Geriausi garlaiviai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Jei vertinate sveiką maistą, tikrai susidomėsite geriausiu 2021 m. Garlaiviu, nes jo pagalba galite paruošti skanius ir naudingus valgius visai šeimai. Geriausias jo modelis „Zelmer 37Z011“. Prekės ženklas, kurį žino ir pripažįsta daugelis vartotojų. Aprašyta įranga turi 9 automatines programas, taip pat aromatizatorių, į kurį dedamos žolelės, kad būtų galima geriau paragauti ir užuosti paruoštus patiekalus. Prietaisas turi patogią uždelsto paleidimo funkciją, todėl jūsų patiekalas gali būti paruoštas tiksliai numatytu laiku. Kai šeima vėluoja, naudokitės palaikymo šiluma funkcija. Nerūdijančio plieno korpusas užtikrina ilgaamžiškumą ir estetinę išvaizdą, skaidrus skystųjų kristalų ekranas pateikia informaciją apie veikimo būseną, o atskirų indų skaidrios sienos leidžia stebėti paruošimo procesą. Gamintojas prideda specialų stendą kiaušiniams virti, indą sriubai, taip pat laisviems patiekalams, pavyzdžiui, ryžiams. Tačiau jei šis garlaivis neatitiko visų jūsų lūkesčių, tada susipažinkite su įrenginiu „Tefal VC1401“. Jis buvo paskelbtas antruoju geriausiu 2021 m. Garlaiviu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Šis produktas yra pigus ir turi komponentus, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų. Jis yra mobilus – sveria tik 2 kg. Be to, produktą labai lengva išvalyti, jį galime tiesiog įdėti į indų plovimo mašiną.

Trūkumai

Garlaivyje esantis šildytuvas kartkartėmis gali būti padengtas kalkėmis. Todėl turime nepamiršti kartkartėmis jį plauti specialiomis priemonėmis, kurios apsaugo nuo kalkių nuosėdų.

Santrauka

Šiame garlaivyje yra laikmačio valdymo skydelis, kurį labai lengva naudoti. Jis yra kompaktiško dydžio, o tai reiškia, kad jį galima pritaikyti net ir mažiausioje virtuvėje. Tačiau būtinai reguliariai valykite įrangą.

Kurį garlaivį pirkti?

Pirkinių vadovas

Išpopuliarinus sveiką gyvenimo būdą garlaiviai tapo vis paklausesni. Jie leidžia jums paruošti skanius, naudingus patiekalus be riebalų ir kitų nereikalingų priedų. Štai kodėl nusprendėme sukurti vadovą kurį garlaivį pasirinkti.

Veikimo ir konstrukcijos principas

Šio tipo prietaisą sudaro vandens indas ir lentynos. Supilkite vandenį į indą ir padėkite įvairių ingredientų ant lentynų, kad pagamintumėte valgį. Tada prijunkite garlaivį prie elektros, įjunkite mygtuką START ir palaukite. Tuo pačiu metu mes galime paruošti žuvį, daržoves ar ryžius. Svarbu tai, kad kvapai nesimaišo, todėl jūsų daržovių mišinys nebus kvepiantis vištiena ar lašiša. Be to, maistas gaminamas pats, jo nereikia prižiūrėti. Niekas nelimpa, nesmirda ir nedega.

Garlaivio galia – kurį pasirinkti?

Šio tipo prietaisų galia yra nuo 400 W iki 2000 W. Daug kas priklauso nuo įrangos dydžio – lentynų skaičiaus padidėjimas yra susijęs su galios padidėjimu. Tai lemia ne tik maisto ruošimo greitį, bet ir eksploatavimo išlaidas. Tačiau verta paminėti, kad energijos suvartojimas nėra per didelis per visą darbo laiką. Geras garlaivis maksimalia galia veikia tik pačioje pradžioje, t.y., kai vanduo rezervuare įkaista. Po šio laiko sumažėja tiek energijos, tiek eksploatacijos išlaidos. Prietaisas palaiko tik vandens temperatūrą. Taigi patikrinkime, kokia yra šildymo galia ir pats kepimo procesas.

