Geros viso veido nardymo kaukės – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią viso veido kaukę rinktis?

Nardymas yra viena populiariausių vandens sporto šakų. Tačiau žinoma, kad negalima nardyti be specialios įrangos. Pagrindinę įrangą sudaro pelekai, kaukė ir snorkelis. Šiame straipsnyje apžvelgsime tinkamą viso veido kaukę. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti, kokia yra geriausia viso veido nardymo kaukė 2021 m.

Viso veido kaukę paprastai naudoja profesionalūs nardymo žmonės. Todėl pastebėsime, kad juos dėvi, pavyzdžiui, kareiviai ar narai. Tačiau visiško veido kaukės tampa vis populiaresnės. Jie yra patogesni nei modeliai, kurie dengia tik dalį veido. Svarbiausia, kad viso veido kaukės leidžia geriau kontroliuoti slėgį ir todėl maudytis jose yra patogiau.

Geriausios viso veido nardymo kaukės turi kelis veido stiklo sluoksnius. Geruose šio tipo gaminiuose paprastai būna nuo 3 iki 6 stiklo sluoksnių. Keli sluoksniai palaiko pakankamą slėgį po kauke ir sandariai uždengia nosį. Paprastai vieno stiklo sluoksnio nepakanka ir mes galime patirti labai žemą slėgį.

Kalbant apie likusią kaukę, ji paprastai yra plastikinė. Tokia kaukė yra lengva, todėl plaukdama mūsų netrikdys. Dirželis taip pat yra labai svarbus. Geriausia, jei jis pagamintas iš silikono. Būtinai pasirinkite kaukę su lengvai reguliuojamu dirželiu. Jei jis netinkamas, yra pavojus, kad kaukės viduje pateks vandens.

Taip pat svarbu kaukės nešiojimo patogumas. Prieš pirkdami būtinai išbandykite aksesuarą ant veido. Patikrinkite, ar kiekvienas elementas gerai prilimpa prie veido, kad vanduo nepatektų į vidų. Be patogumo, svarbu ir kaukės funkcionalumas. Turėtume jame gerai plaukti, o vamzdis turėtų suteikti reikiamą oro kiekį. Patikrinkite visus daiktus, ypač jei esate pradedantysis.

Viso veido kaukės – reitingas

Lengvas kvėpavimas SUBEA

Jei ieškote geros viso veido kaukės, tikrai susidomėsite „Easybreath SUBEA“ modeliu. Ši kaukė tvirtai apgaubia veidą ir neleidžia į jį patekti vandeniui. Kiekvienoje pusėje randame specialius antspaudus, kurie buvo labai gerai pagaminti. Pagrindinė gaminio medžiaga yra plastikas.

Savo ruožtu stiklas yra grūdintas stiklas, kurį randame net 3 sluoksnius. Dėl to mes galime saugiai stebėti povandeninį pasaulį, nebijodami, kad per žemas slėgis mums bus pavojingas. Verta paminėti, kad lęšiai nesibraižo, todėl turime labai gerą matomumą. Paviršinis vamzdis neleidžia vandens patekti.

Kaukės gale yra silikoninis dirželis, kurį lengva valdyti. Taigi kaukė mums labai tinka. Negana to, produktas pasižymi įdomiu dizainu, todėl atrodome labai gerai net ir po vandeniu. Narai mano, kad kaukė yra tvirtai sukonstruota. Taip pat labai saugu nardant.

Spectra pilka-mėlyna

„Spectra Grey-Blue“ yra viso veido nardymo kaukė už gerą kainą pažengusiems narams. Vienas didžiausių šio modelio privalumų yra tas, kad mes neturime laikyti vamzdžio burnoje. Jis yra aukščiausiame kaukės taške, o speciali oro cirkuliacijos sistema neleidžia vandeniui patekti į kaukę, o naras gali laisvai kvėpuoti labai ilgai.

Objektyvas yra tvirtas ir dėl ypatingos oro cirkuliacijos jis neišgaruoja, todėl mes visą laiką turime gerą matomumą. Be to, mes turime net 180 laipsnių matomumą, o tai yra daugiau nei standartinėse nardymo kaukėse. Dėl reguliuojamo dirželio kaukės nuėmimas ir uždėjimas nėra problema.

Gaminyje yra silikoninė apykaklė. Jis tvirtai priglunda prie kaklo, todėl kaukė tvirtai laikosi. Kita vertus, „Ultra Dry“ sistema yra atsakinga už tai, kad panardinus snorkelis užsidarytų. Todėl vanduo nepatenka po gaubtu. Vartotojai giria profesionalų įrangos atlikimą ir specialų oro išleidimą.

„Beon Pro Blue“

Universalus „Beon Pro Blue“ dydis reiškia, kad kaukę gali dėvėti vaikai, paaugliai ir suaugusieji. Iš pradžių turėtumėte atkreipti dėmesį į pateikto produkto vamzdelį. Jis buvo pagamintas taip, kad oras tekėtų laisvai, o nusileidus vožtuvas užsidaro. Todėl nardant kaukės vidus visada yra sausas.

4 sluoksnių stiklas nėra pažeistas. Jis yra labai skaidrus, todėl galime tiksliai pamatyti, kas vyksta aplink mus. Mes galime saugiai tyrinėti povandeninį pasaulį. Kaukė atrodo labai gerai ir gerai.

Ant veido prilipusios dalys pagamintos iš silikono. Jie neįleidžia vandens į vidų, bet tuo pačiu nedirgina odos. Taip pat verta paminėti, kad produktas yra lengvas, todėl judėjimas po vandeniu nėra problema ir labai malonu. Vartotojai komentaruose rašo, kad kaukė suteikia gerą matomumą ir yra tvirta.