Žvejybos skėčiai – I reitingo nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Šių produktų nebėra

„Konger Lux 250“

Jei žvejyba yra jūsų hobis, turėtumėte gerai apsisaugoti nuo saulės ir lietaus. Skėtis „Konger Lux 250“ leis mėgautis savo pomėgiu bet kokiu oru. Produkto skersmuo yra 250 cm.

Didžiausias modelio privalumas yra guminis dangtis, kurį galima išskleisti, kai to reikia. Jo užduotis yra suteikti papildomą apsaugą nuo lietaus lašų ir vėjo. Skėtis pagamintas iš tvirtų medžiagų, kurios atlaikys įvairias oro sąlygas. Išorinis sluoksnis pagamintas iš nailono, o vidinis – sutvirtintas gumos sluoksniu. Tai daro gaminį visiškai nepralaidus vandeniui. Sėdynės strypas baigtas sriegiu, kuris palengvina modelio įvažiavimą į dirvą. Kiekvienas vartotojas gali savarankiškai reguliuoti skėčio kampą, maksimalus 45 laipsnių kampas.

Pirkdamas vartotojas gauna kaiščius, užvalkalą su užtrauktuku, „Velcro“ ir papildomas linijas, kurios apsaugos modelį nuo stipraus vėjo. Produkto populiarumą lemia kruopštus tvirtų medžiagų atlikimas. Dėl to skėtis ilgai tarnaus jums.

Žvejybos skėtis „Konger LUX“ yra tamsiai žalios spalvos. Produkto skersmuo yra 2,5 m. Modelis parduodamas kartu su kitais rinkiniais. su silke.

Privalumai

Rankena:

Vartotojų dėmesį atkreipė tvirtai pagaminta rankena. Privalumas yra tas, kad skėčio baldakimą galima nustatyti kampu (45 laipsnių kampu) ir taip veiksmingai apsaugoti nuo saulės ar lietaus.

Viršelis:

Pirkdami gaminį, mes gauname praktišką dangtelį rinkinyje. Šis elementas gerai apsaugo nuo šalčio ir vėjo. Kai reikia, užuolaidą galima lengvai nuimti.

Papildomi priedai:

Pridedami kaiščiai ir neštuvai naudojami stabiliai struktūrai išlaikyti. Jų dėka galime būti tikri, kad skėtis nesvyruos į šonus, net jei lauke vėjuota.

Byla:

Meškeriotojai vertina tai, kad pakuotėje yra viršelis. Tai palengvina modelio nešiojimą ir veiksmingai apsaugo jį gabenant. Verta paminėti, kad dangos gamybai buvo naudojamos patvarios medžiagos.

Trūkumai

Uogienės:

Kai kurie žmonės pastebėjo, kad atsiskleidęs produktas kartais užstringa.

„Anaconda Nubrolly“

„Anaconda Nubrolly“ žvejybos skėtis yra produktas, į kurį investavo daugelis žvejų. Kiekvienas vartotojas gali savarankiškai reguliuoti modelio kampą, kad jis tinkamai apsaugotų kūną nuo saulės, vėjo ar lietaus. Jo skersmuo yra 220 cm, o tarpas – 260 cm. Skėtį nešioti yra labai patogu dėl mažo svorio (4 kg) ir transportavimo krepšio, kurį gauname pirkdami.

Pateiktas modelis buvo pagamintas iš labai gerų medžiagų, todėl jis nebus pažeistas net esant stipriam vėjui. Rėmas pagamintas iš aliuminio, padengtas specialia antikorozine danga. Jo dugnas buvo specialiai profiliuotas, kad sklandžiai prasiskverbtų į dirvą. Skėčio vidus yra padengtas vašku, todėl net per stiprų lietų jis nepraleidžia vandens. Tuo pačiu metu medžiaga (poliesteris) yra apsaugota nuo pelėsių.

