Elektrinis skustuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Elektrinis skustuvas – pirkimo vadovas, eiliškumas ir bandymas

Ieškodami geriausio skustuvo, mes susidūrėme „Braun“ serija 9 / 9290cc. Šis produktas sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Vartotojai dažniausiai giria skustuvą už didelį skutimosi tikslumą. Jame yra 5 labai aštrūs peiliai. Jie buvo specialiai nustatyti kampu, kad kuo labiau nuskustų veidą ir kaklą. Pirkdami pateiktą įrangą nebeturime rūpintis valymu. Įkišę jį į pagrindą mygtuko paspaudimu, galime pradėti automatinį valymą vandeniu ir alkoholiu. Mes taip pat turime galimybę skalauti skustuvą po tekančiu vandeniu dėl to, kad jis yra nepralaidus vandeniui. Tai taip pat reiškia, kad galime nusiskusti po dušu. Verta paminėti, kad tai yra baterijomis varomas modelis. Po įkrovimo galime jį naudoti 50 minučių. Jis yra antroje vietoje „Philips“ serija 5000 S5400 / 06. Skustuvas mums garantuoja drėgną ir sausą darbą. Norėdami sužinoti daugiau apie šį modelį, toliau skaitykite toliau pateiktą mūsų straipsnį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį elektrinį skustuvą pirkti?

Elektrinis skustuvas yra populiarus vyrų higienos prietaisas, kurio pasirinkimas dažnai kelia daug klausimų. Priemonė turėtų būti idealiai tinkama vartotojui: greitai nusiskusti ražienas, nedirginti odos, būti patogia naudoti ir lengvai valoma. Modelių įvairovė reiškia, kad pirkinys gali pasirodyti jaučio akis ar kita programėlė, kuri atsikratys mūsų santaupų, o ne barzdos. Štai kodėl mes parengėme vadovą, kuriame mes pasiūlysime kokį elektrinį skustuvą pasirinkti.

Skutimosi sistema

Skustuvai yra dviejų tipų: su pjovimo folija ir galvos folija. Folijos skustuvas turi korpusą, kuriame įmontuotas elektrinis variklis, ir galvą, padengtą folija su skylėmis. Priklausomai nuo modelio, šių folijų gali būti keletas, todėl skutimasis yra kruopštesnis. Po akytu paviršiumi yra peiliukai, atsakingi už veido plaukų kirpimą. Matomos skylės ant paviršiaus gali būti išdėstytos įvairiai – pjaunant stačiu kampu, padidėja efektyvumas ir sutrumpėja skutimosi laikas. Pagrindinis skustuvų privalumas yra maža jų kaina. Deja, paprasčiausi modeliai gali pasirodyti per silpni norint pašalinti kietas ražienas.

Kita vertus, galvos skustuvas yra panašus į folijos skustuvą, tačiau jo viršutinėje dalyje yra specialios galvos – paprastai, kuo didesnis jų skaičius, tuo kruopštesnis skutimasis. Kai plaukai patenka į plyšius, jie kerpami verpimo peiliais, dedamais į profiliuotus diskus.

Skustuvai folijai skirti storoms, tankioms ražienoms, o galvos – ploniems ir trumpiems ražienoms. Žinoma, tai yra vartotojų, o ne gamintojų nuomonė, todėl verta pasikliauti daugiausia savo intuicija.

Maitinimo šaltinis – kuris elektrinis skustuvas yra geriausias?

Suprantama, kad bet koks elektrinis skustuvas turi būti maitinamas iš kokio nors energijos šaltinio. Kaina priklauso nuo to, kaip ji veikia: laidui, baterijai ar akumuliatoriui. Bevieliai skustuvai yra brangesni, tačiau juos dažniau renkasi vyrai. Kabelių ryšių nebuvimas labai supaprastina skutimo procesą ir daro gaminį mobilų – naudinga funkcija nutrūkus elektros tiekimui. Be to, jei planuojame trumpą (vienos ar dviejų dienų) kelionę, skustuvą galime pasiimti tik su savimi, be įkroviklio.

