turistinis šaldytuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ieškant turistinio šaldytuvo, verta patikrinti, kuriuos modelius rekomenduoja vartotojai. Suprantame, kad skaityti kiekvieną apžvalgą užtruks per ilgai. Kad jūsų užduotis būtų lengvesnė, mes tai padarėme už jus ir parengėme patikimą tekstą, kurį sudarė rekomenduojamos įrangos aprašymai. Pirmąją vietą reitinge užėmė turistinis šaldytuvas „Teesa 5001“, kuris yra pakankamai erdvus, kad jame tilptų daug maisto, įskaitant 1,5 litro buteliuką, pastatytą vertikaliai. Modelis turi tvirtą ir geros formos rankeną, kad būtų lengva perkelti. Šaldytuvas turi pilką korpusą, kuriame nėra nereikalingų dekoracijų. Uždarymas yra sandarus, o tai garantuoja gerą šilumos izoliaciją. Taip pat yra geros kokybės turistinis šaldytuvas „Atlantic 30L“. Dėl to, kad jis sveria nedaug, jo nešiojimas, net ir būdamas pilnas, nėra per daug varginantis. Pateiktam modeliui reikia naudoti specialias aušinimo kasetes. Tvirtas užraktas apsaugo nuo savaime atsidarančio dangčio.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį turistinį šaldytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Vasaros atostogos Kroatijoje ar savaitgalio kelionės į kalnus yra ilgos valandos automobilyje, kurių metu jaučiamės norintys valgyti ir gerti. Nors šios kelios ar net kelios valandos už vairo varo kiekvieną iš mūsų, tai turi tam tikrą žavesį. Tokių kelionių metu mes pasiimame daug dalykų, o visų pirma – nuostatas dėl kelio. Kad jis būtų kuo ilgiau šviežias, į pagalbą ateina vėsi dėžutė. Šią įrangą galite įdėti į bagažinę, tuo pačiu išlaikydami vietą lagaminams.

Visų pirma, tai neleidžia maistui sugesti ar tirpti karštomis dienomis. Tai veiks ir tada, kai mūsų stacionarus šaldytuvas jau bus pilnas, o mes organizuosime vakarėlį ir norėsime atvėsinti gėrimus. Rinka mums siūlo daugybę modelių, todėl mes paruošėme jums vadovą, kuris pasiūlys kokį turistinį šaldytuvą pasirinkti.

Šaldytuvų tipai

Šaldytuvai yra suskirstyti į keletą tipų, daugiausia dėl maitinimo tipo. Skiriame modelius:

Elektrinis – neabejotinai populiariausias rinkoje. Juos maitina 12 V arba 24 V įtampos automobilio cigarečių žiebtuvėlių lizdas. Šis sprendimas garantuoja nepertraukiamą prietaiso veikimą mūsų kelionės metu. Be to, daugelyje elektrinių šaldytuvų modelių yra papildomų aušinimo įdėklų, kad būtų galima geriau vėsinti. Elektros įranga dažnai turi du darbo režimus: aušinimo ir šildymo. Tai daro jį ypač funkcionalų ir gali būti naudojamas ištisus metus. Vasarą jis bus puikus šaldant mūsų gėrimus, o žiemą – valgį ar arbatą. Tokio tipo prietaisus rekomenduojame tiems, kurie praleidžia daug laiko prie vairo, nepaisant sezono.

Su aušinimo įdėklais – jie yra patogiausi iš visų rinkoje esančių modelių. Jie nereikalauja nuolatinės galios, todėl puikiai tinka paplūdimiui ar iškylai. Temperatūros palaikymas tokiame įrenginyje yra pagrįstas sandariu dangčiu, indo izoliacija, kuri yra putų polistirolas, ir visų pirma specialiais įdėklais. Tokie įdėklai iš anksto dedami į šaldiklį, kad jie būtų kuo šalčiau. Tada jie dedami į turistinį šaldytuvą, kad užšaldytų mūsų maistą. Tai užtikrina maždaug 12 valandų darbo. Per šį laiką galėsime mėgautis gaiviaisiais gėrimais. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie planuoja trumpesnes keliones ar dienos išvykas į paplūdimį. Be to, tokios įrangos kaina yra palyginti maža.

