Geri kavos aparatai „Jura“. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

„Jura“ pasirodė esąs geriausias kavos aparatas modelis A7. Pasitikėdami tuo įgijome perskaitę daug apžvalgų apie minėtą įrenginį. Vartotojai sutinka, kad įranga leidžia lengvai ir greitai paruošti skanią kavą. Modelis atitinka pačių reikliausių žmonių lūkesčius. Viskas todėl, kad jis turi aukštą darbinį slėgį ir efektyvų kavos malūnėlį. „One Touch“ funkcija žymiai palengvina įrangos valdymą – norint pasigaminti mėgstamą gėrimą, reikia paspausti tik vieną mygtuką. Pakankamai didelis ekranas palengvina mus dominančių nustatymų pasirinkimą ir leidžia valdyti įrenginio veikimą. Dėmesio nusipelno ir estetinis gaminio dizainas. Baltas korpusas ir metaliniai elementai gražiai įsilieja į kitus virtuvės prietaisus ir atitinka įvairių interjerų dizainą. Jums tikrai įdomu kiti mūsų pasiūlymai. Antroji reitingo vieta priklauso kavos aparatui „Jura E6 Platin“. Jame įrengtas efektyvus filtras, kuris sumažina kalkių nuosėdas įrangos viduje.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Jura“ kavos aparatą turėtumėte pasirinkti?

Milijonas žmonių visame pasaulyje kiekvieną rytą pradeda su karštu puodeliu aromatingos kavos. Kartais su pienu ir cukrumi, o kartais – su klasikine juoda spalva. Tai gali būti ir kapučino ar latte – kiekvieną dieną turime vis daugiau galimybių. Nepaisant mėgstamos kavos rūšies, visi mėgėjai sutaria dėl vieno dalyko – tirpi kava niekada nebus lygi šviežiai maltai. Norėdami padėti jums pasirinkti, šiame vadove pabandysime atsakyti į klausimą: koks geriausias „Jura“ kavos aparatas 2021 m.

Šveicariškas prekės ženklas „Jura“ mūsų namuose yra nuo 1931 m. Dėl savo patirties ir patikimumo ji taip pat yra viena iš pagrindinių buitinių prietaisų gamintojų.

Žinoma, netiesa, kad gerą kavą galime paruošti tik naudodamiesi aukštos klasės kavos aparatu iš viršutinės lentynos, kurioje yra dešimtys pažangių galimybių. Parduotuvėje taip pat siūloma daugybė produktų už patrauklią kainą, kurie taip pat yra efektyvūs. Kodėl mes tai minime? Daugelyje interneto forumų galite rasti informacijos, kad kava yra gera tik tada, kai už kavos aparatą mokame bent 10 000 PLN. Ši informacija nuo pat pradžių atgraso nuo pirkimo. Nepaisant to, maždaug 1500 galime rasti patrauklią įrangą.

Labai svarbus veiksnys, į kurį turėtume atkreipti dėmesį renkantis prietaisą, yra jo galia, lemianti gėrimo paruošimo greitį. Šiuo metu mažiausia šildytuvo galia yra 800 W, tačiau geriausiuose „Jura“ kavos aparatuose yra iki 2500 W galios šildytuvas.

Brangesniuose, pažangesniuose įrenginiuose standartinė įranga yra šlifavimo malūnėlis, kuris leis mums mėgautis šviežiausiu aromatu su kiekvienu puodeliu. Tokio tipo mašinose taip pat turime įmontuotą vandens rezervuarą ir pieno indą. Žinoma, modeliai su dideliais bakais gali būti labai viliojantys dėl jų siūlomo patogumo. Tačiau turime prisiminti, kad vanduo, kaip ir pienas, po kurio laiko nebetinka vartoti. Tai ne tik gadina mūsų gėrimo skonį, bet ir nesveika.

Nusprendę įsigyti espresso kavos aparatą, turėtume prisiminti, kiek vietos virtuvėje norėtume skirti kavos aparatui. Taip pat reikėtų atsiminti, kad kuo didesnė ir technologiškai pažangesnė įranga, tuo sudėtingiau ir brangiau ją valyti.

