Mokyklos krepšys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Mokyklos krepšys – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Kiekvienas mokyklos vaikas svajoja apie gražią mokyklinę krepšį. Tačiau svarbu ne tik išvaizda, bet ir patogumas nešiotis kuprinę. Taigi nusprendėme palyginti parduotuvėse esančius modelius ir išsirinkti geriausius. Mūsų darbo rezultatas yra mokyklinių krepšių reitingavimas. Produktas užėmė pirmą vietą sąraše Šv. „Majewski Angry Birds“ žvaigždžių karai. Tai modelis, kuris patiks „Angry Birds“ ir „Žvaigždžių karų“ animacinių filmų gerbėjams. Kuprinė turi minkštai paminkštintą nugarą – gamybai naudojama medžiaga yra ne tik švelni odai, bet ir garantuoja tinkamą oro cirkuliaciją. Produktas turi reguliuojamas pečių juostas, o tai reiškia, kad mokyklinės krepšio pritaikymas vaiko ūgiui nėra sunki užduotis. Ant kuprinės yra atspindinčių elementų. Esame įsitikinę, kad jums įdomu kiti produktai, kuriuos įtraukėme į reitingą. „Herlitz Smart Alia Flowery“ yra mokyklinis krepšys, kuris reitinge užėmė antrą vietą. Modelis yra erdvus – jis tiks visiems vadovams ir reikalingiems priedams.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį mokyklinį krepšį pirkti?

Mokyklinė kuprinė yra svarbiausias kiekvieno vaiko dėklo elementas. Lenkijos mokyklose spintelės nėra tokios populiarios kaip užsienyje, todėl vaikai verčiami nešiotis sąsiuvinius ir vadovėlius kiekvieną dieną. Tai gali turėti labai neigiamą poveikį jų stuburui. Tačiau tokią įrangą pasirinkti nėra lengva, nes rinkoje yra daugybė modelių, kurie skiriasi dydžiu ir dizainu. Kad pirkimą būtų lengviau atlikti, parengėme šį vadovą, kuriame bus nurodyta, kokį mokyklinį krepšį pasirinkti.

Tipai – kuris mokyklinis krepšys yra geriausias?

Nusprendę įsigyti mokyklinį krepšį mūsų vaikui, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į parduotuvėse esančius modelius. Jie skiriasi pagal svorį, dizainą, dydį ir papildomas funkcijas. Štai kodėl verta pritaikyti tokį prietaisą pagal mūsų mažylio amžių. Galimi modeliai apima kuprines:

Ikimokyklinukams – dažniausiai pagaminti iš lengvų, malonių liesti medžiagų, tokių kaip pliušas ir veliūras. Dažniausiai tokie mokykliniai krepšiai atrodo kaip žaislai, kad paskatintų vaikus ir pratintų juos nešioti ant nugaros. Jie nėra labai erdvūs, tačiau paprastai turi vieną pagrindinę kišenę ir šoninę kišenę. Tokios kuprinės yra skirtos vaikams nuo 2 iki 5 metų.

Pirmokams – tai mokyklinės rankinės su sustiprinta konstrukcija. Jo užduotis yra užtikrinti mažylio patogumą nešant knygas kuprinėje. Tokiuose modeliuose yra reguliuojami petnešos. Net jei vaikas greitai auga, jį galima lengvai pritaikyti prie jo ūgio.

Universalus – yra skirta šiek tiek vyresniems vaikams nuo 9 metų. Tokio gaminio dizainas yra labiau subrendęs ir tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams. Tokiame mokykliniame krepšyje yra daug skyrių ir kamerų, kad jame būtų galima sutalpinti kuo daugiau mokyklinių reikmenų. Tokia kuprinė taip pat puikiai tiks keliaujant. Šis modelis turi reguliuojamas petnešas.

Su ratukais – tai kuprinės, skirtos tiems vaikams, kuriems labai nepatinka nešioti mokyklinę krepšį ant nugaros. Tai yra patogus sprendimas, nes įranga turi ištraukiamą rankeną ir ratus prie pagrindo, kad mažylis galėtų ją bet kada transportuoti kaip lagaminą. Tokia kuprinė palengvins mažylio nugarą.

