Geriausia keraminė keptuvė – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Mes pasirinkome jums, mūsų nuomone, dvi geriausias keptuves, kurios šiuo metu yra rinkoje. Mūsų nuomone, keptuvė yra viena Gerlachas Naturaskurio bruožus mes pateiksime akimirką. Kaip antrą vietą pasirinkome ne mažiau patrauklų modelį Ambicija NOX 34211. Ieškodami keptuvės, būtinai susipažinkite su jos savybėmis. Mūsų pirmoje vietoje yra dvigubo sluoksnio keraminė danga, neleidžianti lipti ir leidžianti sveikai kepti su kuo mažiau riebalų. Keptuvė yra elegantiško dizaino su juoda vidine danga ir natūralios spalvos medine rankena. Rankena pagaminta iš kieto buko medienos, kuri užtikrina jos ilgaamžiškumą ir nekaitina kepant. Keptuvės dugnas su feromagnetiniu disku užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą ir ilgą laiką. Tai užtikrina ne tik energijos taupymą, bet ir greitesnį kepimą. Kartu su produktu klientas gauna aprašymą, kaip naudoti keptuves, kad jo danga nepablogėtų ir keptuvės savybės išliktų ilgą laiką. Jei paaiškėja, kad produkto nebegalima įsigyti, siūlome ieškoti mūsų rekomenduojamos keptuvės Nr.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią keraminę keptuvę pirkti?

Pirkinių vadovas

Keptuvių ir puodų gamintojai mums siūlo vis daugiau įdomių įvairių formų pasiūlymų. Didelę reikšmę turi pati indo medžiaga. Keramika yra labai populiari ir ji bus šio vadovo tema. Norime pateikti svarbiausią informaciją apie kurią keraminę keptuvę pasirinkti. Mes jums pasakysime, ko ieškoti. Aptarsime statybos, pačios medžiagos, taip pat įrangos funkcionalumo ir eksploatavimo bei priežiūros klausimus.

Dengimas – atkreipkite dėmesį į jo būklę

Keptuvių danga yra nepaprastai svarbi. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės mineralų ir molio ir kūrenamas 1250 laipsnių Celsijaus laipsniu. Tai daro jį patvarų ir atsparų pažeidimams. Sunku patikrinti, ar gamintojas laikėsi tokio tipo dangų gamybos taisyklių, tačiau galima patikrinti, ar ji iš tikrųjų yra geros kokybės. Čia yra pirmasis mūsų patarimas – nusipirkite tokio tipo keptuvę patys, o jei esate internetinių parduotuvių mėgėjas, gerai patikrinkite jas po pristatymo. Ant paviršiaus neturi būti įbrėžimų ir įbrėžimų. Net nedidelis įbrėžimas gali reikšti, kad jis nekokybiškas.

Idealus paviršius bus labai atsparus įbrėžimams, plovikliams ir aukštai temperatūrai. Šio tipo produktai tiesiogiai liečiasi su maistu, todėl turėtumėte atidžiai patikrinti, ar medžiagos, iš kurios ji pagaminta, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip PTFE ir PFOA. Gerai pagaminta danga puikiai praleidžia šilumą ir ją palaiko. Jis yra patikimas kepant mėsą, daržoves, blynus ir kiaušinius, taip pat naudojant minimalų riebalų kiekį.

Dydis

Virtuvės įmonės siūlo pačius įvairiausius keraminės keptuvės geromis kainomiskurių yra įvairių formų ir dydžių. Renkantis produktą, atkreipkite dėmesį į savo poreikius – didesnę šeimą – didesnį modelį. Tačiau nepamirškite įtraukti ir savo virtuvės. Jei turite keraminę ar dujinę viryklę, nepirkite per didelės keptuvės, kuri tiesiog netilps ant vieno degiklio. Kalbant apie tipą, galite rinktis iš klasikinių modelių, grilio keptuvių, blynų ar wok rūšių.

