Geri antžeminiai strypai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausias šlifavimo strypas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Ypač tiems, kurie žvejoja grunto metodu, mes paruošėme labiausiai rekomenduojamų meškerių rinkinį. Tvirti modeliai, tokie kaip Tiektuvo strypas 3,90 Weglowy Rumpol Big Bull for Land 100-180g. Ši įranga yra 3,9 m ilgio, kurią sulankstę patogiai galima gabenti autobusu ar keleiviniu automobiliu. Jis turi pusiau parabolinį poveikį, o liejimo svoris yra 100 – 180 g. Strypas turi labai jautrius kreipiklius, jis pagamintas iš patvarių medžiagų (anglies kompozito). „Jaxon“ žemės rinkinys, „Zaffira Rod“ 3,3 m + ritė + AKC yra pasiūlymas žmonėms, kurie nenori reikiamų žūklės elementų komplektuoti atskirai. 3,3 m ilgio meškerė, be kitų, kabliukai, tiektuvas ir valas. Įrangos liejimo svoris yra 50 – 120 g.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią žemės strypą pasirinkti?

Išsirinkti naują meškerę nėra lengva užduotis net ir patyrusiems meškeriotojams. Pirkdami turime atsižvelgti į tokius veiksnius: veiksmą, transporto ilgį ar svorį. Tolesniame tekste mes pasiūlysime, kaip pasirinkti tinkamą įrangą, ir pateiksime keletą įvairių gamintojų pasiūlymų, daugiausia dėmesio skiriant žemės strypams. Kas vis tiek yra šlifavimo strypai? Jie naudojami žvejybai ant grunto ir dar vadinami gruntine. Šis žvejybos būdas atrodo daugmaž taip, kai meškerė užmetama tam tikra apkrova, o jaukas nusileidžia vandens rezervuaro dugne, o tai leidžia pagauti žuvį, maitinančią prie pat žemės.

Pradėkime nuo liejimo svorio – tai labai svarbu renkantis papildomus įdėklus ir masalą. Per lengvi priedai gali padaryti strypą standų. Dėl to metimas nebus tikslus. Per sunkus komplektas gali savo ruožtu sugesti. Todėl prieš perkant verta patikrinti, kiek modelis gali atlaikyti apkrovą.

Meškerės ilgis turėtų priklausyti nuo žvejybos rūšies. Poledinės meškerės nebus net 50 cm ilgio, tačiau tarp kitų tipų yra modelių, siekiančių net 18 metrų. Populiariausi antžeminiai strypai paprastai yra maždaug 4 metrų ilgio.

Taip pat turėtume prisiminti, kad kuo mažesni gabenimo dydžiai, tuo mobilesnė įranga ir patogiau keliauti su visais žvejybos reikmenimis. Čia kyla klausimas dėl strypų padalijimo į: teleskopinius, segmentinius ir vientisus strypus. Teleskopiniai modeliai išskleidžiami ištraukiant vienas po kito einančius segmentus, kurie sulankstyti paslėpti vienas kitame. Dalių skaičius paprastai yra 3, daugiausia 4 segmentai. Pagrindinis teleskopinių modelių privalumas yra ypač mažas dydis, todėl juos labai lengva ir patogu transportuoti. Segmento tipo modeliai yra sudaryti iš kelių atskirų dalių ir turi geriausią veiksmą. Daugelis žmonių sako, kad ieškodami patvariausio ir patvariausio daikto, turėtume atsižvelgti į vientisą tipą. Tai ypač rekomenduojama trūkčioti, kai būtinas sunkus masalas. Deja, trūkumas yra gabenimo ilgis, tačiau jei turėsime savo tvenkinį ir namą meškerėms laikyti, tai bus geras pasirinkimas.

Medžiagos, šiuo metu naudojamos meškerių gamybai, yra patvarios ir lengvos anglies pluošto. Pigesni modeliai dažniausiai gaminami iš stiklo pluošto. Jis yra šiek tiek mažiau atsparus pažeidimams ir apkrovoms, o tai reiškia, kad papildomai naudojamos specialios anglies pynės, tuo tarpu geriausias 2021 m. Strypas yra papildytas kevlaro pynėmis. Kalbant apie rankenas, jos paprastai yra padengtos kamščiu arba putplasčiu, o įvorės dažniausiai užpildomos keramika arba plastiku.