Dujos – tai nepopuliarus nešiojamojo šaldytuvo modelis, kurio aušinimo metu naudojamas amoniakas. Toks prietaisas automobilyje įkraunamas per cigarečių žiebtuvėlį. Jo pranašumas bus didelis efektyvumas ir energijos vartojimo efektyvumas. Kita vertus, dujiniai šaldytuvai, kaip naujovė rinkoje, kainavo gana daug. Nepaisant to, tai yra geras sprendimas tiems, kurie dažnai keliauja automobiliu ir nenori jaudintis dėl aušinimo kasečių keitimo.

Aušinimas

Aušinimas yra svarbiausias turistinio šaldytuvo parametras, nes norime pasiekti žemiausią (ir pastovią) patiekalų ir gėrimų temperatūrą. Todėl pirkdami tokį įrenginį turėtumėte atkreipti dėmesį į temperatūrą, kurią modelis gali pasiekti. Vieni palaiko 7 laipsnių, kiti – iki 20 laipsnių šilumos.

Elektriniai šaldytuvai yra efektyvesni, ilgą laiką palaikantys žemą temperatūrą. Modeliuose su aušinamais įdėklais daug kas priklauso nuo įdėklų skaičiaus. Kuo daugiau įdėsite užšaldytų kasečių, tuo ilgiau bus palaikoma temperatūra. Taip pat svarbu įdėtų indų ir gėrimų temperatūra. Kuo jis žemesnis, tuo didesnis aparatūros našumas.

Svoris

Stovyklavimo šaldytuvų svoris pirmiausia priklauso nuo jų dydžio, bet ir nuo maitinimo būdo. Modeliai su aušinimo įdėklais yra patys lengviausi ir sveria ne daugiau kaip 4 kg. Todėl tokius prietaisus yra labai patogu ir lengva nešiotis, todėl jie puikiai tinka iškyloms. Kita vertus, šaldytuvai, varomi dujomis ar elektra, yra daug sunkesni.

Jie turi papildomą variklį, kuris aušina šaldytuvo indą, o tai turi įtakos įrangos svoriui. Toks, net mažo dydžio modelis gali sverti 10 kg. Tačiau dėka specialios rankenos įrangos nešiojimas nėra problemiškas.

Aušinimo kasetės

Nešiojamieji šaldytuvai nereikalauja nuolatinio elektros ar dujų tiekimo. Šio tipo įrenginiuose aušinimo sistema veikia remiantis specialiomis aušinimo kasetėmis. Šios kasetės paprastai yra komplekte, tačiau jų galima įsigyti ir atskirai mūsų šaldytuvui. Tokių kasečių vidutinė talpa yra 440 g. Šis palyginti mažas dydis leidžia į konteinerį įdėti daugiau užtaisų, o tai pagerina oro cirkuliaciją ir tolygų maisto aušinimą.

Užtaisai užpildyti netoksišku aušinimo skysčiu, kuris nepakenks mūsų maistui. Ši medžiaga leidžia palaikyti labai žemą temperatūrą: nuo 0 laipsnių iki -10 laipsnių Celsijaus maždaug 18 valandų. Tai leidžia šaldytuvą naudoti ilgą laiką.

Talpa

Kitas svarbus tokio šaldytuvo parametras, be abejo, yra talpa. Mažiausi modeliai yra tie, kurių talpa yra 25 l, o didesni – 50 l. Atminkite, kad didesnę talpą lemia ir didesnis šaldytuvo svoris, taigi ir jo mažesnis mobilumas.

Koks yra geriausias aušintuvas?

Geriausias aušintuvas yra tas, kuris palaiko mūsų gėrimų vėsumą. Pirmiausia jis turi būti efektyvus ir erdvus. Todėl tiems, kurie daug keliauja automobiliu, patariame įsigyti elektrinį šaldytuvą. Šis modelis yra šiek tiek brangesnis nei šaldytuvas su aušinamais įdėklais, tačiau mums nereikės jaudintis dėl kylančios patiekalų temperatūros. Negana to, elektriniai šaldytuvai yra itin kompaktiški, todėl neužims daug vietos automobilyje.