Nuomonė apie „Anaconda“ žvejybos skėčius yra labai glostanti. Žmonės, nusipirkę šį produktą, jį gamina labai kruopščiai. Naudojami audiniai yra pakartotinai tikrinami, todėl jie nėra jautrūs lūžiams ir mechaniniams pažeidimams.

„Jaxon AK-PLX125CM“

„Jaxon AK-PLX125CM“ modelis yra specialus meškeriotas skėtis su šonais. Gaminį išskiria jo dizainas, nes medžiagoje matomi kariniai motyvai. Tai verčia produktą įsimaišyti į miško aplinką žvejojant. Modelio skersmuo yra 210 cm, o rėmo aukštis – 250 cm.

Tokio didelio produkto populiarumo priežastis yra dangtis, kurį galima bet kada išskleisti. Jo užduotis yra suteikti papildomą apsaugą nuo lietaus, vėjo ir net žvilgančios saulės. Rėmas pagamintas iš aliuminio, kuris yra ne tik lengvas, bet ir patvarus. Antgalis buvo specialiai profiliuotas, kad būtų lengviau kasti į dirvą. Savo ruožtu baldakimas yra pagamintas iš poliesterio, kuris turi baktericidinių savybių ir, be to, užtikrina ventiliaciją. Todėl šiltnamio efektas nėra sukurtas po skėčiu.

Didelis produkto skersmuo ir atstumas yra pagrindiniai privalumai, kurie įtikino daugelį vartotojų pirkti šį modelį. Jis tiks ne tik vienam, bet net dviem ar trims.

„Jaxon AK-KZS039“

Renkantis žvejoti reikia būti pasirengus bet kokiam orui. Dėl šios priežasties rekomenduojame įsigyti „Jaxon AK-KZS039“ modelį – gerą žvejybos skėtį su dangčiu. Produktą išskiria visiško vystymosi galimybė, kuri sukuria uždarą erdvę. Produkto aukštis yra 250 cm, o skersmuo – 210 cm.

Priekyje yra dvigubo užrakto durys. Tai sumažina vabzdžių patekimo į vidų riziką. Skėtis garantuoja visišką apsaugą nuo lietaus ir vėjo. Modelio baldakimas pagamintas iš storos PVC medžiagos. Jo pasirinkimas nebuvo atsitiktinis, nes tai garantuoja 100% atsparumą vandeniui. Be to, audinį lengva valyti, tiesiog naudokite šlapią kempinę. Medžiagos privalumas yra tas, kad ji labai greitai išdžiūsta. Savo ruožtu rėmas pagamintas iš geros kokybės aliuminio.

„Jaxon“ skėtis yra geras sprendimas, jei planuojate visos dienos žūklę. Produktas garantuoja beveik visišką apsaugą nuo lietaus, vėjo, saulės ir net šalčio, nes vėsus oras neprasiskverbia į vidų. Būtent visa apsauga kelionės į ežerą metu įtikino daugelį vartotojų įsigyti šį modelį.

Kurį „Konger“ žvejybos skėtį reikėtų rinktis?

Žvejyba gali būti labai smagi, jei tinkamai pasiruošiate. Mums reikia ne tik patogių drabužių ir kėdės, bet ir skėčio, kuris apsaugotų mus nuo saulės, o staiga pasikeitus orams – ir nuo kritulių. Mūsų vadove rasite patarimų apie svarbiausias tokių produktų savybes. Galiausiai yra reitingas, apibūdinantis tvirtą „Konger“ skėtį.

„Konger“ yra įmonė, kurios specializacija yra žvejybos įrangos gamyba, įsk. ritės, masalai, meškerės, stendai, meškerės ir kt. Prekės ženklas bendradarbiauja su profesionaliais meškeriotojais, todėl jo siūlomi produktai yra tobulinami smulkiausiomis detalėmis. „Konger“ siūlo savo pasiūlymą tiek patyrusiems žmonėms, tiek tiems, kurie dar tik pažįsta žvejybos paslaptis.