Įžeminimo strypai – reitingas

1. Strypų tiektuvas 3,90 Anglies „Rumpol Big Bull“ žemei 100-180g

Tiektuvo meškerė 3,90 „Weglowy Rumpol Big Bull na Grunt 100-180g“ yra įdomus pasiūlymas žmonėms, ieškantiems įrangos, skirtos žvejybai ant žemės, naudojant virpalo antgalio metodą. Pateiktas modelis sveria 390 g, o jo liejimo svoris yra 100 – 180 g.

Strypas pagamintas iš anglies kompozito ir turi pusiau parabolinį poveikį. Jis yra labai patvarus, be to, jį patogu transportuoti, sulankstęs jis yra 137 cm ilgio (bendras jo ilgis – 390 cm). Įranga aprūpinta porceliano kreiptuvais ir jautriais, keičiamais antgaliais. Jis tinkamas žvejybai upėse, ežeruose ir kanaluose.

Meškeriotojai mano, kad modelis tinka ne tik patyrusiems žmonėms, bet ir pradedantiesiems. Strypas leidžia atlikti tolimus, bet tuo pačiu tikslius metimus su tiektuvu. Tai taip pat leidžia patikimai sukabinti ir efektyviai ištraukti žuvis į krantą, net esant stipriai upės srovei.

„Feeder Rod“ 3.90 „Weglowy Rumpol Big Bull na Grunt 100-180g“ yra 3,9 m ilgio modelis, kurio svoris – 390 g. geras šlifavimo strypas iki 100 PLN su liejimo svoriu 100 – 180 g.

Privalumai

Universalumas:

Įranga labai gerai tinka patyrusiems meškeriotojams, ji taip pat rekomenduojama pradedantiesiems. Tai įrodo jos universalumą.

Patogus transportavimas:

Strypo transportavimo ilgis yra 137 cm, todėl jį galima patogiai gabenti, taip pat autobusu ar kitu viešuoju transportu.

Jautrūs patarimai:

Įranga turi labai jautrius patarimus, kurie informuoja apie kiekvieną jūsų paimamą žuvį.

Tam tikra uogienė:

Meškerė garantuoja patikimą kabliuką, taip pat efektyvų sugautų žuvų tempimą į krantą.

Jėga:

Strypas yra patvarus, nes buvo pagamintas iš kruopščiai parinktų medžiagų, įskaitant. anglies kompozitas.

Trūkumai

Kamštinė rankena:

Ne visiems žvejams patiko tai, kad rankena pagaminta iš kamštienos. Tai padidina riziką, kad įranga netikėtai paslys iš jūsų rankos, ypač kai ji yra šlapia ar prakaituota.

2. „Jaxon“ žemės rinkinys, „Zaffira Rod“ 3,3 m + ritė + AKC

„Jaxon Land Set“, „Zaffira Rod 3.3m + Reel + AKC“ patiks žvejams, norintiems įsigyti įrangą, kurios liejimo svoris yra 50-120 g. Strypas yra tvirtas, jo gamybai buvo naudojamos epoksidinės dervos ir stiklo pluoštas. Jo konstrukcija susideda iš 3 dalių, ji turi du keičiamus antgalius.

Rinkinį sudaro: 125 m ilgio valas, žemės masalo krepšelis, du vamzdžiai nuo susipainiojimo, du stoglangiai ir kabliai. Bendras strypo ilgis yra 3,3 m, jis sveria 341 g.

Pirkėjai noriai renkasi aprašytą įrangą, nes jums nereikia patiems pasirinkti elementų, reikalingų žvejybai. Jis taip pat giriamas už galimybę patogiai transportuoti automobilyje, autobuse ar net dviračiu (meškerės ilgis 118 cm). Taip pat verta paminėti labai jautrius patarimus, kurie parodys kiekvieną kąsnį.

„Jaxon Land Set“, „Zaffira Rod“ 3,3 m + ritė + AKC – rinkinys su 3,3 m ilgio lazdele, sveriančiu 341 g. Liejimo svoris yra 50 – 120 g.

