Xenon rinkinys

Šis HID rinkinys skirtas dviem priekinių žibintų lemputėms pakeisti. Rinkinyje yra dvi HID lemputės ir du balastai

Apie

Šis HID rinkinys skirtas dviem priekinių žibintų lemputėms pakeisti. Rinkinyje yra dvi HID lemputės ir du balastai

„HIDS4U“ slaptieji rinkiniai siūlo pačius geriausius Xenon lemputes apšvietimo produktus. Palyginti su standartinėmis halogeninėmis lemputėmis, „Xenon HID“ (didelio intensyvumo išlydis) suteikia žymiai ryškesnę šviesos galią ir stipresnį šviesos spindulį, kad geriau apšviestų kelio ženklus, ženklus ir galimus pavojus, kad keliaujant naktį būtų kur kas saugiau. Atnaujinę į „Xenon HID“ šviesą, niekada nenorėsite grįžti prie halogeno!

 

Kai kuriems H7 HID rinkiniams gali prireikti specialaus lemputės laikiklio. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite čia.

Dizainas

Šiuos rinkinius sukūrė mūsų inžinieriai, kurie glaudžiai bendradarbiauja su gamintoju pagal mūsų griežtas specifikacijas. „Stealth“ balastai vadinami taip, nes jie naudoja naujausias skaitmenines technologijas, kad balasto įtaisas būtų daug mažesnis nei daugelis kitų rinkinių, todėl juos neįtikėtinai lengva paslėpti savo transporto priemonėje. Jei jų bus, šlifuotas aliuminis su pintais kabeliais atrodys namuose bet kurioje variklio skyriuje.

Galios įvertinimas

Galite pasirinkti, ar norite 35 W (* iki 300% daugiau šviesos), ar 55 W (* iki 400% daugiau šviesos), o dauguma transporto priemonių priima bet kurį variantą. (* Nei standartinės halogeninės lemputės)

Suderinamumas

Visi mūsų „Stealth“ rinkiniai yra suderinami su „CAN-Bus“, užtikrinantys „be klaidų“ suderinamumą su praktiškai visomis transporto priemonėmis, be įspėjimų apie „išpūstos lemputės“ prietaisų skydelį, kuriuos gali rodyti dauguma senesnių ir pigesnių rinkinių. Balastuose taip pat yra pažangus EMF slopinimas, siekiant pašalinti radijo trukdžius.

 

„Plug & Play“

Šie rinkiniai yra suprojektuoti kaip „Plug & Play“, vadinasi, be laidų prie automobilio akumuliatoriaus – tiesiog prijunkite prie esamos priekinių žibintų lemputės jungties. Vidutiniškai rinkiniui telpa apie 30 minučių. Tačiau, jei kyla abejonių, tai yra paprasta bet kurio autoelektriko užduotis.

Spalvų temperatūra

Rinkiniai būna įvairių spalvų temperatūrų, kad tiktų, kaip norėtumėte, kad jūsų žibintai atrodytų.

  • 5000K (balta ir ryški ) – gryna balta „dienos šviesa“, suteikianti daugiausiai šviesos (rekomenduojama)
  • 6000K (mėlynas atspalvis) – mėlyna tamsinta balta šviesa, suteikianti modernią, vėsią, ledo baltumo išvaizdą.
  • 8000K („True Blue“) – intensyviai mėlyna, geriausiai tinkanti stiliui ir itin moderni išvaizda.

Priekinių žibintų tipas

Jūsų automobilio žibintų bloko tipas nulems, ar jums reikia atšvaito, ar projektoriaus lempučių. Gana lengva patikrinti save.

  • Atšvaitas – jei pažvelgsite į savo žibintų bloką ir pamatysite lemputę ir pamatysite priekinių žibintų bloko galinę sieną (atšvaitą), tuomet turite atšvaito stiliaus žibintus ir turėtumėte naudoti mūsų specialias anti-glare HID lemputes.
  • Projektorius – jei pažvelgsite į savo žibintų bloką ir pamatysite, koks yra objektyvas ar kupolas priešais lemputę, tai bus projektoriaus tipo objektyvas. Tokiu atveju projektoriaus objektyvas daug tiksliau sutelkia šviesą, todėl geriausias variantas būtų mūsų įprastos (ne reflektorinės) HID lemputės.

 

 


Čia supraskite skirtumą tarp projektoriaus ir atšvaito stiliaus žibintų ….

Kodėl slaptas rinkinys?

Rinkoje gausu pigių, prastesnės kokybės rinkinių, todėl svarbu nepamiršti, kad veikimo ir patikimumo skirtumai gali būti labai skirtingi. Atlikdami išsamų konkurentų rinkinių tyrimus ir taikomąją veiklą, žinome, kad pigesnės sistemos sukuria mažiau šviesos, neteisingi spindulių modeliai, lėtesnis paleidimas, padidėja akinimo ir suderinamumo problemos.

Garantija ir palaikymas

Dėl aukštos kokybės komponentų, naudojamų lemputėse ir balastuose, mes pasitikime produktu, kad galime išdidžiai pasiūlyti 2 metų garantiją be jokių kliūčių. Kad dar paprasčiau būtų montuoti rinkinį, mes parašėme savo išsamią naudojimo instrukciją ir patogų gedimų nustatymo vadovą. Jei kada nors kiltų kokių nors sunkumų, mes pasiruošę specializuotai techninei pagalbai ir aptarnavimui.

Dar daugiau šviesos, su krištolu

Norėdami kuo geriau išnaudoti savo naujus žibintus, labai rekomenduojame  Twenty20 “ rinkinį „Crystalite“ „Rapid Headlight Restoration“ . Komplekte yra viskas, ko jums reikia krištolo skaidrumui, kad jūsų lemputės būtų kuo geresnės – nes lemputė gali pilnai veikti tik tada, kai ji yra už skaidraus objektyvo. Laikui bėgant saulės šviesa pašalins jūsų priekinių žibintų apsaugą nuo UV spindulių, todėl jie gali būti nuobodu, pageltę ir oksiduoti. Krištolas ne tik grąžina juos į gyvenimą, atrodydamas kaip naujas, bet ir pakeis visą svarbią UV apsaugą. Be jokių kremų, lakų, juostų ar grąžtų, tai yra nepaprastai lengva tepti ir kiekvienas gali tai padaryti per kelias minutes.