Žvejyba reikalauja daug laiko ir kantrybės. Nėra lengva nuolat sėdėti vienoje vietoje ir saulėtomis, ir lietingomis dienomis. Tinkamai parinktas skėtis leidžia gauti daugiau malonumo žvejojant ir užkirsti kelią nemaloniems negalavimams, pavyzdžiui, odos nudegimams ar peršalimo ligoms dėl sušlapimo.

Geriausias 2021 m. „Konger“ žvejybos skėtis pagamintas iš geros kokybės medžiagų, atsparių plyšimui ir blukimui veikiant UV spinduliams. Šiuo atveju dažniausiai naudojamas poliesteris, nes jis yra patvarus, nepralaidus vandeniui ir tuo pačiu nėra linkęs į raukšles. Šiek tiek pigesnė alternatyva yra neopreno modeliai, kurie taip pat nepralaidūs vandeniui, tačiau ilgesnį laiką gali išsitempti.

Geras skėtis turi turėti pakankamai didelio skersmens baldakimą, po kuriuo galime priglausti. Žvejybos modelių plotis paprastai viršija 200 cm, todėl išskleistos yra pakankamai didelės, kad po jais tilptų du žmonės arba visa žvejybos įranga. Be to, geriausi „Konger“ žvejybos skėčiai yra su rankena ir priedais, leidžiančiais juos pritvirtinti prie žemės (tai padidina konstrukcijos stabilumą).

Žvejybos modeliuose labai dažnai įrengtas brezentas, pritvirtintas prie baldakimo, kurio dėka galime apsisaugoti nuo žvarbių vėjo gūsių ar šalia mūsų žvejojančių žmonių. Kai kurie skėčiai yra tokie praktiški, kad juos galima naudoti ir kaip mažas palapines.

Norėdami išvengti greito įsigyto produkto sunaikinimo, turėtume jį tinkamai transportuoti ir laikyti. Prie rinkinio pritvirtintas dangtelis gali mums tai reikšmingai padėti. Jame gabenamas skėtis bus gerai apsaugotas nuo netyčinio suplėšymo, purvo ir drėgmės. Be to, dėl dangtelio lengva nešioti gaminį ir supakuoti į automobilį.

„Konger“ žvejybos skėčiai – reitingas

„Konger 250“

Skėčio „Konger 250“ skersmuo yra 250 cm. Produktas turi specialų gaubtą, kuris puikiai apsaugo nuo vėjo ir lietaus, todėl galime žvejoti visą dieną, nepaisant oro sąlygų. Verta paminėti, kad medžiaga, iš kurios buvo pagamintas modelis, neišblėsta veikiant saulės šviesai ir tikrai nebus sunaikinta net krušos metu.

Pateiktas skėtis turi sustiprintą baldakimo skeletą ir yra gumuotas, o tai reiškia, kad jis pasižymi didesniu atsparumu drėgmei. Modelis turėtų būti dedamas ant pridėto aliuminio vamzdžio, kuris baigiasi sriegiu. Šio tipo tirpalas leidžia lengvai įkišti gaminį į žemę. Skėčio dangtis yra atsparus iki 200 mm aukščio vandens stulpeliui, o tai reiškia, kad net ir gausių kritulių metu nesušlapsime.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, produktas yra tvirtas ir jį labai lengva suskaidyti, nes tam reikia tik vienos rankos judesio. Skėtis yra su dangteliu, taip pat su virvelėmis ir tvirtinimo kaiščiais. Daugelis žmonių įvertino modelį už tai, kad prireikus apsauginį brezentą galima lengvai nuimti. Norėdami tai padaryti, turite atidaryti tik užtrauktuką. Tai profesionalus „Konger“ skėtis už gerą kainą, puikiai tinkanti dovana mėgstančiam žvejoti.

Kokį žvejybos skėtį su dangčiu turėtumėte pasirinkti?

Praleidus laiką saulėje, gali atsirasti saulės smūgis ar nudegimas. Meškeriotojai, kurie kartais ištisas dienas sėdi prie ežero ar upės kranto, yra ypač veikiami. Ką daryti norint apsisaugoti nuo saulės spindulių, vėjo ir …