Rauginimo aliejai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kiekvienas atostogaujantis turėtų gauti saulės vonių, kuri apsaugotų mus nuo žalingo UV spindulių poveikio. Kad jūsų pasirinkimas būtų šiek tiek lengvesnis, nusprendėme išanalizuoti internete sklandančias nuomones ir išsiaiškinti, kurie iš preparatų šiuo metu yra populiariausi. Jei įdomu, kuris rauginimo aliejus yra labiausiai patikimas, siūlome vartotojams pasirinkti Lirene Jasmine SPF30. Produkte yra beta-karotino ir yra daug vitaminų, kurių dėka jis pagreitina įdegį, drėkina odą ir puikiai ją išlygina. Kitas didelis privalumas yra gražus jazminų kvapas ir maloni tekstūra, nepaliekanti dryžių. Tačiau jei ieškote kažko kitokio, bet vienodai efektyvaus, rekomenduojame patikrinti kosmetiką Bielenda auksiniai aliejai. Produktas efektyviai apsaugos mus nuo UV spindulių ir pabrėš įdegį. Kompozicijoje yra trys aliejai: argano, marulos ir kukui, kurie užtikrins tinkamą odos drėkinimą. Jei jus domina kiti pasiūlymai iš mūsų sąrašo, perskaitykite likusią straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį įdegio aliejų pirkti?

Pirkinių vadovas

Buvimas saulėje turi daug privalumų, tačiau taip pat pavojingas mūsų odai. Štai kodėl taip svarbu naudoti kosmetiką su UV filtru, kuri apsaugo mūsų odą ne tik nuo saulės nudegimo, bet ir nuo odos ligų, įskaitant melanomą – itin dažną odos vėžį, kuris labai dažnai būna ilgalaikio saulės poveikio rezultatas. Šiame tekste mes atsakysime į klausimą: kuris įdegio aliejus yra geriausias.

Kodėl įdegio aliejus?

Kalbant apie apsaugą nuo UV spindulių, mes galime rinktis ne tik šiuos aliejus, bet ir kremus bei losjonus. Kalbant apie vaikų odos apsaugą, daugelis žmonių mano, kad losjonai yra geresni, nes jie greičiau absorbuojasi, tačiau suaugusiesiems aliejai yra patogesni ir turi platesnį poveikį, nes dažnai ne tik apsaugo nuo radiacijos, bet ir puikiai drėkina odą ir išlyginti spalvą ir ją maitinti. Be to, aliejų galima įsigyti pakuotėse su difuzoriumi, todėl juos lengviau tepti ant odos ir, priešingai nei atrodo, jie nėra tokie riebūs – žinoma, oda šiek tiek švyti, šuo labiau prie jos laikosi, bet po to plaunant vandeniu, smėlis lengviau išsiskiria nei tada, kai mus ištepa paprastu losjonu.

Ne tik saulės vonioms

Paprastai deginimosi aliejai turėtų apsaugoti odą nuo saulės spindulių – jie turi UV filtrą, tačiau yra ir produktų, kurie pagreitina įdegį, taip pat tokių, kurie leidžia patamsinti odą. Jei norime greitai patobulinti odos atspalvį, tokia kosmetika yra puikus pasirinkimas, tačiau turime nepamiršti tinkamai paskirstyti preparatą, nes lengva sukurti neišvaizdžiai atrodančius dryžius. Kita vertus, kai norime degintis, naudojame tik kremus nuo saulės.

Koks UV filtras?

