Geros H7 lemputės iš „Bosch“ – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kurias „Bosch“ lemputes pasirinkti?

H7 lemputės yra labai efektyvios ir todėl vairuotojai jas dažnai renkasi. Šio tipo lemputės generuoja šviesą vairuojant automobilį. Jie dedami į priekinius žibintus. Šviesos lemputės kartais susidėvi, be jų neapvažiuosime į gastroles, todėl verta turėti atsarginę mašinoje. Nors visos lemputės atrodo panašiai, tarp modelių yra didelių skirtumų. Apie juos galite perskaityti mūsų parengtame vadove.

Jums gali kilti klausimas, kodėl mes apibūdiname tik „Bosch“ gaminius. Daugelis vartotojų turėjo galimybę patikrinti ir sužinoti apie įmonės gaminius. Buvo daug teigiamų komentarų apie šį prekės ženklą, todėl nusprendėme į savo straipsnį įtraukti „Bosch“ gaminius.

Vairuotojai sutinka, kad geriausios „Bosch H7“ lemputės yra galingos. Dažniausiai vairuotojai renkasi modelius, kurių galia yra apie 55 W. Tokios lemputės efektyviai apšviečia kelią ir petį, o mūsų matomumas naktį pagerėja. Tačiau dėl tokios didelės galios produktas gali veikti trumpiau nei silpnesnis.

Kai jūsų lemputė perdega, norite ją pakeisti kuo greičiau. Tačiau šiuo metu geriausia pakeisti abiejų priekinių žibintų lemputes, nors viena vis dar veikia. Tai patartina tai padaryti, kad būtų išvengta pavojaus į priekinius žibintus įmontuoti dvi skirtingas lemputes. Taigi geriausia įsigyti visą rinkinį. Pirkdami visą komplektą išvengsite rizikos sumontuoti h7 lemputę tuo atveju, kai veikiantis modelis yra, pavyzdžiui, h4.

Geriausia 2021 m. „Bosch H7“ lemputė pagaminta iš kvarcinio stiklo. Tai tvirta medžiaga, todėl produktas tikrai tarnaus mums ilgą laiką. Ryški šio tipo lempučių skleidžiama šviesa jas labai kaitina, todėl medžiaga, iš kurios jie pagaminti, turėtų būti atspari aukštai temperatūrai.

Atsižvelgiant į tai, kad h7 lemputės sukuria labai aukštą temperatūrą, svarbu, kad gamintojas gaminį aprūpintų aušinimo sistema. Esant tokiai sistemai, lemputė neišdegs, o tai užtruks daug laiko, kol turėsime ją vėl pakeisti.

„Bosch H7“ lemputės – reitingas

„Bosch Gigalight“ +120 DUO

„Bosch Gigalight +120 DUO“ yra dviejų h7 lempučių rinkinys. Sugedus vienai lemputei mūsų automobilyje, verta nedelsiant pakeisti dvi. Tada esame tikri, kad lemputės pagamintos iš tų pačių medžiagų ir galime tikėtis, kad jos nustos veikti tuo pačiu metu.

Pateikto modelio galia yra 55 W, kurios pakanka tiksliai apšviesti visą kelią ir kelkraštį. Lemputė pagaminta iš kvarcinio stiklo. Tai yra karščiui atspari medžiaga, kaip ir aliuminio gaminio cokolis. Vairuotojai mano, kad modelio sukurtas šviesos pluoštas yra labai stiprus ir tiksliai apšviečia visą kelią.

„Bosch Pure Light“ 12V

„Bosch Pure Light 12V“ yra viena lemputė H7. Speciali „Pure Light“ konstrukcija užtikrina nuolatinį ir intensyvų kelio ir kelio nušvitimą per visą eksploatavimo laiką. Tai yra 55 W lemputė. Šio gaminio pagrindas yra labai tvirtas ir labai lengva juo pritvirtinti lemputę.

Pateiktas modelis yra „Bosch h7“ lemputė už gerą kainą. Kvarcinis stiklas, iš kurio gaminamas produktas, yra atsparus aukštai temperatūrai. Tai ypač svarbu šio tipo lempučių atveju, nes jos gali įkaisti iki 70 laipsnių C. Modelis laikomas gerai pagamintu produktu.

„Bosch Xenon Silver“

Norėtume pristatyti „Bosch Xenon Silver“. Tai pora h7 lempučių, kurios žinomos dėl savo lengvo montavimo. Šis procesas neturėtų užtrukti ilgiau nei kelias minutes. Vairuotojai dažniausiai mini gerą produkto veikimą. Aliuminis ir kvarcinis stiklas yra patvarios medžiagos, kurios nesikeičia dėl lempučių sukuriamos šilumos.

Nominali lemputės galia yra 55 W, kurios pakanka tinkamai apšviesti kelią ir petį. Todėl matomumas, kurį mums siūlo tokia šviesa, yra teisingas, o tai reiškia, kad galime laiku reaguoti į kliūtį kelyje. Vairuotojai ypač vertina didelę pateiktos lemputės galią.