Tabletė vaikams. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Vaikiškos planšetės versija yra puikus besivystantis žaislas, tačiau kadangi žinome, kad rinka siūlo tiek gerų, tiek blogų produktų, nusprendėme išanalizuoti parduotuvėse esančius pasiūlymus. Ieškodami gerų planšetinių kompiuterių, atsižvelgėme į vartotojų įvertinimus, kainą, dizaino patrauklumą, taip pat į atskirų modelių našumą ir juose esančias galimybes. Taigi mes atsirado „Fisher Price“ tabletėkurią gali naudoti kūdikiai nuo 6 mėnesių amžiaus. Kadangi prietaisas leidžia mums pasirinkti skirtingus sunkumų lygius, tai taip pat bus dovana 18 mėnesių vaikui. Tai nėra tipiška planšetė su žaidimais, o mokomasis žaislas, kuriame rasite įvairiausių žaidimų ir užsiėmimų, pritaikytų vaikams įvairiais vystymosi etapais. Kitas įdomus pasiūlymas yra rinkinys – išmanusis telefonas plius planšetinis kompiuteris, t.y. „Smily“ PL-ANG S12620. Pateikta planšetė taip pat moko ir linksmina vaikus, nors ji skirta vyresniems vaikams, nes gamintojas numatė, kad žaislą gali naudoti vaikai nuo 3 metų. Čia siūlomas įdomus edukacinių žaidimų ir užsiėmimų asortimentas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią tabletę vaikams įsigyti?

Pirkinių vadovas

Planšetinis kompiuteris yra labai populiari programėlė tarp bet kokio amžiaus vaikų. Tai teikia priklausomybę sukeliančias ir įdomias pramogas vaikams, o šiek tiek vyresniems vaikams ją galima panaudoti mokantis ir plečiant kasdien mokykloje įgytas žinias. Rinkoje rasite daugybę prietaisų, kurie atrodo kaip žaislai, kurie skirti mažiems vartotojams.

Pirkdami planšetinį kompiuterį vaikui, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiek tiek kitokius kriterijus, nei renkantis tokio tipo įrangą suaugusiems. Verta atsižvelgti į įrenginio dizainą, jo programinę įrangą ar ekrano tipą. Kad jums būtų lengviau įsigyti tinkamą modelį, mes parengėme šį vadovą, kurio dėka sužinosite kurią tabletę pasirinkti vaikams.

Jėga

Yra keletas kriterijų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti vertinant kuri tabletė vaikams yra geriausia. Vienas iš jų yra tvirta konstrukcija, nes prietaisas turėtų būti patvarus ir tvirtas. Svarbus bruožas yra atsparumas įbrėžimams ir smūgiams, kurie neišvengiami, jei produktas yra pačių jauniausių rankose.

Verta atkreipti dėmesį į papildomus sutvirtinimus ir saugumą, pavyzdžiui, guminius amortizuojančius įdėklus, patvarų ekraną, rankeną nešiojimui ar atsparumą vandeniui. Kadangi vaikai mėgsta mesti viską, nuspręskime įsigyti patvarią įrangą, kad nerizikuotume greitai prarasti investuotų lėšų.

Pažiūrėk

Jauniausi vaikai turėtų įsigyti įrangą, kuri juos domintų ilgiau. Šiuo atveju geriausias sprendimas yra prietaisai su spalvotais korpusais ir įdomiais piešiniais, kurie juos patrauklesnius. 3–7 metų vaikams tiks modelis su gyvūnų atvaizdais ar pasakų personažais. Be to, turite nepamiršti, ar produktas skirtas abiem lytims, tik mergaitėms, ar tik berniukams. Vyresni vaikai, kurie jau dabar turi šiek tiek kitokių lūkesčių, gali įsigyti standartiškesnį ir universalesnį produktą, panašų į tradicinę tabletę suaugusiems.

