Geros pačiūžos K2 – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Alexis 80 yra geriausios K2 pačiūžos. Minėtas modelis pelnė daug teigiamų interneto vartotojų nuomonių, kurie įrodo, kad įranga yra tvirtai pagaminta ir patogi naudoti. Produktas yra juodos ir oranžinės spalvos. Modelis patinka daugeliui žmonių. Neabejotinas pačiūžų pranašumas yra tas, kad jos atitinka tiek pradedančiųjų, tiek pažengusiųjų lūkesčius. Pamušalas pagamintas iš minkštų medžiagų, kad būtų patogiau. Jo gamybai naudojamos medžiagos yra kvėpuojančios, o tai apsaugo nuo pernelyg didelio prakaitavimo. Modelis turi gerai sustingusį čiurnos sąnarį, todėl traumų rizika yra minimali. Produktas turi patvarų slydimą, taip pat aukštos kokybės ratus, kurie pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Taip pat raginame perskaityti kitų modelių aprašymus. Esame įsitikinę, kad rinksitės pačiūžas, kurios pateisins visus jūsų lūkesčius. Modelis liko antras „K2 Raider Pro“. Tai yra ritinėliai su tvirtu tvirtinimu. Produktas turi patogų stabdį ir atspindinčius elementus. Vartotojas gali reguliuoti vidinio bato dydį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias K2 pačiūžas reikėtų rinktis?

Riedučiai yra puiki laiko praleidimo lauke forma, kuri ne tik suteiks mums malonumo, bet ir pagerins mūsų būklę. Norint iki galo mėgautis tokio tipo pramogomis, reikia atitinkamos įrangos. Ritinėlių pasiūla rinkoje yra labai plati, o gamintojai lenkia vienas kitą daugybe dizaino ir spalvų. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, parengėme šį vadovą, kuriame bus nurodyta, kurį modelį pasirinkti. Pabaigoje taip pat įtraukėme reitingą, kuriame rasite tris geriausius K2 pačiūžas 2021 m.

K2 prekės ženklas yra viena labiausiai atpažįstamų kompanijų, gaminančių aukštos kokybės pačiūžas. Bendrovė garsėja pažangiomis technologijomis ir naujovėmis, kurios dažnai yra etalonas kitoms pramonės įmonėms. Šio prekės ženklo įranga pagaminta iš labai gerų medžiagų, kurios reiškia aukštą vairavimo komfortą.

Prieš pirkdami tinkamas pačiūžas, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių parametrų. Svarbiausia yra batas, kuris turėtų būti puikiai pritaikytas ir erdvus. Jis turi tvirtai laikyti koją, užtikrindamas komfortą vairuodamas. Geriausiai tinka minkšti, suvarstomi batai, sukišti į kombinuotą batviršį su užsegtomis sagtimis.

Ratai taip pat yra labai svarbūs. Jie turėtų būti pagaminti iš sintetinio kaučiuko arba poliuretano. Jų dydis ir kietumas taip pat yra svarbūs. Pradedantiesiems vartotojams rekomenduojami vidutinio dydžio ratai, kad būtų pasiektas optimalus greitis ir stabilumas. Minkšti ratai greitai susidėvi, tačiau jie gerai slopina vibracijas ir suteikia daugiau sukibimo. Kita vertus, sunkieji nesukelia didelio pasipriešinimo, todėl tinka žmonėms, mėgstantiems važiuoti greičiau.

Kitas svarbus parametras yra guoliai, kurių konstrukcija lemia važiavimo sklandumą ir greitį. Jie pažymėti raide ABEC kartu su skaičiumi. Verta prisiminti, kad kuo didesnis skaičius, tuo daugiau pačiūžų sugeba išvystyti didesnį greitį. Todėl pradedantiesiems rekomenduojami guoliai, pažymėti ABEC 5 arba ABEC 7.

Taip pat svarbūs slydimai, kurie gali būti aliuminio, kompoziciniai arba angliniai. Geriausios „K2“ pačiūžos turi itin lengvas anglines pačiūžas, tinkamas labiau pažengusiems vartotojams. Pradedantiesiems čiuožėjams rekomenduojami sudėtiniai modeliai, nes jie padidina stabilumą čiuožiant.