Žinoma, nepamirškite įkrauti įrenginio po kelių naudojimo atvejų, nes jis gali nustoti veikti, kai to mažiausiai tikitės. Norėdami išspręsti šią problemą, gamintojai praturtino modelius dar vienu tipu – skustuvu, kuris veikia pakaitomis su baterija ar kabeliu. Tai idealu, nes neįmanoma tuo pačiu metu įkrauti baterijų ir naudotis prietaisu. Todėl, kai ant mūsų skustuvo užsidega raudona lemputė, be panikos montuojame laidą, kurio dėka užsiėmimą tęsiame ramiai, nereikia trumpai įkrauti.

Akumuliatoriaus įkrovimo laikas

Kuo ilgiau skustuvas veikia visiškai įkrautas, tuo geriau. Jei daug keliaujame ir mūsų kelionės yra susijusios su sunkiomis sąlygomis, turime būti aprūpinti gera įranga.

Geros kokybės baterijas reikia prijungti nuo dviejų iki trijų valandų. Jei prietaisas kraunamas visą naktį, jis vargu ar yra efektyvus, jau nekalbant apie energijos taupymą. Papildoma aukštos klasės prietaisų savybė yra vadinamoji greitas įkrovimas. Dažnai naudoti šią parinktį nerekomenduojama, tačiau ekstremaliose situacijose verta ją naudoti. Tai susideda iš 10 minučių proceso, po kurio skustuvas veiks maždaug valandą.

Drėgnas ir sausas skutimas

Senosios kartos skustuvuose galima skustis dviem skirtingais būdais: sausu ir šlapiu. Šiandien dauguma prietaisų yra universalūs. Tačiau yra modelių, kuriuose proceso tipas yra griežtai apibrėžtas. Verta atkreipti į tai dėmesį, nes netinkamas naudojimas gali pakenkti ne tik jūsų skustuvui, bet ir odai.

Variklio sūkiai

Variklio apsisukimai veikia skutimosi greitį, kuo didesni apsisukimai, tuo greičiau baigsime darbą. Parametras turėtų pasiekti maždaug 10 000 apsisukimų per minutę vertę, tačiau norint visiškai patenkinti, rinkitės didesnės galios modelius.

Žoliapjovė

Trimmeris – sprendimas, ypač svarbus tikslumą ir tikslumą vertinantiems vyrams. Trimmerio buvimas leidžia ilgesnį pjovimą, todėl jis skirtas žmonėms, turintiems didesnę barzdą. Deja, tokio prietaiso pagalba mes neištiesinsime antakių ir nesuformuosime smakro.

Norėdami patenkinti klientų lūkesčius, gamintojai modernizavo skustuvų konstrukciją, praturtindami juos specialiais skutimosi peiliukais, kurie kyla ar krinta viršutinėje prietaiso dalyje, todėl galime manipuliuoti pjūvio ilgiu.

Kituose modeliuose yra papildomi dangčiai, kurie yra sumontuoti pakaitomis, o ne pagrindinė galvutė. Šio tipo reguliavimas yra labai tikslus, kurio dėka mes lengvai pasieksime „trijų dienų ražienos efektą“.

Plačiausiuose skustuvuose yra kelios galvutės, skirtos skirtingų tipų pjūviams. Rinkoje yra profesionalių prietaisų, kurie derina barzdos priežiūros žoliapjovę ir plaukų kirpimo mašiną.

Valymas

Daugumą naujos kartos skustuvų galima lengvai nuplauti tekančiu vandeniu – tiek kūną, tiek viršutinę dalį. Tikslus procesas aprašytas vadove – verta su juo susipažinti, nes bet kokie nukrypimai nuo nurodytų taisyklių gali sugadinti įrenginį.