Tinkamas ekranas taip pat yra svarbus. Visų pirma, jis turėtų būti pagamintas iš sustiprinto stiklo, kuris padaro jį atsparų įbrėžimams. Svarbus ir jo dydis. Mažiems vaikams lengviausia laikyti įrangą su 8 colių ekranu. Optimali ekrano skiriamoji geba, garantuojanti patogų naudojimą, yra 1024 x 600 pikselių. Be to, ekrane turėtų būti aiškus ir vaikams saugus LCD ekranas.

Sąsaja

Tradicinėse tabletėse yra daugybė galimybių, kurios gali būti vaiko problema. Mažyliai negali prisiminti atitinkamų piktogramų, kurių skaičius ekrane yra per didelis, vietos. Todėl rinkdamiesi įrangą vaikui turėtume atkreipti dėmesį, ar joje yra įdiegta papildoma perdanga, kuri supaprastina sąsają. Jo tikslas – padidinti visus elementus iki optimalaus dydžio, taip pat suteikti galimybę naudotis vaikui skirtomis funkcijomis. Dėl šio supaprastinimo prietaiso naudojimas yra labai intuityvus ir nesudėtingas net vaikams, kurie dar nemoka skaityti.

Parametrai

Didelis planšetiniame kompiuteryje įdiegtų žaidimų ir programų skaičius gali greitai apkrauti jo sistemą. Norint išvengti prietaiso užšalimo, verta investuoti į modelį su keturių branduolių procesoriumi ir bent 1 GB RAM. Pirkdami taip pat patikrinkime, ar gaminyje yra SD kortelės lizdas. Tuo atveju, jei įrenginys bus visiškai užpildytas žaidimais, galėsime jam suteikti papildomą atmintį išorinės laikmenos pavidalu.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į prietaiso baterijos veikimo laiką. Tai ypač aktualu įsigyjant planšetę mokyklinio amžiaus vaikui. Reikėtų manyti, kad mūsų vaikas planšetinį kompiuterį reguliariai nešis į mokyklą. Greitai neišeikvojanti baterija išgelbės jūsų kūdikį nuo nešiojant įkroviklį ir ieškant maitinimo lizdo. Be to, ilgas baterijos veikimo laikas leis jūsų vaikui linksmintis ne mokykloje.

Saugumas

Įsigydami tinkamą planšetę įsitikinkite, kad ji turi visus saugos patvirtinimus. Vaikų prietaisai turėtų būti pagaminti iš medžiagų, kurios nekelia pavojaus mūsų vaikų gyvybei ir sveikatai. Be to, perkant įrangą su prieiga prie interneto, verta investuoti į papildomą apsaugą – įmontuotą tėvų apsaugą. Jo dėka apsaugoti slaptažodžiu įmanoma užblokuoti nepageidaujamas svetaines ir programas. Taip pat galite sudaryti sąrašą atitinkamų svetainių, kuriose jūsų vaikas lankosi prižiūrint tėvams ir taip išmoksta naudotis internetu.

Papildomos funkcijos

Daugelyje rinkoje esančių tablečių vaikams yra įdiegtos įdomios ir naudingos funkcijos. Vienas iš jų yra laiko kontrolė, kurios dėka galite kontroliuoti, kiek minučių vaikas praleidžia naudodamasis įrenginiu. Praėjus nustatytam laikui, planšetinis kompiuteris užsiblokuoja ir reikalauja paleisti iš naujo slaptažodžio. Kai kuriose tabletėse yra mini projektorius.

Jos dėka vaikas turi galimybę žiūrėti mėgstamus animacinius filmus didesniame ekrane ir savo miegamajame gali susikurti savo asmeninį mini kino teatrą. Jei norime, kad planšetinis kompiuteris būtų paruoštas naudoti iškart po jo įsigijimo, pasirinkite modelį, kuriame yra programos ir žaidimai, pritaikyti vaiko amžiui. Tinkamų žaidimų pasirinkimas yra didžiulis, pradedant edukaciniais, baigiant virtualiais spalvinimo puslapiais ir baigiant loginiais galvosūkiais.

Mokomosios tabletės

Mokomosios tabletės sudaro atskirą kategoriją. Tai interaktyvūs žaislai, sukurti pagal tradicines suaugusiųjų planšetes. Jų dėka vaikas greičiau išmoks naudotis tikra įranga, be to, tai bus malonus būdas derinti mokymąsi su pramogomis. Žaisluose yra įvairių pritaikymų, pritaikytų vaiko amžiui.