Vykdymas

Kitas klausimas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra modelio kokybė. Geriausias mokyklinis krepšys yra tas, kuris suteiks mūsų mažyliui patogumo jį dėvint. Todėl medžiaga turėtų būti minkšta išorėje, o dalis, kuri liečiasi su nugara, turi būti papildomai standi. Be to, geriausia rinktis iš vandeniui atsparių medžiagų pagamintą gaminį, kad lietaus metu knygos ir mokyklinės prekės nepatektų į potvynį. Kuprinės nugarėlė taip pat turėtų būti pagaminta iš kvėpuojančios medžiagos, kuri neleis nugarai prakaituoti ir patinti.

Svoris

Būtinai atkreipkite dėmesį į modelio svorį. Jis turėtų būti kuo lengvesnis, kad užtikrintų mūsų vaiko patogumą. Atminkite, kad modeliai su ratukais paprastai yra daug sunkesni ir netinka nešioti ant nugaros.

Kamerų ir papildomų kišenių skaičius

Verta atkreipti dėmesį į tam tikro modelio skyrių ir kamerų skaičių. Gera mokyklinė rankinė yra tokia, kuri tilps kuo daugiau knygų ir aksesuarų ir nebus per sunki mūsų vaikui. Verta pasirinkti modelį, kurio pagrindiniame skyriuje yra atskiri skyriai, skirti ploniems vadovėliams ar pratybų sąsiuviniams ar piešimo pagalvėlėms.

Be to, turėtų būti maža užsegama kišenė, kurioje vaikas galėtų paslėpti raktus ir asmens tapatybės korteles. Be to, atsižvelgiant į modelį, jame gali būti iki 4 papildomų išorinių kamerų, į kurias galėsite paslėpti, pavyzdžiui, kūno kultūros pamokoms skirtus batus ir drabužius, sąsiuvinius, mokyklinius reikmenis, tokius kaip žirklės, pieštukų dėklas, kompasai ir kt. Kuprinės šone paprastai yra dar viena maža kišenė.

Papildomi privalumai

Rinkdamiesi kuprinę mūsų vaikui, būtinai atkreipkite dėmesį į papildomas modelio funkcijas. Tokiame krepšyje patogiai laikyti galima papildomą rankeną. Paprastai jis yra pagamintas iš plastiko. Be to, jis turėtų būti pagamintas iš lengvai valomos medžiagos. Reguliuojami kuprinės pečių diržai turi būti papildomai paminkštinti minkšta medžiaga. Svarbu, kad jame būtų atšvaitai, užtikrinantys mūsų mažylio matomumą kelyje.

Dizainas

Mokyklinių kuprinių parduotuvėse yra daugelio modelių. Kiekvienas iš jų skiriasi ne tik kamerų skaičiumi, bet visų pirma dizainu. Štai kodėl mes galime pasirinkti pažodžiui bet kokios spalvos ir tematikos modelį, vaizduojantį mėgstamus pasakų ir filmų veikėjus. Tarp jų išskiriame kuprines su gyvūnais, automobiliais, „Disney“ animaciniais filmais, princesėmis ar net su 3D danga, kuri keičiasi priklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Be to, tokia mokyklinė rankinė gali būti klasikinės formos arba panaši į gyvūnus.

Mokykliniai krepšiai geromis kainomis

Mokyklinių lagaminų kaina pirmiausia priklauso nuo tam tikro modelio dizaino. Pigiausi yra tie, kurie turi vieną kamerą ir nėra pagaminti iš vandeniui atsparių medžiagų. Tokios įrangos įsigijimo kaina yra apie 40 PLN. Brangesnės yra kuprinės, turinčios daug skyrių. Tokio prietaiso kaina gali siekti net kelis šimtus zlotų.

5 geriausi mokykliniai krepšiai. Nuomonės 2021 m

Kai vaikas eina į mokyklą, jam reikia ne tik knygų, bet ir mokyklinės krepšio. Vaikai turi daug knygų, sąsiuvinių, aksesuarų, žaislus ir kitus mažiau reikalingus daiktus jie dažnai veža į mokyklą. Todėl turite įsitikinti, kad jie turi didelę, patogią ir tvirtą mokyklinę rankinę. Šiame reitinge pateiksime 5 itin įdomius modelius, skirtus įvairaus amžiaus vaikams.

