Spalvotas plaukų šampūnas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Remdamiesi daugybe nuomonių, priėjome išvadą, kad vienas iš geriausių šampūnų dažytiems plaukams yra „Wella Brilliance Thin“ ir Normalus. Daugelis žmonių mano, kad naudojant šią kosmetiką nėra sunku išlaikyti intensyvią spalvą. Taip pat verta paminėti, kad moterys renkasi šį šampūną, nes švytinčios dalelės suteikia sruogoms blizgesio, o tai teigiamai veikia sveiką plaukų išvaizdą. Kosmetikos butelis turi didelę talpą. Šukuoti plaukus po plovimo konkrečiu produktu yra lengva. Be to, šampūnas gerai tinka švelniems plaukams, nes tampa labiau iškilęs prie šaknų ir pilnas energijos. Jei ieškote ko nors kito, galite jį nusipirkti „Montibello Color Protect“. Pateiktame šampūne yra specialių ingredientų, kurie apsaugo plaukus nuo saulės spindulių ir kitų išorinių veiksnių, dėl kurių sruogos ilgai atrodo gerai. Be to, plaukų spalva yra veiksmingai apsaugota nuo nuobodumo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį šampūną dažytiems plaukams pirkti?

Pirkinių vadovas

Spalvotiems plaukams reikalinga intensyvi priežiūra, ypač tiems, kurie dažomi nuolat. Svarbu pasirinkti ne tik tinkamą kaukę ir kondicionierių, bet ir šampūną. Kosmetika turėtų gerai išvalyti sruogas ir galvos odą, pasižymėti lyginančiomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Jei nežinote, kokį spalvotą plaukų šampūną rinktis, nesijaudinkite. Mes surinkome keletą patarimų, kurie gali būti jums naudingi.

Kodėl šampūno pasirinkimas yra svarbus?

Po dažymo plaukai atrodo tik sveiki ir maitinami. Iš tiesų, užtepus dažus, sruogos nusilpsta ir atimama gyvybingumas. Kosmetikoje, skirtoje dažyti, yra cheminių medžiagų, kurios keičia plaukų struktūrą, ir mes turime juos atstatyti. Tinkamo šampūno pasirinkimas yra nepaprastai svarbus, nes juo pradedame savo kasdienę plaukų priežiūros rutiną. Geras produktas yra tas, kuris išlygina sruogas, suteikia jiems blizgesio ir papildomai apsaugo nuo spalvos per greito išplovimo. Geriausias dažytų plaukų šampūnas veiksmingai apsaugo nuo plaukų galiukų skilimo, per didelio plaukų slinkimo ir nuobodulio.

Kompozicija

Gerai sukomponuota kosmetika yra pagrindas, kai mums rūpi tinkama plaukų priežiūra – ne tik dažyti, bet ir sausi, trapūs ar riebūs. Po dažymo neturėtume naudoti produktų, kuriuose vyrauja tokios medžiagos kaip SLS, parabenai ir konservantai. Šie ingredientai greitai prisidės prie sruogų nuobodulio ir susilpnėjimo. Tai yra per didelio natūralaus vandens ir lipidų galvos odos balanso valymo ir sutrikimo pasekmė.

Kokių medžiagų turėtų būti dažytų plaukų šampūnas? Jie apima:

pantenolis – turi raminančių, regeneruojančių ir drėkinančių savybių, taip pat ramina odos uždegimus;

UV filtrai – jie apsaugo plaukus nuo žalingo saulės spindulių poveikio, neleidžia spalvai blukti ir taip prailgina jų patvarumą;

šilko baltymai – turi drėkinamųjų ir lyginamųjų savybių, taip pat gali užkirsti kelią per dideliam garbanojimuisi ir statinei elektrai;

augalų ekstraktai – apsaugoti plaukų spalvos intensyvumą, sustiprinti sruogas;

keratinas – tai pagrindinis plaukų blokas, padedantis atstatyti jų struktūrą ir atkurti sveiką išvaizdą.