Tiems, kurie orientuojasi į trumpas keliones į paplūdimį ar iškylas, rekomenduojame šaldytuvus su aušinančiais įdėklais. Tokia įranga nėra maitinama elektra, todėl mėgaukitės gaiviaisiais gėrimais galite ją nešiotis bet kur. Tačiau tokio šaldytuvo veikimo laikas yra ribotas.

Dujiniai šaldytuvai yra brangesni. Žmonės, planuojantys išleisti daugiau pinigų tokiai įrangai, nenusivils.

Turistiniai šaldytuvai geromis kainomis

Pigiausi kelioniniai aušintuvai yra tie, kuriems nereikia maitinimo šaltinio. Čia kalbame apie įrangą su keičiamais aušinimo įdėklais. Pirkimo kaina skiriasi priklausomai nuo pajėgumų ir gamintojo, nuo 50 PLN iki kelių šimtų PLN.

Automobilių šaldytuvai su elektros energija yra šiek tiek brangesnis variantas. Šio tipo prietaisų kaina svyruoja nuo 250 PLN iki 600 PLN.

Brangiausi turistiniai šaldytuvai tikrai yra dujiniai. Jie pasižymi didžiausiu efektyvumu tarp visų automobilių šaldytuvų, jie kainuoja brangiausiai. Už tokį įrenginį turėsime sumokėti bent 300 PLN.

Geriausi kelioniniai šaldytuvai 2021 m

Iškylos prie ežero, dienos kelionė, o gal laužas su draugais gamtos krūtinėje? Tokiose situacijose nešiojamas šaldytuvas pasirodo labai patogus sprendimas. Kaip pasirinkti tinkamą modelį, į ką atkreipti ypatingą dėmesį? Peržiūrėkite mūsų turistų šaldytuvų reitingą ir nusipirkite tinkamą prietaisą, kuriuo mėgausitės šaltais gėrimais visur.

Mūsų rekomendacijos

„Teesa 5001“

Mūsų palyginimas nebūtų išsamus be „Teesa 5001“ nešiojamojo šaldytuvo, kurio talpa yra 32 litrai. Viduje yra daugybė daiktų, todėl galite laikyti maistą didesnei žmonių grupei. Į indą galite įdėti 1,5 litro butelį. Tiksli gaminio išmatavimai yra: 36 cm x 28 cm x 44 cm, o jo svoris yra 4,6 kg.

Priešingai nei atrodo, turistinis šaldytuvas bus naudingas ne tik vasarą, bet ir rudenį ar net žiemą. Rekomenduojamas modelis turi aušinimo ir šildymo funkciją. Prietaisas gali atvėsti iki 22 laipsnių C žemiau aplinkos temperatūros. Šaldytuvą galima maitinti iš 230 V tinklo, taip pat naudojant 12 V cigarečių žiebtuvėlio lizdą.

Vartotojai sutinka, kad verta įsigyti „Teesa 5001“ įrangą. Šaldytuvas turi efektyvią oro cirkuliacijos sistemą, sandariai uždaromas ir geros kokybės šilumos izoliaciją. Visa tai reiškia, kad prietaisas gerai atlieka savo darbą.

„Teesa 5001“ yra nešiojamas šaldytuvas, kurio matmenys: 36 cm x 28 cm x 44 cm. Įranga sveria 4,6 kg. Korpusas yra pilkos spalvos.

Privalumai

Funkcionalumas:

Pateiktas šaldytuvas turi aušinimo funkciją (nuo 18 iki 22 laipsnių C žemiau aplinkos temperatūros). Be to, įranga taip pat turi galimybę pašildyti iki 65 laipsnių C. Nurodytos temperatūros skiriasi priklausomai nuo esamų sąlygų.

Maitinimo šaltinis:

Modelis gali būti maitinamas iš 230 V tinklo arba iš cigarečių žiebtuvėlių lizdo. Viešbutyje yra …