Geriausios akių šešėliai

Jei ieškote sau tinkamų akių šešėlių, tačiau nežinote, kuris iš rinkoje esančių produktų yra geriausias, patekote į reikiamą vietą. Parengėme sąrašą, kuriame pateikiami dažniausiai vartotojų rekomenduojami kosmetikos gaminiai. Reitingo viršuje padėjome šešėlių paletę „Affect Pressed Eyeshadows Palette“. Jis turi net 10 gražių spalvų, leidžiančių susikurti efektyvų makiažą įvairioms progoms. Kosmetika laikoma nuolatine, todėl galite būti tikri, kad dienos metu jums nereikės paliesti makiažo. Pateikti akių šešėliai neišsiplėšia, o tai palengvina jų pritaikymą. Produktas uždarytas gražioje pakuotėje, todėl vartotojų dėmesį traukia ne tik aukšta kosmetikos kokybė, bet ir gražus jos apdirbimas. Jei ši akių šešėlių paletė neatitinka jūsų lūkesčių, raginame perskaityti kitus pasiūlymus. „Makeup Revolution“ šokoladinis rožinis auksas yra kosmetika, kuri užėmė antrą vietą reitinge. Ši akių šešėlių paletė pasižymi gražiomis spalvomis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Pakuotėje yra didelis, patogus veidrodis, leidžiantis lengvai pasidaryti makiažą. Kosmetika yra patvari, todėl daugelį valandų išlieka ant vokų ir nesisuka.

Trūkumai

Šešėlių konsistencija yra šiek tiek sausa, o tai reiškia, kad tepant ji gali pleiskanoti ant veido ir nudažyti skruostus. Kai kurie sako, kad pakuotė pagaminta iš gana nekokybiško plastiko, todėl būkite atsargūs, kad jos nenumestumėte.

Santrauka

Paletėje yra 16 skirtingų šešėlių, kurie ne tik nudažo akies voką, bet ir apšviečia veidą. Kosmetikoje yra atspalvių su gera spalvų pigmentacija. Produktas yra patvarus, todėl išlieka akyje net po kelių valandų.

Kokį akių šešėlį pirkti?

Pirkinių vadovas

Akių šešėliai yra produktas, kurio negalima praleisti iš nė vieno moteriško kosmetikos krepšio. Tai leidžia jums sukurti makiažą, atitinkantį jūsų odos atspalvį ar aprangą. Nuo akių šešėlio pasirinkimo priklauso, ar akis bus pabraukta, ir ar galima iš jos atkreipti gylį. Rinkoje yra daug įvairių spalvų produktų, todėl išsirinkti tinkamą gali būti sunku. Todėl verta perskaityti pagrindinę informaciją apie pigmentaciją ir spalvą, kurią pateikiame žemiau.

Pigmentacija

Pigmentas gali būti iš natūralių šaltinių, tokių kaip gėlės ir augalai, tačiau jis taip pat gali būti pagamintas iš metalų arba pagamintas laboratorijoje. Verta žinoti, kad raudonuose gaminiuose, pagamintuose ne Europoje ar JAV, gali būti sveikatai pavojingų kadmio ir sunkiųjų metalų. Kuo daugiau pigmento tam tikroje kosmetikoje, tuo ji bus intensyvesnė ir patvaresnė. Kita vertus, jei jo bus mažiau, šešėlis bus šviesus ir oda gali pasirodyti. Pigmentacija taip pat turi tiesioginę įtaką produkto patvarumui.

Odos veido spalva – kuri akių šešėlis jums geriausia?