Šampūne taip pat gali būti kitų medžiagų, pavyzdžiui, eterinių aliejų, aliejų (kokoso, makadamijos ir kt.), Vitaminų komplekso ar medaus. Kaip jau minėjome, reikėtų vengti kosmetikos su SLS ir konservantais. Tačiau ne visi plovikliai yra vienodai kenksmingi, kai kurie jų turi švelnų poveikį, pavyzdžiui, „Coco Betaine“ ir „Cocamidopropyl Betaine“. Tačiau tai netaikoma silikonams (trimetikonui, simetikonui, dimetikonui ir kitiems, kurių galūnė yra „-icone“). Šios medžiagos prilimpa prie sruogų ir neleidžia maistinėms medžiagoms jų pasiekti.

Talpa

Kuo dažniau plauname plaukus, tuo didesnė kosmetikos talpa turėtų būti, kad jie netrūktų. Šampūnų atveju jis paprastai svyruoja nuo 50 ml iki 1000 ml, todėl neturėtume turėti problemų pasirinkdami tinkamo dydžio pakuotę. Jei abejojame, ar produktas pateisins mūsų lūkesčius, pirmiausia įsigykime mažesnės talpos buteliuką. Tada neturėtume apgailestauti dėl savo sprendimo, net jei mums nepatinka šampūnas.

Kvapas

Kaip kvepia šampūnas, taip pat gali paveikti jūsų pasitenkinimą pirkiniu. Kosmetika, skirta dažytiems plaukams, paprastai žavi vaisių ar gėlių aromatais, tai priklauso nuo kompozicijos. Kartais šampūno kvapas lieka ant sruogų net visą dieną, dėl to mums nereikia purkšti šukuosenos kvepalais (juose esantis alkoholis gali sausinti plaukus ir galvos odą).

Nuoseklumas

Atsižvelgiant į tai, kas yra kosmetikos sudėtyje, jos konsistencija gali būti daugiau ar mažiau skysta. Vieniems žmonėms sunku ištepti tirštą šampūną plaukais, kiti skundžiasi, kad per skystas produktas per greitai susidėvi. Kosmetikos konsistencijai įtakos turi vandens kiekis kompozicijoje, paprastai apie 80% viso produkto kiekio.

Pakuotė

Yra daugybė skirtingų dalykų, kurie nusprendžia, kuris šampūnas dažytiems plaukams yra geriausias. Net pati pakuotė gali pakeisti. Paprastai tai yra butelio forma, nors kai kurie kosmetikos gaminiai yra uždaryti vamzdeliuose. Didesnės talpos gaminiuose dažnai yra pompa, kuri šampūną išpilstyti žymiai palengvina. Mums nereikia pakelti sunkaus buteliuko ir spausti kosmetikos, o tai gali būti nepatogu.

Šampūnai tamsiems ir šviesiems plaukams

Kai kurie prekės ženklai siūlo šampūnus, skirtus tik šviesiems arba tamsiai dažytiems plaukams. Pirmojoje gali būti medžiagų, kurios pašalina neišvaizdžius geltonus tonus, pavyzdžiui, didelės koncentracijos purpurinis pigmentas. Savo ruožtu kosmetikoje, skirtoje tamsių plaukų priežiūrai, dažniausiai yra chna, leidžianti išryškinti rudos ir juodos spalvos atspalvių gylį.

Šampūnai dažytiems plaukams geromis kainomis

Jei norite geriau prižiūrėti dažytus plaukus ir atkurti jų sveiką išvaizdą bei blizgesį, neturėtume pernelyg taupyti pirkdami priežiūros kosmetiką. Šampūnas be nereikalingų konservantų ir parabenų, tačiau sudėtyje yra daug natūralių medžiagų, vidutiniškai kainuoja nuo 10 iki 100 zlotų. Produktai mažesnėse pakuotėse yra pigesni, tačiau 500 ml ir didesnės pakuotės tarnauja ilgiau. Nepamirškime, kad kaina priklauso ir nuo gamintojo.

Geriausias dažytų plaukų šampūnas 2021 m

Daugelis iš mūsų dažome plaukus ir stebimės, kokia kosmetika jiems tinkamiausia. Šiame spalvotų plaukų šampūnų reitinge pateikiami keli įdomių šio tipo produktų aprašymai.