Konteineriai – kuo daugiau grindų, tuo geriau?

Kiekvienas garlaivis turi indus arba iš esmės grindis, ant kurių galime dėti ingredientų. Verta patikrinti jų skaičių, dydį ir pasiskirstymą. Populiariausi yra trijų aukštų modeliai su skaidriomis sienomis, turintys grindų lygio reguliavimo sistemą. Be to, kai kuriuose prietaisuose yra nedideli, atskiri indai kruopoms, ryžiams ar makaronams. Daugumoje rinkoje esančių modelių bakai yra pastatyti vertikaliai – vienas virš kito. Tačiau verta prisiminti, kad rasite ir horizontaliai išdėstytų. Deja, padėjus horizontaliai, indų aromatai maišosi tarpusavyje, o pati įranga užima daug vietos.

Medžiaga – kuris garlaivis yra geriausias?

Labai svarbus elementas yra ne tik paties korpuso, bet ir konteinerių medžiaga. Tvirtas plastikas, pasižymintis dideliu atsparumu temperatūrai ir išorės poveikiui, yra labai svarbus. Svarbiausias tokios įrangos elementas yra pagrindas su šildytuvu, kuris turėtų būti pagamintas iš nerūdijančio plieno. Rinkoje taip pat rasite plastikinių modelių. Jų pranašumas yra mažesnė kaina, tačiau daugelis žmonių pabrėžia, kad tokia įranga yra labiau avarinė. Nepamirškite, kad pagrinde turi būti piltuvas arba skylė, kad ruošdami baką galėtumėte užpildyti baką. Jei prietaisas neturi tokio sprendimo, o ruošiant maistą trūksta vandens, turite pradėti viską, kad jį užpildytumėte. Tai didelis trūkumas. Bazėje taip pat turi būti vandens lygio indikatorius, kad eksploatuojant būtų išvengta įrangos gedimų.

Prietaiso įranga – maisto ruošimą palengvinantys priedai

Pagrindinius garlaivius sudaro korpusas, talpyklos ir dangtis. Tačiau verta atkreipti dėmesį ir į papildomą įrangą, kuri pamažu tampa standartu, tačiau, žinoma, ne visoje įrangoje. Tarp tokių elementų yra anksčiau paminėta birių produktų, tokių kaip ryžiai ar kruopos, talpykla. Be to, rinkinyje yra specialių desertinių puodelių – puikiai tinkančių žmonėms, mėgstantiems šiltus putėsius ir desertus. Kitas patogumas yra lašintuvai, dedami konteinerių apačioje. Todėl vandens garai nenukrenta iki žemesnio lygio, o jūs tuo pačiu ruošiate žuvį, daržoves ir mėsą, nesijaudindami dėl aromatų maišymo.

Kitas įdomus aksesuaras yra kiaušinių pagalvėlė – jos dėka galite juos paruošti minkštus arba kietus. Žolelių kvapiosios medžiagos yra dar vienas įdomus sprendimas, kuris leis atsikratyti beskonio garo maisto stereotipo. Žoleles dedate į mažą indą, kurio dėka jūsų patiekalai yra skanūs ir aromatingesni.

Sprendimai, palengvinantys garlaivio veikimą ir laikymą

Taip pat negalime pamiršti klausimų, dėl kurių įranga tampa funkcionalesnė ir lengviau naudojama. Taip pat svarbu, kad mūsų garlaivis neužimtų daug vietos. Geros įrangos savybės yra šios:

Kabelio skyrius – manote, kad trumpas laidas jūsų visai netrikdo? Kaip paaiškėja, tai gali būti varginantis. Jis gali lengvai susipainioti, o apsivijęs pavarą užima šiek tiek daugiau vietos. Be to, toks suvyniotas laidas nutrūksta dažniau, o tai reiškia gedimą. Todėl verta atkreipti dėmesį į tai, ar jus dominanti įranga turi sprendimą specialios laikymo dėžės pavidalu.

