BMW E46 modifikacijos

Pirmą kartą 3 serijos BMW E46 buvo pristatytas Europoje 1998 m., o JAV – 1999 m. su modeliais E46 323i ir E46 328i. 2000 m. E46 modelių gamą papildė E46 328Ci ir E46 323Ci kupė ir kabrioletas. 2001 m. JAV rinkoje E46 toliau plėtėsi su E46 325i, E46 325Ci, E46 330i ir E46 330Ci modeliais. Nepaisant didžiulių inžinerinių pasiekimų, kurių buvo imtasi, kad gamykloje būtų pagamintas gerai veikiantis 3 serijos BMW, galima įsigyti daugybę E46 modifikacijų, kurios pagerina pagreitį, valdymą, aerodinamiką ir kt.

E46 našumo modifikacijos

BMW E46 3 serijos 3 serijos automobilis turi gerai sureguliuotą gamyklinį 6 eilės variklį, kuriam gali būti labai naudingi įsiurbimo sistemos patobulinimai, BMW programinės įrangos derinimas, išmetimo sistema ir net kompresoriai.

Kompanija „aFe Power” gamina didelio našumo šalto oro įsiurbimo sistemas, skirtas E46, įskaitant E46 330i, E46 325i ir E46 M3. AFe šalto oro įsiurbimo sistema užtikrina geresnį srautą ir našumą, palyginti su standartine oro įsiurbimo sistema, kuri skirta triukšmui ir išmetamųjų teršalų kiekiui sumažinti. Be to, galite rinktis „aFe Pro 5R” arba „aFe Pro Dy S” filtro elementus, užtikrinančius geresnį srautą ir našumą, palyginti su gamykliniu BMW popieriniu oro filtru.

Su „Active Autowerke” ECU derinimo patobulinimu padidinsite kitų modifikacijų metu pasiektą galios padidėjimą, pritaikydami oro ir degalų santykį bei kitus parametrus, kad galėtumėte atlikti tikrai individualų BMW ECU derinimą. Šios sistemos skirtos tiek eksploatuojamiems, tiek modifikuotiems E46 3 serijos automobiliams, siekiant užtikrinti, kad programinė įranga būtų sukurta pagal jūsų konkretų pritaikymą. Be to, galite atlikti „Shark Software” derinimą E46 automobiliui, kuris yra paprastesnis atnaujinimas, nesuteikiantis tiek daug galios, bet vis tiek gerokai geresnis nei standartinis.

Gamyklinė BMW išmetimo sistema yra labai gera, tačiau taip pat tyli ir ribojanti. E46 3 serijos E46 modelio išmetimo sistemas galima įsigyti iš tokių gamintojų kaip „Remus Exhausts for BMW”, „Active Autowerke E46 Exhausts”, „Eisenmann BMW Exhausts” ir daug kitų. Šios sistemos skiriasi savo skambesiu ir kaina, tačiau visos jos pagerina srautą ir našumą – tai būtina bet kuriai E46 3 serijos mašinai su šalto oro įsiurbimo sistema.

E46 pakabos modifikacijos

E46 pakaba yra gera gamyklinė sistema, tačiau ją galima gerokai patobulinti naudojant spyruokles, spyruokles ir amortizatorius arba suktuvus. E46 automobiliui skirtos „H&R Sport” spyruoklės yra puiki gamyklinių spyruoklių alternatyva, kuri pagerins automobilio valdymą ir sumažins jo aukštį, tačiau nebus per daug agresyvi gatvėms. Jei ieškote visiško E46 automobilio pakabos patobulinimo, geriausia įsigyti spyruoklių ir amortizatorių pakabą, pavyzdžiui, „Koni FSD/Eibach Pro Kit” arba „H&R Cup Kit”. Tai suderinti spyruoklių ir amortizatorių komplektai, kurie pagerina eksploatacines savybes ir sumažina automobilį.

BMW ratų amortizatoriai yra geriausias E46 3 serijos automobilio patobulinimas. Šios reguliuojamos pakabos sistemos leidžia nustatyti važiavimo aukštį, o kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, KW V2 ir BIlstein PSS10, galite reguliuoti atšokimo ir suspaudimo nustatymus.

E46 išorinės dalys

E46 3 serijos automobilis yra gerai apipavidalintas, tačiau jam gali būti naudingi patobulinti bamperiai, pavyzdžiui, M3 bamperis, skirtas E46 3 serijai. Be to, galite padaryti E46 modeliui skirtą M Tech II bamperį, kad pakeistumėte išvaizdą į agresyvesnį nustatymą. E46 matinės juodos grotelės taip pat yra populiarus atnaujinimas, suteikiantis automobiliui agresyvesnę išvaizdą.

Vorsteiner CSL bagažinė yra populiarus kupė atnaujinimas, kuris sumažina svorį ir pagerina prispaudžiamąją jėgą, kad būtų užtikrintas maksimalus stabilumas važiuojant dideliu greičiu. RD Sport E46 dalių liniją sudaro E46 skirti sparnai, priekinis bamperis ir galinis tornado bamperis. Galiausiai, M3 lūpų spoileris yra populiarus standartinės E46 bagažinės patobulinimas, suteikiantis švarią išvaizdą.

E46 interjero dalys

E46 interjeras yra vienas iš ergonomiškai tobulų, tačiau gali būti pritaikytas pagal jūsų poreikius, naudojant pagal užsakymą pagamintus alkantaros pavarų perjungimo batus ir anglies pluošto pavarų perjungimo rankenėles. Taip pat galite pakeisti apšvietimą į LED interjero žibintus, naudodami E46 automobiliui skirtą „Bimmian Interior Xenon Kit” komplektą.

 

Straipsnio šaltinis:https://ledauto.lt/parktronikai/

 

https://skrenduiturkija.lt/bmw-parkingas/