Patikrinkite dugno storį

Nesvarbu, ar siekiate ketaus, teflono ar keraminės keptuvės, labai svarbu dugno storis. Jei jis bus per plonas, indas deformuosis. Ši taisyklė netaikoma modeliams, skirtiems kepti blynus, nors šiuo atveju mes negalime nusipirkti tokio plono produkto kaip popierius. Storas dugnas užtikrina, kad keptuvė būtų tolygiai pašildyta. Rekomenduojama įsigyti keptuvę, kurios dugnas yra 0,5 cm storio. Kitas klausimas yra forma – ji turėtų būti šiek tiek įgaubta, kad indas nesideformuotų veikiant aukštai temperatūrai. Jei perkate indukcinės kaitlentės produktą, įsitikinkite, kad išorinė medžiaga turi magnetinių savybių.

Kuri keraminė keptuvė yra geriausia?

Pirmiau pateikėme svarbiausius klausimus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis keraminę keptuvę. Tačiau tai ne visos detalės, kurios jums svarbios. Nepamirškite apie funkcionalumą – sprendimus, kurie palengvins jūsų darbą virtuvėje ir leis naudoti keptuvę ruošiant įvairius patiekalus. Rankena yra labai svarbi. Tai turėtų būti ergonomiška. Tai nebūtinai turi būti nuimama, tačiau tai yra puikus patogumas. Ypač jei dažnai gaminate kepsnius ar mėsą, kuri iškepus kurį laiką turėtų patekti į orkaitę – atkabinsite rankeną ir įdėsite keptuvę į orkaitę. Todėl indas spintoje užima mažiau vietos. Kai kurie gamintojai siūlo modelius su rankena, kurioje yra įmontuotas temperatūros jutiklis. Tai nepaprastai naudingas sprendimas žmonėms, pamiršusiems, kad jie įjungė viryklę. Tokioje keptuvėje yra signalas, rodantis, kad pasiekta tinkama temperatūra. Kai kurie modeliai turi papildomą rankeną, todėl ją lengva nešiotis su paruoštu patiekalu.

Viršelis yra neprivalomas, bet naudingas daiktas. Jis turėtų būti įtrauktas į keptuvės įrangą, ypač į giliąją. Visada galite jį nusipirkti, tačiau atminkite, kad jis turi gerai tilpti į indą. Naudinga troškinti. Jei norite kepti keptuvėje ir tada įdėti į orkaitę, pravers karščiui atsparus dangtelis. Jame taip pat turėtų būti oro išleidimo anga. Naudingas, bet ne pats svarbiausias sprendimas bus įmontuotas termostatas.

Kiti svarbūs aspektai

Kaip jau pastebėjote, nieko nepaminėjome apie indaploves, kurios labai palengvina mūsų gyvenimą. Turite žinoti, kad tokio tipo keptuvės nemėgsta plauti indaplovėje. Danga blogėja, susidėvi ir produktas praranda savo savybes. Taigi, jei ant jus dominančio modelio pakuotės rasite informacijos, kad ją galima plauti indaplovėje, didelė tikimybė, kad ji nėra pagaminta iš keramikos. Taip pat verta pabrėžti, kaip svarbu naudoti tinkamus medinius šaukštus ir menteles. Deja, dažnai apie tai pamirštame.

Verti dėmesio produktai

Paskutinis punktas yra produkto kaina. Verta lažintis už žinomų gamintojų modelius, kurie daugiausia dėmesio skiria medžiagos, iš kurios gaminama keptuvė, kokybei. Kalbant apie kainas, turite žinoti, kad gera keraminė keptuvė kainuoja apie 100 PLN. Kuo jis didesnis ar labiau įrengtas, tuo brangesnis. Pigiausi yra blynų kepimo modeliai, kurie yra tiesiog ploniausi ir mažiausi. Jei norite nusipirkti gerą keraminę keptuvę ant grotelių, turite būti pasirengę už nemažas išlaidas. Žinoma, rasite ir labai pigių, nekokybiškų modelių.

