Vibratoriai pasirinkimas

Visi nori sužinoti, kokie yra geriausi sekso žaislai moterims, ir iš tikrųjų tai visada priklauso nuo asmeninio pasirinkimo. Tačiau jei dar niekada nebandėte ir jaučiatės šiek tiek nedrąsiai įsigydami pirmąjį žaislą, tuomet mūsų moterų sekso žaislų pradedantiesiems vadovas skirtas jums.

Mintis įsigyti pirmąjį vibratorių gali būti jaudinanti, bet kartu ir bauginanti. Ar eisite į parduotuvę, ar užsisakysite internetu, ar jis bus pristatytas į namus, o kas, jei kas nors sužinos! O net ir įveikus visas šias kliūtis, kaip žinoti, kurie sekso žaisliukai moterims yra geriausi?

Kai kalbama apie merginas ir žaislus, normalu, kad visi šie dalykai kelia nerimą. Tačiau jei jaučiatės pernelyg nedrąsiai, kad ryžtumėtės moteriškam masturbacijos vibratoriui, pagalvokite dar kartą. Kiekviena moteris, turinti sekso žaisliuką, turėjo nugalėti šiuos jausmus ir dažniausiai galiausiai tampa visai nebloga kolekcininke!

Pirmiausia pagalvokite, kaip ketinate jį įsigyti. Užsakymas internetu paprastai yra labai patikimas procesas, o iš kitų vartotojų atsiliepimų nesunku sužinoti, kokie sekso žaislai yra geriausiai parduodami. Tačiau jei nesijaučiate patogiai, kad jis būtų siunčiamas jūsų namų adresu, visada galite jį pristatyti į draugo namus arba atsiimti iš pašto skyriaus.

Jei neturite galimybės užsisakyti internetu, nėra gėda užsukti į sekso prekių parduotuvę. Dabar yra daug parduotuvių, kurios specialiai pritaikytos pelningai moterų rinkai, todėl jei nesate pasiruošę nesibaigiančioms juodos odos, grandinėlių ir neįmanomo dydžio dildo eilėms, pasinerkite į specialiai moterims skirtą parduotuvę, kurios laimingos rožinės spalvos eilės be galo užpildytos nuostabių spalvų moteriškais sekso žaislais.

Dabar, kai reikės apsvarstyti, kuris žaislas skirtas būtent jums, prisiminkite štai ką. Iš esmės geriausi sekso žaislai moterims yra tie, kurie jus jaudina. Taigi spręsdami, kuris iš jų gali būti skirtas jums, tiksliai apsvarstykite, kaip jums patinka seksas, ir tada raskite atitinkantį sekso žaisliuką arba moterišką masturbacijos vibratorių.

Jei nesate visiškai tikri, ko ieškote, tuomet pagalvokite apie tai. Seksualiai aktyvias moteris paprastai galima suskirstyti į tris grupes:

Moterys, kurioms labiau patinka kunilingas; Moterys, kurioms labiau patinka įsiskverbimas; Ir moterys, kurioms patinka ir viena, ir kita. Taigi, turėdami tai omenyje, rinkdamiesi moterišką masturbacijos vibratorių pagalvokite, kokio tipo seksui teikiate pirmenybę.

Tačiau jei neturite didelės seksualinės patirties ir nesate tikri, kuriai kategorijai galite priklausyti, pasistenkite per daug neapsikrauti įvairiomis spalvomis, dydžiais ir dūzgiančiais prietaisais. Kai kurie jų gali jus suklaidinti, sužavėti ar net išgąsdinti, o tai, kas iš pradžių jus visiškai išgąsdino, iš tikrųjų gali tapti jūsų mėgstamiausiu jaudinančiu žaisliuku.

Priimdami sprendimą, pradėkite nuo geriausiai parduodamų sekso žaislų. Tai galite padaryti internete skaitydami atsiliepimus arba paklausdami parduotuvės darbuotojo. Geriausi žaislai moterims nebūtinai turi būti patys brangiausi, yra daugybė nebrangių sekso žaislų rūšių. Jei nenorite išleisti daug pinigų, bet nenorite nusivilti nusipirkę ką nors pigaus, gera pradžia – vidutinės kainos žaisliukas, kuris jau seniai yra vienas geriausių vibratorių moterų orgazmui.

Kaip ir bet kokį jums svarbų pirkinį, būtinai iš anksto atlikite tyrimą ir galbūt pirmiausia pradėkite nuo nebrangių žaislų ir ko nors, kas yra mažiau intensyvu, o tik tada pereikite prie galingesnio moteriško masturbacijos vibratoriaus.

Kad ir ką pasirinktumėte, būkite tikri, kad merginos ir sekso žaisliukai buvo sukurti vieni kitiems, ir net jei iš tiesų nežinote, kuris iš jų suteiks jums didžiausią malonumą, pirmasis bet kokio pobūdžio pirkinys yra žingsnis į visiškai naują malonumo sau, seksualinės nepriklausomybės ir neįtikėtino pasitenkinimo pasaulį.