Skydinis šildytuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ar jums reikia skydinio šildytuvo? Jei taip, jūs patekote į reikiamą vietą. Mūsų svetainėje rasite reitingą, kuriame pateikiame patikimų produktų, kurie yra populiarūs tarp vartotojų, produktus. Kurdami sąrašą atsižvelgėme į keletą klausimų: darbo kokybę, funkcionalumą ir dizainą. Mes pasirinkome prietaisus, kurie tiks bet kokiam interjerui. Radiatorius reitinge buvo pirmoje vietoje „Purmo CV22 Ventil“. Modelis pagamintas iš geros kokybės plieno. Vartotojai užtikrina, kad ant gaminio paviršiaus neatsirastų korozijos. Radiatorių lengva valyti. Papildomas jo pranašumas yra palyginti mažos pirkimo išlaidos. Dėl klasikinio dizaino (paprastos formos, baltos spalvos) prietaisas gerai atrodo bet kurioje patalpoje. Tačiau jei pateiktas produktas nevisiškai pateisina jūsų lūkesčius, žr. Kitų modelių aprašymus. Tarp jų radiatorius buvo antroje vietoje KFA G500F. Produktas sveria nedaug, todėl jį lengva įdiegti. Prietaisas pagamintas iš stiprių medžiagų, atsparių mechaniniams pažeidimams, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį skydinį šildytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Maloni, šilta atmosfera namuose yra vienas iš svarbiausių elementų, lemiančių mūsų fizinį ir psichinį komfortą. Rudens ir žiemos laikotarpiu esame priversti šildyti butą, kad nepakenktume savo sveikatai ir visam pastatui. Atsižvelgdami į tai, kad veiklos sąnaudos yra gana didelės, mes ieškome sprendimų, kurie leistų juos sumažinti. Vienas iš jų – namuose įrengti skydinius šildytuvus. Plati konstrukcija ir kietos medžiagos, naudojamos gamybos procese, suteikia mums beveik šimtaprocentinę garantiją, kad gaminys veiks puikiai ir pateisins mūsų lūkesčius. Jei kyla klausimų, kokį skydinį radiatorių pasirinkti, būtinai perskaitykite labai svarbią informaciją.

Tipai – kuris skydinis radiatorius yra geriausias?

Prieš nuspręsdami įsigyti radiatorių, pagalvokite apie jus dominantį konkretų tipą. Šiandien rinkoje populiariausi skydinių prietaisų modeliai yra alyvos, elektriniai ir infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Žinoma, kiekvienas iš šių variantų turi savo privalumų ir trūkumų ir yra tinkamas montuoti šiek tiek skirtingose ​​kambarių kategorijose. Taigi pabandykime trumpai apibūdinti skirtingus tipus.

Alyvos radiatorius priklauso populiariausių šildymo prietaisų grupei. Tai gali būti įvairių formų, įskaitant skydines. Paprastai jis yra prijungtas prie centrinio šildymo, tačiau parduotuvėje taip pat rasite modelius, kurie veikia atskirai (elektra). Hermetiškai uždaryta metalinė konstrukcija užpildoma specialia alyva. Veikiama šildytuvo, medžiaga labai stipriai įkaista ir atiduoda šilumą patalpai. Didžiausias alyvos šildytuvų privalumas yra tas, kad jie yra labai tylūs ir pigūs valdyti. Be to, juos galime lengvai palikti per naktį, nes gaisro rizika yra labai maža. Jie yra lengvai prieinami, todėl yra tikimybė, kad vienu ypu galite įsigyti įrangą visam namui. Kalbant apie prietaiso trūkumus, vartotojai dažnai skundžiasi, kiek laiko reikia sušilti. Kartais mes turime laukti iki 20 minučių, kad pajustume, jog įranga pradeda veikti.

