Elektriniai skustuvai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Elektrinis skustuvas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Ar jums įdomu, kaip rasti geriausią iš daugybės skirtingų elektrinių skustuvų? Mūsų parengtas reitingas jums neabejotinai padės. Mes aprašėme įrangą, kuri puikiai tinka moterims ir vyrams ir nedirgina odos. Tai pirmiausia „Philips AT750 / 16“ – galvos modelis, pritaikytas sausam ir šlapiam darbui. Tai puikus pasiūlymas vyrams, norintiems geriau prižiūrėti savo veido plaukus. Produktą maitina didelės talpos baterija, užtikrinanti nepertraukiamą veikimą iki 40 minučių po įkrovimo. Prietaisas turi guminę rankeną, todėl nėra pavojaus, kad jis netyčia išslys iš rankos ir bus sugadintas nukritus ant grindų. Be to, skustuvą galima plauti po tekančiu vandeniu, todėl galėsite lengvai jį laikyti švarų. Produktas yra antroje vietoje „Braun“ 7 serija 7899cc SILV / BLK. Jis taip pat skirtas vyrams ir leidžia drėkinti šlapiai. Įranga gerai prisitaiko prie veido kontūrų, ir tai apsaugo nuo odos dirginimo. Modelyje yra žoliapjovė.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį elektrinį skustuvą pirkti?

Daugelis vyrų neprisimena, kad skustųsi skustuvu, o paskui – skustuvu. Tačiau tokie sprendimai dabar turi savo Renesanso epochą. Be to, tokie klasikiniai instrumentai kainuoja daug daugiau nei naujausi skutimosi prietaisai. Tačiau jiems sunku konkuruoti su elektriniais skustuvais. Daugelis vyrų vertina tokią įrangą dėl jos funkcionalumo, paprasto naudojimo ir apribojimų trūkumo. Norėdami skustis klasikiniu skustuvu ar skustuvu, jums reikia vandens, gelio ar putplasčio.

Tačiau skutimąsi naudojant elektrinį prietaisą galima atlikti bet kur. Jei nuspręsime dėl akumuliatorių įrangos, galime greitai nusiskusti net ir eidami į darbą, stovėdami prie šviesoforų ar eisme. Tačiau kyla klausimas kokį elektrinį skustuvą pasirinkti. Šiame vadove pabandysime atsakyti į šį klausimą ir išvardyti gero įrenginio savybes.

Skustuvų tipai

Yra du svarbiausi skustuvų tipai: su folija ir skustuvais. Kiekviena rūšis turi savo privalumų ir trūkumų. Norėdami priimti pagrįstą sprendimą, turite juos žinoti.

Prietaisai su pjovimo folija, kaip rodo pavadinimas, turi specialią foliją su skylėmis, po kuriomis dedami ašmenys. Rinkoje yra įvairių tipų šios rūšies įrangos – su vienguba, dviguba ir triguba sistemomis, kurios skiriasi naudojamo folijos ir peilių kiekiu. Tokių modelių privalumas yra žema kaina, didelis efektyvumas (su triguba sistema) ir sklandus skutimasis. Trūkumas yra tas, kad skutimasis trunka ilgiau. Savo ruožtu, naudojant pigius modelius su vienguba arba dviguba pjovimo sistema, problema yra mažas efektyvumas ir tikslumo trūkumas.

Galvos modeliai turi 2 arba 3 galvutes, kurios pažangioje įrangoje tiksliai atitinka veido formą. Kiekviena galva turi apsaugą ir mentes. Tokie prietaisai yra greitesni ir labai tikslūs, tačiau, deja, brangesni. Be to, naudojant silpnesnius modelius, galvos dažnai įstringa.

Todėl kyla klausimas, kuris elektrinis skustuvas jums bus geriausias? Jei turite kietų ražienų, pasirinkite galvos modelį, galbūt su pjovimo folija triguboje sistemoje. Jei oda yra linkusi dirginti, folijos įranga bus geresnė, nes ji nealergizuoja ir švelnina odą. Daug kas priklauso ir nuo piniginės dydžio. Specialistai pabrėžia, kad geriau rinktis brangesnį produktą su pjovimo folija su triguba sistema nei pigiausią galvos modelį, kur jie gali užsikimšti.

