„OLED TV“ – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas
Televizorius su OLED matrica tikrai patenkins kiekvieną kino mėgėją. Jei priklausote šiai grupei ir norėtumėte apsirūpinti geros kokybės įranga, turėtumėte atidžiai perskaityti šiuo metu rinkoje esančių įrenginių aprašymus ir sužinoti apie nuomones apie juos. Mes žinome, kad tai užima daug laiko, todėl ne kiekvienas vartotojas gali sau tai leisti. Dėl šios priežasties mes tai padarėme patys, kad kitiems žmonėms būtų lengviau priimti sprendimus. Perskaitę daugybę apžvalgų, radome geriausią OLED televizorių „Philips 65OLED803“. Tai įranga, kurios kokybei gerinti naudojama daugybė technologijų. Todėl ekrane rodomas vaizdas turi tinkamą kontrastą ir atsižvelgia į visas, net ir į menkiausias detales. Kitas pasiūlymas yra OLED televizorius „Sony Bravia KD-65AF8“. Prietaisas suteikia ne tik geros kokybės vaizdą, bet ir tikrovišką garsą. Prie įrangos galite prijungti „PlayStation“ konsolę. Efektyvaus proceso dėka mums nereikia jaudintis dėl vaizdo mikčiojimo.
palyginimo lentelė
Privalumai
Trūkumai
Santrauka
Pasiūlymai
Pirkimo vadovas – OLED televizorius
Nors OLED televizoriai mūsų rinkoje yra jau kelerius metus, jie vis dar yra brangi technologija. LED technologijos, kuri turi viršyti plazminių televizorių kokybę, įpėdinė yra technologija, pagrįsta organiniais šviesos diodais. Jų gamybai naudojami organiniai polimerai, kurie tekant elektros energijai skleidžia šviesą. Šio tipo televizoriui būdingas plonas šviesos diodų sluoksnis ir ekrano lankstumas. IR Koks geriausias OLED televizorius? Pabandysime čia pristatyti šią technologiją ir atsakyti į šį klausimą.
Kažkokia istorija
Šviesos emisija į polifenileno vinilą, t. Y. Polimerą, buvo atrasta 1989 m. Kembridžo universitete. Šis atradimas leido sukurti šviesos diodus, pagamintus iš organinių junginių. OLED ekranas buvo masiškai gaminamas 2004 m., Kai „Sony“ pristatė delninę, paremtą šia technologija. Tada 2011 m. „Sony“ pristatė pirmąjį 11 colių televizorių. Nuo šiol pradėjo rodytis išmanieji telefonai ir kiti įrenginiai, naudojantys OLED technologiją. Organiniai diodai leidžia jums sukurti prietaisą, kuris yra daug plonesnis nei esamos technologijos.
Pirmasis 55 colių televizorius su „Full HD“ raiška Lenkijos rinkoje buvo pristatytas 2013 m. Jis kainavo 40 000 zlotų. Ar pavyks gauti? OLED televizoriai geromis kainomis? Viskas rodo, kad taip yra. Šiuo metu 55 colių televizorių, taip pat su „Full HD“ raiška, galima įsigyti už mažiau nei 7 000 zlotų.
LED ir OLED, koks skirtumas?
LED televizoriai yra technologija, vadinama LCD LED. Kalbant angliškai, skystųjų kristalų ekranas reiškia skystųjų kristalų ekraną, kuris yra skystųjų kristalų ekranas, o LED reiškia šviesą skleidžiantį diodą – šviesos diodą, t. Šviesos diodai tokiame televizoriuje yra ant imtuvo galo arba kraštų ir jų užduotis yra apšviesti LCD matricą.
Kita vertus, OLED organinių šviesą skleidžiančių diodų televizoriuose, ty šviesos dioduose (LED), pagamintuose iš organinių junginių, šie diodai dedami į plokštes, kurių kiekvienas atsakingas už vieną pikselį. Priešais šviesos diodus yra filtrai, pakeičiantys šviesą į reikiamą spalvą, kad ekrane galėtume matyti reikiamos spalvos vaizdą. Šios technologijos privalumas yra tas, kad kiekvienas pikselis šviečia nepriklausomai. Ši technologija taip pat išsiskiria plonumu ir galimybe suformuoti ekraną įvairiomis formomis.