Mūsų rekomendacijos

„Wella Brilliance Thin and Normal“

„Wella Brilliance for Fine and Normal Hair“ yra šampūnas, kurio negalima praleisti plaukų dažų vonioje. Didžiausias šio produkto privalumas yra tas, kad jis suteikia plaukams žvilgesio. Praėjus kuriam laikui po dažymo, plaukai linkę pabalti. Be abejo, šiek tiek blizgesio jūsų sruogos atrodys sveikesnės.

Moterys, aprūpintos šampūnu, tiki, kad jis efektyviai prižiūri plaukų spalvą, kad nereikėtų dažyti per dažnai. Be to, daugelis vartotojų yra patenkinti dideliu butelio talpa. Jo kiekis yra 1 l. Viena iš šampūno sudedamųjų dalių yra deimantinės dulkės. Prie plaukų pritvirtintos dalelės atspindi šviesą, dėl kurios plaukai spindi skirtingomis spalvomis.

Nuomonės apie spalvotus šio prekės ženklo šampūnus skatina jus nusipirkti. Šampūnas gerai putoja ir jo nesunku paskirstyti ant galvos. Produktas ypač rekomenduojamas moterims su plonais plaukais. Reguliariai naudojant, jie yra kupini energijos ir juos lengviau formuoti bei šukuoti. Verta pridurti, kad nuplautos sruogos yra minkštos.

„Wella Invigo Brilliance“ yra šampūnas dažytiems plaukams, tiekiamas 1000 ml pakuotėje.

Privalumai

Deimantų dulkės:

Kosmetikoje yra deimantų dulkių, kurių dėka plaukai įgauna natūralų blizgesį ir dėl to atrodo labiau maitinami.

Išlaiko jūsų plaukų spalvą:

Šampūno sudėtyje yra vario molekulių, kurių užduotis yra pabrėžti sruogų spalvą ir suteikti joms tinkamą švytėjimą. Be to, kosmetikoje yra kalkių ikrų, apsaugančių nuo per greito spalvų blukimo.

Malonus kvapas:

Produktas turi labai malonų, subtilų kvapą. Po plovimo jis lieka ant plaukų, užtikrindamas gaivumą.

Lengva atplėšti plaukus:

Net jei nenaudosime kondicionieriaus, galime būti tikri, kad mūsų sruogas bus lengva iššukuoti. Norėdami atrišti plaukus, jums nereikės stipriai tampyti teptuku.

Efektyvumas:

Vienoje pakuotėje yra litras kosmetikos. Toks šampūno kiekis trunka labai ilgai, todėl jums nereikia per dažnai užsisakyti preparato ar eiti į parduotuvę jo nusipirkti.

Trūkumai

Nuoseklumas:

Dėl to, kad produkto konsistencija yra labai plona, ​​gali būti šiek tiek sunku tolygiai jį tepti.

„Montibello Color Protect“

Jei ieškote profesionalios spalvų apsaugos, rinkitės šampūną „Montibello Color Protect“ su daugeliu veikliųjų medžiagų. Visi ingredientai rūpinasi sruogomis, kurių dėka jie gerai atrodo ir dažai ilgai išlieka ant jų. Butelio talpa yra 1 l, todėl vaisto pakaks ilgą laiką.

Šampūnas paprastai giriamas už tai, kad nesausina ir nepažeidžia plaukų, kaip ir daugelis kosmetikos priemonių, skirtų dažytų plaukų priežiūrai. Specifika švelniai nuplauna galvos odą, todėl jos nedirgina. Viena iš veikliųjų medžiagų yra angliavandeniai, kurie giliai maitina plaukus.

Taip pat verta paminėti, kad šampūnu esantys mediatoriai yra skirti apsaugoti plaukus nuo išorinių veiksnių, tokių kaip saulės spinduliuotė. Jie yra mikrokapsulėse ir išleidžiami lėtai, o tai reiškia, kad jūsų sruogos yra visada apsaugotos. Didelis specifiškumo privalumas yra …