Kai kuriuose skustuvų modeliuose yra specialus konteineris, kuriame surenkamos nupjautos ražienos. Tai labai praktiškas aksesuaras, nes neverčia valyti vonios po skutimosi.

Brangesni skustuvai turi platesnį priedų asortimentą. Kai kurie turi specialius pagrindus, kurie ne tik įkrauna įrenginį, bet ir valo bei prižiūri. Paspaudus mygtuką, prasideda viršutinės dalies savaiminio valymo ir dezinfekavimo programa. Tai labai patogi funkcija, nes sumažina bakterijų dauginimosi ant prietaiso paviršiaus riziką, todėl galime būti tikri, kad mūsų oda nėra veikiama pavojingų mikroorganizmų.

Saugumas ir kitos funkcijos

Prieš perkant įrenginį, verta patikrinti, kokį saugumą ir funkcijas jis turi. Gera mašina turėtų turėti apsaugą nuo perkaitimo, t. Y. Automatinę išjungimo sistemą, kai ji per ilgai veikia. Gerai, jei mus dominanti įranga valdo veikimą ir akumuliatoriaus įkrovą. Mes visada žinome, ar prietaisas yra prijungtas prie elektros. Mes taip pat suprantame, ar reikia įkrauti akumuliatorių ir ar šis procesas buvo baigtas. Taip pat verta patikrinti, ar mus dominantis modelis ant rankenos turi neslidžią dangą. Jo dėka darbo metu mašina neišlips iš mūsų rankos ir nebus pažeista. Tai ypač svarbu modelių, kuriuos galima naudoti drėgnam skutimui, atveju.

Elektrinės skustuvai geromis kainomis

Tokios įrangos įsigijimo kaina priklauso nuo prekės ženklo, funkcijų skaičiaus ir maitinimo šaltinio. Pigiausi iš tinklo maitinami prietaisai jau kainuoja 30 zlotų. Tačiau baterija yra apie 50 PLN. Tačiau jei jums rūpi tvirti, saugūs peiliai, kurie nedirgina odos, ilgas baterijos veikimo laikas ir papildomi skustuvo priedai, turite suskaičiuoti šiek tiek didesnes išlaidas. Galite lengvai rasti žinomų, vertinamų prekės ženklų modelius, kuriuos vertina vartotojai, už 100 PLN – 200 PLN.

5 geriausi elektriniai skustuvai. Nuomonės 2021 m

Skutimosi metu nereikia tepti putų ar gelio, o tada skustuvą tempti ant veido. Taip pat galite pamiršti apie įstrigimą ir nusiskusti kasdien net važiuodami į darbą. Skustuvas gali jums tai padėti. Šis reitingas buvo sukurtas vyrams, kurie ieško geros, patikrintos įrangos.

1. „Braun 9290cc“ folijos skustuvo žoliapjovė

„Braun Series 9 / 9290cc“ yra skustuvas, puikiai prisitaikantis prie bet kokios veido formos – jis turi lanksčią galvą, kuri dėl savo dizaino gali užfiksuoti beveik visus plaukus. Be to, 5 skutimosi elementai kruopščiai pašalina visų rūšių plaukus, todėl po skutimosi jūsų oda yra labai lygi.

Po įkrovimo mes galime skustis ilgiausiai 50 minučių. Prietaisas leidžia mums dirbti šlapiai ir sausai. Tai neperšlampama įranga, todėl jos nepažeis vanduo. Skustuvą išvalyti labai lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įstatyti prietaisą į jo pagrindą, o paspaudus mygtuką, jis išvalys patį produktą alkoholio preparatu.

Žoliapjovė turi titano dangą. Tai labai stipri medžiaga, kuri nebus pažeista. Be to, tai atrodo labai gražiai. Vartotojai mano, kad skustuvas yra tikslus. Interneto vartotojai pripažįsta …