Jei kosmetikoje nėra informacijos apie filtrą, nurodytą kaip SPF 10, 15 ir kt., Tai reiškia, kad produktas neapsaugo odos nuo saulės. Kalbant apie filtrus, turime šiuos pasirinkimus: SPF6, SPF8, SPF10, SPF15, SPF20, SPF25, SPF30, taip pat didesnes vertes, iki SPF50 arba SPF60. Rauginimo aliejų atveju dažniausiai naudojami produktai, kurių SPF yra nuo 15 iki 30-35, o rečiau – didesnės vertės. Kuo mažesnė apsauga, tuo greičiau mes deginamės, bet mažiau saugome odą. Jei saulė silpna, nereikia naudoti didelio filtro, tačiau vasarą, nuo birželio iki rugpjūčio, ypač deginantis, verta naudoti didesnius filtrus, norint degintis saugiau ir be paraudimo. Veido atveju verta naudoti aukštus filtrus, taip pat kasdien, o po kosmetinių procedūrų – tiems, kurių SPF viršija 50.

Drėkinimas

Geras produktas ne tik apsaugo mus nuo pavojingo UV spindulių poveikio, bet ir drėkina odą, suteikia jai švytėjimo ir maitina. Daugelyje produktų yra argano aliejaus, simondsijų, kokosų, kakavos ir jazminų ekstraktų. Kiekviena papildoma natūrali medžiaga gerai veikia mūsų odos būklę. Atminkite, kad po saulės vonių oda yra labai sausa, todėl verta ją drėkinti tiek prieš, tiek po saulės vonių, tiek po jų.

Plaunamas

Kai kurie gaminiai visiškai nėra atsparūs vandeniui ir nebesaugo kūno po to, kai jie sušlapo. Kai tik deginamės, nereikia ieškoti neperšlampamų preparatų, tačiau kai daromės ir vandens vonias, reikia produkto, kuris liktų ant odos, net ir tada, kai ją sušlapiname. Žinoma, net ir geriausią preparatą reikia kartas nuo karto įtrinti į odą, tačiau niekas nenori to daryti kas 5 minutes.

Gražesnis įdegis

Jau minėjome, kad yra produktų, kurie apsaugo ne tik nuo radiacijos, bet ir tokių, kurie leidžia įdegti nepraleidžiant valandų saulėje. Be to, kai kurie filtrai yra praturtinti beta karotenu ar kitomis medžiagomis, kurios sustiprina įdegio efektą.

Maloni tekstūra

Kokį įdegio aliejų rinktis, kai reikia konsistencijos. Priešingai nei atrodo, tai ne visada akivaizdu. Žinoma, aliejai paprastai yra gana riebūs, tačiau kai kurie absorbuojami labai greitai ir nepalieka lipnaus sluoksnio ant odos. Tai svarbu, ypač kai esame paplūdimyje ir visur yra smėlio, kuris gali lengvai prilipti prie labai riebios odos.

Įdegis soliariume

Pasak vartotojų, geriausias įdegio aliejus tinka ne tik degintis, bet ir užsiėmimams soliariume. Deja, ne kiekvienas produktas sugeba apsaugoti mūsų odą nuo stipraus lempų spinduliavimo soliariume. Kita vertus, jei nenaudojame soliariumo, neprivalome patikrinti šios produktų savybės.

Patogi pakuotė

Aliejai dažniausiai parduodami su specialiu difuzoriumi – pakanka nupurkšti kūną specifiniu ir paskui paskleisti, kad jis greitai įsigertų į odą. Tačiau yra ir produktų vamzdeliuose. Jie nėra išties patogūs, nes juos lengva išlieti ir sutepti kuprinės ar krepšio vidų.

Saulės aliejai geromis kainomis

Kalbant apie aliejaus pirkimo kainą, 200 ml pakuotė kainuoja apie 20–30 PLN. Mažiau mokėsime už produktus, kurių SPF yra mažas, daugiau už tuos, kurie turi didesnę apsaugą. Kaina taip pat labai priklauso nuo prekės ženklo – jo populiarumo ar ingredientų, naudojamų rauginimui paspartinti.

Geriausi rauginimo aliejai 2021 m

Žemiau pateikiame rauginimo aliejų reitingą, kurio tikslas – padėti jums pasirinkti tinkamą preparatą. Sąraše yra produktai, kuriais vartotojai labiausiai pasitiki, išsiskiria maloniu kvapu, efektyviais veiksmais ir gerai apsaugo.

