros kokybės medžiagų, todėl juos galima naudoti kelis sezonus.

Geriausi šunų baseinai 2021 m

Norite padėti savo augintiniams išgyventi vasaros karščius? Perskaitykite šunų baseinų reitingą ir pasirinkite modelį, kuriame jūsų augintiniai galės maudytis karštomis dienomis.

Mūsų rekomendacijos

Šunų baseinas vėsus

Norėtume pristatyti „Dog Pool Keep Cool“ produktą, kuris yra dviejų versijų, t. Y. Su dangčiu arba be jo. Baseiną labai lengva išskleisti ir mums nereikia siurblio. Be to, aprašytas modelis turi neslidų paviršių, todėl nėra rizikos, kad besimaudantis šuo netyčia nukris ir patirs skaudžią traumą.

Baseinas yra trijų dydžių: 80 cm x 20 cm, 120 cm x 30 cm ir 160 cm x 30 cm. Jo ištuštinimas neturėtų būti problema, daugiausia dėl praktiško vandens išleidimo vožtuvo. Produktas turi sustiprintas, stabilias sienas, todėl šuo karštą dieną gali laisvai plaukioti ir atvėsti.

Pasak vartotojų, didžiausias baseino privalumas yra jo patikimumas. „Dog Pool Keep Cool“ modelis yra atsparus mechaniniams pažeidimams, be to, jo sienos neapvirsta. Lygus paviršius palengvina produkto švarumą. Daugelis žmonių mano, kad baseiną galime pastatyti ne tik sode, bet ir terasoje ar balkone, jei turime pakankamai vietos.

Šunų baseinas „Keep Cool“ yra labai geras baseinas šunims iki 150 zlotų. Jo matmenys yra: 80 cm x 20 cm. Produkto spalva yra mėlyna.

Privalumai

Neslystantis paviršius:

Baseinas turi neslidų paviršių, todėl mūsų augintinis yra saugus vėsinant. Tai labai svarbu šeimininkams, nes, kaip žinote, visi nori suteikti savo šuniui saugias pramogas.

Patvari konstrukcija:

Modelis yra patvarios konstrukcijos. Sienos pagamintos iš tvirtų medžiagų, todėl išlieka stabilios. Nebijoma, kad slėgdami jie užsisegs ir dėl to vanduo ims perpildyti.

Lengva išlaikyti švarą:

Dėl lygaus paviršiaus, norint išlaikyti gaminį švarų, nereikia daug pastangų.

Galimi įvairūs dydžiai:

Baseinas yra kelių dydžių, todėl galite pasirinkti modelį, kuris geriausiai tinka mūsų šuns dydžiui ir rūpinamų augintinių skaičiui.

Likimas:

Aksesuarą galima naudoti ne tik sode, bet ir terasoje ar net balkone.

Trūkumai

Atsiskleidimas:

Kai kurie sako, kad norint atidaryti šunų baseiną, reikia daug laiko.

Karlie 31887

„Karlie 31887“ modelio skersmuo yra 120 cm, o sienų aukštis – 30 cm. Tai reiškia, kad tai puikus pasirinkimas tiek mažesniems, tiek dideliems augintiniams. Baseinas pagamintas iš įbrėžimams atsparios medžiagos, todėl jis nebus sugadintas per greitai.

Produktas turi tvirtas sienas, todėl jį galime naudoti ir kaip šuniukų veislyną. Tai palengvins mums nepaklusnių gyvūnų priežiūrą. Baseinas yra raudonos, mėlynos ir žalios spalvos ir puikiai atrodo sode. Jame besimaudantis šuo karštą dieną gali greitai atvėsti.

Pateiktas modelis patraukė vartotojus, nes jį nesunku išardyti, kaip ir pripildyti vandens, o vėliau ištuštinti. Viduje tiks didelių veislių šunys, tokie kaip dalmatinai ir kokerspanieliai. Produktas yra patvarus ir galime jį naudoti kelis sezonus.

Didžiojo šunų baseino skersmuo yra 120 cm. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip šuniukų suktinė.

Privalumai

Vykdymo medžiaga:

Aksesuaras pagamintas iš labai atsparios įbrėžimams medžiagos. Vadinasi, baseinas negenda labai greitai, net jei juo naudojasi šuo, o tai dažnai daro žalą.

Universalumas:

Pateiktas modelis ypač skirtas naminiams gyvūnėliams suteikti komfortą karštomis dienomis. Tačiau baseinas taip pat gali būti naudojamas kaip smeigtukas, užtikrinantis veiksmingą šuniukų apsaugą lauke ar namuose.

Stiprios sienos:

Aksesuaro pranašumas yra tvirtos sienos, kurios nesilenkia švelniai spaudžiant ir garantuoja konstrukcijos stabilumą.

Valymas:

Baseiną lengva išlaikyti švarų. Bet kokie ant jo paviršiaus atsirandantys nešvarumai gali būti …