1. „St.Majewski Angry Birds Star Wars II 90770“ mokyklinis krepšys

Šv. Majewski Angry Birds II „Žvaigždžių karai“ 90770 iki geriausias mokyklinis krepšys mūsų apžvalgoje. Ją licencijavo „Angry Birds“. Tai labai vertina patys jauniausi, kurie mėgsta šį mobilųjį žaidimą, kuris tapo hitu praėjus vos keliems mėnesiams po jo premjeros. Tai kasetinis krepšys, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Šis ergonomiškas, anatominės formos pasiūlymas suteikia vaikui komfortą jį dėvint. Jame taip pat yra plačios ir minkštos pakabinamos petnešos. Be to, visa tai sutvirtinta ir neperšlampama.

Tai dnešvankus ir pigus mokyklinis krepšys jame taip pat buvo įrengta daugybė šviesą atspindinčių elementų, kurie taip pat yra mokyklos krepšio puošmena. Vidiniai pertvaros pagrindiniame skyriuje ir išorinės kišenės daro šį gaminį labai funkcionalų. Po mokyklos krepšio atvartu yra vietos tvarkaraščiui arba asmens duomenims.

Produkto matmenys yra 35,5 cm x 27,5 cm x 16 cm, o jo svoris yra apie 1 kg. Šis modelis yra labai vertinamas vartotojų. Tai laikoma tvirta ir patrauklia.

Šv. „Majewski Angry Birds Star Wars“ yra labai gera mokyklinė kuprinė iki 150 PLN. Produkto matmenys: aukštis – 35,5 cm, plotis – 27,5 cm ir gylis – 16 cm. Modelio svoris yra apie 1 kg.

Privalumai

Oro tinklelio pamušalas:

Krepšys turi „Air Mesh“ pamušalą. Aukštos kokybės medžiaga garantuoja pakankamą oro srautą. Todėl vaikas neprakaituoja dėvėdamas kuprinę.

Atspindintys elementai:

Ant gaminio yra atspindinčių elementų. Tai garantuoja mūsų vaikui tinkamą matomumą sutemus, o tai reiškia saugumą.

Sustiprinta nugara:

Dėl to, kad nugara yra sustingusi ir tinkamai kontūruota, mums nereikia jaudintis dėl nugaros skausmų. Be to, gerai paskirstytas svorio centras neleidžia vaikui slampinėti.

Vieta pasirašyti krepšį:

Mokyklos krepšyje yra specialus skirtukas, ant kurio galite pasirašyti. Dėl to labiau tikėtina, kad jei mažylis paliks kuprinę, pvz., Autobusų stotelėje, kažkas ją grąžins.

Reguliuojamos petnešos:

Modelyje yra reguliuojamos petnešos. Jie leidžia jums geriau pritaikyti produktą prie mūsų vaiko augimo.

Trūkumai

Pašto kodas:

Nedidelė vartotojų grupė nurodo, kad priekinėje kišenėje esantis užtrauktukas kartais užstringa.

2. „Herlitz School Satchel“ išmaniųjų kuprinių fėja 11351038/1

„Herlitz Smart 11351038/1“ yra tvirtas mokyklos kuprinėkuriame yra erdvus pagrindinis skyrius. Į jūsų vaiką joje telpa visos knygos, sąsiuviniai, mokykliniai reikmenys, pietūs ir keletas kitų smulkmenų. Produkto matmenys yra: talpa – 13 l, aukštis – 38 cm, plotis – 30 cm ir gylis – 21 cm.

Tačiau jo svoris yra apie 1 kg. Dvi šoninės kišenės, erdvi priekinė kišenė ir įvairios mažesnės kišenės daro šį modelį labai funkcionalų. Ji tilps į visą studento išklotinę. Šoninės kišenės ir diržai yra pagaminti iš „3M Scotchlite“ atspindinčios medžiagos, kad vaikas būtų optimaliai matomas kelyje.