Geri 3-in-1 „Bebetto“ vežimėliai

Tėvai mano, kad verta investuoti į „Bebetto 3in1“ vežimėlius. Jų nuomone, jie yra tvirtai pagaminti, funkcionalūs ir taip pat gražiai atrodo. Mūsų parengtame straipsnyje rasite produktų, kurie sulaukė palankiausių komentarų, aprašymus. Reitingo viršuje buvo vežimėlis „3 viename“ „Bebetto Holland W33“. Modelis turi apmušalą, kuris efektyviai apsaugo nuo saulės. Rinkinyje yra daugybė naudingų priedų, tokių kaip krepšys, lietaus dangtelis ar kojų užvalkalas. Modelio pagrindu yra uždaras pirkinių krepšelis. Praktinis sprendimas yra butelio laikiklis. Jo dėka vaikas gali šalia jo turėti mėgstamą gėrimą. Produktas yra kelių nutildytų spalvų. Nepaisant daugybės privalumų, šis modelis neatitinka jūsų lūkesčių, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus. Antroji reitingo vieta priklauso vežimėliui „3 viename“ „Bebetto Luca“ 02. Gondelėje įrengtas minkštas čiužinys ir specialus apsauginis baldakimas, kuris garantuoja vaiko komfortą net pasivaikščiojimų metu karštomis dienomis. Rinkinyje, be kitų tinklas nuo uodų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius 3-in-1 „Bebetto“ vežimėlius turėtumėte pasirinkti?

Ruošdami kūdikio klojimą neturime pamiršti apie tinkamą vežimėlį. Mūsų pasirinktas produktas turi būti patvarus, estetiškas ir atsparus oro sąlygoms, tokioms kaip UV spinduliai ar lietus. Mes žinome, kad rasti tinkamą modelį nėra lengva, todėl mes paruošėme trumpą vadovą, kuris padės jums pasirinkti. Žemiau rasite puikių patarimų, kaip rasti geriausius „3 in 1“ „Bebetto“ vežimėlius 2021 m.

Mūsų straipsnio tema yra „Bebetto“ transporto priemonės, nes ji garsėja aukščiausios kokybės transporto priemonių gamyba jauniausiems. Gamintojas garantuoja saugumą vartotojams, ką patvirtina daugybė patvirtinimų. Prekės ženklas taip pat orientuojasi į kūdikio patogumą.

Transporto priemonės „3 viename“ yra transporto priemonės, sudarytos iš stovo, prie kurio galima pritvirtinti papildomas dalis. Paprastai tai yra gilus vežimėlis, vežimėlis ir automobilinė kėdutė viename rinkinyje. Tokio tipo modeliai užima mažai vietos ir gali būti naudojami daugelį metų, todėl jie yra populiarūs. Vežimėliuose „3 viename“ tėvai gali lengvai reguliuoti kėdutės padėtį kiekviename rinkinio elemente, kad vaikas galėtų patogiai grožėtis pasauliu ir nuolat bendrauti su globėju.

Vežimėlio ratai yra labai svarbus elementas. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į jų dydį. Jei pasirinksite transporto priemonę su mažais ratais, važiuoti per nelygų paviršių jums ir jūsų kūdikiui bus labai nepatogu. Kuo didesnis šis elementas, tuo geriau sugeria smūgius važiuojant. Taip pat gana svarbūs amortizatoriai, sugeriantys vibracijas, kurios kyla važiuojant nelygiu paviršiumi. Be to, geriausi 3 iš 1 „Bebetto“ vežimėliai turi pasukamus ratus, kad būtų lengva vairuoti.

Kitas svarbus parametras yra transporto priemonės svoris. Deja, ne kiekvienoje vietoje yra neįgaliųjų vežimėlių patogumas, kuris verčia mus pakelti transporto priemonę. Jei perkate per sunkų modelį, tai padaryti bus labai sunku. Ypač rekomenduojame vežimėlius, kurių svoris yra nuo 5 kg iki 16 kg. Neturėtume turėti problemų perkeliant tokią naštą trumpu atstumu.