Visų pirma turėtumėte sužinoti, kokia jūsų odos spalva, nes tai lemia atspalvių spalvų pasirinkimą. Kosmetikos vaistinėje galite patikrinti savo odos atspalvį. Dauguma moterų nežino savo veido ir, kaip jau minėjome, tai yra svarbus veiksnys. Kai specialistas nustatys jūsų odos atspalvį, galėsite pereiti prie akių šešėlių pasirinkimo. Žemiau pateikiame odos tipus ir patarimus, kaip pasirinkti kosmetiką:

Šalta veido spalva – tokiam odos atspalviui tinka skaistalai ir persikai. Pasirinkite koralų ir pastelinius šešėlius. Blyškiems žmonėms bus gerai žalia, rožinė ir pilkai ruda. Apelsinai yra geriausias rožinio veido pasirinkimas. Tamsesnės odos atveju verta ją paryškinti šviesiais šešėliais, kurie pagilina akį ir išsiskiria prieš ją.

Šilta veido spalva – šilto veido savininkai gali tai pabrėžti naudodami šaltus šešėlius. Švelniai odai tiks žemiškos rudos ir smėlio spalvos. Lengvai įdegusi oda gražiai atrodo su rudais, rausvais ir oranžiniais šešėliais. Priešingai, tamsus minkštimas gerai atrodo su raudonais, tamsiai mėlynais ir žaliais.

Alyvuogių spalva – šiuo atveju geriausia rinktis skirtingus žalios, geltonos spalvos atspalvius, tačiau derinant su labiau prislopintomis spalvomis. Tamsios spalvos, kurias galima šiek tiek paryškinti, gerai tinka vakariniam makiažui. Graži oda atrodo gražiai su spanguolių rausvais atspalviais. Patinęs kūnas atrodo patrauklus purpuriniu ir turkio spalvos. Kita vertus, tamsios spalvos savininkai gerai atrodys su koralų ir raudonomis spalvomis.

Neutralus odos atspalvis – šiuo atveju kiekviena spalva yra tinkama. Šviesiai odai geriausiai atrodys metaliniai atspalviai, taip pat apelsinai ir rudos spalvos. Vidutiniškai tamsaus veido persikai ir rausvos spalvos atrodo gerai. Kita vertus, tamsios ir raugintos odos puikiai derinamos su auksu ir sidabru.

Akių spalva

Svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį, kuris atitiktų jūsų akių spalvą, stilingai išryškinti akių gylį ir išvaizdą. Štai svarbiausios taisyklės:

Mėlynų akių atveju jas geriausiai pabrėžia baltos ir pilkos spalvos. Jų spalvą gerai paryškina bliuzas, šviesesnis už akis. Vakariniam ir naktiniam makiažui verta naudoti chaki, šokolado ir karamelės atspalvius.

Norėdami pridėti daugiau spalvų savo žalioms akims, nuspalvinkite jas kontrastingais produktais. Makiažui ypač tiks įvairūs violetiniai atspalviai – nuo šviesesnių iki tamsesnių. Rožinė, smėlio ir ruda spalva taip pat atrodo patraukli.

Žmonės su rudomis akimis jaučiasi jaukūs, nes dauguma prieinamų akių šešėlių spalvų atitinka juos, todėl galite naudoti mėgstamus atspalvius. Tačiau daugelis iš jūsų pabrėžia, kad jis atrodo unikalus violetinės, žalios, grafito, raudonos ir aukso spalvos.

Lazdynų akys geriausiai dera su vario ir rudos spalvos makiažu. Šios spalvos išryškina išvaizdos gylį. Mes taip pat rekomenduojame purpurinius ir raudonus.

Paletė ar vienas šešėlis?

Šešėliai dažnai parduodami paletėse nuo 2 iki kelių dešimčių spalvų. Jie dažnai derinami tarpusavyje, kad galėtumėte pasidaryti kelis skirtingus makiažus. Tačiau pasitaiko, kad perkame paletę ir naudojame tik kelis mėgstamus atspalvius, nes likusieji neatitinka mūsų akių, odos atspalvio arba nežinome, ką daryti su duota spalva.

Kai kurie gamintojai leidžia jums sukurti savo paletę. Pakuotė pritaikyta atskiriems šešėliams įterpti. Tokiu būdu galite išsirinkti jums labiausiai patinkančias spalvas ir laikyti jas vienoje pakuotėje. Galima įsigyti atskirų šešėlių – galite pasirinkti tik tuos, kuriuos iš tikrųjų naudosite. Tačiau daugelis moterų pastebi, kad įsigyti mažos kosmetikos ne visada yra patogu, nes dažydamiesi turi atidaryti net kelias dėžutes.