Galia

Rinkoje yra įvairių tipų energijos sprendimų. Yra modelių:

Tinklas – laidiniai prietaisai, kuriems reikia prijungti prie lizdo. Tokia įranga yra lengva, tačiau jos negalima naudoti duše ir nėra labai mobili,

Belaidis – bevielis skustis bet kur. Rinkdamiesi tokią įrangą, patikrinkite laiką, reikalingą akumuliatoriui įkrauti, ir jo veikimo laiką.

Maitinimo šaltinis ir akumuliatorius – tai yra įdomiausi rinkoje esantys modeliai, mėgstantys didelį populiarumą. Jie sujungia abiejų minėtų sprendimų pranašumus,

Maitinamas baterijomis – rečiau vyriškoje versijoje. Tačiau galime rasti, pavyzdžiui, turistinių modelių. Šio tipo skustuvai maitinami AA baterijomis.

Forma – kuris elektrinis skustuvas yra geriausias?

Atsakymas yra paprastas – ergonomiškas, gerai tinka rankoje ir palengvina skutimąsi. Prietaiso korpusas turėtų būti padengtas neslidžia medžiaga. Dėl to, kai skutamės po dušu, skustuvas neišlįs iš rankos.

Įkrovimas ir darbo laikas

Bevielio skustuvo ir belaidžio skustuvo atveju atidžiai patikrinkite įkrovimo laiką ir baterijos veikimo laiką. Kai kurie modeliai įkrauna valandą, kiti net 8. Veikimo laikas taip pat skiriasi – tai gali būti 30 minučių. ar valandą. Tam tikri prietaisai parduodami komplekte su išimama baterija, kuri prailgins darbo laiką, nereikės įkrauti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad kai kuriuose skustuvuose yra 5 minučių greito įkrovimo sistema, kurios pakanka vienam skutimui. Šis sprendimas puikiai tinka, kai skubate ir turite nusiskusti ražienas.

Papildomos funkcijos

Kuo tobulesnė aparatinė įranga, tuo daugiau funkcijų ir papildomų dalių ji turi. Tarp jų populiariausi sprendimai:

*darbo rodiklis,

*stovas ar dėklas, skirtas skustuvui laikyti – tai funkcionalus sprendimas, dėl kurio prietaisas turi savo vietą, be to, apsaugo ir leidžia lengvai transportuoti,

*savaime aštrūs peiliai,

*valymo ir atnaujinimo stotis – skustuvas dedamas į stotį, jis valomas, sutepamas ir džiovinamas. Ši funkcija leidžia daug lengviau prižiūrėti skustuvą,

*ražienos kėlimo sistema – vienas ašmuo pakelia plaukus, o kitas juos prikerta prie odos,

*trimeris su skirtingais patarimais leidžia geriau formuoti veido plaukus, taip pat kirpti ausų, nosies ar per ilgų antakių plaukus,

*nepralaidus vandeniui – leidžia nusiskusti po dušu ir plauti po tekančiu vandeniu,

*įkrovimo indikatorius,

*galvos nusidėvėjimo / folijos keitimo indikatorius,

*apsauga nuo perkaitimo.

Elektrinės skustuvai geromis kainomis

Tarp populiariausių elektrinių skustuvų gamintojų yra Braun, Edom, Philips, Panasonic, Remingotn, Zelmer, Adler ir Grundig. Kiekvienas iš šių prekių ženklų siūlo galvos ir folijos modelius. Šios bendrovės siūlo tiek ekonominę įrangą, maždaug už 100 PLN, tiek pažangią įrangą, skirtą 1000 PLN. Kuo daugiau galimybių turi produktas, tuo daugiau jis kainuos. Prieš perkant, verta patikrinti vartotojų įvertinimus, taip pat nepriklausomų testų rezultatus. Jų dėka sužinosime, kokie mus dominančio prietaiso trūkumai ir ne tik privalumai.

