Geri „Panasonic“ garso takeliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

„Panasonic“ yra įmonė, daugelį metų tiekianti rinkai geros kokybės įrangą. Gamintojo siūlomi garso takeliai sulaukia palankių atsiliepimų, kurie įrodo, kad jie yra geros kokybės. Mes žinome, kad tokių produktų yra daug, todėl iš daugelio modelių pasirinkome tik geriausius. Mes norėtume paraginti jus perskaityti reitingą, kuriame garso juosta užėmė pirmąją vietą „Panasonic“ SC-HTB18EG-K. Vienas svarbiausių prietaiso privalumų yra labai gera garso kokybė. Todėl klausytis muzikos ar žiūrėti filmus tampa dar smagiau. Įranga parduodama su nuotolinio valdymo pultu, todėl garso juosta veikia patogiai. Leisti mėgstamą muziką lengva, įsk. „Bluetooth“ belaidžio ryšio dėka. Norėdami pradėti klausytis mėgstamų dainų, neprivalote kabelio prijungti telefono prie garso juostos. Modelis buvo antras reitinge „Panasonic SC-HTB688“. Valdyti garso juostą nėra sunku. Pridedamas žemų dažnių garsiakalbis yra belaidis, todėl galite jį pastatyti bet kur.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Panasonic“ garso juostą pasirinkti?

Namų kino sistema tikrai paįvairins bet kokio filmo žiūrėjimą. Tačiau ne visi turi pakankamai vietos garsiakalbių išdėstymui arba negali jų nusipirkti dėl savo finansinių išteklių. Garso juostos buvo sukurtos galvojant apie tokius žmones.

„Panasonic“ turi ilgą istoriją gamindama prietaisus, kurie sukurti tam, kad suteiktų reikiamą garso patirtį. Tai yra šios srities lyderis ir juo pasitiki daugelis žmonių. Todėl, remdamiesi šio prekės ženklo produktais, norime parodyti, kokias savybes turėtų turėti kiekvienas panašus produktas.

Garso juosta yra nedidelis televizoriaus priedas, kuriuo siekiama sustiprinti pagamintą garsą. Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant modelį, yra jo galia. Šio tipo įrangos atveju parametras yra atsakingas ne tik už pasiekiamą garso garsumo lygį, bet ir už šilumos kiekį, kurį prietaisas gali išsklaidyti, kad jis nebūtų sugadintas. Geriausi „Panasonic“ garso takeliai skleis geros kokybės balsą ir bus atsparūs karščiui.

Vienas iš svarbių gaminio aspektų yra įrenginio suderinamumas su jūsų televizoriumi. Prieš eidami į parduotuvę arba užsisakydami tam tikrą modelį internete, patikrinkite, kokius garso dekoderius jis turi ir ar jie suderinami su tais, kuriuos palaiko garso juosta. Tada pažiūrėkite į lizdus, ​​kurie gali leisti prietaisus sujungti – jei jie yra suderinami vienas su kitu, drąsiai pirkite.

Priklausomai nuo modelio, įrangą gali sudaryti tik garsiakalbis, susidedantis iš daugiau ar mažiau kūginių garsiakalbių, arba paėmimas kartu su papildomu žemųjų dažnių garsiakalbiu. Antroji konfigūracija paprastai lemia didesnę prietaiso galią, taip pat išorinį grojamo garso palaikymą. Tačiau šio elemento trūkumas nereiškia, kad prietaisas veikia blogai. Pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų pageidavimų.

Geriausiame „Panasonic“ garso juostoje 2021 m. Įdiegtos naujos technologijos, skirtos pagerinti grojamą garsą. Tai gali būti tono valdymas, ekvalaizeris, „Virtual Surround Sound“, atsakingas už erdvinio garso imitavimą, arba „Crystal Amplifier Plus“, kuris daro jį daug švaresnį.

