Geri elektroniniai durų skydeliai su judesio jutikliu – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kokią durų su judesio jutikliu elektroninę akutę pasirinkti?

Akutė yra svarbus išorinių durų elementas, nes jis leidžia diskretiškai pamatyti, kas atėjo pas mus. Tarp rinkos naujovių galime rasti elektroninius modelius su judesio jutikliu, ypač naudingus naktį, nes viską galime pamatyti specialaus infraraudonųjų spindulių LED dėka. Šis vadovas jums pasakys, į kokius vaizdo ieškiklio elementus reikia atkreipti dėmesį perkant.

Elektroniniai vaizdo ieškikliai pastaruoju metu tampa vis populiaresni. Juos lengva įdiegti, be to, juos maitina baterijos, todėl mums nereikia prijungti papildomų laidų. Elektroniniame modelyje yra mini kamera, montuojama durų išorėje, o viduje yra LCD ekranas, įtrauktas į komplektą. Todėl lauke stovinčio žmogaus veidą galite pamatyti net tada, kai jis nestovi tiesiai prieš kamerą. Vaizdo ieškiklį lengva naudoti, mes galime jį integruoti į varpą, kad jį paspaudus, prietaiso ekrane atsirastų vaizdas.

Verta paminėti, kad kai kuriuose įrenginiuose į kamerą įmontuotas judesio jutiklis. Kai mūsų nėra namuose ir norime sužinoti, kas mus aplankė ar kas nutiko už mūsų durų, mums tereikia įjungti šį režimą ir prasidės automatinis vaizdo įrašymas ar fotografavimas. Aptikus judesį, vaizdo ieškiklis 15 sekundžių fiksuoja vaizdo įrašą, tada pats išsijungia.

Ekranas yra esminis kiekvieno vaizdo ieškiklio elementas. Tai jis leidžia mums stebėti, kas vyksta priešais mūsų duris. Daugelis žmonių sako, kad geriausi elektroniniai durų žiūrovai su judesio jutikliu turi spalvotą ekraną, kuris garantuoja vaizdo aiškumą. Renkantis tinkamą modelį, taip pat verta atsižvelgti į fotoaparato matmenis. Kadangi skydelis dedamas lauke, svarbu, kad gaminys būtų mažas ir nematomas pas mus besilankantiems žmonėms. Paprastai jie yra iki 70 mm pločio ir aukščio.

Geriausia 2021 m. Elektroninė durų akutė su judesio jutikliu yra su infraraudonųjų spindulių kamera. Tai leidžia stebėti vaizdą priešais duris ne tik dieną, bet ir naktį. Pirkdami verta atsižvelgti į modelį, prie kurio galime prijungti atminties kortelę. Ši funkcija leidžia išsaugoti vaizdus iš lauko durų nuotraukų pavidalu su tikslia data ir laiku. Tada galime patikrinti, kas buvo prie mūsų durų, kai nebuvome namuose. Papildoma parinktis, kuri ypač tiks žmonėms, turintiems silpną regėjimą, yra priartinimas. Tai leidžia priartinti ir atidžiai pažvelgti į už durų stovinčio žmogaus veidą. Skydelius maitina AA baterijos. Šis sprendimas yra ne tik patogus, bet ir leidžia išvengti papildomų kabelių montavimo. Kai kurie modeliai taip pat maitinami iš išorinės baterijos ir gali būti prijungti prie maitinimo šaltinio per pridėtą maitinimo šaltinį.

Elektroniniai durų skydeliai su judesio jutikliu – reitingas

„REER HD-43 HDM“

„REER HD-43 HDM“ elektroninis vaizdo ieškiklis yra prietaisas, naudingas kiekvienuose namuose. Tai ypač gerai pagyvenusiems žmonėms ir vaikams, nes iš tolo matosi, kas skambina prie durų. Jų nuomone, interneto vartotojai vertina tvirtą, metalinę kamerą ir LCD ekraną su dideliu 4,3 colių ekranu. Paspaudus varpelio mygtuką, vaizdas rodomas fotoaparate. Ekrane viskas rodoma didelės raiškos HD formatu.

Šis nebrangus elektroninis durų žiūrovas su judesio jutikliu turi lizdą „micro SD“ kortelėms iki 32 GB. Tai leidžia jums automatiškai išsaugoti skambintojų nuotraukas prie durų, todėl mes galime patikrinti, kas aplankė mus, mums nesant. Įrenginyje įmontuotas jutiklis, aptikęs judėjimą per 1 m nuo mūsų durų, fotografuoja ir išsaugo. Mes taip pat turime galimybę rankiniu būdu fotografuoti. HDM fotoaparato žiūrėjimo kampas yra 160 laipsnių kampo, todėl mes galime pamatyti žmogų, kuris nestovi tiesiai prie durų.

Prietaisą maitina 3,7 V baterijos. Komplekte yra USB įkroviklis ir 2 baterijos. Be to, vaizdo ieškiklyje yra garso reguliavimo, nutildymo funkcija, taip pat leidžia peržiūrėti vaizdą naktį, nes fotoaparate yra infraraudonųjų spindulių sistema.

„Brinno SHC1000“

„Brinno SHC1000“ elektroniniame vaizdo ieškiklyje yra 2,7 colių ekranas, skirtas aiškiems ir spalvingiems vaizdams. Vartotojai giria įmontuotą jutiklį, kuris nustato kiekvieną judesį objektyvo diapazone, t. Y. Maždaug 2-3 metrus. Vaizdo ieškiklio matmenys: 158 mm x 87 mm x 34 mm, todėl jis yra labai atsargus. Privalumas yra lengvas šio modelio montavimas, nenaudojant specializuotų įrankių, korpuse imituojančiame korpuse.

Įranga turi geros kokybės 1,3 megapikselių kamerą. Vaizdo ieškiklyje yra „micro SD“ kortelės lizdas, todėl mes galime įrašyti nuotrauką mūsų nebuvimo metu ir tada patikrinti, kas buvo prie mūsų durų. Vaizdo ieškikliu lengva naudotis, todėl vaikai ir pagyvenę žmonės neturės problemų. Geros kokybės vaizdas neturi triukšmo ir leidžia lengvai atpažinti priešais duris stovinčio žmogaus veidą.

Prietaisą maitina 4 AA baterijos ir jis gali veikti iki 6 mėnesių, jų nereikia keisti. Per šį laiką tai gali sutaupyti iki 1800 reakcijų. Vaizdo ieškiklyje taip pat yra įmontuotas beldimo (vibracijos) jutiklis, kurio jautrumą galima sukonfigūruoti įrangos nustatymuose.