Žemyn miegmaišis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ruošiantis nakvoti palapinėje, turėtumėte turėti gerą miegmaišį, kuris apsaugos jus nuo šalčio. Šiuo metu geriausias modelis nusipelno mūsų dėmesio Cumulus Rect 500. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, atsparios trinčiai ir plyšimams, todėl mums tarnaus ilgą laiką. Dėl mažo svorio miegmaišį nešiotis yra labai lengva, nes jis per daug neapsunkina žygių pėsčiomis metu. Pūkai modelio viduje pasiskirsto tolygiai, o tai reiškia, kad mūsų kūnas yra gerai apsaugotas nuo neigiamos temperatūros. Jei reikia, gaminį galima išskleisti, todėl tai yra antklodė 2 žmonėms. Alternatyva yra aukštos kokybės miegmaišis Jeti Kolba. Dėl ergonomiškos, gerai profiliuotos formos mūsų kūnas yra apsaugotas nuo šalčio. Storas apatinis sluoksnis garantuoja puikų miego komfortą. Be to, produktas yra labai lengvas ir sulankstomas į kompaktiškus matmenis, todėl galite lengvai jį supakuoti į kuprinę.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį pūkinį miegmaišį nusipirkti?

Pirkinių vadovas

Vykstant atostogų, labai svarbu su savimi pasiimti reikiamą įrangą. Atsižvelgdami į sąlygas, turėtume pritaikyti savo įrangą prie oro sąlygų, apgyvendinimo vietos ir topografijos. Visa ši informacija tampa ypač svarbi, jei planuojate kempingo atostogas. Dangtis apsaugo mus ne tik nuo žemos temperatūros, bet ir nuo vabzdžių bei kitų mažų gyvūnų. Suprasdami teisingo įrangos pasirinkimo svarbą, vartotojai dažnai susimąsto: kokį pūkinį miegmaišį rinktis, kad jis visiškai atitiktų jų lūkesčius. Šiame straipsnyje parodysime, į ką reikia atsižvelgti priimant sprendimą, kad pirkimas nepasirodytų klaida.

Atsparumas temperatūrai – kuris pūkinis miegmaišis yra geriausias?

Pirkdami miegmaišį pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į sąlygas, kuriomis ketinate jį naudoti. Jei mus veikia labai žemos temperatūros, turime įsigyti profesionalią įrangą, kuri yra daug brangesnė nei standartinė. Dėl tos pačios priežasties neturėtumėte permokėti, ieškodami dangos palapinei, vasarą pastatytai Ispanijos pakrantėje.

Taigi, kaip nuspręsti dėl tinkamos struktūros žemyn? Prašome perskaityti informacinį lapelį, pateiktą kartu su produktu. Joje pateikiama informacija pagal EN 13537 standartą, kuriame aiškiai apibrėžti šilumos izoliacijos standartai, t. Y. Temperatūros ribos, kuriomis galime naudoti miegmaišį. Pagrindiniai elementai mums yra 4 elementai: „viršutinė komforto riba – T-max“, „patogi temperatūra – T – komfortas“, „apatinė komforto riba – T – riba“ ir „ekstremali temperatūra – T – kraštutinė“. T – max rodo optimalias miego sąlygas tiek vyrams, tiek moterims. „T-comfort“ leis mums visą naktį miegoti nejaučiant šalčio.

Tai mažiausia vertė, kuriai esant moteris gali pailsėti (vidutinis svoris 60 kg). T-riba, kaip sako pavadinimas, nustato minimalią vyriškos lyties temperatūrą, tačiau ji taikoma žmonėms su didesniu svoriu, kurie paprastai yra atsparesni šalčiui. Paskutinis punktas, ty T – kraštutinumas, informuoja mus, kad turėdamas tam tikrą vertę, suaugęs vyras gali miegoti apie 6 valandas be pavojaus sušalti, tačiau jis tikrai patirs stiprų šalčio jausmą.