Nepamirškite patikrinti valdymo pulto įskaitomumo. Daugelis žmonių nusprendžia pirkti brangią, pažangią įrangą, kurios paprasčiausiai negali valdyti.

„Jura“ kavos aparatai – reitingas

Jura A7

Ieškodami, reikliausi kavos mėgėjai tikrai atkreips dėmesį į „Jura A7“ modelį. Jis pasižymi itin elegantišku, bet tuo pačiu minimalistiniu dizainu, kuris tiks net ir įmantriausiam interjerui. Šiame modelyje „Jura“ prekės ženklas pritaikė novatorišką PEP technologiją, t. Y. Pulso ištraukimo procesą. Kartu su moderniu „Aroma G3“ malūnėliu jis greitai paruošia skanią kavą.

Norėdami išleisti visą aromatinę puokštę, esančią pupelėse, minėtas impulsų ištraukimo procesas greitai priverčia karštą vandenį per kavą. Šis produktas turi aštuonis skirtingus infuzijos intensyvumo lygius, todėl kiekvienas gali rasti savo tobulą skonį.

Vartotojai pažymi, kad prietaisas yra patogus, nes tereikia paspausti vieną mygtuką, kad gautumėte skanų, aromatinį gėrimą įvairiomis versijomis. Dvigubas antgalis leis mums paruošti dvi porcijas vienu metu. Produkto matmenys yra 23 cm x 32,3 cm x 44,5 cm. Įmontuotame inde vienu metu gali būti iki 125 g kavos pupelių.

A7 modelis yra labai geras „Jura“ kavos aparatas iki 4000 PLN. Prietaiso galia yra 1450 W. Modelio matmenys yra: 23,9 cm x 32,3 cm x 44,5 cm. Įrangos slėgis yra 15 barų.

Privalumai

„One touch“ funkcija:

Pateiktame kavos aparate yra „One Touch“ funkcija, leidžianti vienu mygtuko paspaudimu paruošti įvairių rūšių kavą. Tai sutaupo daug laiko ir padidina įrangos naudojimo patogumą.

Kavos pupelių dangtis:

Modelyje yra tvirtas kavos pupelių dangtelis. Tai užtikrina, kad net po ilgo laiko jie nepraras savo savybių, taigi kava bus skani.

Ekranas:

Korpuse yra pakankamai didelis ekranas, kuriame pateikiama svarbiausia informacija apie prietaiso veikimą. Tai palengvina naudojimą.

Reguliuojamas aukštas:

Reikėtų įvertinti, kad snapelis yra reguliuojamo aukščio, todėl galime paruošti skanią kavą jūsų mėgstamame puodelyje (neatsižvelgiant į jo dydį).

Vykdymas:

Kavos aparatui gaminti buvo naudojamos geriausios kokybės medžiagos. Jie yra atsparūs įbrėžimams, todėl net po ilgo naudojimo kavos aparatas atrodo gražiai.

Trūkumai

Skonio intensyvumas:

Atskirose apžvalgose yra informacijos, kad naudojant įrangą sunku paruošti labai stiprią kavą.

„Jura E6 Platin“

Mūsų sąraše buvo slėgio kavos aparatas „Jura E6 Platin“. Prietaiso pagalba galime paruošti skanų kapučino, įprastą kavą ar espresą. Modelis turi du snapelius, kurie palengvina darbą ir yra ypač naudingi, kai norite gerti gėrimą kartu su partneriu (trumpesnis pasiruošimo laikas).

Įrangos matmenys yra tokie: 28 cm x 35,1 cm x 43,9 cm. Prietaiso galia yra 1450 W. Vandens bako talpa yra 1,9 l. Modelis parduodamas komplekte su CLARIS filtrais, kurie pagerina vandens kokybę. Todėl įrangos viduje nesikaupia nuosėdos, o tai gali neigiamai paveikti mūsų ruošiamos kavos skonį.

