Oro čiužinys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Rinkoje yra daugybė oro čiužinių. Savo svetainėje mes sukūrėme produktų reitingą, kurie turi teigiamų vartotojų atsiliepimų. Modelis buvo reitinguojamas pirmoje vietoje pagal vartotojų įvertinimus „Intex“ 68765. Įranga yra labai populiari dėl patrauklios kainos ir didelio sandarumo. Šis čiužinys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Naudojama PVC medžiaga pasižymi dideliu patvarumu. Dėl to produktą galima pasiimti su savimi keliaujant daugelį metų. Be to, jis yra nepralaidus vandeniui, todėl jį galite pasiimti į palapinę, nesijaudindami, kad sušlapsite per lietų. Čiužinio viršus yra padengtas minkštu audiniu. Tai daro jį malonu naudoti. Dėl šio gaminio matmenų jis tinka dviem žmonėms. Komplekte yra dvi pagalvės, pagamintos iš tos pačios medžiagos, krepšys daiktams, remonto rinkinys ir pompa. Šis modelis nėra per sunkus, todėl jį nešiotis nėra sunku. Tačiau jei pateiktas čiužinys neatitiko jūsų reikalavimų, verta susipažinti su gaminiu „Intex“ 64414.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį oro čiužinį pirkti?

Pirkinių vadovas

Kiekvienuose namuose turėtų būti tam tikra įranga, kuri bus naudinga krizinėse situacijose. Tai apima žibintuvėlius ar žvakių rinkinį nutrūkus elektros tiekimui. Oro čiužiniai taip pat yra labai naudingi. Jie pasirodys būtini, kai pas mus apsilankys daugiau svečių, o namuose nebus pakankamai lovų. Be to, jie taip pat yra labai naudingi per įvairias ekskursijas. Teisingai pasirinkus čiužinio modelį, galėsite jį pastatyti į palapinę. Dėl to nebijosite miegoti ant tvirtos žemės. Kai vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti tokį pirkinį, nusprendėme sukurti šį vadovą. Jo dėka sužinosite, ko ieškoti ir kokį oro čiužinį pasirinkti, kad jis atitinka jūsų lūkesčius ir trunka daugelį metų.

Likimas

Prieš patį pirkimą turime aiškiai apibrėžti, koks bus čiužinio tikslas. Turite žinoti, kad kitokį modelį reikėtų įsigyti pramogai, o kitą kaip patogią vietą miegoti svečiams ar keliaujant. Jei perkate jį norėdami paįvairinti savo vaikų linksmybes, turėtumėte investuoti į spalvingų raštų modelį. Dėl to čiužinys pritrauks vaikų dėmesį ir paskatins juos žaisti. Jis taip pat gerai veiks kelionėse prie vandens. Tačiau pirkdami jį kitu tikslu, pirmiausia turite įsitikinti, kad jis yra patogus ir patvarus.

Vožtuvai

Kad mūsų modelis atliktų savo vaidmenį, jis turi būti griežtas. Niekas nenori pabusti vidurnaktį ant kietų grindų, nes iš jo čiužinio išėjo oras. Norėdami to išvengti, turite atidžiai pažvelgti į vožtuvus. Atminkite, kad kaip vartotojas turite teisę išbandyti norimą įsigyti produktą ir, jei pradžioje pastebite kokių nors defektų – nepirkite šio modelio.

Svarbu, kad vožtuvai užsifiksuotų, kad būtume tikri, jog jie neatidarys net esant didesniam slėgiui. Taip pat svarbu, kad jie būtų atsparūs oro sąlygoms ar slėgiui. Šiuo tikslu kai kurie šiuolaikiniai modeliai turi daugiau nei vieną apsaugą.