Kitas skydinių šildytuvų tipas yra konvektorius. Keitiklyje šaltas oras patenka į specialų vamzdį, kuriame sumontuotas šildytuvas. Tada jis pašildomas ir išleidžiamas į kambarį. Didelis prietaisų pranašumas yra neatidėliotinas jų veikimas. Jau po 40 sek. pajusite pirmuosius šiltus oro gūsius. Nustatydami intensyviausią ir karščiausią įrangos greitį, per valandą pastebimai padidinsite suvokiamą temperatūrą net ir vidutinio dydžio patalpose. Be to, konvektoriuose dažnai yra papildomų funkcijų, tokių kaip termoreguliacija. Jo dėka galite nustatyti sau idealią temperatūrą, kuri bus nuolat palaikoma.

Infraraudonųjų spindulių įranga taip pat yra gana populiarus skydinis šildytuvas. Šiuolaikinės technologijos leido sukurti gaminius, kurie vietoje šildytuvo turi specialias lempas, kurios šildo ne orą, o konkrečius daiktus. Šis modelis yra labai ekonomiškas ir tylus, todėl daugelis vartotojų jį laiko moderniausia mūsų laikų šildymo sistema. Dėl hermetiškai uždaryto korpuso galime jį pritvirtinti tiek namo viduje, tiek išorėje. Nepaisant labai gerų nuomonių, klasikinių sprendimų šalininkai vis dar ieško modelio defektų. Pirmiausia jie pabrėžia, kad artimas kontaktas su infraraudonuoju spinduliu sukelia odos ligas ar nudegimus. Taip, vyresnės kartos modeliuose miegoti šviesos apšildomame kambaryje buvo tam tikra rizika. Ilgalaikis stiprių ir stiprių veiksnių poveikis mūsų odai gali sukelti įvairių tipų reakcijas. Dėl šios priežasties verta rinktis patikrintus produktus su garantija ir sertifikatais. Tokie dokumentai įrodo pardavėjų atsakomybę ir didelę patirtį.

Galia

Jei jau pasirinkote konkretų šildytuvo tipą, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo galią. Per stiprus prietaisas mažam kambariui gali gerokai perkaisti kambarį, kuris išdžiovina ir paryškina orą, o per silpnas jis veiks 24 valandas per parą be jokio poveikio. Geriausias skydinis radiatorius yra tas, kuris optimaliai sunaudodamas energiją sukurs malonią atmosferą mūsų namuose.

Pasirinkti tobulą galią yra labai sunki užduotis. Žinoma, internete rasite daugybę lentelių, kurios apytiksliai nurodys, koks prietaiso stiprumas bus tinkamas tam tikram kvadratinių metrų skaičiui. Tačiau atminkite, kad kiekvienas kambarys yra skirtingas. Nedidelio kambario, kurį veikia dažnai skersvėjis, šildymas užtruks ilgiau nei didelis, bet su sienomis be langų iš trijų pusių. Dėl šios priežasties naudinga pasinaudoti specialisto pagalba, kuris pagal atliktus matavimus galės tiksliai pasirinkti tinkamą galią.

Paprastai kalbant, kambariui iki 10 kv.m pakaks 1,5 kW šildytuvo. Šiek tiek didesniam kambariui (nuo 15 kv. M iki 20 kv. M) bus geresnis 2 kW modelis. Didelės poilsio erdvės iki 30 kv.m turėtų būti šildomos 2,5 kW galios įtaisu.

Skydiniai šildytuvai geromis kainomis

Skydinių šildytuvų kainos svyruoja nuo 150 iki net 1000 PLN. Jie priklauso nuo modelio, prekės ženklo ir konstrukcijos kokybės. Vartotojai nusprendžia naudoti pigesnes alternatyvas, kai jie nori tik šildyti kambarį. Jei perkate įrenginį ištisus metus, pagalvokite apie kažką tvirtesnio.

