Geri „Babyliss“ suktukai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Garbanojimo geležis – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Prekės ženklas „Babybliss“ į rinką pristatė maždaug tuziną suktukų, kurie skiriasi daugeliu atžvilgių. Anot vartotojų, ne visi modeliai atitinka numatytus lūkesčius. Dėl šios priežasties, norėdami palengvinti pirkimą, sukūrėme geriausiai įvertintų produktų reitingą. Mūsų sąrašas atsidaro „BaByliss C332E“. Ši paprasta įranga net žemos klasės plaukų šukuoseną gali paversti tikra garbanos audra. Be to, produktą yra itin paprasta naudoti, todėl jį lengvai gali naudoti žmogus, kuris niekada nebandė savarankiškai susikurti tokio tipo šukuosenos. Garbanojimo geležį taip pat patogu naudoti. Specialios formos rankena neleidžia gaminiui išslysti iš rankos. Jei norite dar mažiau komplikuoto įrenginio, apsvarstykite galimybę įsigyti modelį „Babyliss Curl Secret C1200E“. Naudodamiesi įranga, galite suformuoti plaukus romantiškomis bangomis, lengvomis garbanomis ar stipriais posūkiais. Per labai trumpą laiką namuose galite pasidaryti profesionalias šukuosenas. Tiesiog padėkite plaukų sruogą reikiamoje vietoje ir palaukite kelias sekundes, kad galėtumėte gražiai susukti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kurį „Babyliss“ suktuką pasirinkti?

Garbanotasis geležis yra prietaisas, kuris leis jums gauti gražias bangas per kelias minutes. Tai prietaisas, kuris leis pasijusti lyg užsukus į geriausią kirpyklą. Be to, naudodamiesi viena įranga galėsite pasiekti įvairių šukuosenų, tokių kaip laisvos bangos ir mažos garbanos. Rinkoje yra daug skirtingų modelių, todėl pateikiame vadovą ir reitingą, kuris palengvins jūsų pasirinkimą geriausi „Babyliss“ suktukai.

„Babyliss“ yra kompanija, prisidėjusi prie garsios prancūzų aktorės ir modelio Brigitte Bardot darbo. Jos slapyvardis buvo „baby“, taigi ir prekės ženklo pavadinimas, prie kurio pridedama prancūzų kalba „lisse“, reiškianti sklandumą. „Babyliss“ įkūrėjas yra M. Lelievre, pirmojo pasaulyje kirpyklų, naudojančių elektrinius suktukus, savininkas. Lelievre dirbo su vis naujoviškesne kirpyklų įranga, kuri visiškai palengvintų kirpėjų darbą, tačiau galėtų būti naudojama ir namuose. Štai kodėl jis pradėjo dirbti su N. Feldblum, išplėsdamas įmonės asortimentą kasdienės veido ir plaukų priežiūros priemonėmis. Tarp jų mes išskiriame plaukų suktukus, džiovintuvus, kirpimo mašinas, termolokus ir daugelį kitų.

Geras garbanojimo geležis turi keraminę dangą. Jo dėka galime būti tikri, kad prietaisas yra saugus mūsų plaukams, kuriuos veikia aukšta temperatūra. Be to, gerai pasirinkti modelį, kuris turi kitų saugumo funkcijų, pavyzdžiui, garso signalą, informuojantį, kad garbanos baigė kaitinti laiką, taip išvengiant plaukų džiovinimo.

Taip pat verta prisiminti, kad pagrindinis parametras, turintis įtakos tam tikro prietaiso veikimui, yra jo galia. Ji yra atsakinga už greitą suktuko sušilimą ir per trumpą laiką gautą gražią šukuoseną. Priklausomai nuo prietaiso, yra prietaisų, kurių galia yra 300 W. Suktukai-džiovintuvai, t. Y. Tie, kurie naudojami plaukams džiovinti ir garbanoti tuo pačiu metu, pasižymi daug didesne galia, net iki 1000 W.

