Geri betono drėgmės matuokliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kurį betono drėgmės matuoklį pasirinkti?

Drėgmės matuoklis yra prietaisas, matuojantis tam tikros medžiagos ar daikto drėgmę. Reikia patikrinti, ar įmanoma toliau apdoroti medžiagą. Tarp daugelio prietaisų galime rasti oro, medžio, betono ir daugelio kitų drėgmės matuoklius. Mūsų straipsnyje aptarsime drėgmės matuoklius, paruoštus betonui patikrinti. Su tokia įranga galima patikrinti, ar galima plyteles kloti ant šviežio betono, ar galima juo vaikščioti. Jei jus domina įsigyti tokį įrenginį, kviečiame jį perskaityti.

Geriausias betono drėgmės matuoklis 2021 m. Turi aiškų ekraną. Geras rezultato skaitymas yra labai svarbus tolesniam darbui. Sąlygos ne visada yra geriausios (prieblanda, rūkas), todėl skaityti gali būti sunku. Todėl higrometras turi būti pakankamai didelis, kad būtų galima patikrinti rezultatą visomis sąlygomis. Taip pat patartina naudoti apšvietimą.

Daugelis žmonių liudija, kad geriausi betono higrometrai leidžia lengvai išmatuoti drėgmę. Kartais tai gali būti nelengva dėl betono liejimo vietos ir kitų veiksnių. Kai kuriuose modeliuose yra specialios funkcijos, leidžiančios išbandyti drėgmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Be to, kad būtų galima laisvai atlikti bandymą, prietaisas neturėtų būti per sunkus (pageidautina, kad jis svertų ne daugiau kaip 500 g). Drėgmės matuoklis neturėtų būti per didelis, kad jo laikymas nekeltų problemų.

Drėgmės matavimo tikslumas taip pat yra svarbus. Blogas rezultatas gali reikšti, kad tolesni jūsų veiksmai gali turėti neigiamų pasekmių. Nerekomenduojama rinktis įrangos, kurios klaidų tikslumas didesnis nei 5%. Kai kurių geriausių prietaisų tikslumas yra maždaug 2–3%.

Kalbant apie prietaiso maitinimą, vyrauja higrometrai su baterija. Verta rinktis įrangą, kuri nesuvartos per daug energijos, o vienas įkrovimas truks ilgą laiką. Geriausi higrometrai išsijungia po kelių minučių neveikimo, kad be reikalo neišeikvotų energijos. Kitus prietaisus maitina baterijos. Verta pasirinkti įrankį, kurio energijos rodiklis yra mažas, o tai gali būti labai naudinga norint pasiekti teisingus rezultatus.

Betono drėgmės matuokliai – reitingas

Brennenstuhl, MD 1298680

„Brennenstuhl MD 1298680“ yra drėgmės matuoklis, tinkantis matuoti ne tik betono, bet ir tapetų, plytų ir kartono drėgmės kiekį. Būdinga šio prietaiso savybė yra ekranas. Vartotojai giria, nes ekranas yra labai didelis, o rezultatą galima iškart perskaityti. Vartotojai taip pat vertina akustinį signalą, kuris lydi rezultatą ekrane.

Įranga maitinama baterijomis. Jis sukonstruotas taip, kad nenaudotų per daug energijos. Todėl po 3 minučių neveikimo higrometras išsijungia. Klaidų tolerancija yra apie 3%. Gaminio matmenys yra: 150 mm x 65 mm x 25 mm. Jis nėra per didelis ir leidžia laisvai patikrinti rezultatą.

Modelio svoris yra 156 g, todėl ilgai laikyti rankoje nėra varginantis. Drėgmės matuoklis turi specialią sulaikymo funkciją. Tai leidžia atlikti matavimus tose vietose, kurias pasiekti yra gana sunku. Aprašytą produktą labai dažnai renkasi statybų įmonės.

„VOLTCRAFT FM-400“

„VOLTCRAFT FM-400“ yra vienas patogiausių rinkoje esančių higrometrų. Jo svoris yra tik 100 g, todėl jo net nepajusite. Savo ruožtu jo matmenys yra: 25 mm x 47 mm x 139 mm, o tai reiškia, kad tai yra labai mažas prietaisas.

Verta paminėti, kaip aparatūra rodo rezultatus. Be nurodyto betono drėgmės procento, mes taip pat turime specialias juostas, kurios leidžia jums pamatyti rezultatą ryškiau. Pats ekranas yra labai didelis ir iš jo lengva nuskaityti informaciją. Matavimo tikslumas yra 0,5%, o tai reiškia, kad galime pasitikėti šiuo įrenginiu.

Daugelis vartotojų pastebėjo, kad higrometras yra labai gerai pagamintas. Guminis dangtelis užtikrina, kad jis yra labai gerai apsaugotas net kritimo metu ir nesuyra. Drėgmė matuojama įstatant plieninius kamščius į betono masės centrą.

CMT DMM-001

CMT DMM-001 yra higrometras, leidžiantis labai greitai perskaityti matavimus. Tai įmanoma dėl didelio, aiškaus ekrano, kuriame rodomi aiškūs skaičiai. Todėl skaitydami rezultatą tikrai nesuklysime. Be to, ekranas yra apšviestas, todėl tyrimą galite atlikti net naktį.

Įrankis maitinamas baterijomis. Speciali technologija leidžia išjungti po 3 minučių be darbo. Todėl į vidų įdėtos baterijos greitai neišeikvos. Prietaiso korpusas yra labai tvirtas. Jis nėra pažeistas, net jei įranga numetama ant žemės.

Higrometro matavimo tikslumas yra 2%, todėl rezultatus galima laikyti realiais. Vartotojams patinka geras įrangos apdirbimas. Jie taip pat vertina ekraną, kuriame viskas yra aiškiai matoma, ypač kai įjungtas apšvietimas. Šis prieinamas betono drėgmės matuoklis taip pat turi žemą energijos lygio indikatorių. Todėl statybininkai labai nori ją pasirinkti.