Geriausi skydiniai šildytuvai 2021 m

Tinkamai sumontuotas skydinis radiatorius užtikrins tolygų šilumos paskirstymą kambaryje, be to, tai gali būti įdomus buto interjero dizaino elementas. Šiuo metu nė vienas iš mūsų neįsivaizduoja stiprių šalčių be šildymo, ypač Lenkijoje, kur žiema gali jus nustebinti. Taigi, jei vis tiek kyla problemų renkantis tinkamą radiatorių savo namams, mūsų geriausių skydinių šildytuvų reitingas tai tikrai padės apsispręsti, kurį modelį pasirinkti. Žemiau pateikiame 5 geriausius aukščiausios kokybės produktus.

Mūsų rekomendacijos

„Purmo CV22 Ventil“

Mūsų sąrašas atidaromas su „Purmo CV22 Ventil“ skydo radiatoriumi. Tai itin universalaus dizaino modelis, tinkantis praktiškai bet kokio tipo patalpoms namuose ir biure. Jame yra profiliuotos šildymo plokštės, pagamintos iš mažai anglies turinčio plieno, atsparios aukštai temperatūrai.

Specialūs grotelių gaubtai apsaugo nuo nudegimų ir dulkių kaupimosi. Čia įmontuotas vožtuvo įdėklas su išankstiniu „Oventrop“ reguliavimu, kuris palengvina kambario temperatūros nustatymą. Šio modelio darbinis slėgis yra 10 barų, o bandymo slėgis – 13 barų.

Maksimali temperatūra yra 110 laipsnių šilumos. Pagrindinė spalva yra balta, tačiau gamintojas leidžia pasirinkti kitą spalvą už papildomą 40% produkto kainos. Šis sprendimas puikiai tinka tiems, kurie nemėgsta tipiškos baltos spalvos radiatorių.

Šis produktas turi ryšius 2 x G ½ dešinėje ir 4 x G ½ iš šono. Remiantis vartotojų atsiliepimais, tai yra viskas geriausias skydinis šildytuvas Lenkijos rinkoje, pasižymi tvirtu meistriškumu ir patraukliu dizainu. Jam taikoma 10 metų gamintojo garantija.

„Purmo CV22“ vėdinkite labai gerą skydinį šildytuvą iki 300 PLN. Produkto matmenys: aukštis – 60 cm, ilgis – 100 cm. Modelis pagamintas iš plieno.

Privalumai

Pastatas:

Radiatoriaus šoniniai paviršiai yra padengti dangteliais, kurie apsaugo nuo įrangos pažeidimų ir neleidžia jai purvintis viduje. Viršuje yra kepsninės tipo dangtis, apsaugantis nuo nudegimų.

Dizainas:

Pateiktas produktas yra universalaus dizaino, todėl tiks bet kuriame kambaryje. Todėl šį šildytuvą galime įrengti kiekviename savo namų kambaryje.

Valymas:

Lygus paviršius palengvina modelio valymą. Tiesiog nuvalykite gaminį šiek tiek drėgnu skudurėliu, kad jis būtų higieniškai švarus.

Funkcionalumas:

Prietaisą galima montuoti ant sienos, o tai, pasak vartotojų, nėra sunki užduotis. Įsigijus atitinkamus stendus, radiatorių galima montuoti tiesiai ant grindų.

Įvairūs matmenys:

Modelis yra kelių matmenų, todėl pasirinkti įrangą pagal kambario dydį nėra problema.

Trūkumai

Įbrėžimai:

Atskirų vartotojų atsiliepimai sako, kad ant produkto greitai atsiranda įbrėžimų. Tačiau jie nėra labai matomi.

KFA G500F

Mūsų kitas pasiūlymas yra geras ir pigus skydinis šildytuvas KFA G500F. Nesenstantis dizainas tiks bet kokio tipo kambariuose, nesvarbu, ar tai būtų virtuvė, ar miegamasis, ar vonios kambarys. Šio gaminio pranašumas yra tas, kad klientas renkasi radiatoriaus dydį, įvesdamas pelekų skaičių.

Taigi tai idealus sprendimas žmonėms su mažais kambariais, kur nereikia diegti didesnės įrangos …