Tokie suktukai gali turėti skirtingus šildymo temperatūros nustatymus. Verta pasirinkti modelį, kurio nustatymai yra platūs, todėl galite reguliuoti režimą savo atžvilgiu, tuo pačiu rūpindamiesi plaukais. Daugumoje prietaisų maksimali temperatūra yra apie 180 laipsnių C, tačiau yra ir tipų, kurie įkaista iki 230 laipsnių C.

Taip pat verta rinktis garbanojimo geležį su kuo ilgesne virve. Kadangi jie yra maitinami iš tinklo, šie įrenginiai turi kabelius, kurie gali apriboti jūsų judėjimo laisvę. Gera garbanojimo geležis yra ta, kurios laidas yra bent 1,5 m ilgio.

Atsižvelgdami į garbanos tipą, kurį norėtume gauti, išskiriame skirtingo skersmens suktukus. Storieji įtaisai, kurių skersmuo yra nuo 30 mm iki 36 mm, padės mums suformuoti purias bangas. Kita vertus, spiraliniai yra modeliai, kurių formatas yra nuo 16 mm iki 20 mm, naudojami kuriant smulkias ir plonas garbanas.

3 geriausi „Babyliss“ suktukai. Nuomonės 2021 m

1. „Babyliss C332E“ garbanojimo geležis 80 W

Pirmasis mūsų pasiūlymas yra C332E modelis. Tai geriausias garbanojimo geležis 2021 m jis skirtas visų tipų plaukams, tiek ploniems, tiek storiems. Jo skersmuo yra 32 mm. Su jo pagalba jūs gaunate gražių, natūralių bangų, kurias galima dėvėti kasdien ir kaip karnavalinę šukuoseną.

Ši stora garbanojimo geležis turi net 10 temperatūros nustatymų, nuo 140 iki 180 laipsnių C, kad kiekvienas galėtų keraminės dangos šildymą pritaikyti savo plaukams. Speciali „Sublim touch“ danga yra keramikinė ir skirta apsaugoti mūsų plaukus nuo tokios aukštos temperatūros, kuri gali visam laikui pakenkti.

Taip pat verta pridurti, kad šiame gerame ir pigiame gaminyje yra įmontuotas stovas, ant kurio galėsite pailsėti karštai garbanojimo geležimi. Tai labai saugus sprendimas, kurio dėka išvengsite nudegimų ir nesudegsite jokio paviršiaus. Prietaisas turi besisukantį laidą, kuris nevaržo judėjimo laisvės formuodamas šukuoseną bet kokiu pasvirimo kampu.

Nuomonės apie šį prietaisą yra labai glostančios. Vartotojai jį įvertino dėl aukštos kokybės ir patrauklios kainos.

„Babyliss C332E“ yra geras „Babyliss“ suktukas iki 100 PLN. Prietaisas turi 10 pakopų temperatūros valdymo skalę ir įkaista iki 180 laipsnių C. Galvos skersmuo yra 32 mm.

Privalumai

„Sublim touch“ danga:

Dalis, ant kurios vyniojame plaukus, buvo padengta specialia sublimuota danga. Šio sprendimo dėka net labai subtilios sruogos yra apsaugotos nuo žalingo aukštos temperatūros poveikio.

Paprasta naudoti:

Naudoti suktuką yra labai paprasta. Pakanka laikyti plaukus kilnojama šildytuvo dalimi ir susukti juos per visą volelio ilgį. Po kelių sekundžių išskleiskite atskiras garbanas ir švelniai sušukite jas delnu. Tokiu būdu per trumpą laiką sukursime nuostabią ir patvarią šukuoseną, netgi puikiai tinkančią šventiniam kamuoliui.

Nešildantis patarimas:

Suktuko antgalis pagamintas iš nešildančių medžiagų. Tai leidžia saugiai naudoti įrangą ir tinkamai ją naudojant, nudegimų rizika yra labai maža.

Pasukamas laidas:

Garbanojimas atliekamas vyniojant atskiras sruogas ant šildytuvo. Tokia operacija apima nuolatinį įrangos sukimąsi aplink savo ašį. Besisukančio kabelio dėka kabelis nesisuka, todėl palengvina šukuosenos stilių.