K2 pačiūžos – reitingas

K2 Alexis 80

Savo reitinge norėtume pateikti „K2 Alexis 80“ modelį. Jie yra patogūs pramoginiai riedučiai su patvariu ir erdviu batviršiu, užtikrinančiu puikią oro cirkuliaciją. Pačiūžose yra tradiciniai raišteliai su sagtimi ir „Velcro“ ant paminkštinimo. Dėl šios struktūros batas puikiai apgaubia ir tinka pėdos ir blauzdos formai. Nešiojimo komfortą užtikrina „Stability Cuff Plus“, kuris tinkamai stabilizuoja kulkšnį ir palengvina jį intensyvaus važiavimo metu.

Šio modelio slydimas yra integruotas su pačiūžos apvalkalu, kurio dėka pačiūžos yra stabilios ir puikiai laiko kojas. Šis elementas pagamintas iš plastiko, kurio dėka jis gerai sugeria vibracijas. Be to, slydime yra ABEC 5 guoliai, kuriems būdingas mažas pasipriešinimas riedėjimui.

Ši įranga taip pat turi klasikinį stabdį, kurį galima pakeisti. Jo ratų vidutinis dydis yra 80 mm, vidutinis kietumas – 80A ir „ABEC 5“. Dėl šių parametrų pačiūžos labai tinka pradedantiesiems.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį modelį, sako, kad jis yra labai patogus ir stabilus.

„K2 Alexis 80“ pačiūžos yra skirtos moterims. Produktas yra nuo 36,5 iki 40 dydžių. Modelis yra juodos ir oranžinės spalvos ir baltos apykaklės.

Privalumai

Slysti:

Pateiktos pačiūžos garantuoja patogų važiavimą. Visa tai dėka FBI („Frame Base Integration“) rėmo, kuris efektyviai sugeria smūgius ir sumažina vibraciją. Be to, šis elementas yra gerai subalansuotas, todėl vairuojant nesunku išlaikyti pusiausvyrą.

Likimas:

Vartotojai nurodo, kad produktas bus tinkamas žmonėms, pradedantiems nuotykius riedučiais. Modelis taip pat pateisins labiau patyrusių vartotojų lūkesčius.

Vidinis batas:

Dėl to, kad vidinis batas pagamintas iš kvėpuojančios medžiagos, nereikia jaudintis, kad mūsų kojos pernelyg prakaituos.

Saugumas:

Daugelis žmonių turi teigiamą nuomonę apie pačiūžų statybą. Jie sustingę kulkšnies srityje, o tai efektyviai sumažina traumų riziką.

Stabdis:

Geros formos stabdys leidžia mums lengvai sustoti.

Trūkumai

Sagtis:

Keliuose atsiliepimuose galite perskaityti, kad kartais nutinka taip, kad sagtis užstringa, o tai pailgina laiką, reikalingą pasiruošti važiavimui.

„K2 Raider Pro“

Mūsų sąrašas nebūtų baigtas be „K2 Raider Pro“ pačiūžų. Įranga bus tinkama tiek vaikams, tiek pagyvenusiems žmonėms. Viskas dėl to, kad gaminį galima įsigyti 3 dydžiais: 29-34 (S), 32-37 (M) ir 35-40 (L). Galimybė reguliuoti vidinio bato ilgį daro įrangą funkcionalią.

Pateikiamos pačiūžos turi „Speed ​​Lacing“ sistemą. Tai reiškia, kad nėriniai tvirtinami labai greitai. Tiesiog pakelkite raištelius aukštyn, kad juos sureguliuotumėte. Todėl pasiruošimas vairavimui užtrunka mažai laiko. Verta paminėti ir tvirtą FTB („Frame Base Integration“) rėmą. Jis gerai subalansuotas ir stabilus. Tai taip pat rodo didelį atsparumą pažeidimams.

Daugelis žmonių tikina, kad verta įsigyti „K2 Raider Pro“ pačiūžas. Produktas yra nesenstantis dizainas. Didelis įrangos privalumas yra galimybė reguliuoti vidinio bato dydį. Voluose naudojami PU 80A ratai veikia sklandžiai ir papildomai pasižymi dideliu atsparumu pažeidimams.