Dar keli žodžiai apie OLED technologiją
Tai visų pirma leidžia gauti šviečiantį ekraną, kurio storis yra 3 mm, taip pat nereikšmingą svorį. Šio ekrano pagrindas yra lankstus dėl to, kad OLED skydai nėra apšviesti, kaip LED technologijoje, tačiau jie šviečia. Ekranas yra pakankamai lankstus, kad būtų galima suvynioti kaip drobės paveikslėlį. Gamintojas teigia, kad šis skydelis gali pasiekti 1 000 000: 1 kontrastą, kurį lemia tobulas skydo juodumas išjungus šviesos diodus.
Tokio ekrano žiūrėjimo kampas yra 180 laipsnių, o pastaruoju metu netgi atliekami šviesos diodų pritaikymo skaidriam pagrindui tyrimai, kurie vaizdą padarytų matomą iš abiejų ekrano pusių. Energijos suvartojimas naudojant tokio tipo imtuvus yra visiškai nepastebimas, todėl tai nebus didėjančių sąskaitų už elektrą elementas.
Įspūdingas ir atsako laikas, lygus mikrosekundėms. Šis modelis su šiuo parametru toli lenkia LED technologijas.
Tačiau OLED nėra be trūkumų. Jis nėra atsparus ekstremalioms oro sąlygoms, nemėgsta drėgmės, netoleruoja greitų temperatūros pokyčių, taip pat labai didelių ir labai žemų verčių. Pats ekranas taip pat neatsparus mechaniniams pažeidimams, todėl būkite atsargūs su veikla, kuri gali sukelti tokią žalą.
Vaizdo kokybė, skiriamoji geba ir matmenys
OLED technologija televizorių rinkoje pristato naują kokybę, kurios nėra LED plazminiams televizoriams. Šie prietaisai turi didelį kontrastą, puikiai atkuria spalvas, turi puikų vaizdo takumą ir atspindi tikrąją, gilią juodą spalvą. Galime rasti daugiausia imtuvų, kurių skiriamoji geba yra 1920 x 1080 pikselių („Full HD“), nors OLED 4K Ultra HD modeliai taip pat pradeda būti prieinami. Ekrano dydis paprastai yra 55 colių, tačiau galite rasti ir modelių, kurių įstrižainė yra 77 colių.
Ši technologija neturi kontraindikacijų gaminant išlenktus vaizdo televizorius. Dėl atskirų šviesos diodų apšvietimo nebus padaryta žala atskiriems pikseliams, kaip yra LCD technologijoje su išlenktais ekranais. Gamintojų teigimu, vaizdas su išlenktu ekranu yra erdvesnis, be to, geriau tinka žiūrovo regėjimo laukui, o spalvos yra labiau prisotintos.
Ekrano gyvenimas
Diegdami šią technologiją dizaineriai susidūrė su labai rimta kliūtimi. OLED plokščių tarnavimo laikas buvo palyginti trumpas. Skydelis sumažino ryškumą arba prarado spalvas. Apskaičiuotas pirmųjų modelių tarnavimo laikas buvo 30 000 valandų, tačiau juose taip pat sumažėjo spalva ar ryškumas.
Naujausi modeliai, pasak gamintojo, siūlo 100 000 valandų gyvenimo trukmę, o tai gali būti išversta į 30 metų televizoriaus žiūrėjimą 10 metų. Tuo pačiu metu spalvos praradimas neatsiranda per naktį. Tai laipsniškas procesas. Taigi panašu, kad televizorius, kuris per 30 metų pradeda prarasti spalvas, vartotojui galėtų tarnauti daug ilgiau. Bet kas iš mūsų taip ilgai naudojasi televizoriumi? Vidutiniškai televizorių naudojame 8–10 metų, o tai reiškia, kad per šį laiką technologija yra tokia pažangi, kad tiesiog pakeičiame imtuvą dėl šios priežasties.