Oro kameros

Labai svarbus čiužinio elementas yra tas, kad oras jame tolygiai pasiskirsto. Taip yra dėl pertvarų, vadinamų kameromis. Kiekvienas modelis turi keletą jų, todėl oras tolygiai pasiskirsto po visą paviršių. Kuo daugiau jų yra, tuo geriau tau. Padidėjęs kamerų skaičius palaiko jūsų kūną geriau. Tai savo ruožtu yra atsakingas už mūsų patogumą ir komforto jausmą. Todėl įsitikinkite, kad jūsų perkamo oro čiužinio modelyje yra kuo daugiau kamerų.

Dydis – kuris oro čiužinys yra geriausias?

Natūralu, kad mūsų oro čiužinio dydis turi reikšmės. Pirmiausia turite nuspręsti, kiek vietos turite. Žinoma, čiužinys namuose bus išdėstytas tik kartais. Tačiau turite atkreipti dėmesį į savo baldų išdėstymą. Vienai nakčiai galite perkelti kelias kėdes, bet ne su komoda ar įmontuota spinta. Tačiau jei jūsų neapsiriboja erdvė, rekomenduojama įsigyti didesnį modelį.

Dėl to joje tilps daugiau jūsų svečių. Tai taip pat suteiks jiems patogumo ilsintis. Kai kurių didesnių čiužinių matmenys gali būti net: ilgis – 241 cm, plotis – 180 cm ir aukštis – 56 cm. Tačiau turite atsiminti, kad svarbu ne čiužinio plotis. Svarbiausia yra jo ūgis. Net didžiausias modelis nesuteiks jums patogaus miego, jei jis yra plonas.

Daugelis vartotojų giria tuos produktus, kurių ūgis viršija 40 cm. Jei ieškote žygio reikmenų, rinkitės mažesnes priemones, kurios tilps jūsų palapinėje.

Medžiaga

Medžiaga, iš kurios pagamintas čiužinys, taip pat yra labai svarbus veiksnys. Dauguma gamintojų siūlo gaminius iš plastiko. Įsitikinkite, kad jis yra aukštos kokybės ir turi visus reikiamus patvirtinimus.

Tai ypač svarbu, jei ant čiužinio miegos maži vaikai su itin jautria oda. Šiuo metu rinkoje galite įsigyti modelių, kurie yra padengti specialiu medžiaginiu sluoksniu, kuris užtikrina patogumą miegant. Tačiau jūs turite žinoti, kad tai vyksta tik brangesniuose modeliuose. Jūs pats nuspręsite, ar toks priedas tikrai reikalingas. Atminkite, kad panašų efektą galite pasiekti įdėję antklodę po lapu.

Kita vertus, neslystantis sluoksnis yra patogumas, į kurį verta investuoti. Jo dėka jūsų čiužinys neslys ant grindų, o tai suteiks jums didesnį komfortą miegant. Dauguma čiužinių yra padengti veliūru. Turistinių modelių atveju svarbu atsparumas vandeniui ir atsparumas mechaniniams pažeidimams.

Oro čiužiniai geromis kainomis

Čiužinio kaina yra glaudžiai susijusi su jo dydžiu ir naudojamais patogumais. Kuo didesnis modelis, tuo didesnės pirkimo išlaidos. Tik jūs pats nuspręsite, ar toks didelis modelis jūsų namuose tikrai reikalingas. Tokio čiužinio kaina yra apie 100 PLN. Galbūt tai padarys jūsų svečius patogesnius miegant, tačiau jums gali tekti perkelti pusę baldų, kad rastumėte pakankamai vietos jiems. Taip pat atminkite, kad vienos vietos modeliai yra pigesni dėl mažesnių matmenų. Kai kurių produktų kainos prasideda nuo 80 PLN.

Geriausi oriniai čiužiniai 2021 m

Oro čiužinys daugelyje namų išgelbėjo apgyvendinimo situaciją, kai netikėtai atėjo svečiai. Tai taip pat gerai tinka žygiams pėsčiomis ir kelionėms automobiliu. Vienu žodžiu geras ir pigus oro čiužinys bus naudinga kiekvienuose namuose. Norėdami sužinoti, kuris modelis jums tinka, perskaitykite mūsų reitingą. Apibūdiname tipiškus namų čiužinius, taip pat žygiams. Kviečiame skaityti.