Privalumai

Papildoma įranga:

Kartu su meškere gauname kelis elementus, kurių nereikia pirkti atskirai. Tai apima kabliukus, vamzdžius nuo susipainiojimo ir krepšį masalui.

Tvirtumas:

Įranga yra labai tvirta, jos gamybai buvo naudojamos stiklo pluošto ir epoksidinės dervos.

Tolimi metimai:

Dėl bendro modelio ilgio jį galima mesti labai dideliu atstumu. Tai nėra problema, tai patvirtina meškeriotojų atliktas žemės meškerės bandymas.

Patogumas:

Įranga yra lengva ir patogi. Galite saugiai laikyti rankose ir nėra rizikos, kad jis netikėtai paslys, pvz., Liejant.

Trūkumai

Subtilūs sulankstymo mechanizmai:

Mechanizmai, atsakingi už strypo sulankstymą ir išskleidimą, yra gana subtilūs, po kurio laiko jų darbas tampa ne toks sklandus.

3. „Robinson Carbonic T-Carp 40-90g“ karpinė lazdelė

„Robinson Carbonic T-Carp 40-90g“ karpių meškerė yra 3,6 m ilgio ir tinkama ne tik gruntinei, bet ir gyvoms ar negyvoms žuvims (plėšrūnų atveju). Ši įranga turi greitą veiksmą, o tai reiškia, kad lazda yra jautri, leidžia tiksliai mesti, taip pat greitai užsikabinti.

Dėl meškerio masės 40 – 90 g, meškerė puikiai tinka meškerioti vidutinio dydžio tvenkiniuose ir verslinėje žvejyboje. Jis turi labai tvirtus ruošinius, atsparius mechaniniams pažeidimams. Šis modelis pagamintas iš 5 sekcijų, jis sveria 380 g.

Pasak vartotojų, įranga yra patvari, todėl karpių ir kitų karpinių žuvų žvejyba tampa patogi. Svarbu tai, kad jis tinka žvejybai nuo kranto, taip pat iš valties. Strypo gabenimo ilgis yra 98 cm, todėl jį lengva transportuoti automobilyje ar viešojoje transporto priemonėje.

„Robinson Carbonic T-Carp 40-90g“ modelis yra 3,6 m ilgio, o liejimo svoris yra 40–90 g. Strypo svoris – 380 g.

Privalumai

Ne tik karpių žvejybai:

Įranga gali būti naudojama karpiams, taip pat kitoms karpinėms žuvims gaudyti. Tai leidžia naudoti ne tik sumalimo metodą, bet ir kitus metodus: Żywiec ir negyvas žuvis.

Komercinei žvejybai ir tvenkiniams:

Atsižvelgiant į meškerės mėtymo svorį, tai yra geras pasirinkimas verslinei žvejybai, taip pat vidutinio dydžio tvenkiniui. Svarbu tai, kad įranga yra tinkama žvejybai krante ir valtimis.

Tikslus metimas ir greitas kablis:

Kadangi strypas veikia greitai, jis leidžia atlikti labai tikslų liejimą. Be to, jei patarimai informuoja mus apie įkandimą, mes galime greitai užkabinti žuvį.

Trūkumai

Netinka pradedantiesiems žvejams:

Įranga nerekomenduojama pradedantiesiems, nes žmonėms, neturintiems patirties, sunku išnešti žuvį į krantą.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

„Caperlan X’Tensis 500“

Ieškodami modernios meškerės, skirtos žvejybos ant grunto mėgėjams, turėtume atsižvelgti į „Caperlan X’Tensis 500“. Produktas pagamintas iš gerų medžiagų, todėl jis yra lengvas ir stabilus. Modernus ir elegantiškas dizainas leis kiekvienam meškeriotojui mėgautis „Caperlan“ prekės ženklo vaizdu. Tikslus prietaiso dizainas garantuoja tikslius tiektuvo metimus.

Modelis pagamintas iš anglies pluošto, todėl produktas yra lengvas ir patvarus. „Caperlan X’Tensis 500“ turi net 7 „Sic“ vadovus …