Jei norite maksimalios šiluminės apsaugos, patikrinkite, kaip gaminys yra siuvamas. Geriausia, jei jame nėra dygsniuotų elementų, nes yra pavojus, kad susiaurintose vietose jausime didesnį šaltį. Be to, užtrauktukai ir kiti tvirtinimo elementai yra svarbi detalė. Visi jie turėtų būti sandarūs ir pritvirtinti papildomu išoriniu dangčiu. Kai kuriuose modeliuose yra specialūs „Velcro“ tvirtinami užvalkalai, kurie miegmaišį paverčia kokonu. Paprastai tokius sprendimus naudoja profesionalios įrangos, naudojamos kopiant į aukštą kalną, gamintojai.

Figūra

Kitas svarbus veiksnys, lemiantis, ar miegmaišis pateisins jūsų lūkesčius, yra jo forma. Šiuo metu rinkoje yra 3 pagrindinės formos, kurias dažniausiai renkasi vartotojai: vokas, mumija ir medžioklė.

Pirmasis – vokas – yra seniausias miegmaišių tipas. Tai yra įprastas stačiakampis, pasiūtas iš vienos pusės, o priešinga ir pasirinktinai apatinė pusė yra užtrauktuku. Šio tipo miegmaišiai dažniausiai naudojami iškyloms ir stovyklavimui vasaros ar pavasario sezonu. Dėl to, kad vidinė erdvė yra gana didelė, produktas negali išlaikyti žmogaus sukurtos temperatūros. Spręsdami dėl „voko“, patikrinkite, ar galima atidaryti šoną po kojomis. Svarbiausias šios rūšies įrangos privalumas yra tas, kad jūs galite lengvai iš jos pasidaryti antklodę arba naktį prisidengti keliais žmonėmis. Jei apatinė dalis buvo siuvama visam laikui, deja, programėlė pasitarnaus tik mums.

Kitas modelis – mumija – yra labiausiai vartotojų vertinama forma. Jis beveik idealiai pritaikytas prie žmogaus figūros, todėl puikiai tinka kūnui, taupydamas jo energiją. Dėl mažesnio sunaudotos medžiagos kiekio šio tipo miegmaišiai paprastai yra lengvesni už voką. Be to, jame dažnai nėra spynų, o tai taip pat turi įtakos jo svoriui. Būdinga „mumijos“ dalis yra galvos atrama, leidžianti galvą uždėti ant minkštos medžiagos atviru veidu (įrangos galinė dalis yra ilgesnė nei priekinė). Kai kurie modeliai turi specialų audinį, kuriuo sumažinsite veido angą ir dar labiau atsiribosite nuo šalčio.

Medžiokliniai miegmaišiai skirti žmonėms, kuriems tenka kelias valandas praleisti atsisėdus. Gana pavojinga visą laiką budėti, ypač jei lauke labai šalta. Pavargęs kūnas gali sušalti daug greičiau, todėl prieš eidami į mišką būtinai įsigykite specialios įrangos. Medžiotojams skirtas gaminys turi specialią liemenę, prisiūtą aplink juosmenį. Dėl to miegmaišį galite užsidėti tik ant kojų, kad jos neužšaltų nuo šalčio.

Medžiaga

Akivaizdu, kad įrangos dangtis turėtų būti pakankamai storas, kad medžiaga būtų atspari išorės veiksniams, ir plona, ​​kad nepridėtų nereikalingo svorio. Geriausias pūkinis miegmaišis yra neperšlampamas ir turi atitinkamą vėdinimo sistemą.

Dažniausiai naudojamos medžiagos yra poliesteris ir nailonas. Medžiagos rinkoje buvo žinomos daugelį metų, todėl gamintojai patobulino savo struktūrą tiek, kad galėtų puikiai susidoroti net ir labai sunkiomis sąlygomis.

Dydis

Sprendžiant pirkti miegmaišį, verta iš anksto atsižvelgti į jo dydį dviem formomis: sulankstytu ir išskleistu.