Mūsų rekomendacijos

Lirene Jasmine SPF30

„Lirene“ įdegio jazminų aliejus yra puikus pasirinkimas, jei ieškote preparato, kuris atostogų metu efektyviai apsaugos jus nuo žalingo UV spindulių poveikio. Kosmetika apsaugo nuo odos senėjimo, puikiai ja rūpinasi ir apsaugo nuo per didelio džiūvimo.

Produktas užtikrina labai aukštą apsaugą, nes jame yra fotostabili filtravimo sistema, kurios SPF yra 30. Dėl beta-karotino kiekio produktas taip pat pagreitina įdegį ir garantuoja gražų įdegį. Produkte taip pat gausu vitaminų ir mineralų. Vitaminas F, saulėgrąžų ir jazminų aliejus padaro odą lygią ir malonią liesti. Savo ruožtu bendras vitaminų C ir E veikimas užtikrina puikų drėkinimą.

Produktas tiekiamas gražiu buteliu ir tepamas kaip purškalas. Jo konsistencija yra gana tiršta ir malonus jazminų kvapas. Pakuotės talpa yra 150 ml. Jasmine Lirene vartojantys vartotojai taip pat teigia, kad jis yra labai efektyvus ir efektyviai apsaugo nuo saulės nudegimo.

Lirene Jasmine rauginimo aliejus yra 150 ml pakuotėje. Kosmetikoje yra SPF 30 filtras.

Privalumai

Sudėtis:

Preparate yra, be kita ko vitamino F, saulėgrąžų ir jazminų aliejaus. Šie ingredientai labai gerai veikia odą ir daro ją lygią ir minkštą liesti.

Veiksminga apsauga nuo saulės:

Tai mineralinis, organinis apsaugos nuo saulės aliejus su UVA ir UVB filtrais. Jų dėka oda yra tinkamai apsaugota nuo saulės. Ant epidermio susidaro speciali danga, atspindinti spindulius.

Neperšlampamas:

Svarbus privalumas yra tas, kad produktas yra nepralaidus vandeniui, o tai reiškia, kad jis garantuoja maksimalų saugumą, nepaisant sąlygų. Net jei kurį laiką pateksime į vandenį kaitindamiesi, būsime veiksmingai apsaugoti nuo žalingo saulės poveikio.

Efektyvumas:

Įdegio aliejaus testas patvirtino, kad „Lirene“ kosmetika yra labai efektyvi. Todėl tai truks ilgai, todėl sutaupysite pinigų ir laiko.

Malonus kvapas:

Preparatas turi malonų, ne per intensyvų kvapą. Tai patinka daugeliui žmonių.

Trūkumai

Nuoseklumas:

Kai kurie vartotojai pripažįsta, kad kosmetikos konsistencija yra per tiršta ir lipni.

Bielenda auksiniai aliejai

„Bielenda Golden Oils“ yra efektyvus ir efektyvus įdegio aliejus, kuris ne tik apsaugos mūsų odą nuo saulės, bet ir gražiai pabrėš įdegį.

Produktas yra trijų aliejų derinys, užtikrinantis daugiafazį veikimą ir padarantį odą jauną ir švytinčią. Argano aliejus, kuriame gausu vitamino E ir Omega 3, 6 ir 9 rūgščių, puikiai drėkina ir maitina odą. Marula aliejus palaiko kolageno sintezę ir atitolina senėjimo procesą. Kukui aliejus malšina dirginimą, minkština epidermį ir suteikia stangrumo bei minkštumo.

Produktas yra 100 ml plastikiniame butelyje ir turi patogų aplikatorių, kurio dėka galime nupurkšti pasirinktą kosmetikos kiekį ant kūno. Preparatą reikia tepti ant nuvalytos odos ir palikti susigerti. „Bielenda Golden Oils“ labai vertina vartotojai, kurie vertina jo efektyvumą, malonų kvapą ir puikų drėkinimą.

Bielenda …