„Panasonic“ garso juostos – reitingas

„Panasonic“ SC-HTB18EG-K

Pristatome garso juostą „Panasonic SC-HTB18EG-K“, kuri, pasak daugelio vartotojų, yra vienas geriausių rinkoje esančių įrenginių. Komplekte yra garso juosta ir žemų dažnių garsiakalbis. Bendra prietaiso galia yra 120 W. Tai 2,1 kanalo modelis.

Garso juosta atkuria garsą labai gera kokybe – be iškraipymų ir triukšmo. Prietaisas turi belaidį „Bluetooth“ ryšį, todėl galima klausytis muzikos iš telefono. Šiuo tikslu jums nereikia ieškoti ir prijungti kabelio prie juostos – tiesiog reikia tinkamai susieti abu įrenginius. Pridedami elementai yra kompaktiški, todėl juos galima pastatyti ant lentynos šalia televizoriaus. Juostą galima montuoti ant sienos. Modelis pagamintas iš plastiko.

Daugeliu atvejų nuomonė apie „Panasonic SC-HTB18EG-K“ įrangą yra labai gera. Prietaisas gražiai atkuria skirtingo dažnio garsus. Garso juosta yra naudinga ne tik žiūrint filmus, bet ir tampa nepakeičiama vakarėlių metu.

SC-HTB18EG-K modelis yra labai gera „Panasonic“ garso juosta iki 600 PLN. Prietaiso išėjimo galia yra 120 W. Produktas pagamintas iš plastiko.

Privalumai

Garso kokybė:

Įranga užtikrina patenkinamą garso kokybę. Grojama muzika ar filmas yra malonus ausiai. Modelis pateisins kino ir muzikos mėgėjų lūkesčius. Vartotojai mano, kad toks prietaisas turėtų būti kiekviename salone.

Surinkimas:

Garso juosta gali būti montuojama ant sienos, todėl sutaupoma šiek tiek vietos. Šio elemento montavimas nėra sunkus ir nereikia pirkti brangių priedų.

Nuotolinio valdymo pultas:

Pirkdami „Panasonic SC-HTB18EG-K“, gausime pilną nuotolinio valdymo pultą, leidžiantį valdyti garso juostą nereikia keltis nuo sofos ir sulaužyti likusios.

Belaidis ryšys:

Įranga turi belaidį „Bluetooth“ ryšį. Jei norime leisti muziką iš telefono, nereikia išmaniojo telefono prijungti prie garso juostos kabeliu. Jums tereikia susieti abu įrenginius.

Svoris:

Atsižvelgiant į tai, kad žemų dažnių garsiakalbis yra lengvas, jį galima lengvai perkelti į kitą vietą.

Trūkumai

Vykdymas:

Rinkinio gamybai buvo naudojamas plastikas. Tai nėra labai patvari medžiaga, todėl jūs turite atsižvelgti į tai, kad po kurio laiko įranga neatrodys taip gerai, kaip atrodė pradžioje.

„Panasonic SC-HTB688“

Ieškote kokybiškos garso juostos, kurios veikimas nebus sudėtingas? Turėtumėte atidžiau pažvelgti į „Panasonic SC-HTB688“ modelį. Bendra prietaiso galia yra 300 W. Rinkinį sudaro žemųjų dažnių garsiakalbis ir garso juosta. Pirmasis elementas yra 18,5 cm x 30,3 cm x 33,7 cm, o antrasis – 85,3 cm x 6 cm x 9 cm.

Vartotojas gali pritvirtinti juostelę ant sienos. Pridedamas žemų dažnių garsiakalbis yra bevielis, o tai reiškia, kad galite jį pastatyti bet kur. Pirkdami „Panasonic SC-HTB688“, mes gauname nuotolinio valdymo pultą. Norėdami pakeisti nustatymus, nereikia eiti į aparatinę įrangą.

Daugelis žmonių mano, kad investicijos į „Panasonic SC-HTB688“ yra geras žingsnis. Vartotojai labiausiai vertina tai, kad garso juosta garantuoja gerą garso kokybę. Lengvas jo valdymas taip pat yra reikšmingas privalumas. Daugelis vartotojų atkreipia dėmesį į elegantišką įrangos dizainą.