Tarp mažiausių vaikų geriausi bus modeliai su gyvūnų garsais, linksmomis melodijomis ir dainomis bei mirksinčiomis lemputėmis. Prietaisas turėtų būti intuityvus, jį turėtų lengvai naudoti mažamečiai vaikai, kurie dar nemoka skaityti. Planšetinio kompiuterio mygtukai taip pat turėtų būti tinkami mažoms rankoms.

Vyresni vaikai gali įsigyti prietaisą, kuris moko raidžių, padeda skaityti ir skaičiuoti, lavina rankinę ir muzikinę veiklą. Taip pat verta apsvarstyti įrangą su „Android“ sistema, kuri suteikia galimybę prisijungti prie interneto prižiūrint tėvams.

Mokomosios tabletės turėtų atitikti visus saugos standartus. Pirkdami verta atkreipti dėmesį į įrangos tinkamumą vaiko amžiui, jos ilgaamžiškumą ir estetinį veikimą.

Tabletės vaikams geromis kainomis

Vaikams skirtų tablečių kainų diapazonas yra didžiulis. Jų kainos svyruoja nuo kelių zlotų iki net kelių tūkstančių zlotų. Įrenginio vertė pirmiausia priklauso nuo jo sudėtingumo lygio ir funkcijų. Paprasčiausi modeliai yra pigiausi, tai veikiau interaktyvus žaislas, panašus į tikrą planšetę. Jų galime nusipirkti už maždaug 50 PLN. Vis dėlto brangiausia yra profesionali įranga, pritaikyta plačiai.

Vis dėlto, rinkdamiesi tinkamą modelį, nepamirškite, kad vaikas jį naudos žaisdamas. Yra didelė tikimybė, kad prietaisas gali greitai sugesti dėl potvynio ar krekingo ekrano. Mažas vaikas taip pat negali naudotis visomis brangios įrangos funkcijomis. Prieš pirkdami pasvarstykime, ar verta investuoti į labai brangų modelį iš viršutinės lentynos. Nusipirksime padorią planšetę su gerais parametrais maždaug už 400 PLN.

Geriausios tabletės vaikams 2021 m

Planšetinis kompiuteris yra pagrindinis mobiliųjų telefonų prietaisas kiekvienuose namuose, o vaikams tai patinka. Tačiau dažniausiai parduotuvėse siūlomi modeliai neturi nieko siūlyti jauniausiems, išskyrus žaidimus ir prieigą prie interneto, o tai gali būti pavojinga. Jei turite mažą vaiką ir norite įsigyti planšetinį kompiuterį, pasirinkite modelį atsižvelgdami į jauniausio poreikius. Žemiau esantis reitingas padės jums apsipirkti.

Mūsų rekomendacijos

Fisher Price DHN29

Fisher Price DHN29 yra antrasis mūsų pasiūlymas. tai yra gera ir pigi planšetė vaikams Plokščias ekranas. Tai atrodo kaip tikrasis, bet skirtas tik švietimo tikslams. Tai padės jūsų vaikui išmokti raidžių ir objektų pavadinimus. Su juo ji išmoks skirtingų garsų ir 6 dainas. Be to, jame yra įvairiaspalviai žibintai, kurie įsijungia grojant muzikai.

Ši įranga turi 3 mokymosi lygius. 1 lygis vadinamas „Atradimas“ ir skirtas vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus, kur mažylis mokosi garsų ir sužadina jo vaizduotę. Skatinimas yra 2 lygio vaikams nuo 12 mėnesių amžiaus.

Čia vaikas susiduria su pirmosiomis užduotimis ir klausimais, kurie skatina veikti. Paskutinis lygis, t. Y. Imitacija, skirtas vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. Tada mažylis susiduria su sunkesnėmis užduotimis, tačiau taip pat turi daug žaidimų, iš kurių galima rinktis. T.

abletas yra ergonomiškos formos, todėl gerai tinka jūsų rankai. Vartotojai įvertino jo …