5 geriausi elektriniai skustuvai. Nuomonės 2021 m

Prieš jus, elektrinių skustuvų reitingas, kuris leis jums pasirinkti geriausią modelį. Rengdami šį sąrašą, mes įvertinome prietaisų parametrus ir atsižvelgėme į klientų nuomones.

1. „Philips AquaTouch AT750 / 16“ skustuvas

1. „Philips AT750-16“Jei įdomu, koks yra geriausias elektrinis skustuvas, šis naujas „Philips“ modelis gali būti jūsų atsakymas. Suapvalintų galvų sistemos dėka prietaisas prisitaiko prie veido ir apsaugo nuo odos įpjovimų. Skustuvas taip pat labai tvirtas. Tiek, kad tai leidžia jums nusiskusti putomis ar geliu.

Tai žymiai padidins jūsų komfortą ir išvengs nepageidaujamo dirginimo. Kita vertus, tai leidžia skustuvą nuplauti po vandeniu ir netgi naudoti po dušu. Prietaiso galvutėje sumontuota dvigubų ašmenų sistema – jų užduotis yra pirmiausia pakelti plaukus, o po to nukirpti juos kuo arčiau odos.

Šis technologinis sprendimas užtikrina nepaprastai skutimąsi. Produktas turi efektyvų akumuliatorių, kuris paverčiamas keturiolika naudojimo būdų nereikalaujant jo prijungti prie elektros. Vartotojai vertina peilių ilgaamžiškumą, kurie išlieka veiksmingi net ir po labai ilgo laiko.

Klientai taip pat giria žemą įrenginio triukšmo lygį. Jo dėka skutimasis tampa dar malonesnis, ypač ryte, kai mums reikia tylos.

„Philips AT750 / 16“ skustuvas sukurtas vyrams. Tai galvos modelis, maitinamas baterijomis. Įranga pritaikyta eksploatacijai šlapiu ir sausu būdu.

Privalumai

Lanksčios galvutės:

Už veido plaukų kirpimą atsakingos 3 lanksčios galvos, kurios puikiai prisitaiko prie veido formos. Tai garantuoja tikslų skutimąsi.

Talpi baterija:

Įrenginį maitinantis akumuliatorius yra toks talpus, kad po įkrovimo jis gali dirbti iki 40 minučių.

„QuickRinse“ sistema:

Modelyje yra „QuickRinse“ sistema, leidžianti valyti skustuvą po tekančiu vandeniu.

Guminė rankena:

Įrangos rankena yra padengta gumine danga, kuri neleidžia gaminiui paslysti iš rankos, kai naudojamasi po dušu.

Tylus veikimas:

Prietaisas darbo metu nesukuria per didelio triukšmo, todėl galime nusiskusti bet kuriuo metu, net ir ankstų rytą.

Trūkumai

Ilgas akumuliatoriaus įkrovimo laikas:

Akumuliatoriaus įkrovimo laikas yra 8 valandos. Vyrai skundžiasi, kad per ilgai. Atkreipkite dėmesį, kad skustuvo negalima naudoti, kai jis prijungtas prie įkroviklio.

2. „Braun“ serija 7 7899cc „Clean & Charge“ skustuvas vyrams

Sąraše yra „Braun Series 7 7899cc SILV / BLK“ skustuvas, puikiai tinkantis vyrams, kuriems rūpi jų ražienos. Produktas maitinamas baterijomis, todėl galime jį naudoti bet kur. Svarbu tai, kad tai neperšlampama įranga, o tai reiškia, kad ji tinka sausam ir šlapiam darbui.

Visiškai įkrauta baterija užtikrina nepertraukiamą 50 minučių įrangos eksploatavimą, o jos įkrovimo trukmė yra 60 minučių. Skustuvas tiekiamas: valymo šepetėlis, paruošimas pjovimo peilių priežiūrai ir laikymo dėklas. Produktas prisitaiko prie veido formos, o tai žymiai sumažina odos dirginimo riziką.

Vartotojų nuomonė …