Funkcinė lempa:

Gamintojas gaminį aprūpino maža lempa, kuri mirksi, kai suktukas įkaista. Pasiekus mūsų nurodytą temperatūrą, lemputė nuolat dega, nurodant, kad priedas yra paruoštas naudoti.

Trūkumai

Temperatūros reguliatorius:

Kai kurie vartotojai mano, kad temperatūros reguliatorius yra netinkamoje vietoje, nes jį galima lengvai sureguliuoti.

2. „BabyLiss Curl Secret C1200E“ suktukas

Kitas mūsų pasiūlymas šiame sąraše yra automatinis suktukas „BabyLiss Curl Secret C1200E“. Tai novatoriškas prietaisas, pagrįstas „Auto Curl“ technologija, kuris palengvins jūsų garbanų garbanojimą. Jo dėka išvengsite varginančio plaukų vyniojimo ant suktuko ir ištrūkusių sruogų.

Tas pats prietaisas įsiurbs pasirinktą sruogą viduje ir atleis baigtą garbaną po nustatyto laiko. Suktukas turi keraminę dangą, apsaugančią plaukus nuo aukštos temperatūros. Be to, jis turi jonizuojantį poveikį, kuris apsaugo plaukus nuo garbanojimo, suteikdamas jiems sveiką blizgesį ir glotnumą.

Prietaisas siūlo du temperatūros reguliavimo būdus: 210 ° C ir 230 ° C. Be to, garbanų garbanojimą lemia pasirinktas laikas: 8 sekundės, 10 sekundžių ar 12 sekundžių – kuo ilgiau laikomi plaukai, tuo stipresnės bangos . Pasukamo laido ilgis siekia net 2,5 m, o tai leidžia patogiai naudotis nejaučiant ribotos judėjimo laisvės. Komplekte yra valiklis, kuris padės atsikratyti purvo iš prietaiso vidaus.

Nuomonės apie šį produktą yra labai teigiamos. Vartotojai jį įvertino už novatorišką technologiją ir įdomų dizainą.

„Babyliss Curl Secret C1200E“ suktukas yra įrenginys, kuriame įrengta automatinė garbanojimo sistema. Mūsų žinioje yra 2 temperatūros lygiai: 210 laipsnių C ir 230 laipsnių C. Įranga tinka 3 tipų šukuosenoms tvarkyti.

Privalumai

Jonizacija:

Gamintojas praturtino savo įrangą jonizacijos funkcija, kuri labai teigiamai veikia mūsų plaukų būklę. Neigiamų jonų poveikis reiškia, kad šukuosena nėra statiška, ji yra pakelta ir elastinga.

Automatinis garbanojimas:

Gaminyje yra specialūs komponentai, kurie savarankiškai vynioja atskiras sruogas ant keramikos ritinėlių. Dėl to mums nereikia vargti atsukant suktuką ir kontroliuojant plaukų įtempimo laipsnį.

Garso signalas:

Prietaisas mums garso signalu praneša, kad plaukai jau susisuko. Ši parinktis padeda apsaugoti patarimus ir sumažina jų sudeginimo riziką.

3 tipų šukuosena:

„Babyliss Curl Secret C1200E“ veikia 3 režimais. Pirmasis leis jums sukurti natūralias bangas, antrasis – subtilias garbanas, o trečias – stiprias ir patvarias garbanas ant galvos.

Trūkumai

Per aukšta temperatūra:

Minimali temperatūra, prie kurios galime nustatyti įrangą, yra 210 laipsnių C. Jei jūsų plaukai labai gerai, yra rizika, kad dažnai juos naudojant, galiukai taps silpni ir ims lūžinėti.

3. „Babyliss Pro BAB2280TTE“ suktukas

Paskutinis mūsų pasiūlymas šiame reitinge yra „Babyliss BAB2280TTE“ kūginis suktukas, su kuriuo gausite gražių, mažų garbanėlių. Tai prietaisas, kuris pakeičia visų rūšių garbanoms skirtus volelius, kurie yra nepatogūs ir išdrasko plaukus.

Jo skersmuo svyruoja nuo 32 mm prie pagrindo iki 19 mm ties …