„Raider Pro“ yra labai geros K2 čiuožyklos iki 400 PLN. Produktą galima įsigyti dydžiais: 29-34 (S), 32-37 (M) ir 35-40 (L). Modelio spalva yra juoda ir mėlyna.

Privalumai

Tvirtinimas:

Gerai išvystyta tvirtinimo sistema (reguliuojama sagtis, „Velcro“ ir raišteliai) garantuoja, kad mūsų kojos bus tinkamai laikomos. Tai tikrai turės įtakos mūsų fiziniam koordinavimui.

Reguliuojamas dydis:

Ritinių dydį galima reguliuoti. Todėl pirkdami įrangą savo vaikui esame tikri, kad ji jam tarnaus net kelis sezonus. Gebėjimas prisitaikyti taip pat reiškia, kad skirtingi žmonės gali naudoti produktą.

Diegliai:

Prie pagrindo sumontuoti ratai pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Todėl mums nereikia jų dažnai keisti. Ratai veikia sklandžiai, o tai pagerina važiavimo komfortą.

Saugumas:

Volai yra su tvirtu stabdžiu, kuris leis mums greitai reaguoti pavojingos situacijos atveju. Be to, modelis turi atspindinčių elementų, kurie padidina mūsų matomumą kelyje.

Trūkumai

Vidinis batas:

Kai kurie žmonės sako, kad pamušalo medžiaga gali būti geresnės kokybės. Medžiaga negarantuoja pakankamos oro cirkuliacijos.

„K2 Vo2 90 Pro“

Jei turite riedučių patirties ir ieškote tvirtos įrangos, rekomenduojame perskaityti „K2 Vo2 90 Pro“ modelio aprašymą. Produktas yra įvairių dydžių (nuo 36 iki 49), todėl kiekvienas turi galimybę nusipirkti pateiktus ritinius.

Modelis skirtas greitai važiuoti. Įranga turi 83A guminius ratus, kurių dydis 90 mm. Dėl to, kad aliuminio slydimas yra gerai subalansuotas, mes garantuojame stabilų važiavimą. Riedučiai turi tvirtą rišimo sistemą, kuri apima: sagtį, raištelius ir velcro tvirtinimą. Minėti elementai leidžia produktą tiksliai sureguliuoti pagal mūsų pėdos formą. Tai reiškia pasitikėjimą vairuojant ir mūsų saugumą.

„K2 Vo2 90 Pro“ yra pačiūžos, kurios populiarėja tarp interneto vartotojų. Vartotojai, nusprendę įsigyti produktą, mano, kad tai verta kainos. Modelio konstrukcijos kokybė yra labai gera. Todėl galite būti tikri, kad priimate teisingą sprendimą investuodami į šią įrangą.

„K2 Vo2 90 Pro“ pačiūžos yra mėlynos / oranžinės spalvos. Modelis yra nuo 36 iki 49 dydžio.

Privalumai

Vidinis batas:

Putplasčio įdėklai („Ultralon Custom Fit Foams“), dedami į vidinį batą, puikiai atitinka pėdos formą ir neleidžia kojoms per greitai pavargti. Be to, jų dėka niekas mūsų neskauda.

Tinkinimas:

Naudodami sagtį, raištelius ir „Velcro“ tvirtinimą, mes galime pritaikyti gaminį pagal savo pėdos formą, taip užtikrindami tinkamą apsaugą nuo traumų.

Vėdinimas:

Interneto vartotojai pabrėžia, kad „Vortech“ vėdinimo sistema yra efektyvi. Pakankamas oro srautas apsaugo nuo bakterijų dauginimosi bato viduje.

Trūkumai

Ne pradedantiesiems:

Kai kurie vartotojai mano, kad čiuožimas „K2 Vo2 90 Pro“ pradedantiesiems gali pasirodyti per sudėtingas.


Šių produktų nebėra

K2 Fit 84 Boa

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „K2 Fit 84 Boa“. Tai pačiūžos su …