Kodėl verta pirkti „Jura E6 Platin“? Pasak vartotojų, investuoti į šį produktą yra protinga dėl kelių priežasčių. Visų pirma, įranga yra paprasta naudoti ir efektyvi. Daugelis vartotojų taip pat vertina aukštos kokybės apdailą ir veiksmingą nukalkinimo sistemą.

Slėginio kavos aparato „Jura E6 Platin“ galia yra 1450 W. Siurblio talpa yra 15 barų. Vandens bako talpa yra 1,9 litro.

Privalumai

Filtras:

Modelyje yra CLARIS filtras, kuris efektyviai pagerina kavai ruošti naudojamo vandens kokybę. Dėl to gėrimas ne tik skanesnis, bet ir prietaiso vidus nesunkiai pašalina kalkes.

Didelis vandens rezervuaras:

Kavos aparatas turi didelę vandens talpą, todėl nereikia jo perpilti per dažnai.

Malūnas:

Daugelis žmonių turi teigiamą nuomonę apie „Aroma G3“ kavamalę. Tai efektyviai sutrupina net labai kietus grūdus. „Jura E6 Platin“ pagalba galime paruošti šviežią aromatingą kavą.

Putojantis antgalis:

Gerai pagamintas pieno putojimo antgalis leidžia jums gauti purų ir skanų putą.

Trūkumai

Darbinis tūris:

Prietaisas veikia gana didelį triukšmą. Vis dėlto reikėtų paminėti, kad gėrimo paruošimo laikas nėra ilgas.

„Jura ENA Micro 90“

Modernus „Jura ENA Micro 90“ kavos aparatas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie orientuojasi į eleganciją. Produkte įdiegta „One-Touch“ technologija, kurios dėka vienu mygtuku galime paruošti vieną iš 6 turimų kavos patiekalų. Kita vertus, dėl smulkių putų ENA Micro 90 technologijos putos mūsų latte macchiato ar cappuccino taps subtilios.

Nestandartinė valdymo pulto vieta ir „Rotary Switch“ rankenėlės naudojimas leidžia lengvai integruoti kavos aparatą į nedidelę erdvę, neprarandant stiliaus pojūčio. Dėka aukštos klasės „Aroma G3“ malūnėlio ir didelio našumo siurblio, generuojančio slėgį – 15 barų, galime būti tikri, kad gautas gėrimas bus aromatingas.

Produktą galima įsigyti dviem spalvų variantais: „Micro Silver“ ir „Dark Inox“, todėl tikrai rasite ką nors sau. Vartotojai įvertino tai, kad pateiktas modelis yra gana mažas ir lengvai naudojamas.

„Jura ENA Micro 90“ yra slėginis kavos aparatas, kurio matmenys: 23 cm x 32,3 cm x 44,5 cm. Vandens bako talpa yra 1,1 litro.

Privalumai

Kompaktiški matmenys:

Modelis neužima per daug vietos, todėl mažus butus turintys vartotojai taip pat gali nuspręsti jį įsigyti.

Intuityvi operacinė sistema:

Pateiktą slėgio kavos aparatą lengva naudoti, o tai įrodo internete paskelbti teigiami atsiliepimai. Korpusas turi ekraną ir gerai pažymėtus mygtukus. Šie elementai padeda pasirinkti tinkamus nustatymus.

Valymo programa:

Gerai išplėtota valymo programa leidžia lengvai išlaikyti įrenginį švarų. Vartotojui nereikia daug laiko skirti įrangos priežiūrai.

Trūkumai

Pieno putų antgalis:

Tam tikra žmonių grupė nurodo, kad pieną putojantis antgalis nėra pakankamai efektyvus.

Kaip valyti „Jura“ kavos aparatą?

Kad kavos aparatas veiktų patikimai ir leistų paruošti skanią kavą, turime ją reguliariai valyti. Tinkama jūsų įrangos priežiūra yra būtina. Tačiau ne visi, turintys kavos aparatą, žino, kaip atrodo teisingas …