Geriausios keraminės keptuvės 2021 m

Kiekvienas iš mūsų ieško būdų, kaip namuose pasigaminti sveikiau. Kadangi mes nenorime atsisakyti mėgstamų keptų patiekalų, mes ieškome keptuvių, kurios leistų kepti su mažiau riebalų. Štai kodėl pateikiame keraminių keptuvių, ant kurių galime kepti be riebalų, reitingą. Perskaitykite mūsų sąrašą ir sužinokite, kokie yra kiti jų pranašumai.

Mūsų rekomendacijos

Gerlachas Naturas

1. Gerlachas Naturas„Gerlach Natur“ yra pirmasis Lenkijos bendrovės, veikiančios rinkoje, pasiūlymas nuo 1780 m. Be keptuvių, jie taip pat gamina puodus, stalo įrankius ir kitus virtuvės reikmenis. Pateikta keptuvė yra iš aukščiausios klasės segmento, jos skersmuo yra 28 cm. Jis pagamintas iš dviejų sluoksnių keraminės nelipnios dangos.

Keptuvės dugnas yra su storu feromagnetiniu disku, kuris pasižymi ne tik energijos taupymo savybėmis. Jo dėka šiluma pasiskirsto tolygiai visoje, be to, keptuvę galima naudoti bet kokio tipo viryklėse, įskaitant indukcines.

Kita vertus, rankena pagaminta iš aukštos kokybės natūralaus buko medienos, kuri atrodo labai gražiai ir nešildo naudojant keptuvę. Keptuves galima plauti indaplovėje, tačiau jei mums rūpi jos ilgaamžiškumas, turėtume rinktis rankų plovimą. Užtepta nelipni danga palengvins indo valymą po naudojimo. Šis modelis renka labai gerus vartotojų atsiliepimus.

Be malonios išvaizdos, vartotojai sako, kad keptuvė gerai paskirsto šilumą ir keptas maistas neprilimpa prie jos dangos.

Gerlachas Naturas buvo laikomas viena geriausių tokio tipo keptuvių. Tai yra Lenkijos kompanijos, veikiančios rinkoje nuo 1780 metų, pasiūlymas. Pateikto modelio skersmuo yra 28 cm. Pasak vartotojų, taip yra geriausia keraminė keptuvė 2021 m.

Privalumai

Korpusas:

Šis modelis pagamintas iš dviejų sluoksnių keramikos dangos, kuri veiksmingai apsaugo nuo keptuvėje keptų indų klijavimo. Be to, jis yra labai atsparus įbrėžimams.

Ferromagnetinis diskas:

Keptuvės apačioje yra storas feromagnetinis diskas, turintis energijos taupymo savybių. Tai užtikrina tolygų šilumos paskirstymą. Jo dėka mes taip pat galime naudoti keptuvę ant bet kokios viryklės, net indukcinę.

Rankena:

Pateiktame modelyje yra rankena, pagaminta iš aukštos kokybės natūralaus buko medienos. Didelis jo pranašumas yra tas, kad jis nešildo. Be to, gražiai atrodo.

Skalbimas indaplovėje:

Indą be baimės galima plauti indaplovėje. Tačiau verta paminėti, kad nelimpančia danga mums lengviau rankiniu būdu plauti jos vidinius ir išorinius paviršius. Taigi, jei neturite indaplovės, galite be problemų valyti keptuvę įprasta kempine.

Pažvelk:

Vertindami vartotojai labai vertina keptuvės dizainą.

Ambicija NOX 34211

Ambicija NOX 34211Geriausia keraminė blynų keptuvė mūsų sąraše yra „Ambition NOX 34211“. Šio modelio skersmuo yra 25 cm, o kaitvietės skersmuo yra 20 cm. Rankenos ilgis taip pat yra 20 cm. Keptuvės korpusas pagamintas iš aliuminio, kuris labai gerai tinka virtuvės reikmenims, nes gerai praleidžia šilumą.

Keptuvė buvo padengta keramika, kuri yra viena sveikiausių keptuvėse naudojamų dangų. Keramika yra …