„Bebetto 3 in 1“ vežimėliai – reitingas

„Bebetto Holland W33“

Geriausių „Bebetto“ vežimėlių sąrašas nebūtų išsamus be „Holland W33“. Tai labai elegantiškas produktas, kuris sujungia gilų vežimėlį, vežimėlį ir automobilinę kėdutę.

Didžiausias transporto priemonės privalumas yra moderni SAS amortizatorių sistema. Jos dėka net važiavimas nelygiu paviršiumi nepažadins mūsų kūdikio. Centrinis stabdys yra ant galinio rato ir yra labai jautrus. Rankenos, kuriomis tėvai vaikšto vežimėliuose, yra reguliuojamos. Jie suprojektuoti taip, kad atitiktų globėjo rankos formą. Kitas privalumas – patogi gondola su ventiliuojamu dugnu. Galvos atrama yra reguliuojama, todėl galite lengvai reguliuoti elemento padėtį, kad apsaugotumėte savo kūdikį nuo vėjo ir saulės. Vežimėlyje esantys ratai sukasi, todėl mes visiškai kontroliuojame, kaip transporto priemonė juda.

Jei ieškote geros kokybės vežimėlio savo mažyliui, rekomenduojame perskaityti pateikto modelio apžvalgą. Daugelis tėvų yra labai patenkinti investicijomis į šią transporto priemonę. Kaip jie pastebi, vežimėlis pagamintas iš patvarių ir elegantiškų medžiagų, o tai garantuoja vaiko patogumą keliaujant.

„Holland W33“ yra geras „3-in-1“ „Bebetto“ vežimėlis iki 2000 PLN. Modelis parduodamas komplekte su rėmu, gondola, vaikščiojančia sėdyne ir 0-13 kg svorio automobilio kėdute.

Privalumai

Apsauga nuo saulės:

Apmušalų elementai pagaminti iš medžiagos, apsaugančios nuo neigiamo saulės spindulių poveikio. Todėl net pasivaikščiojimai karštomis dienomis yra saugūs mūsų vaikui.

Gondola:

Įtraukta gondola yra su minkštu čiužiniu. Jo gamybai buvo naudojamos malonios liesti medžiagos. Verta pridurti, kad gondolos dangtį galima lengvai nuimti ir nuplauti.

Papildomi priedai:

Rinkinyje yra daug naudingų priedų. Čia reikėtų pakeisti krepšį, kojų dangtelį, kuris yra naudingas šaltomis dienomis, ir apsauginius turėklus.

Reguliuojamas atlošas:

Modelis turi reguliuojamą atlošą, kurio dėka galima pritaikyti kėdutę pagal dabartinius mūsų kūdikio poreikius.

Statyba:

Rėmas turi aliuminio konstrukciją, kuri yra patvari ir tuo pat metu labai lengva. Perkeliant gaminį nereikia jėgos.

Trūkumai

Prekių krepšelio talpa:

Vartotojai mano, kad pirkinių krepšelis gali būti šiek tiek didesnis.

„Bebetto Luca“ 02

Jei norite įsigyti tvirtą ir funkcionalų vežimėlį „3 viename“, rekomenduojame perskaityti išsamų „Bebetto Luca 02“ aprašymą. Pateiktas modelis yra švelnių spalvų ir turi eko odos aksesuarus. Dėl to jis atrodo paprastas ir elegantiškas tuo pačiu metu.

Vežimėlis turi lengvą ir patvarų aliuminio rėmą. Verta atkreipti dėmesį į „Direction Memory“ sistemą, kuria buvo gaminami ratai. Jo dėka, nunešus nuo žemės, ratai lieka fiksuotoje padėtyje. Jie nesisuka aplink savo ašį, o tai gali būti keblu įveikiant nelygumus. Modelis turi didelį skydelį, apsaugantį nuo saulės ir vėjo.

Tėvai visų pirma vertina vežimėlį už tai, kad jame yra daug naudingų aksesuarų. Čia pirmiausia kalbame apie praktišką krepšį, pritvirtintą prie rankenos, tinklelio nuo uodų ir lietaus dangtelio. Ypatinga taurės vieta taip pat yra geras sprendimas.