Jei ketinate daug keliauti su įranga, sutelkite dėmesį į jos laikymą maišelyje, kuriame yra mažai vietos. Didelis bagažas dažnai yra gana varginantis, todėl verta pasinaudoti gamintojų, kurie pateikia labai platų suspaustų modelių asortimentą, pasiūlymu.

Jei svarstote apie dislokuojamos įrangos dydį, pirmiausia atkreipkite dėmesį į būsimo vartotojo ūgį. Miegmaišis turėtų būti 20–25 cm ilgesnis už jį.

Paprastai parduotuvėse pasirodantis standartinis dydis yra 73 cm x 190 cm. Tai dydis, kuris tiks daugumai suaugusiųjų. Vaikams dažniausiai pasirenkami šiek tiek mažesni modeliai. Jų ilgis yra 145 cm ir mažesnis, o plotis – apie 71 cm.

Jei esate labai aukštas žmogus, jums gali kilti mažai sunkumų parduotuvėje ieškant tobulos įrangos. Nepaisant to, internete yra įvairių rūšių miegmaišių ir tikrai rasite ką nors sau.

Žygeivių naujovė dabar yra įranga, aprūpinta guminėmis juostomis. Šis sprendimas priverčia miegmaišį prisitaikyti prie jūsų matmenų, kai įeinate į vidų. Tai padės greičiau sušilti ir palaikyti kūno sukuriamą temperatūrą.

Pūkai užpildyti miegmaišiai geromis kainomis

Miegmaišių kainos skiriasi priklausomai nuo gamyboje naudojamų medžiagų, dydžio ir prekės ženklo. Jums patinka paprasčiausia įranga už mažiau nei 50 PLN. Tačiau jei jums rūpi profesionali įranga, turite būti pasirengę už 500 zlotų.

Geriausi pūkiniai miegmaišiai 2021 m

Ruošdamiesi kelionei į kalnus žiemą, turėtumėte turėti geros kokybės pūkinį miegmaišį, kuris apsaugos jus nuo šalčio. Tinkamas produktas suteiks mums miego komfortą, todėl ilsimės prieš sunkų lipimą. Deja, įsigyti geros kokybės produktą nėra paprasta užduotis. Štai kodėl mes paruošėme šį pūkinių miegmaišių reitingą, kad padėtume jums pasirinkti tinkamą įrangą.

Mūsų rekomendacijos

Cumulus Rect 500

Pagrindinė kalnų ekspedicijos įranga yra miegmaišis, kuris apsaugos jus nuo šalčio. Dėmesio vertas modelis yra „Cumulus Rect 500“. Produktas užpildytas pūkais, kurių bendras svoris yra 500 g, o tai užtikrina gerą izoliaciją nuo šalčio.

Didelis pateikto modelio privalumas yra tas, kad mes galime jį bet kada išskleisti taip, kad jis veiktų kaip 200 cm x 160 cm antklodė. Dėl šios priežasties miegmaišį gali naudoti iki 2 žmonių. Bendras produkto svoris yra 910 g, todėl jis nėra per sunkus. Miegmaišio pranašumas yra tas, kad visos apatinės kameros yra sujungtos viena su kita, todėl vartotojas pats gali nuspręsti, kaip turėtų būti išdėstytas įdaras.

Komforto temperatūra yra 4 laipsniai C, riba yra -1 laipsniai C, o kraštutinė temperatūra yra -16 laipsnių C. Modelis yra 200 cm ilgio, todėl jis skirtas žmonėms iki 190 cm ūgio.

Pasak daugelio vartotojų, pateiktas modelis yra labai geras pūkinis miegmaišis. Visos medžiagos, naudojamos gaminiui gaminti, yra geros kokybės.

Jeti Kolba

„Yeti Kolba“ modelis yra labai dažnai pasirinktas miegmaišis su pūkų įdaru. Didžiausias modelio privalumas yra ypatinga, ergonomiška forma, gerai apsauganti mus nuo šalčio.

Pažymėtina …