Įranga
Įdomu, kurį OLED televizorių pasirinkti, patikrinkite, ką gamintojas siūlo kaip imtuvo priedus. Pats televizorius vis dar yra naujovė, todėl tikimės ir šiuos kriterijus atitinkančių papildymų. Daugumoje OLED televizorių yra įrengtas 3D vaizdo rodymas, išmaniosios funkcijos, be to, jie gali žaisti daugialypę terpę. Įrenginyje taip pat pateikiamos įvairios jungtys ir prievadai, skirti sujungti kelis periferinius įrenginius.
Jums reikės HDMI įvesties, pageidautina 3-4 prievadai, atminties kortelės lizdas, USB prievadai ir „WiFi“ modulis. Gerai patikrinti, ar įmontuotas dekoderis leidžia atkurti vaizdą 4K raiška ir ar įrenginys siūlo skirtingus vaizdo rodymo režimus. Prodiuseriai paprastai siūlo šiuos režimus: dinamišką, įprastą, kiną, tikrovišką kiną ir vaizdo žaidimus. Interneto gerbėjams bus svarbu, ar per imtuvą galite naršyti svetainėse, socialiniuose tinkluose, naudoti „Skype“ ir kt. Geras imtuvas leidžia naudoti šias funkcijas žiūrint programą.
OLED ateitis
OLED technologija, kaip ir visos naujos technologijos, skatina rinką ir daro senesnes technologijas pigesnes. Panašu, kad po kelerių metų OLED dominuos televizorių, išmaniųjų telefonų ir nešiojamųjų kompiuterių rinkoje, o technologinėse sąvartynuose paliks kitas technologijas, tokias kaip plazma ir LCD. Todėl verta investuoti į šį rinkos segmentą, nes tai leis greičiau tobulėti ir sumažinti OLED technologijos kainą.
5 geriausi OLED televizoriai. Nuomonės 2021 m
Televizorius anksčiau buvo 10 colių ilgio ir nerodė spalvotų filmų. Laimei, technologijos pastaruoju metu labai išsivystė ir rinkoje rasime vis daugiau pažangių sprendimų. Gera įranga turėtų puikiai atkurti spalvas, turėti tinkamą įstrižainę ir tvirtą korpusą. Šiame sąraše pristatome geriausius OLED televizorius iš įvairių kainų kategorijų.
1. „Philips Oled 65OLED803 / 12“ televizorius
Pristatome OLED televizorių „Philips 65OLED803“. Šis įrenginys buvo įtrauktas į mūsų sąrašą ne veltui. Įranga pasižymi labai gera vaizdo kokybe – tai patvirtina teigiami vartotojų atsiliepimai. Modelis turi galingą P5 procesorių, kurio dėka vaizdas sklandžiai keičiasi. Vartotojas turi ypač trumpą atsakymo laiką.
Televizorius yra 65 colių. Jo tikslūs matmenys yra: plotis – 144,87 cm, aukštis – 82,95 cm ir gylis 4,93 cm. Modelis sveria daugiau nei 27 kg. Prietaisas turi belaidį „Wi-Fi“ ryšį. Galite atsisiųsti nemokamų programų iš „Google Play“ ir žiūrėti vaizdo įrašus „YouTube“. Televizoriuje yra du membraniniai garsiakalbiai. Jų bendra galia yra 50 W.
Vartotojai vertina pateiktą įrangą už joje naudojamų technologijų kiekį. Pavyzdys gali būti sistema „Perfect Contrast“, užtikrinanti tobulą juodaodžių reprodukciją ir taip išlaikanti tinkamą vaizdo kontrastą. Vartotojai taip pat nurodo, kad įmontuotų garsiakalbių kokybė yra patenkinama.
„Philips 65OLED803“ yra OLED televizorius su …