„3in1 Bebetto Luca 02“ vežimėlyje yra įrengta gondola, skirta vaikams nuo pat gimimo iki jų svorio 9 kg.

Privalumai

Gondolos dangtelis:

Dėl to, kad gondolos dangtis apdailintas papildomu skydeliu, mažylis yra geriausiai apsaugotas nuo stipraus vėjo, dulkių, lapų ir įvairių purvo.

Šoko mažinimas:

Vežimėlis turi amortizacijos sistemą, kuri efektyviai sugeria smūgius, taip užtikrindama „Bebetto Luca 02“ naudojimo patogumą. Modelyje taip pat yra atskiras amortizatorius.

Ventiliacija:

Gondelėje yra praktiškos ventiliacijos grotelės, kurias galima reguliuoti. Tėvas gali lengvai išsklaidyti šilumos perteklių iš vežimėlio vidinės pusės į išorę, taip išvengdamas kūdikio perkaitimo.

Rankena:

Geros formos rankena yra padengta ekologiška oda. Jis yra minkštas liesti, kuris garantuoja tėvams patogumą vairuojant vežimėlį.

Trūkumai

Sulankstomas:

Keletas žmonių, pateikdami „Bebetto Luca 02“, susidūrė su problema, atsirandančia užblokavus už tai atsakingą sistemą.

„Bebetto Bresso“ dažnis

Pristatome „Bebetto Bresso Frequency“ modelį – vežimėlį „3 viename“. Transporto priemonę išskiria jos dizainas. Visi transporto priemonės elementai yra pagaminti iš įvairių pilkų atspalvių audinio. Produktą sudaro 3 elementai: gondola, vežimėlis ir automobilinė kėdutė. Gamintojas atkreipia dėmesį į tai, kad produktą gali naudoti vaikai nuo gimimo iki 15 kg svorio.

Transporto priemonės salone yra patogus kokoso čiužinys, atsparus drėgmei. Be to, jis tinkamai palaiko vaiko kūną, kad jis būtų patogus. Gondelėje rasite įmontuotą vėdinimo tinklą, kuris gerai veiks pasivaikščiojimų metu šiltomis dienomis. Taip pat vežimėlio apačioje yra reguliatorius, leidžiantis padidinti oro srautą. Ratai sukasi, kad galėtumėte lengvai važiuoti transporto priemone.

Pateiktas modelis yra vienas brangiausių rinkoje. Tačiau verta investuoti į transporto priemonę, nes ji pagaminta iš aukščiausios kokybės, saugių medžiagų. Jie suteiks jūsų kūdikiui komfortą pasivaikščiojimų metu. Tėvai taip pat patenkinti vežimėliu, nes patogu važiuoti.

„Bebetto Bresso Frequency“ – tai „viename“ vežimėlis, skirtas vaikams iki 3 metų (maksimalus svoris – 15 kg).

Privalumai

Galimybė reguliuoti sėdynę dviem kryptimis:

Tėvai gali nustatyti vežimėlį į priekį ar atgal, atsižvelgiant į tai, ar vaikas nori grožėtis aplinkiniu pasauliu, ar nori likti arčiau mamos ar tėčio.

Lengvai sulankstomas rėmas:

„Bebetto Bresso Frequency“ turi tvirtą, tačiau lengvai surenkamą rėmą. Tiesiog paspauskite vieną mygtuką, kad sulankstytumėte vežimėlį. Nereikia naudoti jėgos.

Kontrolė:

Modelio kojos atrama, rankena ir atlošas yra reguliuojami. Todėl galima puikiai pritaikyti vežimėlį prie mažylio ir tėvo poreikių.

Trūkumai

Purvo matomumas:

Produktas yra šviesių spalvų, todėl visi ant jo atsirandantys nešvarumai yra daug geriau matomi nei tamsių modelių atveju.

Kiti jus dominantys straipsniai:

Skėtis nuo vežimėlio

»Naršykite ankstesnių metų produktus


Šių produktų nebėra

„Bebetto Luca S-line SL18“

„Luca S-line SL18“ transporto priemonė yra modernus ir elegantiškas „3 in 1“ „Bebetto“ vežimėlis už gerą kainą. Pateiktam modeliui būdinga …