Gera 7 colių automobilio navigacija – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią 7 colių automobilio navigaciją pasirinkti?

Šiais laikais automobilio navigacija yra labai naudingas prietaisas. Renkantis tinkamą įrangą, turėtume sutelkti dėmesį į jos parametrus. Mūsų vadove rasite naudingos informacijos apie tai, kokia geriausia 7 colių automobilio navigacija turėtų būti 2021 m. Kodėl pasirinkome 7 colių įtaisus? Nes jie neužima daug vietos ir yra patogūs naudoti.

Vienas iš svarbiausių navigacijos elementų yra žemėlapiai. Nuo jų priklauso mūsų vairavimas. Netikslūs žemėlapiai gali erzinti ir gluminti vartotojus, todėl svarbu juos nuolat atnaujinti. Žemėlapius verta rinktis labai tiksliai (mieste iki 1 metro, o kitose vietose – apie 10 metrų). Geriausiose 7 colių automobilių navigacijose yra žemėlapiai, kurių duomenų tikslumas yra iki 90%. Svarbus klausimas yra sritis, kurioje judėsime, kad nepatirtume papildomų išlaidų už šalių žemėlapius, į kuriuos mes nekeliausime.

Svarbus bet kurio navigacijos modelio veiksnys yra procesorius, kurio užduotis yra nuosekliai apdoroti atmintyje esančias instrukcijas. Geriausi modeliai turi procesorius nuo 750 Hz iki daugiau nei 1 GHz. Toks veikimo greitis leidžia naudoti daugybę papildomų įrangos funkcijų, neužstrigus. Renkantis tinkamą modelį, turėtumėte atkreipti dėmesį į vidinės atminties kiekį. Geriausias sprendimas yra tada, kai be vidinės atminties, mes turime galimybę išplėsti atmintį su papildoma išorine kortele, kad nekiltų problemų keliant kelis papildomus žemėlapius, taip pat juos atnaujinant.

Šiuo metu „Windows CE“ ir „Android“ yra populiariausios operacinės sistemos daugelyje automobilių navigacijos modelių. Jie dirba su daugeliu žemėlapių, tokių kaip „AutoMapa“ ar „MapaMap“. Taip pat klausimas yra rankenų, ant kurių pritvirtinta navigacija, kokybė. Svarbu, kad jie būtų tvirtai pagaminti iš geros kokybės medžiagų, kad dinamiško važiavimo metu įranga nenukristų iš rankenų ir nesusvyruotų. Taip pat galite nusipirkti modelį, kurį galima pritvirtinti prie prietaisų skydelio.

Pats ekranas taip pat turi įtakos naudojimo patogumui. Tai gali būti lytėjimas arba ne. Paprastai net jutikliniai įrenginiai turi įprastus mygtukus. Svarbu, kad ekranas būtų skaidrus ir apšviestas. Ypač vertinami modeliai su dienos / nakties valdymo sistema.

7 colių automobilio navigacija – reitingas

„Vordon 7 Europe“

Automobilių navigacija „Vordon 7 Europa“ yra tikslus modelis, stabilesnis nei navigacija išmaniajame telefone. Tai puikiai tinka tiek atostogų kelionėms, tiek kasdieniams darbams. Papildomos funkcijos palaiko vairuotoją vairuojant automobilį, užtikrinant saugų vairavimą. Plačiaekranis, lietimui jautrus ir aiškus ekranas padidina vartotojo patogumą.

Šis geros kainos 7 colių automobilinis navigatorius pateikiamas su tiksliais Europos žemėlapiais ir turi įvestį, leidžiančią prijungti galinio vaizdo kamerą. Gamintojas, turėdamas omenyje vartotojus, įrengė įrenginį su papildoma juostos asistento funkcija. Ši funkcija ypač naudinga nepažįstamuose miestuose ar greitkeliuose.

Prietaisas padeda sutaupyti laiko ir pinigų maršrute, greitai informuodamas mus apie artėjančią greičio matavimo kamerą, kad sulėtėtų iki reikiamo greičio. Savo nuomonėje interneto vartotojai giria „Venkite spūsčių“ funkciją – navigacija veda trumpiausias ir mažiausiai apkrovas turinčias miesto atkarpas, nes ji nuolat atsisiunčia informaciją apie eismo situaciją.

„Navitel T700 3G Revolution“

„Navitel T700 3G Revolution“ yra navigacija, apjungianti gerą kokybę ir paprastą valdymą. Elegantiška ir moderni išvaizda puikiai atrodo bet kurio automobilio kabinoje. Vartotojai ypač teigiamai vertina didelį 7 colių ekraną, kurio raiška yra 1024 × 600 pikselių.

„Navitel“ navigacijos žemėlapiuose yra didžiulė adresų duomenų bazė 47 Europos šalyse, taip pat įmontuotas visas Rusijos ir Kazachstano žemėlapis. Atsižvelgdamas į besikeičiančią kelių, naujų greitkelių, žiedinių kelių ir tiltų infrastruktūrą, gamintojas suteikia galimybę naudotis nemokamu ir neapibrėžtu žemėlapių atnaujinimu.

Įrenginys veikia „Android“ operacinėje sistemoje, suteikiančioje galimybę naudotis neribotu pramogų centru, todėl jį galima vadinti daugialypės terpės įrenginiu. Navigacijoje yra 2 įmontuoti lizdai SIM kortelėms ir įmontuoti „Wi-Fi“ bei „Bluetooth“ moduliai. Be to, galime naudoti „Navitel“ greičio kameros funkciją, kuri perspės mus nuo greičio viršijimo tam skirtose vietose.

„Becker Active 7S Europa“

Vartotojai mano, kad ypatingas „Becker Active 7S Europa“ navigacijos privalumas yra naujas aktyvus laikiklis, leidžiantis tvirtai pritvirtinti įrenginį naudojant magnetines jungtis. Magnetiniai kontaktai leidžia saugiai įkrauti įrangą, todėl nepatogus įkroviklio laido prijungimas nebėra problema.

Navigacija turi papildomų sumanių funkcijų rinkinį, kuris padeda vairuotojams vairuoti. „Traffic Assistant“ sukurs naują maršrutą iškilus sunkumams kelyje. „Exit Assistant“ padės jums rasti, pavyzdžiui, degalinę, kai išeisite iš maršruto, o „Parking Assistant“ – automobilių stovėjimo aikštelę netoli jūsų kelionės tikslo. Kai artėjame prie valstybės sienos, navigacija mums apie tai praneša tinkamu momentu ir pateikia informaciją apie konkrečios šalies teisinius reglamentus, pvz., Greičio ar alkoholio kiekio kraujyje ribojimą.

Įrenginyje yra 46 Europos šalių žemėlapiai ir viso žemėlapio atnaujinimas. Modelis fiksuoja kelių eismo duomenis ir anonimiškai keičiasi duomenimis su kitų vartotojų istorija, o tai leidžia ateityje geriau apskaičiuoti maršrutą.