Mūsų rekomendacijos

„Intex 68765“

1-intex-68765Pirmasis mūsų reitinge yra čiužinys „Intex 68765“. Šio gaminio matmenys yra 203 x 152 x 22 cm, o tai leis dviem žmonėms patogiai miegoti ant jo. Čiužinio svoris yra 4,60 kg. Jis pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos, kuri yra nepralaidi vandeniui, o viršus padengtas minkšta, malonia liesti veliūrine medžiaga. Veliūrinė danga užtikrina, kad lakštas neslystų ant paviršiaus.

Čiužinys, kurį galima įsigyti tik mėlynos spalvos, yra su maišeliu, skirtu jį laikyti sulankstyta forma. Komplekte taip pat yra rankinis siurblys I„Ntex“kad būtų galima greitai ir efektyviai pripūsti čiužinį iki reikiamo tvirtumo.

Gerai išsimiegoję, greitai ištuštiname orą naudodami greitąjį vožtuvą ir įdedame čiužinį į spintą. Gamintojas taip pat turi 2 šio modelio pripučiamas pagalves. Jei, kita vertus, atsitinka taip, kad kelionės metu čiužinys yra sugadintas ir iš jo teka oras, rinkinyje yra ir remonto komplektas, kurį galime greitai pašalinti.

Klientų atsiliepimai sako, kad tai viskas geriausias oro čiužinysKadangi ant jo galite miegoti kelias naktis iš eilės ir jis nepraleidžia oro, čiužinys yra pripūstos būklės. Jis taip pat turi patrauklią kainą.

Modelio, pavadinto „Intex 68765“, dydis yra 152 cm x 203 cm x 22 cm. Ją galima naudoti kaip atsarginę lovą svečiams.

Privalumai

Komfortas:

Čiužinys yra padengtas veliūro sluoksniu, kuris yra minkštas ir malonus liesti. Be to, jo dėka miego metu pagalvės ir paklodės nenuslysta, o tai teigiamai veikia mūsų komfortą.

Tvirtas vožtuvas:

Produkto viduje esantį orą palaiko specialus „Intex“ prekės ženklo užpatentuotas Bostono vožtuvas. Jis yra labai sandarus ir tuo pačiu metu palengvina greitą oro defliaciją iš vidaus, jei reikia.

Siurblys:

Komplekte su čiužiniu yra nedidelis rankinis siurblys. Jo dėka mes galime greitai išpūsti gaminį ir paruošti vietą miegui. Jį lengva naudoti ir galite pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte.

Dydis:

Šis geras oro čiužinys iki 100 PLN išsiskiria labai dideliu dydžiu, todėl ant jo lengvai gali tilpti du žmonės.

Pagalvės:

Čiužinys taip pat yra su dviem pagalvėmis, todėl neprivalome jų pirkti atskirai. Tai leidžia mums sutaupyti ir greitai paruošti vietą miegui.

„Intex“ 64414

2-intex-64414Kitas tos pačios bendrovės modelis yra „Intex 64414.“ yra šiek tiek brangesnis, tačiau turi ir didesnius matmenis. Šio čiužinio paviršius taip pat yra padengtas veliūriniu sluoksniu, o jo matmenys yra 203 x 152 x 46 cm, todėl jame gali apsistoti 2 žmonės. Šis produktas yra ypač tvirtas dėl vidinio „Dura-Beam“ rėmo, kuris garantuoja stabilumą ir gulėjimo komfortą.

Produktas yra su elektriniu siurbliu, kuris ne tik pripūs čiužinį per 4 minutes, bet ir greitai jį ištuštins, kad būtų galima paslėpti maišelyje, kurį gamintojas prideda kaip priedą. Čiužinys buvo pagamintas remiantis pluošto technologija.

Jo pagrindas yra tūkstančiai patvarių poliesterio pluoštų, …