Skystųjų kristalų ekranas yra sprendimas, naudojamas naujausiuose rinkoje esančiuose modeliuose. Tai nepaprastai funkcionalus elementas. Galite lengvai pasirinkti jus dominančią įrangos parinktį ir turėsite supratimą, kiek laiko užtruks patiekalų gaminimas.

Laikmatis yra puikus patogumas gaminant maistą. Nereikia stebėtis, kiek laiko patiekalas turėtų būti gaminamas. Tiesiog pasirinkite variantą iš sąrašo ir jis bus paruoštas – dabar jūs tik laukiate maisto.

Greito paleidimo funkcija yra itin novatoriškas sprendimas, naudojamas tik naujos kartos įrangoje. Jo dėka prietaisas įkaista greičiau, todėl jūsų paruoštuose induose yra daugiau vitaminų ir mineralų. Kaip tai įmanoma? Kol garai pasiekia reikiamą temperatūrą, išsiskiria šiek tiek šilumos, veikiančios ingredientus. Reikėtų pažymėti, kad lėtesnis kaitinimas reiškia ilgesnį kepimo laiką ir vertingesnių maistinių medžiagų praradimą.

„Šilumos palaikymo“ funkcija yra puikus sprendimas žmonėms, kurių artimieji namo grįžta skirtingu laiku. Indų kaitinimas yra laiko švaistymas, dėl kurio dažnai pablogėja patiekalo skonis ir prarandama maistinė vertė. Todėl įranga, palaikanti indų temperatūrą išjungus, bus puikus sprendimas.

Garo intensyvumo valdymas taip pat yra labai modernus sprendimas, naudojamas tik moderniausioje įrangoje. Tai leidžia sumažinti vandens temperatūrą, taigi ir garų intensyvumą, dėl ko patiekalas kepamas ilgiau, tačiau nėra pernelyg intensyviai termiškai apdorojamas. Tai puiki sistema kepant žuvį.

Apsauga nuo perkaitimo ir automatinė išjungimo sistema taip pat yra labai naudingi sprendimai.

Garlaiviai geromis kainomis

Galiausiai norime aptarti kainos ir gamintojų klausimus. Garlaivius galite rasti tokių prekės ženklų kaip: „Kenwood“, „Camry“, „Clatronic“, „Philips“, „Eldom“, „Morphy Richards“, „MPM Product“, taip pat „Tefal“ ir „Zelmer“ pasiūlymuose. Verta lažintis už žinomų gamintojų pasiūlymus, kuriuos vertina vartotojai. Vartotojų apžvalgos yra vertingas informacijos šaltinis. Verta jų pasiekti, kai norime įsitikinti, ar mus dominanti įranga verta dėmesio, ir parduotuvės ar gamintojo siūloma kaina. Kalbant apie kainą – tai priklauso nuo to, kiek įrenginys yra pažangus. Kuo daugiau naujų technologijų, tuo ji aukštesnė. Garlaivių kainos priklauso nuo papildomų funkcijų, kurias jie turi, ir papildomos įrangos, pateikiamos kartu su komplektu, skaičiaus ir svyruoja nuo 50 iki net 550 PLN.

Geriausi garlaiviai 2021 m

Mes ieškome būdų, kaip vis daugiau paruošti sveiką maistą. Pirmenybė teikiama jiems, o ne gatavų ar tradiciškai paruoštų patiekalų pirkimui. Vienas iš būdų paruošti sveiką maistą yra jo garinimas. Šį kartą pasistengsime priartinti jus prie šių produktų rinkos ir rasti gerą bei pigų garlaivį.

Mūsų rekomendacijos

„Zelmer 37Z011“

1. „Zelmer 37Z011“Smulkių buitinių prietaisų segmente „Zelmer“ prekės ženklas suvokiamas kaip senas tradicijas turintis ir klientų pasitikimas gamintojas. Įrenginys „Zelmer 37Z011“ yra garintuvas 900 W. Trijose atskirose, skaidriose talpyklose vienu metu galime paruošti skirtingus patiekalus. Garlaivyje yra integruotas kiaušinių stovas ir indas indams …