Garso juostos „Panasonic SC-HTB688“ galia siekia 300 W. Priekiniai garsiakalbiai yra 85,3 cm x 6 cm x 9 cm.

Privalumai

Erdvinis garsas:

Pridedamą garso juostą sudaro 3 nepriklausomi garsiakalbiai ir belaidis žemų dažnių garsiakalbis. Šie prietaisai garantuoja 3,1 kanalo erdvinį garsą, kuris savo kokybe džiugina net ir reikliausius žmones.

Naudojimo patogumas:

Įranga turi belaidį „Bluetooth“ ryšį, kuris leidžia lengvai perkelti duomenis iš telefono atminties į garso juostą. Muziką iš savo išmaniojo telefono galima leisti tik vienu paspaudimu.

Belaidis žemų dažnių garsiakalbis:

Dėl to, kad žemų dažnių garsiakalbis yra belaidis, galite jį perkelti bet kur, nepamiršdami apie kabelių prijungimą.

Paprasta naudoti:

Vartotojai tikina, kad prietaisą valdyti paprasta. Kiekvienas gali susitvarkyti su tam tikrų nustatymų pasirinkimu.

Trūkumai

HDMI įėjimai:

Kai kurie vartotojai nurodo, kad įrangoje yra palyginti nedaug HDMI įėjimų.

„Panasonic“ SC-ALL70TEGK

Geros kokybės garso patirties ieškantiems „Panasonic SC-ALL70TEGK“ modelį galima rekomenduoti. Prietaisas veikia „Dolby Digital“, „Virtual Dolby Pro Logic II“ ir „DTS Surround“ garso sistemose, o tai ne tik leidžia suderinti su daugeliu šiuolaikinių įrenginių, bet ir įrodo galimybę su juo gauti aiškų, erdvinį garsą.

Šios garso juostos paėmime yra 3 garsiakalbiai, kurių vaidmuo yra skleisti aukštus ir vidutinius tonus. Be to, gamintojas pridėjo žemų dažnių garsiakalbį prie rinkinio, kuris leidžia žemesnius balsus, kad vartotojas žiūrėdamas televizorių ar klausydamasis muzikos gautų visą garso spektrą. Bendra prietaiso išėjimo galia yra 350 W, garantuojanti aiškų ir erdvų garsą, malonų ausiai.

Pasak vartotojų, produktas yra labai paprastas ir patogus naudoti. Jis yra prijungtas prie televizoriaus per HDMI įvestį ir atitinkamą kabelį, o naudojant įmontuotą „Bluetooth“ sistemą galima suporuoti su įvairių tipų mobiliaisiais įrenginiais.

„Panasonic SC-ALL70TEGK“ yra 350 W galios garso juosta. Modelis turi belaidį „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.

Privalumai

Mėgaukitės filmais ir klausykitės muzikos:

Žiūrint filmus ar klausantis muzikos, garsas yra labai svarbus. Štai kodėl 3 tinkamos formos garsiakalbiai veikia labai gerai. Jie pašalina iškraipymus ir išryškina visas garso detales.

Galimybė išplėsti rinkinį:

Vartotojas gali išplėsti esamą rinkinį įsigydamas naujus VISUS garsiakalbius. Jų nustatymas yra paprastas ir reikalauja tik naudoti intuityvią „Panasonic“ muzikos transliacijos programą.

Vykdymas:

Įranga pagaminta iš geros kokybės medžiagų, todėl atrodo elegantiškai ir per greitai nesusidėvi.

Trūkumai

Garavimas:

Kartais kyla problemų susiejant įrenginį su išmaniuoju telefonu naudojant „Bluetooth“.


Šių produktų nebėra

„Panasonic SC-HTB885“

Garso juosta „Panasonic SC-HTB885“ garantuoja neįprastus garso efektus žiūrint televizorių. Tai 5.1 kanalų sistema, kurią sudaro 5 garsiakalbiai, integruoti į garsiakalbius, atkartojantys vidutinius ir aukštus tonus, taip pat belaidis žemų dažnių garsiakalbis, atsakingas už tonus …