Nuoseklumas

Anksčiau gamintojai siūlė išskirtinius presuotus akių šešėlius, tačiau dabar pasirinkimas yra daug didesnis. Kurį akių šešėlį rinktis, atsižvelgiant į konsistenciją, kaip produktas tepamas ant voko ir kiek jis yra veiksmingas? Čia yra populiariausi tipai

Presuoti akių šešėliai yra labiausiai paplitę produktai rinkoje. Juos lengva pritaikyti ir palyginti gerai sumaišyti. Verta pridurti, kad šios rūšies gaminiai nesuyra, todėl jūs išlaikysite savo tualetinį stalą švarų.

Laisvi akių šešėliai paprastai būna labai pigmentuoti. Dėl to, norint sukurti intensyvų makiažą, jums nereikia daug produktų. Tačiau šie preparatai labai pleiskanoja, todėl juos tepdami turite būti atsargūs, netepti veido ar netyčia išpilti kosmetikos ant drabužių. Prieš tepant, verta ant voko uždėti tinkamą pagrindą, kuris gerai prilaiko pudrą ant odos.

Skystis – tai taip pat gali būti kreminės konsistencijos arba parduodami lazdele. Tokio tipo kosmetiką lengva tepti, tačiau ją palyginti sunku maišyti. Būna, kad toks preparatas surenkamas į voko raukšlę ir pabrėžia raukšles.

Blizgūs ir matiniai šešėliai

Parduotuvių pasiūlymuose yra blizgių ir matinių atspalvių. Atsižvelgdami į norimą pasiekti efektą, galite naudoti abu. Kilimėliai labai tiks kasdieniam makiažui. Jie leidžia mums atrodyti natūraliai. Jie taip pat leidžia jums sukurti tinkamą pagrindą, kai formuojate savo akis. Blizgūs šešėliai pabrėžia raukšles, todėl pagyvenusiems žmonėms jų nerekomenduojame. Jie gali būti naudojami ypač vakarais, kai makiažas turi būti išraiškingesnis. Juo galite pabrėžti antakio kaulą ir voko vidurį.

Akių šešėliai geromis kainomis

Priklausomai nuo kokybės, akių šešėlių kainos skiriasi – iš Azijos importuojami bus labai pigūs, o sertifikuoti ir firminiai – brangesni. Atpažįstami prekės ženklai taip pat labiau vertina savo kosmetiką, nes jie turi daugiau investuoti į rinkodarą. Rinkoje galite rasti labai pigių preparatų nuo 2 PLN vienai akių šešėliui ir didelėms paletėms iki 500 PLN. Paprastai vienos šešėlių kainos yra didesnės nei tos pačios gramatikos, parduodamos paletėje. Atminkite, kad geriausias akių šešėlis nebūtinai turi būti pats brangiausias, svarbu, kad produktą pritaikytumėte pagal savo poreikius.

Geriausi akių šešėliai 2021 m

Jūs jau žinote, kokie akių šešėliai bus tinkami veido, plaukų ir akių spalvoms. Dabar verta patikrinti, kuriuos produktus vartotojai dažniausiai renkasi. Šis akių šešėlių reitingas apima kosmetiką, kuri leis jums sukurti gražų dienos ir vakaro makiažą.

Mūsų rekomendacijos

„Affect Pressed Eyeshadows Palette“

Vienas geriausių akių šešėlių rinkinių yra „Affect Pressed Eyeshadows Palette“. Ši paletė susideda iš šių atspalvių: sidabro, vanilės, rožinės, šviesiai rudos, tamsiai violetinės, sidabro rudos, karamelės, šviesiai smėlio, persiko ir šaltai rudos. Kaip matote, naudodami kosmetiką galite …